PDA

View Full Version : има ли фенове на свръхестествено ??? :)



[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2009, 19:36
е? :) не видях дали има такава тема, но се поразрових и в първите 2 страници не видях нищо... :oops:

r0ssk0
07-16-2009, 08:42
Аз съм голям фен, още от първия епизод ме грабна сериала :) Историята се развива интересно, с много обрати и изненади. Също така в сериала успешно са комбинирани няколко жанра - фентъзи, драма, комедия. Общо взето не съм гледал епизод, който да не ми хареса :) Надявам се наесен да продължат с добрата работа ;)

y0uRfav0ritedRuG
07-16-2009, 09:12
Има, има :grin: Обожавам "Свръхестествено", обожавам и Сам и Дийн.
Малко късно започнах да го следя, но щом започнеш няма спиране 8-) И така за 2 седмици изгледах всички епизоди от 1ви до 4ти сезон. Очаквам с нетърпение 5тият сезон от този неповторим сериал.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-16-2009, 22:36
Има, има :grin: Обожавам "Свръхестествено", обожавам и Сам и Дийн.
Малко късно започнах да го следя, но щом започнеш няма спиране 8-) И така за 2 седмици изгледах всички епизоди от 1ви до 4ти сезон. Очаквам с нетърпение 5тият сезон от този неповторим сериал.

и с мен така стана .. за 2 седмици и бях изгледала всички серии :D

the_best_f
07-17-2009, 22:13
Този сериал много ме примамва и в най-скоро време ще го гледам (основната причина - Jensen Ackles :smt007 ). Като го направя, ще разбера дали и сюжетът е хубав, но доколкото разбирам по мненията, ДА, твърдо ДА. :)