PDA

View Full Version : пристрастяване към маструбацията?



mishmash13
07-15-2009, 20:26
има ли такова нещо като пристрастяване към маструбацията? защото има моменти, когато мога да прекарам по няколко дни - 3-4-5-6 без да имам нужда да се самозадоволявам, но си имам и моменти, когато просто не спирам - ден след ден...може цял седмица да го правя. като цяло ако си поставя малко задача на волята мога да издържа до 10-12 дни, но не и повече. това нормално ли е? да не мога да не лъскам повече от 10 дни?
на 20 години съм. има ли някакъв начин по който мога да подтисна желанието си да маструбирам толкова често?

Neznachitelen
07-15-2009, 20:29
Еми то желанието май зависи от нивото на тестостерона в тебе .. доколкото знам колкото повече я хабиш тая енергия за нещо по-полезно , толкова повече намалява и желанието за самозадоволяването (поправете ме ако греша) 8)

AceXe
07-15-2009, 20:33
Да, съществува подобно нещо. Мозъка умее да се пристрастява към всякакви химически субстанции, които образува, а удоволствието от секса е именно това. Същото е с наркотиците, цигарите, кафето и т.н.

Не мисли за това. Моменти, в които страшно много ти се мастурбира излез навън и прави нещо друго и се опитвай да не мислиш за това. Изкараш ли един месец след това ще можеш да се контролираш значително по-лесно. А и си хвани гадже. Секса е полезен. ;)

mishmash13
07-15-2009, 20:34
Има начин. Get a girl. :)

когат има гърла този проблем го няма.

да, когато пътувам или се занимавам нонстоп с нещо, бачкам или съм по цял ден на даскало е ок, нямам нужда всеки ден...но когато си остана у нас повече време...:?

NeZaPoznat
07-16-2009, 07:06
има ли такова нещо като пристрастяване към маструбацията? защото има моменти, когато мога да прекарам по няколко дни - 3-4-5-6 без да имам нужда да се самозадоволявам, но си имам и моменти, когато просто не спирам - ден след ден...може цял седмица да го правя. като цяло ако си поставя малко задача на волята мога да издържа до 10-12 дни, но не и повече. това нормално ли е? да не мога да не лъскам повече от 10 дни?
на 20 години съм. има ли някакъв начин по който мога да подтисна желанието си да маструбирам толкова често?

Бати волята онбре !! Брао ! Аз не мога толкова !
А за другото - ами .... пробвай тук:
http://www.doctorbg.com/pages.php?id=7

Има и форум:
http://www.doctorbg.com/forum/
Хората са отзивчиви ... ако не прекаляваш с глупостите :D

GabisiTa
07-16-2009, 07:58
Намери си приятелка :)

NeZaPoznat
07-16-2009, 08:26
До колкото разбрах момчето си има приятелкаа и btw темата е за ключ, изчерпаха се отговорите :)

Като чета из форума как гърлите пишат ' секс..... ама тва е несериозно ... ако е сериозен няма да си иска, а ще те обича без да му пускаш ... "Никак не се учудвам че лъска :?

AceXe
07-16-2009, 08:59
До колкото разбрах момчето си има приятелкаа и btw темата е за ключ, изчерпаха се отговорите :)

Като чета из форума как гърлите пишат ' секс..... ама тва е несериозно ... ако е сериозен няма да си иска, а ще те обича без да му пускаш ... "Никак не се учудвам че лъска :?

може пък още да е Млад 8-)

Абе не се ли разбрахте. Ако е несериозен, ще иска секс без да се съобразява с желанието на момичето. Ако е сериозен, пак ще иска секс, но ще го крие, ако тя му каже не. Секса е инстинкт, който не можеш да го спреш и възвишените простотии, че ако те обича не му се прави секс са глупости. Секса е част от нещата. Дразня се, когато застава над самия човек и целта ти е да я изчукаш, а не да бъдеш с нея.

loveandemotion
07-16-2009, 10:15
има ли такова нещо като пристрастяване към маструбацията? защото има моменти, когато мога да прекарам по няколко дни - 3-4-5-6 без да имам нужда да се самозадоволявам, но си имам и моменти, когато просто не спирам - ден след ден...може цял седмица да го правя. като цяло ако си поставя малко задача на волята мога да издържа до 10-12 дни, но не и повече. това нормално ли е? да не мога да не лъскам повече от 10 дни?
на 20 години съм. има ли някакъв начин по който мога да подтисна желанието си да маструбирам толкова често?
Земи оправи някоя :razz:

swords1010
07-16-2009, 10:48
Ама защо се притесняваш от това желание? Та то си е естествена, при това основна потребност. :) Съвсем нормално е. Дори и всеки ден да мастурбираш, пак е нормално. Щом имаш нужда - правиш го. :)

hotspot
07-16-2009, 16:04
Незнам за другите ама аз не издържам без това !

Smite
07-16-2009, 19:32
Незнам за другите ама аз не издържам без това !

и аз съм така
+1

youloveme
07-16-2009, 21:37
И аз така немога без него :oops:

BePoHuKa
07-17-2009, 03:40
Иди в аптеката и питай за момиче :D :D :razz: :razz: Само секса ще ти оправи проблема ;)ГАРАНЦИЯ.. :grin: