PDA

View Full Version : Защо? (за момичета)



firegirlll
07-15-2009, 04:53
От известно време имам наблюдение, че се срещат все по-малко красиви момчета(не искам да обиждам никого, просто ми е чудно защо е така). За сравнение например красивите момичета са много повече от красивите момчета, поне според мен. Не знам, може и да си внушавам, ама при положение, че съм момиче има логика да си внушавам обратното.. Та вие как мислите?

iveto18
07-15-2009, 05:03
От известно време имам наблюдение, че се срещат все по-малко красиви момчета(не искам да обиждам никого, просто ми е чудно защо е така). За сравнение например красивите момичета са много повече от красивите момчета, поне според мен. Не знам, може и да си внушавам, ама при положение, че съм момиче има логика да си внушавам обратното.. Та вие как мислите?

Темата не е за тук!!!!!!!

firegirlll
07-15-2009, 05:05
Къде да я сложа??

Little_Lady93
07-15-2009, 05:38
Аз мисля, че темата е за тук понеже става дума за външен вид.А иначе по въпроса- и на мен ми се струва така.Само като изляза на улицата и видя момче и момиче които са двойка веднага ми прави впечатление че момичето е по-красиво.Кво да се прави кофти за нас :-D

akinom
07-15-2009, 05:44
Къде в България ще намериш красив човек, повечето са душевно и психично болни, а други - просто си им е такава природата. А момичетата\\, които са добре изглеждащи само за паричкки се навъртат около мутрите или просто от глупост са си харесали някои смотлjо там да им се подчинява, но това ме съмнява за красивите..

firegirlll
07-15-2009, 06:06
Аз мисля, че темата е за тук понеже става дума за външен вид.А иначе по въпроса- и на мен ми се струва така.Само като изляза на улицата и видя момче и момиче които са двойка веднага ми прави впечатление че момичето е по-красиво.Кво да се прави кофти за нас :-D
+1 :)

titinkaa
07-15-2009, 07:33
аз не виждам такова нещо,поне в Пловдив в така,има и момичета и момчета хубави,поне мойте наблюдения са такива.

TeenSpirit
07-15-2009, 08:06
Така ти се струва, защото може би си от малък град :)
Иначе, нямаше да мислиш, че повече са хубавите момичета, ако всяка една кукона, излизаше от тях 10-15 минути след като е станала от сън, а не след 1-2 часа / образно казано/.

sladkata90
07-15-2009, 08:35
а пък на мен ми прави впичатление друго :D излизаме с фр и гледаме някъв много готин и до него няква ссвиня :D чудим им се на ъкала как са тръгнали с такива грозотии

foreverr
07-15-2009, 08:37
Аз пък не мисля, че има все по-малк красиви момичета-даже има много и супер яки, но някои красиви момичета само се развалят с 100те тона грим, който носят и с топираните до небето коси :x

Ufff
07-15-2009, 09:02
Аз красиви мъже не харесвам

sweatkiss
07-15-2009, 09:11
Ами да и аз съм го забелязала това нещо...Не съм от малък град а от София и мисля ,че наистина все по рядко се срещат красиви момчета и но и красивите момичета не са толкова много :D може би защото аз съм много критична към себе си и към другите и най-малките подробности ме дразнят....И все пак аз гледам човека от вътре стига да не някое зомби ще преживея другото 8-)

firegirlll
07-15-2009, 09:15
Така ти се струва, защото може би си от малък град :)
Иначе, нямаше да мислиш, че повече са хубавите момичета, ако всяка една кукона, излизаше от тях 10-15 минути след като е станала от сън, а не след 1-2 часа / образно казано/.
От София съм , определено не е малък град :lol: :-) Да, за външния вид на момичетата определено има заслуга съвременната козметика.

firegirlll
07-15-2009, 09:16
Аз красиви мъже не харесвам
Ако говориш сериозно кажи защо? :)

Hilary_
07-15-2009, 09:50
Къде в България ще намериш красив човек, повечето са душевно и психично болни, а други - просто си им е такава природата. А момичетата\\, които са добре изглеждащи само за паричкки се навъртат около мутрите или просто от глупост са си харесали някои смотлjо там да им се подчинява, но това ме съмнява за красивите..
+++++++++ :?

smiLe49
07-15-2009, 10:25
И аз преди време си бях внушила такова нещо. :D

brokeninside13
07-15-2009, 16:57
амиии чакай сега. първо има 2 различни вида момчета има и 2 различни вида момичета.
Единия вид момчета-нормални, хубави момчета ((каквито почти няма)) и 2рия вид момчета-ШИБАНИ ФЕШЪНЧЕТА дето имат по-малко косми по тялото си отколкото нас момичетата дето си се грижим за себе си.
Момичетата-2 различни вида. Едните дето харесват нормални, хубави момчета и други дето харесват ШИБАНИТЕ ФЕШЪНЧЕТА бе мама му деба............голите охлюви са повече от нормалните момчета. Естествено като казвам нормални нямам предвид чубака или нещо такова. Поддържаните момчета ((не голите охлюви)) за мен са тези дето си скубат веждите само посрредата и отстрани малко ако е много наложително си махат космите по краката и така....
за тва се чудиш що няма хубави момчета ЩОТО ВЕЧЕ НЯМА. съжалявам тва е истината....


са очаквам оня гей тъп дет са е със снимка на гергана мисля...преди беше с жената от токио мотел да почне да пише :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

firegirlll
07-15-2009, 17:04
амиии чакай сега. първо има 2 различни вида момчета има и 2 различни вида момичета.
Единия вид момчета-нормални, хубави момчета ((каквито почти няма)) и 2рия вид момчета-ШИБАНИ ФЕШЪНЧЕТА дето имат по-малко косми по тялото си отколкото нас момичетата дето си се грижим за себе си.
Момичетата-2 различни вида. Едните дето харесват нормални, хубави момчета и други дето харесват ШИБАНИТЕ ФЕШЪНЧЕТА бе мама му Д**а............голите охлюви са повече от нормалните момчета. Естествено като казвам нормални нямам предвид чубака или нещо такова. Поддържаните момчета ((не голите охлюви)) за мен са тези дето си скубат веждите само посрредата и отстрани малко ако е много наложително си махат космите по краката и така....
за тва се чудиш що няма хубави момчета ЩОТО ВЕЧЕ НЯМА. съжалявам тва е истината....


са очаквам оня гей тъп дет са е със снимка на гергана мисля...преди беше с жената от токио мотел да почне да пише :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Определено е налична и тази тенденция :lol:

lipstik
07-15-2009, 17:13
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..

Ufff
07-15-2009, 17:17
Аз красиви мъже не харесвам
Ако говориш сериозно кажи защо? :)

за хубави, симпатични - да, но красив в истинския смисъл на думата наистина не ми допада. обичам по-мъжестжени черти, дори малко по-груби. може да има белег, или счупен нос, или незнам какво друго...все ми е тая. не харесвам мъже тип "манекени"

m3talmania
07-15-2009, 17:30
Както има грозни момичета, така има и грозни момчета (макар, че грозен е силна дума). Макар и в последно време да не мога да преценя, щото онея кат турят очилцата и лицето им се закрива, а тва за мен значи, че има нещо... пък те повечето като са с някакви супер огромни очила... :o

bloodyF
07-15-2009, 18:50
Преди 2 години още имаше хубави момчета и момичета.И не бяха на изчезване.После дойде манията да бъдем Емота,след това фешъни и в момента има толкова малко нормални момчета ,че те си имат гаджета.а останалите знаят че са малко и че са желани и самочувствието им е до небето.Извод:не си търсете много хубави гаджета ами се примирявайте с това което съдбата ви е дала :lol: :lol:

TheNewReligion
07-15-2009, 19:03
Ние момичетата погрозняваме и всичко е наред.

mimsssssss
07-15-2009, 19:10
а пък на мен ми прави впичатление друго :D излизаме с фр и гледаме някъв много готин и до него няква ссвиня :D чудим им се на ъкала как са тръгнали с такива грозотии

кво значи тва че дебелото момиче няма право да ходи с красиво момче ли :D мн си ограничена

mimsssssss
07-15-2009, 19:11
Къде в България ще намериш красив човек, повечето са душевно и психично болни, а други - просто си им е такава природата. А момичетата\\, които са добре изглеждащи само за паричкки се навъртат около мутрите или просто от глупост са си харесали някои смотлjо там да им се подчинява, но това ме съмнява за красивите..
+++++++++ :?
+1

mimsssssss
07-15-2009, 19:13
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..

още един ограничен човек.всеки има своя вкус и не може да определяш кой е грозен и кой не.

sweatkiss
07-15-2009, 19:14
Преди 2 години още имаше хубави момчета и момичета.И не бяха на изчезване.После дойде манията да бъдем Емота,след това фешъни и в момента има толкова малко нормални момчета ,че те си имат гаджета.а останалите знаят че са малко и че са желани и самочувствието им е до небето.Извод:не си търсете много хубави гаджета ами се примирявайте с това което съдбата ви е дала :lol: :lol:
НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ! :P

mimsssssss
07-15-2009, 19:14
амиии чакай сега. първо има 2 различни вида момчета има и 2 различни вида момичета.
Единия вид момчета-нормални, хубави момчета ((каквито почти няма)) и 2рия вид момчета-ШИБАНИ ФЕШЪНЧЕТА дето имат по-малко косми по тялото си отколкото нас момичетата дето си се грижим за себе си.
Момичетата-2 различни вида. Едните дето харесват нормални, хубави момчета и други дето харесват ШИБАНИТЕ ФЕШЪНЧЕТА бе мама му Д**а............голите охлюви са повече от нормалните момчета. Естествено като казвам нормални нямам предвид чубака или нещо такова. Поддържаните момчета ((не голите охлюви)) за мен са тези дето си скубат веждите само посрредата и отстрани малко ако е много наложително си махат космите по краката и така....
за тва се чудиш що няма хубави момчета ЩОТО ВЕЧЕ НЯМА. съжалявам тва е истината....


са очаквам оня гей тъп дет са е със снимка на гергана мисля...преди беше с жената от токио мотел да почне да пише :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

правилно

bloodyF
07-15-2009, 19:20
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..

още един ограничен човек.всеки има своя вкус и не може да определяш кой е грозен и кой не.


подкрепям

липстик и там който още беше и аз мога да ви кажа колко сте грозни защото може би няма да ми допаднете.Вие не сте тези които да определят кой е грозен/тъп/дебел/умен/слаб етц.. повърхностни същества колко си искаш.. :? :? :? :?

lipstik
07-15-2009, 19:24
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..

още един ограничен човек.всеки има своя вкус и не може да определяш кой е грозен и кой не.


подкрепям

липстик и там който още беше и аз мога да ви кажа колко сте грозни защото може би няма да ми допаднете.Вие не сте тези които да определят кой е грозен/тъп/дебел/умен/слаб етц.. повърхностни същества колко си искаш.. :? :? :? :?

Напротив,мога да определям кой е грозен и кой е красив.Все пак си имам очи и вкус.И в повечето случей тези които са грозни,не са грозни само на мен,а на доста други хора,което би трябвало да говори нещо!

bloodyF
07-15-2009, 19:31
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..

още един ограничен човек.всеки има своя вкус и не може да определяш кой е грозен и кой не.


подкрепям

липстик и там който още беше и аз мога да ви кажа колко сте грозни защото може би няма да ми допаднете.Вие не сте тези които да определят кой е грозен/тъп/дебел/умен/слаб етц.. повърхностни същества колко си искаш.. :? :? :? :?

Напротив,мога да определям кой е грозен и кой е красив.Все пак си имам очи и вкус.И в повечето случей тези които са грозни,не са грозни само на мен,а на доста други хора,което би трябвало да говори нещо!



ама разбира се,многото други хора са твой дружки най-вероятно.И ако ти си така да кажа главната в компанията ви другите кифли ще са съгласни ,сещаш ли се ;) и докато вие се присмивате на тези които уж са по долу от вас утре вие ще сте на светлинни години зад тях...със здраве :)

lipstik
07-15-2009, 19:51
bloodyF само ще ти кажа,че нещо много филми гледаш :?

masal
07-15-2009, 20:05
^що пък не?важното е да не гледа повърни като здрач и + това си е много право момичето

brokeninside13
07-15-2009, 20:31
^що пък не?важното е да не гледа повърни като здрач и + това си е много право момичето

НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ!!!

DimovB
07-15-2009, 21:15
[00:08:39] infernus: ae ne se zamislqm
[00:08:40] infernus: mnoo
[00:08:52] infernus: v prirodata vinagi e imalo balans
[00:08:54] infernus: nqa na4in
[00:08:58] infernus: balansa da se naru6i
[00:09:02] infernus: i e vav vsqko edno otno6enie
[00:09:06] infernus: nezavisimo za kwo staa vurpos
[00:09:13] infernus: fizi4ni belezi
[00:09:15] infernus: i seki takiwa
[00:09:25] infernus: ot druga strana
[00:09:28] infernus: krasotata e otnositelna
[00:09:34] infernus: taka 4e twa si e edra prostotiq

GaBiIi__
07-15-2009, 21:28
Преди 2 години още имаше хубави момчета и момичета.И не бяха на изчезване.После дойде манията да бъдем Емота,след това фешъни и в момента има толкова малко нормални момчета ,че те си имат гаджета.а останалите знаят че са малко и че са желани и самочувствието им е до небето.Извод:не си търсете много хубави гаджета ами се примирявайте с това което съдбата ви е дала :lol: :lol:
за жалост е точно така ...

firegirlll
07-16-2009, 05:50
[00:08:39] infernus: ae ne se zamislqm
[00:08:40] infernus: mnoo
[00:08:52] infernus: v prirodata vinagi e imalo balans
[00:08:54] infernus: nqa na4in
[00:08:58] infernus: balansa da se naru6i
[00:09:02] infernus: i e vav vsqko edno otno6enie
[00:09:06] infernus: nezavisimo za kwo staa vurpos
[00:09:13] infernus: fizi4ni belezi
[00:09:15] infernus: i seki takiwa
[00:09:25] infernus: ot druga strana
[00:09:28] infernus: krasotata e otnositelna
[00:09:34] infernus: taka 4e twa si e edra prostotiq
Е, разбира се, че красотата е относително понятие, различните хора имат различни представи за нея, това е ясно и съвсем нормално. Става върос за това, че от друга гледна точка си има някакви определени неписани правила и дори критерии, които обществото е наложило. В този смисъл не можеш да кажеш на черното бяло. :)

AnotherAccount
07-16-2009, 05:52
аа глупости, аз като изляза някъде и ще ми изтекат очите по варненските красавци 8-)

firegirlll
07-16-2009, 07:14
аа глупости, аз като изляза някъде и ще ми изтекат очите по варненските красавци 8-)
ейй.. късметлийка! :-D

guinessgirl
07-16-2009, 10:26
оо,колко много красиви момчета има.. ужасно много.

просто явно не ги виждаш 8-)

bloodyF
07-16-2009, 11:34
^що пък не?важното е да не гледа повърни като здрач и + това си е много право момичето



не гледам :Д,мерси за подкрепата. :)

firegirlll
07-16-2009, 14:38
оо,колко много красиви момчета има.. ужасно много.

просто явно не ги виждаш 8-)
Да ти кажа, явно някъде в представите ми е проблема.. :lol:

SunSmile
07-16-2009, 14:41
А ако проблема е в промяната на вкуса на момичетата?!
Според мен има много, много по - красиви момчета, които изглеждат страхотно, отколкото е имало преди 20-30 години...
Мисля си, че разбиранията се променят. Аз пък мисля, че напоследък има много красиви момчета (един пример е подписа ми). Тва е мое мнение и не задължавам никой да мисли като мен!*

Priceless
07-16-2009, 16:31
А за теб може да са гадни, за други - красиви, за трети - момче мечта .. :? Като почнете с тези понятия красиво/грозно ми идва да ви блъскам с нещо тежко по главата :D И кво ако някое "хубаво" момче ходи с 150-200 кг момиче? Нали той си я харесва? Нали той си я е избрал? На вас какво ви влиза в работата? :?

ZaGadKkAa
07-16-2009, 16:38
щото момчетата все още не си слагат фон-дю-тен :D :-D /или поне така мисля :lol: /

mimsssssss
07-16-2009, 20:31
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..

още един ограничен човек.всеки има своя вкус и не може да определяш кой е грозен и кой не.


подкрепям

липстик и там който още беше и аз мога да ви кажа колко сте грозни защото може би няма да ми допаднете.Вие не сте тези които да определят кой е грозен/тъп/дебел/умен/слаб етц.. повърхностни същества колко си искаш.. :? :? :? :?

Напротив,мога да определям кой е грозен и кой е красив.Все пак си имам очи и вкус.И в повечето случей тези които са грозни,не са грозни само на мен,а на доста други хора,което би трябвало да говори нещо!

добре бе госпожице както и каза все пак си имаш очи и свой вкус ами именно това не означава че нашия вкус покрива твоя или обратното.затова всеки си има свой вкус.примерно обществено мнение е че никол е мн красива http://www.aceshowbiz.com/images/events/TTO-001681.jpg но за мен е адски грозна жена,прилича ми на индиец с коса(травестит) но това не означава че я наричам грозна и да обеждавам другите в своето мнение.
пак по темата мога да кажа че за някой може да се е напулнило с грозни,а за други може да е пълно с красавци.
п.п.имаше една тема красиви бг момчета като я отворих видях красиви бг момичета :D розови блузки,прилепнали дънки,коси с преса,лица с фондйотен :D и подобни (ама нали всеки със вкуса си)

mimsssssss
07-16-2009, 20:40
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=165436

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=263578

към bloodyF,lipstik и др.разберете че смисъла на живота не е кой е най красив(слаб)

TheDuchess
07-16-2009, 20:48
Защото вс супер крайно. Момичетата или се правят на върли чалга-диви и се гримират по неописуемо отвратителен начин, така че да не можеш да разбереш реално как изглеждат, или са неподдържани, за да покажат, че не им пука от нищо. С момчетата е подобно, но те май имат повечко акъл в тва отношение колкото и да е странно.

Priceless
07-16-2009, 20:52
Защото вс супер крайно. Момичетата или се правят на върли чалга-диви и се гримират по неописуемо отвратителен начин, така че да не можеш да разбереш реално как изглеждат, или са неподдържани, за да покажат, че не им пука от нищо. С момчетата е подобно, но те май имат повечко акъл в тва отношение колкото и да е странно.

Пълните глупости !!! Какво аз като не се гримирам всеки път като трябва да изляза за малко от нас .. неподдържана ли съм ?! :?

Nadelina
07-16-2009, 21:06
Аз пък си мисля, че всяка двойка, която виждам има само по един красив. Или момичето е красиво, а момчето пълен изрод, или момчето е готино, а момичето прилича на грозна кафа. Странно ми е чак как така винаги се намират...

chicho
07-16-2009, 21:06
Заради хората ли ги взимате тия приятели и приятелки бе? Както ти допадне на теб може да не е най прекрасната на светът ама да мога да си кажа 2 умни и мили думи с нея, отколкото с някоя фръцла дето само за пари мислиили се чука с фешънчета и ходи с цигани. :-o

TheDuchess
07-16-2009, 21:06
Защото вс супер крайно. Момичетата или се правят на върли чалга-диви и се гримират по неописуемо отвратителен начин, така че да не можеш да разбереш реално как изглеждат, или са неподдържани, за да покажат, че не им пука от нищо. С момчетата е подобно, но те май имат повечко акъл в тва отношение колкото и да е странно.

Пълните глупости !!! Какво аз като не се гримирам всеки път като трябва да изляза за малко от нас .. неподдържана ли съм ?! :?

Ако под поддръжка разбираш само грим кофти за тебе. Има момичета които не правят абсолютно нищо за външния си вид - като почнем от тва че не се решат и стигнем до тва че не се обезкосмяват ...

Да се поддържаш и да се гримираш са две различни неща. Примерно /ако тва на аватара ти е твоя снимка/ ти нямаш нужда да се гримираш за да изглеждаш добре, което не значи че не се поддържаш

Priceless
07-16-2009, 21:09
Защото вс супер крайно. Момичетата или се правят на върли чалга-диви и се гримират по неописуемо отвратителен начин, така че да не можеш да разбереш реално как изглеждат, или са неподдържани, за да покажат, че не им пука от нищо. С момчетата е подобно, но те май имат повечко акъл в тва отношение колкото и да е странно.

Пълните глупости !!! Какво аз като не се гримирам всеки път като трябва да изляза за малко от нас .. неподдържана ли съм ?! :?

Ако под поддръжка разбираш само грим кофти за тебе. Има момичета които не правят абсолютно нищо за външния си вид - като почнем от тва че не се решат и стигнем до тва че не се обезкосмяват ...

Да се поддържаш и да се гримираш са две различни неща. Примерно /ако тва на аватара ти е твоя снимка/ ти нямаш нужда да се гримираш за да изглеждаш добре, което не значи че не се поддържаш

Не, не разбирам само това под поддържане .. явно не съм разбрала както трябва поста ти или не съм се изказала правилно. Защото и аз слагам грим, но не прекалявам. Спиралка, гланц и толкова. Защо трябва всички да са нацапани с тонове грим? :?

П.С. И да .. моя снимка е .

TheDuchess
07-16-2009, 21:13
Не, не разбирам само това под поддържане .. явно не съм разбрала както трябва поста ти или не съм се изказала правилно. Защото и аз слагам грим, но не прекалявам. Спиралка, гланц и толкова. Защо трябва всички да са нацапани с тонове грим? :?

П.С. И да .. моя снимка е . [/b]

Еми не си го разбрала поста явно щото казвам точно обратното. Казах, че повечето момичета се гримират супер отвратително в стремежа си да приличат на чалга диви.. никъде не съм споменавала че трябва да се гримират, за да изглеждат добре

Priceless
07-16-2009, 21:15
Не, не разбирам само това под поддържане .. явно не съм разбрала както трябва поста ти или не съм се изказала правилно. Защото и аз слагам грим, но не прекалявам. Спиралка, гланц и толкова. Защо трябва всички да са нацапани с тонове грим? :?

П.С. И да .. моя снимка е . [/b]

Еми не си го разбрала поста явно щото казвам точно обратното. Казах, че повечето момичета се гримират супер отвратително в стремежа си да приличат на чалга диви.. никъде не съм споменавала че трябва да се гримират, за да изглеждат добре

Добре де .. съжалявам тогава :)

Len4etyYyy
07-17-2009, 06:59
Няма грозни, има неподдържани хора...

Punisherrr
07-17-2009, 07:56
а пък на мен ми прави впичатление друго :D излизаме с фр и гледаме някъв много готин и до него няква ссвиня :D чудим им се на ъкала как са тръгнали с такива грозотии

Аз пък се радвам,че има точно такива хора,които не мислят като теб и знаят кои са истински важните неща. Хората,които мислите по тоя начин губите,а не онези,които са намерили сродна душа,независимо дали е дебела,слаба,руса,черна... ;) Както и да е...

vampirekiss
07-17-2009, 13:10
Такова нещо не съм забелязала.Сладури има и винаги ще има.Е,ако става дума за супер красавци-те са само по филмите (и някои градски фитнеси)

hackberry
07-17-2009, 13:25
към bloodyF,lipstik и др.разберете че смисъла на живота не е кой е най красив(слаб)

явно имаш доста големи комплекси относно теглото си ;)

bloodyF
07-17-2009, 13:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=165436

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=263578

към bloodyF,lipstik и др.разберете че смисъла на живота не е кой е най красив(слаб)



скъпа,пак прочети спора ;) аз този смисъл съм го разбрала отдавна.Явно другата госпожица не го е ...така че се обръщай към нея ,ако обичаш ;)

DimovB
07-17-2009, 13:30
Няма грозни, има неподдържани хора...


има си доволно грозни хора
има и грозни, които се поддържат в малко по-приемлив вид

абе.. секви си има :)

soif
07-17-2009, 13:48
Няма грозни, има неподдържани хора...


има си доволно грозни хора
има и грозни, които се поддържат в малко по-приемлив вид

абе.. секви си има :)
+1

mimsssssss
07-17-2009, 15:10
към bloodyF,lipstik и др.разберете че смисъла на живота не е кой е най красив(слаб)

явно имаш доста големи комплекси относно теглото си ;)

:-D страшни заключения правиш.просто не разбирам как някой може да говори за някой друг че е грозен,при положение че може да каже че не е негов вкус и да не си налага мнението.аман вече със мислещи ограничено хора.прочети темата за анорексията и ще разбереш какво значи комплекси-ако ли не отвори си речника и тогава слагай епитети на хората



http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=165436

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=263578

към bloodyF,lipstik и др.разберете че смисъла на живота не е кой е най красив(слаб)



скъпа,пак прочети спора ;) аз този смисъл съм го разбрала отдавна.Явно другата госпожица не го е ...така че се обръщай към нея ,ако обичаш ;)

не налагам мнение,нито се стремя да обиждам някой.просто изразявам позиция :) .

devi
07-17-2009, 17:03
Затова аз ходя с Чех. :) Рус, сини очи,мил,грижовен,забавен, с общи интереси, но и побойник. :D Момче мечта. :-) В България няма свестни момчета...

BloomF
07-17-2009, 17:07
Мене ли ми прави впечателние, че всяко хубаво момиче си има гадже или поне обожатели. А за момчетата е важно да са 'гъзари' и все някоя ше се фане с тях, а тези които са по 'смотани' дори и да са красиви ги мислят за тъпи :D

По точно: за момичетата е важно да са красиви, а за момчетата как са възприемани :?

bloodyF
07-17-2009, 17:40
Затова аз ходя с Чех. :) Рус, сини очи,мил,грижовен,забавен, с общи интереси, но и побойник. :D Момче мечта. :-) В България няма свестни момчета...



къде го намери бе :Д
нищо че преди 2 години и аз ходех с един естонец (по външност и характер като твоя чех поне както си го описала) .. омг :д смисъл ходихме 3 месеца от които се видяхме 2 пъти ;д ама.. 8-) 8-)



блуум ф...съгласна напълно ;)