PDA

View Full Version : "Приятелство"?!?



cveteto64
07-16-2009, 09:15
В началото на лятото една от най - добрите ми приятелки ми каза, че иска да работим заедно на мястото където тя е работила миналата година. Съгласих, отидохме при стария и работодател той уж каза, че ще ни се обади в началото на юли, за да започнем, но това така и не стана.... Решихме, че ще си търсим работа заедно, но така и не намерихме. Аз имах възможност да започна, но нали се бяхме разбрали, че ще работим заедно..отказах.И така мина се малко време един ден тя ми казва, че познат на баща и може да я вземе и тя ще пита и за мен...Е добре днес тя ми казва "от понеделник започвам" и все едно никога не ми е казвала "аз без теб няма да започна"... Незнам как да постъпя знам, че ако и кажа ще се скараме жестоко, но пък съм си в правото....

П.С. Искахме да работим заедно, защото наистина сме си много близки и трябваше да стане така, че през свободно време да сме заедно...

sulley
07-16-2009, 12:05
Разбирам.Ми егоистично е постъпила,пък и ти си отказала заради нея.
Най-добре е да поговорите,защото не може така да оставиш нещата,не е честно!
Винаги нещата имат две страни,дори и да се скарате,поне ще си кажете каквото имате за изясняване.
Успех.

Priceless
07-16-2009, 12:09
Доооста егоистично :? Ми говори с нея ! :x

bloo
07-16-2009, 12:22
на твое място бих и казала всичко, каквото мисля по случая за да сте си наясно...

+1

vampire_girl_
07-16-2009, 13:26
Кажи и каквото мислиш,като се опиташ да не стане скандал,но дори да се скарате е по-добре,защото после ще се сдобрите,но и тя ще е наясно с нещата.
Най-добре е да играете с открити карти : ]
Поговори с нея,за да не и станат навик подобни постъпки,а и тя трябва да знае как стоят нещата.
А и btw тя може да не е предполагала,че си отказала веднъж заради нея...

cveteto64
07-16-2009, 14:18
А и btw тя може да не е предполагала,че си отказала веднъж заради нея...
Наясно беше и двете знаехме с коя какво става както казах много сме близки, но просто незнам защо го направи както и да е ще поговоря с нея знам, че вие нищо не можете да направите и все пак благодаря ви

plmn
07-16-2009, 14:22
трябвало е да започнеш работата, която ти е била предложена, като й кажеш, че времето си тече и не можеш да чакаш повече. без да се обясняваш много много.

adizitk1
07-17-2009, 17:48
Ест,че трябва да поговориш с нея, та тя те е предала реално погледнато... Подлъгала те е да я чакаш, а на края тя не те е изчакала- това е подло! И да се скарате какво ти пука- такива 'приятелки' не ти трябват...

ПП. Тя да не би да е зодия телец...

Slave4You
07-17-2009, 18:54
От една страна и тя е постъпила егоистично, но пък от друга (просто съвет) и ти не трябва да си толкова наивна. Айде сега става въпрос за лятна работа, но какво ще стане, ако след години отказваш добри работни места, защото пак си обещала на някого нещо :? Иначе кажи й колко ти е неприятно от това, което е направила. Нищо не може да се промени, но от една страна тя да се научи да се държи на обещанията, а ти да се научиш да не обещаваш толкова много;)

bloodymirror
09-03-2009, 10:30
Супер гадно.. прецакала те е ,аз на твое място мн бих се ядосала,еми кажи и всичко това в очите,а не на нас..

fire_cat
09-03-2009, 11:28
Еми да доста гадничко се е получило, а и като се има предвид че сте си много близки... :? Но не си ли се замисляла, че тя не е искала ти да отказваш работа заради нея и наистина сега работата, на която са я взели, много й харесва. Постъпила е доста лошо с теб, но се опитай да не мислиш за това и ти да й бъдеш приятелка сега и да я разбереш и подкрепиш. Сигурна съм, че и ти ще си намериш работа. :)

PurpleDream
09-03-2009, 12:12
и на мен ми се случи миналото лято, същата история..уж щяхме да работим при майка и, но не станаха нещата щото тя нямала години...иии един ден разбирам, че се хванала на работа в едно заведение при едно момиче от класа...дори не ми каза, че си е намерила работа...ама както и да е, не съм и казвала нищо, само я бъзикнах няколко пъти, че не е почерпила със заплатата и това беше...сега пак сме приятелки и не сме се карали, моя съвет е да не и казваш нищо, ако държиш на нея и ако мислиш, че ще се скарате

remix1912
09-03-2009, 12:17
Много егоистично и одло е постъпила.Кажи и всичко в очите и я питай като ти е обещала еди кво си за кво сега се прави на ударена с чук.

elito96
09-03-2009, 17:09
Много егоистично и одло е постъпила.Кажи и всичко в очите и я питай като ти е обещала еди кво си за кво сега се прави на ударена с чук.
+1 :)

tonie__
09-03-2009, 17:13
кофти е-да,ама няма смисъл за едната работа за месец да се скарате :?

TheNewReligion
09-03-2009, 17:59
Кажи й го спокойно и не крий разочарованието си. И започни и ти да си търсиш работа. Има още едно "и"!Нека това ти бъде обеца на ухото- изводът не мога да го формулирам точно, но е очеваден. :) Поне за мен...

elsZ
09-06-2009, 13:02
ахяхяхах ПРИЯТЕЛКА :shock: ?? поне не ти ли каза, че е питала.. :-x
намери си по-добре платена работа от нейната и и кажи че са питали дали познаваш още някой който иска добри пари ама ти си казала НЕ щото тя вече си има работа... :-P :razz: :razz:

digitalgirl93
09-06-2009, 13:10
ахяхяхах ПРИЯТЕЛКА :shock: ?? поне не ти ли каза, че е питала.. :-x
намери си по-добре платена работа от нейната и и кажи че са питали дали познаваш още някой който иска добри пари ама ти си казала НЕ щото тя вече си има работа... :-P :razz: :razz:
Човече кефиш ме! :lol:

elsZ
09-06-2009, 14:25
ахяхяхах ПРИЯТЕЛКА :shock: ?? поне не ти ли каза, че е питала.. :-x
намери си по-добре платена работа от нейната и и кажи че са питали дали познаваш още някой който иска добри пари ама ти си казала НЕ щото тя вече си има работа... :-P :razz: :razz:
Човече кефиш ме! :lol:
еми аз така бих направила..без да се караме, просто малко да я подразня.. :razz:

titinkaa
09-06-2009, 15:44
на твое място бих и казала всичко, каквото мисля по случая за да сте си наясно...

+1

+2 :(