PDA

View Full Version : Имам въпрос



Alex3nd
07-14-2009, 19:20
Здравейте, извинете, ако заглавието не е много правилно, но не се сетих за нещо по-така. Та да ви питам когато пениса ми е в легнало състояние тоест нормален вадя си главата перфектно после като се на дърви до половината не на макс пак си я вадя, но като се надърви на пълно и се опитвам да извадя главата малко се напъва бавно излиза и си мисля, че имам проблем сериозно ли е? А и когато я пипам ме боли :oops:

Allemande
07-15-2009, 03:49
Направи си обрязване.. Тей кратуната ти ще е постоянно отвън и нямаш грижи. Life is life :grin:

BePoHuKa
07-15-2009, 04:05
Аз пък нещо не загрях :lol: :lol: :lol: :lol:


[Къде ти е косата? Защо между краката?!?! :-({|= ]

FromAutumToAshes
07-15-2009, 06:51
Нормално е, ама с времето минава. И аз бях така :oops: :D
Като си хванеш една какичка да те ремонтира и минава :grin: :lol:

NeZaPoznat
07-15-2009, 07:49
Здравейте, извинете, ако заглавието не е много правилно, но не се сетих за нещо по-така. Та да ви питам когато пениса ми е в легнало състояние тоест нормален вадя си главата перфектно после като се на дърви до половината не на макс пак си я вадя, но като се надърви на пълно и се опитвам да извадя главата малко се напъва бавно излиза и си мисля, че имам проблем сериозно ли е? А и когато я пипам ме боли :oops:

Нормално е ! Чувствителна е защото е малко използувана така да се каже. Като почнеш да правиш редовен секс - минава.

п.п. Ако искаш да си помогнеш - лъскай по дълбоко ... ако ме разбираш.

pisentseto
07-15-2009, 08:52
Ами това съм го забелязала и при други момчета с които съм била ,дори изпитват и лека болка и затова съм пипала там по внимателно от обикновено.Но всичко минава /така са ми казвали/когато вече е влажен от свирката или от влагалището.На какво се дължи това "опъване" не знам нека да дадат мнение момчета ,преживели това!

и аз съм го забелязала това при приятеля ми :) :) :)

wersa4e
07-15-2009, 08:58
Еми де'т се вика хвани си кака да те отрака, че и за други неща ще ти помогне. :razz:

INSIDER
07-15-2009, 09:57
На колко години си ? ако си на 13 е нормално :lol:

Alex3nd
07-16-2009, 00:07
Попринцип на толко съм, ама не съм дествен и кое му е нормалното? А за многознайковците големи комплексари бе ей :o

Youth_boy
07-16-2009, 00:22
Добре де тая атака срещу пича не е ли малко тъпа според вас,кво толкова пита нещо,което явно не разбира аз се съмнявам че от отговорилите тука всички са максимиално компетентни и си представям как след няколко ден пишат тема от сорта на "Той не ме обича защото съм тясна , какво да направя?" или "Имам много голям кур и това и пречи как да постъпя" айде малко по-сериозно да го даваме ок?

По конкрентният въпрос , виж сега пич ако съм те разбрал правилно ти се тревожиш за неща които имат лесно решение, това не е някакъв сериозен проблем по-скоро ти трябва да вземеш нещата в свой ръце (без да влагам ирония в това) и да използваш техники за по свободно боравене с члена ти , кремове , чудесии и т.н. другият момент е че когато партньорката ти е влажна или според мен задължителният кондом все ще ти въздействат благоприятно.Не ти го препоръчвам но можеш и да се обрежеш според мен това е тъп вариант, не че нещо ще ти стане просто аз не го приемам заради някакви си мой си причини.
Като заключение ще кажа че това не е нещо,което трябва и може да ти пречи просто се отпусни и бъди разумен другото само ще си дойде.

AceXe
07-16-2009, 06:45
Егати идиотите сте верно.... Момчето има проблем, не спряхте да се ебавате. Някакви комплекси ли избивате, на печени ли се правите, страдате от липса на внимание и се опитвате да привличате такова или какво?! Сто процента и вие сте изпитвали подобни проблеми преди, ама сега се правите на интересни!


Проблема се нарича частична фимоза. Има процедури при лекар, при които се решава този проблем. Много често срещано е. По-добре на лекар отиди, защото там за две седмици ше се оправиш иначе трябва всеки ден да преминаваш през тва упражнение и не е сигурно, че след няколко месеца ще се оправи.