PDA

View Full Version : Дайте ми съвет...



malkata_kukli4ka
07-15-2009, 15:45
Ще Ви помоля за съвет, защото и аз вече незнам какво да правя! Така... от няколко месеца в това тъпо даскало имам проблеми. Проблемът е следния-някакви дрипли мизерни ама много мизерни се заяждат с мен. То не бяха заплахи не беше чудо. Всички от това глупаво даскало ми завиждат понеже съм страшна красавица.Славя се като "Красавицата на училището". Да си дойдем на думата-тези бедни църковни мишки постоянно ми правят някакви подмятания, те са супер много ,а аз съм сама.Нямам никакви приятелки,защото ми завиждат, мислят, че съм някаква надувка, защото съм невероятно красива (не аз мисля така, всички го казват ). Незнам дали да не започна и аз да им се разговарям,няма кой да ме подкрепи,а те са цяла гвардия, пък и аз съм една притеснителна и срамежлива. Притесняваме това, че могат да ме набият, понеже са селянки и не им пука,че ще се изложат.

masal
07-15-2009, 15:47
божее...ама те как още не са ослепяли от красотата ти :shock:
хаха...идиотка :razz: :razz:

GbSy
07-15-2009, 15:50
Моля те, пусни снимка. :)

malkata_kukli4ka
07-15-2009, 16:11
Идиотка?!По-спокойно де :D
Не съм длъжна да си качвам снимките си в интернет пространството и да убеждавам хората в красотата си, важното е,че хората от обкръжението ми го виждат.Пък и защо направихте темата с красотата толкова голям проблем, аз просто исках някой да ми даде съвет, защото съм в затруднено положение.Незнам защо за всички е толкова лошо да има красиви хора на тая Земя :)
А и да добавя-изглежда,че наистина момчетата са ослепели от красотата ми, защото именно заради някои момчета тея мърши се настроиха така срещу мен.
И ще помоля да пишете коментари които да съдържат някакви съвети.

damdam
07-15-2009, 16:14
Е, сага нали не си на училище?

GbSy
07-15-2009, 16:15
Също не си и длъжна да споделяш проблемите си, които са по-лични от външния ти вид, но ето, че го правиш. ;)
Епитетите, с които се описваш, са отражение на безумно високо самочувствие, което, без да видим снимка, не бихме могли да кажем, че е реално и с покритие.
Ако искаш да ме оправдаеш - качи снимка.

LittleDude
07-15-2009, 16:15
Добре е толкоз ли си красива, че да се заяждат с тебе? Я пусни пиц. :D

malkata_kukli4ka
07-15-2009, 16:21
Много бих искала да ви докажа ,че е така, че съм "Красавицата на училището".Между другото този прякор не си го измислих аз, а другите.Я си представете слагам аз снимка и тези дрипли ме виждат тежко и горко ми тогава.Просто не знаете какви са мъжкарани.

dessko
07-15-2009, 16:22
я пусни някоя снимка и ще ти кажем дали наистина го правят заради неземната ти красота :grin:

LittleDude
07-15-2009, 16:23
Прати на Л.С :lol:

justt
07-15-2009, 16:27
я пусни някоя снимка и ще ти кажем дали наистина го правят заради неземната ти красота :grin:
+1 8-)

malkata_kukli4ka
07-15-2009, 16:28
Прати на Л.С :lol:
От кой град си? да не излезе ,че си от моя и да сгафя.

justt
07-15-2009, 16:31
Прати на Л.С :lol:
От кой град си? да не излезе ,че си от моя и да сгафя.
:razz: :razz:

masal
07-15-2009, 16:32
Прати на Л.С :lol:
От кой град си? да не излезе ,че си от моя и да сгафя.
:razz: :razz: еее,няма нищо смешно сега... :lol:

propertyofaoi
07-15-2009, 16:54
Сигурна съм,че, заслепени от твоята неземна и неповторима красота, ще те напердашят едно хубаво. :-| :-o Осъзнай се,бе, Мис Свят.

LittleDude
07-15-2009, 17:01
bs :D

vesSynkaa
07-15-2009, 17:11
Казваш се Петя, нали ? :D

naftex12
07-15-2009, 17:12
леле майкооооо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: та ти в едно изречение 123908219030129 пъти споменаваш колко си красива :razz: :razz: :-x

LittleDude
07-15-2009, 17:15
АКо си някое от ония емота дето си слагат снимките навсякъде е нормално :D

dessko
07-15-2009, 17:32
Иии к'во стана със снимката 8-)

propertyofaoi
07-15-2009, 17:39
Иии к'во стана със снимката 8-)

Tи как мислиш? http://www.iconburst.com/avatars/funny/362funny_012.gif предполагам :razz:

justt
07-15-2009, 17:45
Иии к'во стана със снимката 8-)

Tи как мислиш? http://www.iconburst.com/avatars/funny/362funny_012.gif предполагам :razz:

http://img.zamunda.net/pic/smilies/rofl.gif

dessko
07-15-2009, 17:49
Иии к'во стана със снимката 8-)

Tи как мислиш? http://www.iconburst.com/avatars/funny/362funny_012.gif предполагам :razz:

http://img.zamunda.net/pic/smilies/rofl.gif

:( :o знаех си, че не съм достойна за нейната красота :? 8-)

propertyofaoi
07-15-2009, 17:51
Всички сме така :cry: дали ще го преживеем?

justt
07-15-2009, 17:52
Иии к'во стана със снимката 8-)

Tи как мислиш? http://www.iconburst.com/avatars/funny/362funny_012.gif предполагам :razz:

http://img.zamunda.net/pic/smilies/rofl.gif

:( :o знаех си, че не съм достойна за нейната красота :? 8-)

Едва ли някой, някога ще бъде достоен!!? :(

:razz: :razz:

FuCkInBuBbLeGuM
07-15-2009, 17:54
Охх милата тя. Всички й завиждат щото била "красавицата на даскалото". Айде моля ти се.. знам ги тия като тебе. И нас кво ни грее, че си няква комплексирана мърла, която може само и единствено да се хвали с неземната си красота? Ами айде докажи, че си красавицата на даскалото и тогава ще си говорим. И ако решиш да пускаш снимка - недей да търсиш в импулс и т.н.

LittleDude
07-15-2009, 17:55
аз :D мен пък всички ме отбягват шот съм мега богат и имам 3 златни ланеца които тежат повече от мен, и трябва някой да ми помага да ги нося :D :D :lol: :lol: :razz: Най-накрая ще покажеш ли снимка, както казаха без да кредеш от импулса.

FuCkInBuBbLeGuM
07-15-2009, 17:56
омг :lol:

dessko
07-15-2009, 18:02
аз :D мен пък всички ме отбягват шот съм мега богат и имам 3 златни ланеца които тежат повече от мен, и трябва някой да ми помага да ги нося :D :D :lol: :lol: :razz: Най-накрая ще покажеш ли снимка, както казаха без да кредеш от импулса.

Е да, ама като някой ти помага да ги носиш не си сам като тази млада КРАСАВИЦА! Тя няма как да даде поне малко от своята красота на другите :?

FuCkInBuBbLeGuM
07-15-2009, 20:04
аз :D мен пък всички ме отбягват шот съм мега богат и имам 3 златни ланеца които тежат повече от мен, и трябва някой да ми помага да ги нося :D :D :lol: :lol: :razz: Най-накрая ще покажеш ли снимка, както казаха без да кредеш от импулса.

Е да, ама като някой ти помага да ги носиш не си сам като тази млада КРАСАВИЦА! Тя няма как да даде поне малко от своята красота на другите :?

жалко че не си дава от красотата... нещастна съм :-# :-k

Priceless
07-15-2009, 20:11
Еми да ако постоянно говориш за толкова колко си невероятна, единствена, неповторима, уникална, красива, величествена и т.н. нормално е хората да мислят,че имаш голямо самочувствие 8-) Слез малко на земята и се огледай .. проблема ОЧЕИЗВАДНО е в теб, не в другите :)

naftex12
07-16-2009, 06:25
Еми да ако постоянно говориш за толкова колко си невероятна, единствена, неповторима, уникална, красива, величествена и т.н. нормално е хората да мислят,че имаш голямо самочувствие 8-) Слез малко на земята и се огледай .. проблема ОЧЕИЗВАДНО е в теб, не в другите :)
+1 \:D/

AceXe
07-16-2009, 07:07
@TeenSpirit, не ме интересува дали си красавица или не. Аз не оценявам хората по външния им вид Smile

Ще ти кажа само, че като човек без никакви предубеждения и не чел мненията на останалите ми направи впечатление, че за текст от 5 изречения няколко пъти споменаваш красотата си. А щом после наблягаш, че е мнение на останалите, значи много добре знаеш какво звучи и какво всъщност показваш - самочувствие. Думата "надувка" е твърде всеобхватна, за да я използваш изобщо. Не е нужно да си "надувка", за да не си приятна за околните. Че има завистници, има. Това вече е част от идиотизма на човека. Но ти с нищо не показваш, че тяхното отношение към теб е неоправдано. Аз познаваш големи красавици в моето даскало, които имат много приятели. Немалко от тях сериозни. Пропастта я създаваш по-скоро ти.

c0okiie
07-16-2009, 09:56
@TeenSpirit, не ме интересува дали си красавица или не. Аз не оценявам хората по външния им вид Smile

Ще ти кажа само, че като човек без никакви предубеждения и не чел мненията на останалите ми направи впечатление, че за текст от 5 изречения няколко пъти споменаваш красотата си. А щом после наблягаш, че е мнение на останалите, значи много добре знаеш какво звучи и какво всъщност показваш - самочувствие. Думата "надувка" е твърде всеобхватна, за да я използваш изобщо. Не е нужно да си "надувка", за да не си приятна за околните. Че има завистници, има. Това вече е част от идиотизма на човека. Но ти с нищо не показваш, че тяхното отношение към теб е неоправдано. Аз познаваш големи красавици в моето даскало, които имат много приятели. Немалко от тях сериозни. Пропастта я създаваш по-скоро ти.

+1 :( :wink:

shandio
07-16-2009, 10:14
Всички от това глупаво даскало ми завиждат понеже съм страшна красавица.Славя се като "Красавицата на училището".

мислят, че съм някаква надувка, защото съм невероятно красива



ама патко заспала :lol: кажи ми не си ли надувка а? кифло накифльосана...стига са фука. не случайно искат да те бият :? и аз да бях и аз щях да та набия :-x извинявяйте ако съм ви обидила нещо Ваше Величество!!! ГЪЗка

dessko
07-16-2009, 12:23
аз :D мен пък всички ме отбягват шот съм мега богат и имам 3 златни ланеца които тежат повече от мен, и трябва някой да ми помага да ги нося :D :D :lol: :lol: :razz: Най-накрая ще покажеш ли снимка, както казаха без да кредеш от импулса.

Е да, ама като някой ти помага да ги носиш не си сам като тази млада КРАСАВИЦА! Тя няма как да даде поне малко от своята красота на другите :?

жалко че не си дава от красотата... нещастна съм :-# :-k

да... и на мен ми е кофти :? :o

sulley
07-16-2009, 12:24
Ами да приемем,че проблемът ти е наистина сериозен,опитай се да ги игнорираш без да изглеждаш нещо от сорта на "ти си хлебарка,а аз красавицата"
Но наистина,слез малко на земята,че с тва самочувствие ще се разбиеш някой ден в някоя ,,прелестна-красива,, скала. 8)

justt
07-16-2009, 12:31
ппх... ама ние все още си чакаме снимката.. http://img.zamunda.net/pic/smilies/grin.gif http://img.zamunda.net/pic/smilies/grin.gif http://img.zamunda.net/pic/smilies/grin.gif

