PDA

View Full Version : Яденеее



Bianca
07-14-2009, 20:38
Абе, днес на няколко пъти забелязах, че като ям, после пак съм гладна. И вчера беше нещо подобно. о.О
Дали нямам гастрит? Също, гастритът от какво се получава?

Little_Lady93
07-14-2009, 20:41
Абе, днес на няколко пъти забелязах, че като ям, после пак съм гладна. И вчера беше нещо подобно. о.О
Дали нямам гастрит? Също, гастритът от какво се получава?

Гастрита не се проявява в това.Ако имаше гастрит изобщо нямаше да можеш да ядеш боклуци като вафли чипсове и прочие.Нз за теб ама аз кокото повече ям толков асъм по гладна.Нз мн е странно.Освен тва мисля че се вманиачаваш.НОрмално е като мислиш смо за храна да ти се яде 8)

tonie__
07-14-2009, 20:43
в пубертета си,какво очакваш ? иначе за гастрит-Раздел "Болести"

Little_Lady93
07-14-2009, 20:47
Гастрита се получава от неядене или неправилен режим.Тва съм чувала аз.

j_adore2
07-14-2009, 20:54
Гастрит се получава от прекалено ядене на сухи и нездравословни храни.Коремът боли горе високо,ако ядеш пържено,сандвичи и такива работи.Аз имам гастрит и ако карам няколко дни на junk food и ме къса корема.Ужасно е ;)

djudjulinkaa
07-14-2009, 22:01
Не е гастрит спокойно :) Не си вкарвай такива паранои, че ядеш много.. ако ще ти идва може за това да е така.. или просто да ти е такъв период .. спокойно жива и здрава си :D

kuklichka_bg
07-14-2009, 22:21
И аз днес бях тей.И като се замисля от 2 месеца ако не и повече ям само сандвичи или още по-зле някакви вафли и тей.(майка ми като не може да готви)
:o

DivoTo_KoTe
07-14-2009, 22:34
Да не си бременна,нищо лично.Просто това е първото нещо за което ми дойде на акъла.

Иначе аз когато няма какво да праяя или ми е скучно само ям.Гледам като съм си вкъщи повече време да си намирам занимавки.

Иначе не е гастрит спокойно.

_princess_
07-14-2009, 23:04
Аз няколко дни преди да ми дойде съм така. Може от това да е.

UnaBletoLoVeU
07-14-2009, 23:20
И аз от 2-3-4 дни само покрай хладилника се навъртам като съм вкъщи. :D Сигурно ти е тъпо.

А за гастрита, не се излагай. Това боли толкова много, а не те кара да ядеш.

Snuffles
07-15-2009, 07:03
И аз постоянно съм гладна,да го ева. Ноо не ми се лепи поне, да чукам на дърво. :D

YouCantStopMe
07-15-2009, 07:05
Аз няколко дни преди да ми дойде съм така. Може от това да е.
Мда.. И на мен преди да ми дойде се тъпча като обезумяла,а по време - умиииииииииииииирам за шоколад или нещо друго сладко.

titinkaa
07-15-2009, 07:15
колкото повече ядеш,толкова повече ти се яде!

myHeartIsOnlyForYou
07-15-2009, 07:53
И аз постоянно съм гладна,да го ева. Ноо не ми се лепи поне, да чукам на дърво. :D
Само хабиш яденето :P .Авторке според мен си започнала много да се вглеждаш в себе си и си внушаваш вече.И все пак апетитът идва с яденето.Но ти трябва да си прецениш дали след като ядеш си още гладна или искаш да си похапнеш още,защото ти е много сладко - това е апртит.Всъщност може да си още гладна след като ядеш няколко минути докато храната стигне до стомаха,гладна ще си дотогава докато в мозъка ти не пристигне сигнал за ситост.

Bianca
07-15-2009, 08:44
Абе, знам какво е да имаш огромен апетит и да не ти стига това, което си погълнал досега. Но аз усещам ГЛАД. И от няколко дена не съм в мензис, не е заради това.
Пък и аз вчера не съм яла вредни храни, доколкото си спомням – овесени ядки, черен хляб, пилешко и т.н. :-o
Хубаво, може да не е гастрит, но защо по дяволите гладът ми не изчезва???
Едит: Сега коремът ме боли ужасно там, където е пъпът някъде. Вътрешно, де. Все едно ми забиват нож.

fashion4etyy
07-15-2009, 15:56
Абе, днес на няколко пъти забелязах, че като ям, после пак съм гладна. И вчера беше нещо подобно. о.О
Дали нямам гастрит? Също, гастритът от какво се получава?

нее става само с ядене :lol: :razz:

GbSy
07-15-2009, 16:09
Оф, и аз съм така, ама аз си гладувам от няколко дена... е добре де, не гладувам, ама за мен е малко храната, която изяждам.
Яж като ти се яде, толкова си слаба. :)

iiordanova
07-16-2009, 09:48
и аз имам гастрит , а твоето не е това .. спокойно ..!! :)

hottie
07-16-2009, 09:56
Още ли те боли около пъпа така?

brokeninside13
07-16-2009, 10:05
Аз съм така седмица преди да ми дойде.

juliee
07-16-2009, 10:22
Сигурно сега растеш.

Bianca
07-16-2009, 10:27
Още ли те боли около пъпа така?
Мне, нямам болки. Но като ям, имам чувството, че ми прималява още повече. :D

hottie
07-16-2009, 10:35
Организмът ис знае от какво има нужда :) яж често и по малко, за да не те боли

silviau66
08-11-2009, 11:52
Абе, днес на няколко пъти забелязах, че като ям, после пак съм гладна. И вчера беше нещо подобно. о.О
Дали нямам гастрит? Също, гастритът от какво се получава?
Ако имаш гастрит ще те боли корема. Няма пак да си гладна. Получава се от нередовното хранене (знам го от личен опит). Така че не пропускайте храненията. А ако се опитвате да отслабнете просто намалете храната. И се опитвайте часовете в които ядете да са горе долу близки. Защото при големи разлики и пропускания не само ще те боли корема, но и гастрит ще имаш. ;) :( :razz:

DarkKisss
08-11-2009, 20:25
Абе, днес на няколко пъти забелязах, че като ям, после пак съм гладна. И вчера беше нещо подобно. о.О
Дали нямам гастрит? Също, гастритът от какво се получава?

Нямаш гастрит, просто може би ядеш прекалено бързо, а от вкусовите рецетори за 15минути се изпращат импулси до мозъка, че организъмът се е наял. Явно си прекалено бърза или друго не виждам какво може да е)))