PDA

View Full Version : Желаете ли да бъдат баннати спамерите от раздела



Canis_Dirus
07-15-2009, 10:52
Желаете ли да получат бан и да им бъдат изтрити всички мнения напрекалилите с ПОВЕРВИН дечица:

DonnerWetter - тя по принцип си го заслужава и за предицни нарушения и липса на връзка с главния мозък и гръбначен стълб
l0llip0p - ще я баннем щото сме големи и можем!
MaLty - да й помогнем да намери кухнята, ножа и вените!
Genetix - поради набраната инерция

machoka
07-15-2009, 10:54
бгпетишън и анатема за малките червейчета 8)

Genetix
07-15-2009, 10:54
Виждам вече, че гласувате за изгонването ми, много лошо :o :o :o :o :o

Ази доброволно се изнасям мразя да ме банят :D

Lysit0
07-15-2009, 10:56
Да.
Но си оправи заглавието.. :) .

Canis_Dirus
07-15-2009, 10:58
Само при споменаването на БАН и се изнесоха като нагнетен ароматизиран газ от долно бельо.

l0llip0p
07-15-2009, 10:59
// l0llip0p - ще я баннем щото сме големи и можем!

браво на лошия батко...
Само така.. трупай респект във тинейджърски форум .. продължавай в същия дух!

MrBig
07-15-2009, 11:02
Аз съм против нека да видим какво ще стане ,нали щяхме да ги осмиваме и тънко подиграваме?Пък и без модове тука малко трудно/не че няма да стане де :)/ та да видим какво ще стане!

Canis_Dirus
07-15-2009, 11:03
// l0llip0p - ще я баннем щото сме големи и можем!

браво на лошия батко...
Само така.. трупай респект във тинейджърски форум .. продължавай в същия дух!
Да беше прочела, какво пише в описанието на раздела! Тук не е за малчугани и не трупаме респект, а се освобождаваме от баласт!

После ебaнe нема каене!

cherinka
07-15-2009, 11:04
Точно така, господин Пълнолетник, колега. :)

l0llip0p
07-15-2009, 11:06
// l0llip0p - ще я баннем щото сме големи и можем!

браво на лошия батко...
Само така.. трупай респект във тинейджърски форум .. продължавай в същия дух!
Да беше прочела, какво пише в описанието на раздела! Тук не е за малчугани и не трупаме респект, а се освобождаваме от баласт!

После ебaнe нема каене! прочетох ... 18+... имам ги..не си мисли че можеш да ми разтълкуваш психиката от разстояние и то от лигави постове във форум...

Canis_Dirus
07-15-2009, 11:08
прочетох ... 18+... имам ги..не си мисли че можеш да ми разтълкуваш психиката от разстояние и то от лигави постове във форум...
Както казвах на много пъти до сега - наличието на години не е гаранция за наличието на акъл. Четене не е равно на разбиране!

l0llip0p
07-15-2009, 11:10
Както казвах на много пъти до сега - наличието на години не е гаранция за наличието на акъл. Четене не е равно на разбиране!добре като си почнал да се повтаряш и аз пак ще кажа... от 3 поста не можеш да разбереш кой какъв е а и още повече да слагаш разни определения ( :

MrBig
07-15-2009, 11:14
Както казвах на много пъти до сега - наличието на години не е гаранция за наличието на акъл. Четене не е равно на разбиране!добре като си почнал да се повтаряш и аз пак ще кажа... от 3 поста не можеш да разбереш кой какъв е а и още повече да слагаш разни определения ( :

Ти пък БЕЙБ какво му се връзваш на вожда от КУ-КЛУКС КЛАН?!Я го остави да се радва ся на раздела и да се развива.Яла да си лафим с тебе в моята тема Офроуд!Все пак готините пички са неизменна част от Офроуда !

Canis_Dirus
07-15-2009, 11:14
Гледам ти аватарчето, гледам ти картинката в подписчето, гледам, как си стилизираш постовете... Достатъчно е за първо впечатление. Нали знаеш, че по дрехите посрещат. ПО форумите това са ти дрехите. Сега имаш два варианта - всячески да се опитваш да разбиеш предразсъдъците, които сама създаде, или тихичко да се изсулиш. И при двете има последствия и трябва да си направиш един анализ на рисковете/ползите и да действаш.

l0llip0p
07-15-2009, 11:21
Гледам ти аватарчето, гледам ти картинката в подписчето, гледам, как си стилизираш постовете... Достатъчно е за първо впечатление. Нали знаеш, че по дрехите посрещат. ПО форумите това са ти дрехите. Сега имаш два варианта - всячески да се опитваш да разбиеш предразсъдъците, които сама създаде, или тихичко да се изсулиш. И при двете има последствия и трябва да си направиш един анализ на рисковете/ползите и да действаш.гледай каквото си искаш.. не ми пука особено за мнението ти ( : точки и запетайки съм доказала че мога да пиша и не е нужно да се правя на интелектуалец на място което посещавам за забавление... никакво намерение нямам да се "изсулвам" само защото на някой си не му харесвам ( : чакам си последствията

MaLty
07-15-2009, 11:29
MaLty - да й помогнем да намери кухнята, ножа и вените!

Дей деййй..за голям пич ли се имаш сега? :?

DonnerWetter
07-15-2009, 11:51
Желаете ли да получат бан и да им бъдат изтрити всички мнения напрекалилите с ПОВЕРВИН дечица:

DonnerWetter - тя по принцип си го заслужава и за предицни нарушения и липса на връзка с главния мозък и гръбначен стълб
че к`во общо има гръбначния стълб с главния мозък, форумен гъзар?

Snickers
07-15-2009, 11:56
Желаете ли да получат бан и да им бъдат изтрити всички мнения напрекалилите с ПОВЕРВИН дечица:

DonnerWetter - тя по принцип си го заслужава и за предицни нарушения и липса на връзка с главния мозък и гръбначен стълб
че к`во общо има гръбначния стълб с главния мозък, форумен гъзар?о.О Много умно изказване, няма що.

П.С. Съжалявам за спама.

Canis_Dirus
07-15-2009, 11:57
И двете ти липсват!

plmn
07-15-2009, 11:59
желая раздела да бъде запазен чист
whatever means necessary

Loshotia
07-15-2009, 12:44
Честит нов раздел между другото!

x3eme
07-15-2009, 13:35
Без спам и нежелани конфликти ше бъде далеч по добре.

afterforever
07-15-2009, 15:39
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?

Canis_Dirus
07-15-2009, 15:57
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?
ДА! Аз съм адвокат, прокурор, съдия и палач!

Критерии за писане тук на практика няма. Всеки сам си преценява. Който го е страх от мечки не ходи в гората.

puhen0to
07-15-2009, 16:12
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?
ДА! Аз съм адвокат, прокурор, съдия и палач!

Критерии за писане тук на практика няма. Всеки сам си преценява. Който го е страх от мечки не ходи в гората.

коварен си... но пък евала.. раздела си е чиста mind игра...

MrBig
07-15-2009, 22:56
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?


Вожде,затапиха те!!!!!!!!

RAWRRR
07-16-2009, 00:01
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?

At least , умственият багаж на Канис е долната допустима граница . 8-)

hottie
07-16-2009, 06:16
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?

At least , умственият багаж на Канис е долната допустима граница . 8-)

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

AnotherAccount
07-16-2009, 06:22
MaLty - да й помогнем да намери кухнята, ножа и вените!

значи щом тя има нещо общо с емо-стайла трябва да получи бан .. ? :-o

YakUZa777
07-16-2009, 09:20
Аз не разбирам, какво толкова им коства, на лицата под 18, да си четът и да не пишат в този раздел просто ? Ще им спаднат мненията ли ? За който така се "борят" всеки ден ...

afterforever
07-16-2009, 14:20
Аз само не разбрах Canis Dirus ли ще е критерият за умствен багаж, шото некъде не видех да пише, че тярабв да сме умни, за да пишем тук (а предимно неговото присъствие доказва обратното)?

At least , умственият багаж на Канис е долната допустима граница . 8-) 8-) 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 14:24
с 2 ръце съм ЗА ;/ под 18 да не пишат ;/ развалят настроението

Rumkata1234
09-29-2009, 23:54
зарезали сте я и тая тема гледам :D то май по добре че ше се изтрепате както е тръгнало :D

darking
10-10-2009, 18:02
Още нямам 18, но смело мога да твърдя, че количеството сиво вещество, което притежавам е 19 пъти повече от на Canis_Dirus .

Rumkata1234
10-10-2009, 19:18
Аз не разбирам, какво толкова им коства, на лицата под 18, да си четът и да не пишат в този раздел просто ? Ще им спаднат мненията ли ? За който така се "борят" всеки ден ...

ти ебаваш ли се,знаеш ли колко труд коства да имат над 200 спама а? :D :D :D :D :D :D :D

shoon
10-12-2009, 09:59
Аз не разбирам, какво толкова им коства, на лицата под 18, да си четът и да не пишат в този раздел просто ? Ще им спаднат мненията ли ? За който така се "борят" всеки ден ...

ти ебаваш ли се,знаеш ли колко труд коства да имат над 200 спама а? :D :D :D :D :D :D :DГоляма работа за тези мнения :? ще тръгнат да се хвалят по улиците че имат еди коллко си в teenproblem.net :lol: важно е да не дразнят с глупости и тем такива има цяла КОФА за това :(

Rumkata1234
10-12-2009, 16:45
Аз не разбирам, какво толкова им коства, на лицата под 18, да си четът и да не пишат в този раздел просто ? Ще им спаднат мненията ли ? За който така се "борят" всеки ден ...

ти ебаваш ли се,знаеш ли колко труд коства да имат над 200 спама а? :D :D :D :D :D :D :DГоляма работа за тези мнения :? ще тръгнат да се хвалят по улиците че имат еди коллко си в teenproblem.net :lol: важно е да не дразнят с глупости и тем такива има цяла КОФА за това :(

ех,бре не ставаше дума за самите мнения,а за това че така или иначе целия форум е направен за тях,може да не цапат тука поне... :x :x :x :x :x

DebelaManekenka
10-14-2009, 09:39
не :lol:

tuzaro
10-19-2009, 06:55
Още нямам 18, но смело мога да твърдя, че количеството сиво вещество, което притежавам е 19 пъти повече от на Canis_Dirus .и кво, медал ли искаш?

Rumkata1234
10-21-2009, 23:42
Още нямам 18, но смело мога да твърдя, че количеството сиво вещество, което притежавам е 19 пъти повече от на Canis_Dirus .и кво, медал ли искаш?и парични награди раздаваме... :razz: :razz: :razz: