PDA

View Full Version : диета



elki4ka
07-15-2009, 15:42
спешно ми трябва диета на 15 съм и се чувствам мн тежка :o всичките ми приятелки отслабнаха ( някой дори от самосебе си ) нисичка съм а съм 56 килограма..и моля ви недейте да ми казвате да намалям хляба и такива подобниq искам истинска диета :D :D

fashion4etyy
07-15-2009, 16:03
колко си висока? пък 56кг не са мн :? зависи :D

elki4ka
07-15-2009, 16:06
ниска съм :(

slim__shadygirl
07-15-2009, 16:11
колко ниска?

Ufff
07-15-2009, 16:24
мноу сте ми интересни като кажете "дайте ми диета"!! нито знем каква си нито що си. ти си знаеш какво ядеш и какво не, кое е според силите ти и кое не. в нета е пълноооооооо с диети, разгледай ги, прочети отзивите, и си избери. ееееееееееееееее нямам думи направо, то мързелива работа братче

mimsssssss
07-15-2009, 19:15
на дюкан ама трябва да пиеш по 3л вода на ден иначе има риск от здравословни проблеми.

Little_Lady93
07-15-2009, 19:21
Според мен не трябва да правиш точно определена диета.Когато аз си мисля че съм на диета ми се яде мн повече, отколкото като си кажа че не съм на диета и мога да си ям ама просто си слагам спирачки
.За мен най-добрата диета е сама да си налагаш ограничения.В един момент казваш стоп и това е.Според мен диетите са затормозяващи, защото постоянно си мислиш какво ти е "забранено" да ядеш.Всичко е в нагласата.ПО добре си казвай мога да си хапна сладкиш примерно, ама няма да го направя.При мен поне действа :)

pinki
07-15-2009, 19:35
Почвай диетата на Никол Кидмън и за 14 дни ще си смъкнала 100% ...
За отслабване с траен ефект актрисата залага на двуседмична диета, през която се свалят около 7-8 кг. През първата седмица слабеенето е по-интензивно (смъкват се 4-5 кг), а през втората се забавя (по 150-200 г на ден). Забранени са алкохолът, захарта и солта. А пиенето на голямо количество минерална или преварена вода (над 2 литра) е задължително.

1-ви ден ..
Закуска: 1 чаша кафе
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, 1 домат, 200 г суров спанак
Вечеря: парче задушено или варено месо (пилешко или телешко), зелена салата

2-ри ден ..
Закуска: 1 сухар, 1 чаша кафе
Обяд: парче задушено пилешко или телешко
Вечеря: парче шунка, 1 чаша нискомаслено кисело мляко

3-ти ден.
Закуска: 1 сухар, 1 чаша кафе
Обяд: задушена или сварена до омекване глава от целина, 1 домат, 1 плод по избор
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца, 1 ч.ч. настъргани моркови, парченце нискомаслено сирене

4-ти ден.
Закуска: 1 чаша кафе
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, 1 ч.ч. настъргани моркови, парченце нискомаслено сирене или кашкавал
Вечеря: голяма плодова салата

5-ти ден.
Закуска: 1 чаша кафе
Обяд: голяма порция нетлъста риба
Вечеря: салата от настъргани моркови с малко лимон, но без зехтин или олио

6-ти ден.
Закуска: 1 сухар, 1 чаша кафе
Обяд: пилешки гърди на скара или варени, зелена салата, 1 чаша нискомаслено кисело мляко или билков чай
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца, 1 домат, парче нискомаслено сирене

7-ми ден
Закуска: билков или зелен чай
Обяд: голямо парче варено или печено пилешко или телешко, 1 плод
Вечеря: риба на скара със зеленчуци

От осмия до четиринадесетия ден диетата се повтаря в обратен ред.