PDA

View Full Version : Приятелство между мъж и жена?



5StaR
07-15-2009, 02:22
Според вас възможно ли е да има такова нещо.. като се има в предвид, че не говоря за отношение между мъж и жена, които се виждат и излизат от време на време, а такива, които всеки ден са заедно, познават всичко в другия, не се срамуват от нищо и тн. Или се получава всеизвестната реклама на Спрайт..

sh3_1s_7h3_0n3
07-15-2009, 02:34
Дори и рекламата на Спрайт да е вярна, по-важно е развитието на отношенията им - ако не се задълбочат прекалено в интимен план, няма проблем. :) Значи все пак могат да бъдат приятели.
В момента живея и с най-добрия си приятел, делим си почти всичко освен леглото. 8-) Нито се притеснявам от него, нито нещо друго. Той се занимава тука с разни рускини, аз си имам мои си работи, но винаги мога да разчитам на него за всяко нещо. ;) Разбираме се добре, което е най-важното, така че явно МОЖЕ да съществува приятелство между мъж и жена. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-15-2009, 03:56
За мен е напълно възможно. Имам приятели момичета. Отношенията ми с тях са чисто приятелски, не излизащи границите на нормалното в едни такива отношения. Намирам ги за добри събеседници и приятна компания. Приятелите трябва да са "мешана скара". Ограничаването само в границите на същия пол е глупаво.

пс: написах го като идиот :д сри за масовите тафтологии

hottie
07-15-2009, 06:12
Приятели до *някаква степен* да..но понятието най-добър приятел/приятелка за мен не съществува. Приятели докато сме в компания, излизаме с други хора..ОК. Ама да сме приятели и да излизаме заедно и да си споделяме нон стоп - до кога?

Canis_Dirus
07-15-2009, 06:47
В твоя частен случай е възможно.

Swinkenhoffer
07-15-2009, 06:48
Абсолютно напълно съм сигурна, че може да има приятелство между мъж и жена.
Двама от най-близките ми приятели са мъже... момчета, де. :D
Започвате да гледате един на друг като брат/сестра и самата мисъл за нещо повече изглежда абсурдна.

Disrespect
07-15-2009, 07:31
ест

аз имам супер много приятлки
ама са само приятелки щот съм добър човек, ама грозен 8-)

prk
07-15-2009, 07:50
Да,възможно е.
Някои от най-близките ми приятели са момчета.

bubblebabe
07-15-2009, 07:54
Най - близкия ми приятел е момче. >> явно може.

TheBlackStranger
07-15-2009, 10:14
Може разбира се.

aloveyou
07-15-2009, 10:16
Да..Възможно е да има приятелство между момче и момиче..
Наай-добрите ми приятели са момчета.Отношенията ни са чисто приятелски,имаме си доверие,всеки ден сме заедно,споделяме си всичко,не се срамуваме от нищо :-) и т.н

HardcoreSyndrome
07-15-2009, 10:22
Аз приятелки момичета нямам! 8-) Възможно е много ясно, но не при всички.

RAWRRR
07-15-2009, 10:25
Да.
Възможно е,аз имам 2ма най-добри приятели,с които съм от години.
Дори да е имало в миналото някакви забивки с тях,те са си останали там,не са ни развалили приятелството,просто продължаваме напред.
Ако наистина уважаваш тези хора,няма да ти пука,че някога сте или ще преминете границата.

Riot
07-15-2009, 11:13
Няма шанс.

OtherDimension
07-15-2009, 11:15
не, не може

slavito007
07-15-2009, 11:21
Шансът за подобно успешно и дълго приятелство е под минимален. Почти винаги в даден етап един от двамата се влюбва в другия, и като му каже всичко заминава. :(

5StaR
07-15-2009, 11:22
Хм и всички, които казват, че най-добрия им приятел е от противоположния пол, до колко сте сигурно, че той/тя не изпитва чувства към вас, просто се страхува да ги покаже още/чака удобен момент?

what3ver хмм при прекалена близост,разборателство и тн., все някога ще се получи интимен контакт, било то на купон, след раздяла или тн..


пс. И пак - не говоря за "50 приятелки " при положение, че се виждаш с тях на кафе 1 път в седмицата или ги познаваш ей така... А за човек, с който си всеки ден и споделяш всяка радост и нерадост..

ligochka
07-15-2009, 11:31
да напълно възможно :)

Jumbie483
07-15-2009, 12:16
възможно е да има САМО приятелство между мъж и жена, но тези случаи са страшна рядкост

Riot
07-15-2009, 12:36
Толкова да са заблудени жените... как сляпо си вярват
Приятелство (истинско) има само между двама мъже
всичко друго е пародия

Jumbie483
07-15-2009, 12:51
Толкова да са заблудени жените... как сляпо си вярват
Приятелство (истинско) има само между двама мъже
всичко друго е пародия

всеки с мнението си
след като не си жена и не знаеш какво представлява приятелството между две жени, то тогава как ще си сигурен ? :?
като не си имал приятелка жена, също не можеш да си сигурен..
това, че нещо не си го виждал или е рядко срещано, не означава, че несъществува

Riot
07-15-2009, 12:56
Толкова да са заблудени жените... как сляпо си вярват
Приятелство (истинско) има само между двама мъже
всичко друго е пародия

всеки с мнението си
след като не си жена и не знаеш какво представлява приятелството между две жени, то тогава как ще си сигурен ? :?
като не си имал приятелка жена, също не можеш да си сигурен..
това, че нещо не си го виждал или е рядко срещано, не означава, че несъществува
Лол, приятелство между жени : (
доста голяма заблуда

след като не си, след като си... яко клиширано
знам, че съм прав а ти - не

plmn
07-15-2009, 12:59
най-здравото и истинско приятелство може да бъде м/у мъже.
м/у жени - по-скоро невъзможно.
м/у мъж и жена - мисля, че е възможно, въпреки че в повечето такива случай всичко завършва с влюбването на единия в другия, разбити сърца блабла 8-)
а замислете се какво всъщност е приятелството? наистина ли имате нужда от този определен човек? да поговорите с него/нея, да излезете? дали всичко не е временно преследване на интереси? :(

Jumbie483
07-15-2009, 13:05
знам, че съм прав а ти - не

хубаво..
защото аз съм сигурна, че аз съм права, а ти - не ;)

Pedigree
07-15-2009, 13:20
Аз пък си имам приятел момче, който ми е като братче.
И ебаси, никой не може да ме убеди, че няма приятелство между момче и момиче, и винаги момчето иска да чука момичето или обратното.

Canis_Dirus
07-15-2009, 13:25
Аз пък си имам приятел момче, който ми е като братче.
И ебаси, никой не може да ме убеди, че няма приятелство между момче и момиче, и винаги момчето иска да чука момичето или обратното.

Винаги съществува вариантът да гледа на теб като на съпруга, или да иска да правите ЛЮБОВ!
Пък и още не е в баш възрастта, когато да го удари хормона на 100%. 8-) 8-)

Pedigree
07-15-2009, 13:34
Аз пък си имам приятел момче, който ми е като братче.
И ебаси, никой не може да ме убеди, че няма приятелство между момче и момиче, и винаги момчето иска да чука момичето или обратното.

Винаги съществува вариантът да гледа на теб като на съпруга


Това точно е невъзможно да съществува:Д

vivteen
07-15-2009, 13:37
Аз пък си имам приятел момче, който ми е като братче.
И ебаси, никой не може да ме убеди, че няма приятелство между момче и момиче, и винаги момчето иска да чука момичето или обратното.

И аз съм на това мнение.Имам момчета приятели.И даже предпочитам да се движа сред момчета,отколкото с момичета и след това да знам,че от завист или ей така говорят зад гърба ми.Има приятелство,но рядко от него не се влюбват или единия или другия. :)

5StaR
07-15-2009, 13:43
http://vbox7.com/play:33ac56ca

fashion4etyy
07-15-2009, 16:45
Най добрата ми приятелка е момиче. Не ни е срам от нищо. прегръщаме се постоянно и за най малкото нещо :oops: ходим постоянно заедно и неискам да се отделям.. нз що да няма приятелство :? :-)

ZipFail
07-15-2009, 16:59
Може, ама момичето трябва да е супер пич(и да е грозна по възможност)..така че към 1-2% е шанса..

Riot
07-15-2009, 17:16
Най добрата ми приятелка е момиче. Не ни е срам от нищо. прегръщаме се постоянно и за най малкото нещо :oops: ходим постоянно заедно и неискам да се отделям.. нз що да няма приятелство :? :-)
'бахти избушеняка, хаха

PainMonopoly
07-15-2009, 17:45
Абсолютно напълно съм сигурна, че може да има приятелство между мъж и жена.
Двама от най-близките ми приятели са мъже... момчета, де. :D
Започвате да гледате един на друг като брат/сестра и самата мисъл за нещо повече изглежда абсурдна.Жените започвате да гледате на приятеля си като брат, но обратното е невъзможно.

Ако момичето не е грозно, той ще иска да я чука.

Ако момчето не е смотано, тя ще иска да го чука.

Ако тя е много грозна, а той е типичен зубър-програмист, интересуващ се от WoW, може и да има приятелство. :)

Друг вариант да има приятелство е тя да е хубава, а той да е гей. :D

ZipFail
07-15-2009, 19:39
Ако тя е много грозна, а той е типичен зубър-програмист, интересуващ се от WoW, може и да има приятелство. :)


И пак ще иска да я чука, щото няма по-добър вариант.. 8-)

PainMonopoly
07-15-2009, 20:14
Ако тя е много грозна, а той е типичен зубър-програмист, интересуващ се от WoW, може и да има приятелство. :)


И пак ще иска да я чука, щото няма по-добър вариант.. 8-)Да, така е. Има много други фактори, които са СРЕЩУ това приятелство.

Или тя ще е по-грозна отколкото той е смотан, или обратното. По-грозната или по-смотания ще са толкова отчаяни, че ще налетят на най-достъпното за тях - най-добрия им приятел (приятелка).

И с това вероятността да не прехвърчат сексуални искри между двамата в даден момент почти се елиминира.

Има и още един фактор: мъжете-приятели обикновено се събират за да ПРАВЯТ нещо: да гледат футбол, да ритат, да ходят на фитнес, да играят карти/шах/табла/WoW :D или да вършат и говорят простотии. Жените-приятели се събират за да говорят... и да говорят... и да говорят. Като се смесят двата типа приятелство, се получава нещо напълно уродливо.

Не знам, не отричам напълно такова приятелство, но трябва да е в някаква екстремна ситуация, за да просъществува.

RAWRRR
07-15-2009, 21:47
Мъжете и жените не могат да бъдат приятели
Жените не могат да бъдат приятелки по между си..

Айде по-полека с теоретичните разсъждения.

Ако твой приятел е сексуално привлечен от теб,това не разваля приятелството,поне не и при възрастните хора.

guinessgirl
07-15-2009, 21:53
да.

slavito007
07-15-2009, 22:15
Значи вижте ся. Ние, например, говорим от нашата гледна точка, защото така се е случило за нас, а не че така искаме да се случи. Щом има такива двойки приятел и приятелка без дълбоки чувства - то сте щастливци. Опитайте да запазите това. Ще е трудно :)

fashion4etyy
07-16-2009, 16:36
Най добрата ми приятелка е момиче. Не ни е срам от нищо. прегръщаме се постоянно и за най малкото нещо :oops: ходим постоянно заедно и неискам да се отделям.. нз що да няма приятелство :? :-)
'бахти избушеняка, хаха

абе ти зле ли си :?

hardball
07-16-2009, 17:04
Абсолютно възможно. 8)

sssladuranka
07-16-2009, 21:02
да! моите 2ма BFF са момче и момиче :P

xHARDCANDYx
07-17-2009, 00:10
Мм..2 женски на 1 място..Само завист и злоба..Момчетата са по-надеждни и добри приятели !

KoRnFlAkE
07-17-2009, 08:18
рядкост е, но е възможно.

kristito3
07-17-2009, 12:32
имам доста малко момчета приятели, но въпреки това пак доказва, че е възможно :-D наистина в началото е възможно до има някакво привличане, но с времето някак си се разбира, че сте само приятели (рабира се не винаги ) :P

Bleepy
07-18-2009, 09:58
Е аз имам много добра приятелка без да сме нищо повече 8)

WILD__BOY
07-18-2009, 11:26
въпрос на нагласа

nikchity
07-19-2009, 20:13
можее ... един от най-добрите ми приятели е момче, разбраме се супер, можем всичко да си кажем ... та ние се познаваме от малки ... и между нас няма нищо по-сериозно :-P

DarkKisss
07-19-2009, 20:32
Според мен е възможно.
Личен опит :)

sulley
07-19-2009, 20:57
Може,и дори е по-истинско отколкото между две момичета,поне в някои случаи.Момчетата могат да бъдат страхотен и верен приятел за едно момиче. :-)

xHARDCANDYx
07-23-2009, 21:24
Женската завист край няма..
правете изводи..

psychopath
07-23-2009, 21:33
Абе по принцип сигурно може...

sladkotykate
07-24-2009, 11:23
Има приятелство между двата пола поне според мен.Знам го от личен опит

TwoSmokingBarrels
08-30-2009, 00:40
Разбирасе ,че е възможно :-D

InnchetO
08-30-2009, 00:43
приятелство между мъж и жена може да има само ако жената е отровно грозна http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

аПсолютно вярно! 8-)

TeenSpirit
08-30-2009, 08:41
\:D/ Напълно възможно.

