PDA

View Full Version : Имам въпрос,сериозен относно сваляне на килограми



bloodyF
07-15-2009, 19:28
значи тази събота отивам на село за около месец.То мойто 'село' е малък град но се тая..на километър оттам има малко село ..ако тичам всеки ден по 2 пъти до там и карам на салата (сирене,краставици,домати,с ол),ябълки,вода,плодове изобщо и други зеленчуци за тоя месец мога ли да съм свалила поне 5 кг :?


п.п.не няма да гладувам,на мен салата ми е предостатъчна да се нахраня ;)

pinki
07-15-2009, 19:38
Естествено, че ще имаш 5+ свалени кг :) Не се притеснявай! А и не е нужно, чак пък по 2 пъти на ден да бягаш :) Важното е да има физическа активност всеки ден :)

therichbitch
07-15-2009, 20:15
да, ще отслабнеш, мисля, макар,че аз колкото и да не ям, не свалям кг, но това си е мой проблем , ти едва ли си така, затова споко ;)

DivoTo_KoTe
07-15-2009, 20:30
Ако не си свикнала да тичаш на толкова голямо разтояние,такава мускулна треска ще си докараш,че ти е бедна фантазийката.
Иначе според мен ще отслабнеш,но внимавай като се върнеш да не ги върнеш в повече

lunichkaaa
07-16-2009, 06:30
значи тази събота отивам на село за около месец.То мойто 'село' е малък град но се тая..на километър оттам има малко село ..ако тичам всеки ден по 2 пъти до там и карам на салата (сирене,краставици,домати,с ол),ябълки,вода,плодове изобщо и други зеленчуци за тоя месец мога ли да съм свалила поне 5 кг :?


п.п.не няма да гладувам,на мен салата ми е предостатъчна да се нахраня ;)
Мисля че Little_Lady93 най-добре ще ти каже как да свалиш килограми! :lol: :lol: :lol: