PDA

View Full Version : Гъбична инфекция



ChocolateGirl
07-15-2009, 11:58
Здравейте,
днес ходих на гинеколог и ми откриха гъбична инфекция.
След преглед и секрет от микробиологията,лекарката ми предписа едно кремче Клотримазол и глобули Полигинакс.Искам да попитам дали някой е ползвал от тези лекарства,за да ми каже цена и употреба(глобули не съм ползвала все още).
Ще съм ви благодарна,ако намерите и полезна информация!

DulceGatito
07-17-2009, 16:30
Полижинакса е около 9 лв и се слага попринцип вечер преди да си легнеш..слагаш го и на сутринта всичко изтича...затова най-добре си сложи и превръзка.А този крем не съм сигурна..потърси в google..там пише за него..или прочети листовката когато си го купиш.Успех. :)

ChocolateGirl
07-17-2009, 19:55
Благодаря много,аз намерих вече доста информация,даже си купих и лекарствата ..
Сега остава само да видим дали ще помогнат :)

IceBoxXx
07-21-2009, 10:16
Клотримазол е много ефикасен,мажи с него сутрин и вечер и ще има резултат :razz: :razz:

amfetamink1a
07-24-2009, 08:20
Добре де,аз да попитам...при бяло течение...без да се знае от какво точно е причинено ако използваш едно от двете лекарства което казахте,дали ще помогне? :o :o :?:

Ufff
07-24-2009, 08:42
^^ няма ли да е по-лесно ако разбереш от какво е причинено?

kalpazanka
07-24-2009, 11:15
Добре де,аз да попитам...при бяло течение...без да се знае от какво точно е причинено ако използваш едно от двете лекарства което казахте,дали ще помогне? :o :o :?:
Ако бялото течение не е вследствие на гъбички, защо ще купуваш медикамент, насочен именно към тях /визирам клотримазол/?!?!?!