Decu
08-30-2009, 09:00
приятелство между мъж и жена може да има само ако жената е отровно грозна http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

е до отровно грозна не съм стигнала май.. :smt120

PainMonopoly
08-30-2009, 09:12
приятелство между мъж и жена може да има само ако жената е отровно грозна http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

е до отровно грозна не съм стигнала май.. :smt120 Значи най-добрият ти приятел те желае. 8)

cv3t3linda
08-30-2009, 09:20
и аз мисля че приятелство между мъж е жена има .. и не мисля че тук особено важна роля играе кой колко е красив ..

Jeuelle
08-30-2009, 10:01
Лично при мен, истинско приятелство с мъже няма.
Имам приятели, на които мога да разчитам и с които мога да говоря на всички теми , но дори и веднъж само да ми споменат за нещо повече от това , което имаме и ..... бум!

Pedigree
08-30-2009, 10:33
приятелство между мъж и жена може да има само ако жената е отровно грозна http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

е до отровно грозна не съм стигнала май.. :smt120 Значи най-добрият ти приятел те желае. 8)

Ех.
Добре де, аз също не мисля, че съм отровно грозна, имам си най-добър приятел, с когото се знаем от бебета, направо сме си като брат и сестра, и се обзалагам, че не ме желае, дори напротив - сигурно му става гадно, като се сети за такива неща с мен. Може и наивно да ти звучи, но аз си вярвам, че не ме иска. Може да има приятелство и едва ли само ако момчето/момичето е 'отровно грозно'.

PainMonopoly
08-30-2009, 10:36
приятелство между мъж и жена може да има само ако жената е отровно грозна http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

е до отровно грозна не съм стигнала май.. :smt120 Значи най-добрият ти приятел те желае. 8)

Ех.
Добре де, аз също не мисля, че съм отровно грозна, имам си най-добър приятел, с когото се знаем от бебета, направо сме си като брат и сестра, и се обзалагам, че не ме желае, дори напротив - сигурно му става гадно, като се сети за такива неща с мен. Може и наивно да ти звучи, но аз си вярвам, че не ме иска. Може да има приятелство и едва ли само ако момчето/момичето е 'отровно грозно'.Вярвай си.

FockidyFockFock
08-30-2009, 10:37
може да си ти тази, която ИСКА... :-|

Pliok0019
08-30-2009, 11:27
Дори и някой от двамата да иска какъв е проблемът да продължат да бъдат приятели?

PainMonopoly
08-30-2009, 11:34
Ако се въздържа от действия по въпроса - никакъв.

Neopitom3na
08-30-2009, 11:45
Може :P

InnchetO
08-30-2009, 12:44
Дори и някой от двамата да иска какъв е проблемът да продължат да бъдат приятели?

НЕВЪЗМОЖНО Е. От личен опит го казвам... Ако единия има чувства, то той никога няма да е задоволен от това да го виждат като приятел.. После ще си признае, ще стане неловко и всичко ще приключи.


SofiaRegularCunt, когато си прав, си прав. :))

Swinkenhoffer
08-30-2009, 12:48
Дори и някой от двамата да иска какъв е проблемът да продължат да бъдат приятели?

НЕВЪЗМОЖНО Е. От личен опит го казвам... Ако единия има чувства, то той никога няма да е задоволен от това да го виждат като приятел.. После ще си признае, ще стане неловко и всичко ще приключи.
Aз пък смятам друго... с моя най-добър приятел бяхме гаджета, остави ме, но продължихме да си бъдем супер близки, въпреки че бях много влюбена в него... сега вече не искам нищо повече от приятелство, защото го обичам като приятел. :)

Исках да кажа, че любовните драми могат да се преживеят и да не си пожертвате бъдещите взаимотношения заради едно увлечение. :D

hardball
08-30-2009, 12:49
Глупости на търкалета.
Или съм отровно грозна- едно от двете.

evalongoriq
08-30-2009, 12:56
от личен опит съм се уверила че е невъзможно но все пак има изключения

Romance
08-30-2009, 12:59
При мен не се получава..колкото и време да мине рано или късно "този мои приятел" започва да си пада по мен, прави глупости и така отношенията ни се развалят.

Bianca
08-30-2009, 13:06
При мен не се получава..колкото и време да мине рано или късно "този мои приятел" започва да си пада по мен, прави глупости и така отношенията ни се развалят.
То при теб е нормално да е така. 8-)

Romance
08-30-2009, 13:48
Стига де! :lol:

Bianca
08-30-2009, 13:56
Стига де! :lol:
:D