FuCkInBuBbLeGuM
07-16-2009, 12:45
и май само с чакането ще си останем... :D

justt
07-16-2009, 12:51
и май само с чакането ще си останем... :D
може би... :lol:

naftex12
07-16-2009, 13:00
най-вероятно :D

dessko
07-16-2009, 13:12
и май само с чакането ще си останем... :D
може би... :lol:
мисля, че момичето не дава снимка, защото не иска да ни комплексира със своята прекрасна външност :lol:

justt
07-16-2009, 13:17
и май само с чакането ще си останем... :D
може би... :lol:
мисля, че момичето не дава снимка, защото не иска да ни комплексира със своята прекрасна външност :lol:
a може би мисли, че сме от нейния град... кой знае :? ..може да сгафи :lol: :lol:

vampire_girl_
07-16-2009, 13:21
Виж сега,аз знам решенеието на проблема ти :wink:
Красива си,нали?Ослепителна като слънцето?
Казваш,че си заслепила момчетата с красотата си?
Заставаш пред момичетата,които те дразнят и ги ослепяваш с неземната си красота.
Всъщност,замисляла ли си се,че "Красавицата на училището",може да е ирония ?
Не мога да разбера само,как може да имаш такова самочувствие и да се оплакваш,че нямаш приятели?
Замисляла ли си се,че може би не си чак толкова хубава - в което няма проблем,не всеки може да е слазъл като от корица на модно списание,но когато самочувствието ти е нормално ест. не скача до небето - много по-вероятно е хората да те харесват - защото малко са тези,които биха имали нещо общо с хвърчащи госпожички...
Опитай да се промениш и после пак пиши,ако годните,грозни хлебарки,продължават да тровят живота ти в собствената ти Галактика :)

FuCkInBuBbLeGuM
07-16-2009, 14:58
НЕ... НЕ давай снимка... ще вземем да се комплексираме... може и да ослепеем от невижданата ти красота... кой знае... :-o

propertyofaoi
07-16-2009, 15:18
Ма тя дори не си следи темата пък ние сме тръгнали да се комплексираме. :lol:

teenmenie
07-16-2009, 16:59
ИиИ Сс КкАкво ще докажеш че си "Неземна красавица" :-o с тъпотата си, мей би?Та да ви кажа че май без снимка ще останете и чакането си 8-) аз по-скоро бих казала : Неземна краставиЦА ;-) | Кифла .. та тя дори не следи темата хД продължавайте да пишете и да чакате 8-)

vivteen
07-16-2009, 19:00
Кой знае на колко години е.Представям си 12 годишна вкарваща се в бахти филмите.Момичетата сички били мъжкарани :lol: НЕ,не....

adizitk1
07-17-2009, 12:04
тцтц..... Слез на земята бе дете..... :(

AloneInTheDarkness
07-17-2009, 13:38
С това самочувствие се чудя как още не са те набили. Както казаха: слез на Земята бе ... :?

Mastta
07-17-2009, 15:05
ооо не не не това просто ме уби ТОтАЛНОООООО :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

smyrff
07-18-2009, 10:50
Опитай се да се сприятелиш с тях.Сигурна съм че не са толкова лоши,както съм сигурна че и ти не си толкова хубава .. :)

dessko
07-18-2009, 13:00
Опитай се да се сприятелиш с тях.Сигурна съм че не са толкова лоши,както съм сигурна че и ти не си толкова хубава .. :)

;-) :lol:

fire_cat
07-18-2009, 15:10
Ще ме прощаваш, но начина по който се изразяваш е абсолютно глупав. Да не си наистина на 12 години? Не че има нещо лошо, но така да говориш за момичетата и за красотата си наистина показва, че може да си надувка. Ако не си аз съм сигурна, че все трябва да имаш няколко приятелки, защото не може всички да ти завиждат. Просто престани да отблъскваш хората около теб и да мислиш, че ти завиждат.