PDA

View Full Version : Как да се извиня на майка си?



DarkKisss
07-14-2009, 18:38
Сдърпахме се понеже тя все ми казва че не е хубаво да се претоварвам а аз съм манияк и тренирам постоянно дори го снувам пък ме приеха в националния отбор медалистка съм и искам прогрес. Тя казва че вкъщи се измарям достатъчно и да почина и след моя отказ тя започна да повтаря на висок тон, че за нищо не ставам и от сега нататък смао ще губа дрън дрън и аз й казах ясно не знам как стана изплъзна се много се ядосах и казах : " Бе я си гледай работа и върви по ... " и тя супер много ми се разсърди и замина в спалнята и се затвори .. Не ми се ходи сега при нея, утре, нека се наспи ама как да се извиня по-точно?

sladkalady
07-14-2009, 18:52
Отиди при нея и й се извини.Кажи,че съжаляваш за това ,което си казала.Обясни й ,че не е права за онова,което е казала и е нормално да се ядосаш :)

dan40123
07-14-2009, 18:58
Извини й се, ако не сега то утре сутрин по-добре. И ако го преме й кажи да се постави на твое място.

ghetto_superstar
07-14-2009, 19:01
Направи и закуска :D

Wassil
07-14-2009, 19:11
Аз никога не се извинявам , дори и да съм виновен , дори да осъзнавам грешката си , просто съм вироглав и никога не се извинявам , чакам докато на човек му мине и така . .

Иначе в твоя случай , по-добре я изчакай да се наспи , да и отмине пък тогава се извинявай ;р :)

Lysit0
07-15-2009, 06:18
Просто едно 'извинявай за думите мамо' ще свърши работа.Толко ли е сложно?

blackvelvet
07-15-2009, 06:51
Просто едно 'извинявай за думите мамо' ще свърши работа.Толко ли е сложно?

+1 :)

elito6754
07-15-2009, 06:53
Чудиш се как да й се извиниш? Просто отиваш при нея и казваш " Извинявай, мамо."

DarkKisss
07-15-2009, 10:15
Ако ставаше всеки път с "извинявай мамо" дали щях да пиша тук бе .. :-o

bloodylips
07-15-2009, 19:24
Просто едно 'извинявай за думите мамо' ще свърши работа.Толко ли е сложно?

lipstik
07-15-2009, 19:29
Аз никога не се извинявам , дори и да съм виновен , дори да осъзнавам грешката си , просто съм вироглав и никога не се извинявам , чакам докато на човек му мине и така . .

Иначе в твоя случай , по-добре я изчакай да се наспи , да и отмине пък тогава се извинявай ;р :)

Тази твоя черта от характера ти е доста гадна и дано някой ден не съжаляваш заради нея.

Иначе автора трябва да се извини по доста мил начин,защото така да говориш на майка си е доста убидно.

teenems
07-15-2009, 19:46
Просто едно 'извинявай за думите мамо' ще свърши работа.Толко ли е сложно?

и една прегръдка :!:

bloo
07-15-2009, 19:48
hahah :d ..oo bratle az kolko se karam s maika mi prosto ne e istina :D plus tva ne obicham da se izvinqvam ..taka ili inache sum nervna du6a i absolutno vsi4ko me drazni i sigurno 6te trqbva da se izvinqwam po 1000 puti na den .. :d
PO TEMATA: ako tolkova durji6 da i se izvini6, kaji prosto "of hubavo, sujalqvam kvo pove4e iska6!?" iiiii taka :D
..spored men 6te e super tupo da i pravi6 nekvi podaruci, zakuski i t.n ..vse pak tq te e obidila, a 100 % znae, che za teb treniraneto e vajno ;) ..
i vie za kwi prostotii se karatee ^^

P.S. Pardon za latinicata ;D

Brunetkaa
07-15-2009, 19:56
Първо й се извиини..и ако ти каже, че не иска да те слуша се тросни и кажи, че ти също си имаш мечти,които искаш да сбъднеш, и макар да не си толкова голяма искаш да постигнеш сама нещо, което да те прави щастлива...
Аз толкова години търсех спорта за себе си..и когато го открих нашите ми каазаха, че не мога да продължа поне докато не свърши годината..защото много се натоварвам, нно аз не съм позволявала мнението им да надделее.Продължих си..и накрая се оказа че вече няма да се върна в залата...щото..наннана.. нещо сии..и така...сега една част от мен си е празна...Гледам спортните новини..и си мечтая.. ;(

kinkygirl
08-02-2009, 21:17
еми кажи и че съжаляваш че си я убидила и че не си искала да стане така.. просто и кажи че спортът е в кръвта ти и искаш да тренираш това не е лошо но наистина не се преуморявай много :) от личен опит ти го казвам :)