PDA

View Full Version : Моля ви,кажете какво да правя...



PoWii
07-16-2009, 07:17
Та моя проблем е,че харесвам едно момче с което имах по-близки взаимоотношения,а той си има гадже за което знаех.Много хлътнах по него...а имам чувството,че на него не му пука за мен и ме използва и само си играе с мен...а аз наистина много го харесвам...От друга страна един фр също ме харесва,а аз него не ааа той много държи на мен...Моля ви,дайте ми някакъв съвет какво да правя,че съвсем се отчаях... :cry:

AceXe
07-16-2009, 07:20
Ако не проявява интерес към теб, няма да успееш да го накараш да ходи с теб. Безсмислено е, защото любов насила не става. Ако момчето, което те харесва не го харесваш, му го кажи. Не му давай празни надежди, защото наистина е много гадно усещането. Кажи му, че искаш да сте просто приятели или контактувай още малко с него. Може да откриеш нещо в него, което ще те привлече :)

THeCheRry
07-16-2009, 07:21
ами като за начало избиваш си първич от главата след като си има гадже и мислиш че само те използва
а на второто мимиче мило и тактично му обясняваш че нямаш чуства кум него

Lysit0
07-16-2009, 07:24
Щом има и гадже просто няма смисъл.....
По-добре дай шанс ,на този,който те харесва.

NeZaPoznat
07-16-2009, 07:26
Та моя проблем е,че харесвам едно момче е което имах по-близки взаимоотношения,а той си има гадже за което знаех.Много хлътнах по него...а имам чувството,че на него не му пука за мен и ме използва и само си играе с мен...а аз наистина много го харесвам...От друга страна един фр също ме харесва,а аз него не ааа той много държи на мен...Моля ви,дайте ми някакъв съвет какво да правя,че съвсем се отчаях... :cry:
Хем сърби хем боли а ?! :D :D :D

bebkata
07-16-2009, 07:29
Е извинявай момчето си има приятелка как искаш на него да му пука по този начин , по който ти пука на теб .. Я помисли :P

GabisiTa
07-16-2009, 07:49
Явно ще трябва да го забравиш, щом си има гадже, а и като не му пука... Най-добре пробвай с другото момче :)

PoWii
07-16-2009, 07:57
Въпроса е там,че той ми казва че не му пука особено,но иска да се виждаме от време на време...

GabisiTa
07-16-2009, 08:00
Направи си изводите сама, не виждаш ли, че явно само те използва?! :?

Hilary_
07-16-2009, 08:01
Остави ги и двамата ... след като си има приятелка въпросното момче защо се занимаваш с него ... :? А за другия .. след като не го харесваш няма смисъл ... само ще го нараниш .. :?

PoWii
07-16-2009, 08:06
Мерсии много за съветите :)

koteto562
07-16-2009, 08:11
В живота винаги става така, че обичаш този който бяга от теб, а бягаш от този който те обича!!

НЕ се залъгвай, че ако тръгнеш с това момче което те обича ще забравиш другия! :(
Според мен трябва да забравиш момчето което обичаш и просто да продължиш напред! :wink:
Успех дано да си щастлива :) !

vesSynkaa
07-16-2009, 08:28
Не се занимавай с момчето, което харесваш след като те използва ..
Щом си има гадже го заеби .. Погледни другото момче, което казваш, че държи на теб .. и все пак, ако не го харесваш си бъди просто приятелка с него ..

Kukumqvka
07-16-2009, 09:41
Абе остави ги и двамата .. Единия има гадже ,другия не го харесваш :lol: Намираш си друг . 8-)

PoWii
07-16-2009, 10:39
Мда...аз също си имам гадже :smt105 ама той не е от софия ии ми е трудно да поддържам такава връзка..

gabsit000
07-16-2009, 10:44
Абе какъв е смисъла..единият има гадже-не му пука за тебе..другият пък ти не го харесваш ...търси друг ;)