PDA

View Full Version : като по филмите?



sladkata90
07-15-2009, 13:01
много пъти съм гледала филми в които най готините момчета от училището се влюбват в най незабележимите момичета.И много пъти съм си мислила че всъщност изобщо не е така. Ако не си самоуверена,хубава и най готината просто според мен няма как най готиното момче да е с теб.Не е като приказките... Какво е вашето мнение?


П.С.Сори ако темата ви се струва тъпа!!!

NeZaPoznat
07-15-2009, 13:04
много пъти съм гледала филми в които най готините момчета от училището се влюбват в най незабележимите момичета.И много пъти съм си мислила че всъщност изобщо не е така. Ако не си самоуверена,хубава и най готината просто според мен няма как най готиното момче да е с теб.Не е като приказките... Какво е вашето мнение?
П.С.Сори ако темата ви се струва тъпа!!!

Филми .... филмиииии.... ОФФ!!

Ама като почнете - Готин, готина !!! Айде кажете ми какво значи това ?!

Ако ми е кеф с някоя - за мен е готина... :?

Ако всички харесват някой - ами .... толкова им е 'багажа'

Ако си търсиш оправдание, че хем нямаш гадже , хем те е гнус да правиш свирки - не моге да ти помогна :?

Hilary_
07-15-2009, 13:07
Момчето трябва да е хем готино хем свястно, за да забележи дори незабележимото ... което всъщност се оказва много ценно ... а такива момчета повечето пъти са завладяни от чуждото мнение ии тъй като са изключително важни забравят за тези неща ии избират по-лесното а именно друг да управлява живота им като си мислят, че това е щастието ... :? Така, че според мен е малко вероятно да има такава възможност макар, че аз до някъде разбрах смисъла на това .. бях с него .. всичко беше наред, но просто той реши, че мнението на другите е по-важно и приказката свърши .. :? :? Така той си остана "големия женкар", а аз "незабележимото момиче" ... е в крайна сметка след като въпросното момче не те забележи друг ще го направи макар и не толкова "издигнат" .. :?

yahhooo
07-15-2009, 13:07
Ни са казва готина е популярна така го пишат по американските пумий.
И това са пълни глупости

sladkata90
07-15-2009, 13:23
Филми .... филмиииии.... ОФФ!!

Ама като почнете - Готин, готина !!! Айде кажете ми какво значи това ?!

Ако ми е кеф с някоя - за мен е готина... :?

Ако всички харесват някой - ами .... толкова им е 'багажа'

Ако си търсиш оправдание, че хем нямаш гадже , хем те е гнус да правиш свирки - не моге да ти помогна :?[/quote]

ако имаше нещо за мен щях да си го кажа просто съм се замисляла. Аре не са заяждай ако обичаш... Май самочувствието ти е голямо :D

да уточня за всички че не става въпрос хза мен и за който и да е друг :?

Kukumqvka
07-15-2009, 13:43
Спри филмите и поживей ,малко в реалността ..

NeZaPoznat
07-15-2009, 13:46
да уточня за всички че не става въпрос хза мен и за който и да е друг :?

Ама разбира се :lol: :lol: :lol: :lol:

kobrichka
07-15-2009, 13:59
Еми... филми...
Реалността е съвсем друга.
Участвай в живота, а не гледай филми. :)

eminemfenka
07-15-2009, 14:03
Аз обожавам такива филми .. :D

Ама там е къде,къде по - яко.. 8-)

Реалността е прецакваща :D :D

ItalianMafia
07-15-2009, 14:24
Толкова е просто.. СПРИ ФИЛМИТЕ !

desyty
07-15-2009, 14:29
Спри филмите и поживей ,малко в реалността ..
+Филмите са си филми,живеей в реалността..и погледни истината в очите..

AFT
07-15-2009, 14:32
По-скоро спри тъпите наивни тинейджърски американски лигави изтъркани пълни с кофти пичове, играещи готини пичове и кльощави пикли, играещи забавни, но иначе задръстени шматки филми и вземи гледай нещо стойностно, което не те кара да се самоубиеш ритуално с клечки за зъби или да се удавиш в макарони, когато свърши. ^^

bloo
07-15-2009, 14:35
..и аз съм гледала точно такива филми и аз същото им се чудя, но всъщност в живота не е така.. ако не си някав известен и популярен в даскало (и красив ест) никой не ти обръща внимание.. ;х

malkotoo
07-15-2009, 14:44
те тия момчета дет са 'готините' ..зависи за теб какво значи тва.. са най-гадните и тъпите а се мислят за нещо много и не обръщат внимание на малките, но важни неща в човека. не е толкова задължително гаджето ти да е първия красавец или да е много 'готин'...ако не те уважава и обича начи е нищо. хич не се занимавай с тия 'плейбойчета'
и излез от филмааа 8)

lipstik
07-15-2009, 17:44
В реалния живот тия "готините" няма как да забележат обикновенните хора,те само други "готини" си търсят.

bog4eto
07-15-2009, 17:57
Ама като почнете - Готин, готина !!! Айде кажете ми какво значи това ?!


Щях да кажа същото.
Ако си мислите,че тези,яките гъзари дет сменят мацките кат носни кърпички са готини,значи има повреда в главния. :P

MonSitY
07-15-2009, 18:03
определено споделям твоето мнение :) няма перфектни неща а и ти не биха били интересни.нали така?! 8)

ItalianMafia
07-15-2009, 18:04
СПРЕТЕ ФИЛМИТЕ ве хора ! :shock:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2009, 19:27
затова са филми! защото не показват истината :(

mushuHka
07-15-2009, 20:39
Кирилицата е задължителна!

smileforyou12

elsy
07-15-2009, 22:38
Филмите са си филми... реалността е друго нещо

Take_That
07-15-2009, 22:54
Не го мисли толкова. Наслаждавай се на това, което те заобикаля :)

GD95
07-15-2009, 22:56
В реалния живот тия "готините" няма как да забележат обикновенните хора,те само други "готини" си търсят.

sladur4etyYy
07-15-2009, 23:16
не е така, както казвате всички. познавам 1 момче, точно от тия ''готините'', което ходи с 1 далеч не толкова ''вървежно'' момиче вече година и нещо, така че всичко е възможно.

bebkata
07-16-2009, 01:32
много пъти съм гледала филми в които най готините момчета от училището се влюбват в най незабележимите момичета.И много пъти съм си мислила че всъщност изобщо не е така. Ако не си самоуверена,хубава и най готината просто според мен няма как най готиното момче да е с теб.Не е като приказките... Какво е вашето мнение?


П.С.Сори ако темата ви се струва тъпа!!!

На практика и за голямо съжаление е така .. Филми , приказки и после ............. Реалноооост :(

THeCheRry
07-16-2009, 06:31
щото иначе как ще стани филм бе :D :D

XTREMEFREERIDE
07-16-2009, 11:55
Лошо е да паднеш от високо, затова спри филмите. Живота е труден, реалността е мъчителна, но затова пък се радваме на малките неща в живота. Е, поне някои от нас.
А сега ако си обикновено момиче и си си харесала някое ''плейбойче'', недей. Не защото няма да те забележи, а защото ще си му за бройка. Под 'готини момчета', не се разбира 'гъзарчета', сещаш се, нали?