PDA

View Full Version : Предложение: Училище и Приятели



amk933
07-14-2009, 22:00
Ааа тия деца полудяха покрай тия изпити. Всяка втора тема е свързана със "зайчетата в.......", още толкова теми има за изпити, оценки, класирания и какви ли не други щуротии свързани със 7 клас. И така стана, че тоя раздел стана узорпиран от седмоклацници. Притеснение, притеснение ясно, ама има училища, за които има по 3 теми и не остана никакво място за приятели и т.н.. :booooomb:

Идеята ми е, ако е възможно да се реализира лесно, във самия раздел училище и приятели да се направи като подраздел "7 Клас", подзаглавието може да е "Изпити, Училища и Процедури" или нещо от сорта. Много е досадно това с тия 5000 теми за всички съществуващи училища в държавата. Ако е възможно, разбира се! :)

amk933
07-14-2009, 22:34
споко бе ще стане сега спокойно там нали са в ваканция :D

По-спокойно?!! Та те са в истерия от доста време. Няма да им е лошо едно подразделче, ако екипът реши...

machoka
07-14-2009, 22:38
Подразделче не може да се направи.

По-скоро някаква важна, обединяваща тема. Не съм имал време да го измисля още, а и никой не проявява това желание.

amk933
07-14-2009, 22:44
^Ок. А защо не преместиш приятели при любов тогава? Защото в този с училището е такава каша, че няма накъде. Няма нито една тема за приятели в поне първите 3 страници. То са матури, изпити, истерии, училища, кандидатствания, че приятелите заминаха на кино, а много хора не ги вълнуват зелето и морковите в 134556 СОУ. Да не говорим, че имат по 100 теми за едно училище (освен главната за 7 клас). В смисъл, приятели и любов имат повече общо от уроци и приятели. :-o

Както решиш да, щом няма как с подраздел, ама е много досадно..... :)

Едит: Желанието го проявявам, защото на тези деца определено трябва да им се помогне и да си споделят мъките в една тема или раздел или каквото там измислиш, а не да всяват психова невроза с предучилищни истерии. 8)

Lucho
07-15-2009, 08:47
ами и параноята ги тресе яко от новите им училища :D :D
Аха, и аз бях така, ама се лекувах ! Младите да взимат пример ! И да, наистина трябва да се направи една обединяваща тема, но и да се направи, пак продължават да пускат нови теми...

SuNsEt
07-17-2009, 22:27
Спокойно...то това е като приливна вълна.Като мине малко време,ще се укротят нещата...и после пак! 8-)

mArMaLaDkA
07-18-2009, 06:52
Хахаха наистина раздела е станал мармалад.Струва ми се обаче ,че не само изпитите ами и параноята ги тресе яко от новите им училища :D :D

Абе, защо винаги, когато нещо е прецакано, му се вика "мармалад"? Егати, сериозно започвам да се засягам вече. 8-)

RiseGirl
07-18-2009, 11:28
Вече направих такава тема Важна
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=264096

други подобни ще бъдат изтривани :)

amk933
08-10-2009, 11:12
^RiseGirl, =D> :mrgreen:
Малко от малко се пооправиха нещата и сега е по-добре определено, което частично отдавам и на отминалата треска и това, че повечето хора са на море. Следващата година им направете темата още преди да са се психясали и да са напълнили раздела с обсебващи теми. :)

Темата приключена. Ключ, моля! :)

shadow4e
08-10-2009, 13:16
Ключ по желание на автора.