PDA

View Full Version : Въпрос..хелп!



diva4e92
07-14-2009, 20:21
Здравейте...Аз отново се връщам на епилаторите. Изчетох доста теми, свързани с тях, но така и не открих точно това, от което имам нужда. А именно лосион, който да успокоява кожата и да премахва гадните пъпчици. Някой ползвал ли е нещо подобно и съществува ли въобще! Моля дайте ми точните имена на продуктите, понеже имам един куп с подобни лосиони и кремове за тяло ама няма файда! Благодарности предварително! :-)

tonie__
07-14-2009, 20:29
мисля,че няма специален крем за тая цел,но пък в една друга тема говореха за един за бръснене за жени,Satin Care мисля.пробвай с него.той би трябвало да успокоява кожата и да я омекотява,което правят и повечето мазни кремчета за тяло :-D soo и те са вариант

vellvet
07-14-2009, 20:35
кремче "Бочко" или "Здраве" или някакво кремче за тяло с алое :)

aloveyou
07-15-2009, 10:41
Аз ползвам крем ''Здраве''- и съм много доволна..Премахва гадните пъпчици...Не е никак скъп-мисля че беше 1,20лв

Ufff
07-15-2009, 12:22
само след самата епилация ли ползвате Здраве??

diva4e92
07-15-2009, 15:19
Веднага след епилацията крем "Здраве"..така ли? Аз непрекъснато си го купувам за лицето като ми излезе някаква пъпчица веднага минава с него..Как не се сетих и за краката пробвам него..само той остана :razz: :razz: Мерси много! Ако още някой знае нещо ефикасно от личен опит да споделя....