PDA

View Full Version : Съветите на Canis_Dirus



Canis_Dirus
07-16-2009, 10:31
Поради многото оплаквания от ненавременните и неадекватни отговори на Др. Тийн, отварям тук рубриката "Съветите на Canis_Dirus". Можете да задавате всякакви въпроси и да се надявате на неочаквани отговори.



Отговорите представляват лично и не винаги сериозно мнение. Не са осланяйте на тях за лекуване на болести, решаване на проблеми и тн.

Canis_Dirus
07-16-2009, 10:48
xaxax ти ли ще си новия доктор? :lol:
Аз откривам конкурентна практика на дъмпингов принцип. Предлагам по-високо качество в по-кратки срокове на същата тарифа!

x3eme
07-16-2009, 11:03
Съветите главно от теб ли ще се дават или и другите могат да взимат участие?

plmn
07-16-2009, 11:04
Съветите главно от теб ли ще се дават или и другите могат да взимат участие?

Canis_Dirus
07-16-2009, 11:16
Съветите главно от теб ли ще се дават или и другите могат да взимат участие?
Както предполага темата, тук можете да потърсите съвет от мен - ЛИЧНО!
Естествено никога не е изключено да страдам от шизофрения и да ви отговарят различни хора, но това са частни случаи, чието изясняване е трудно поради факта, че отговорите се появяват от никнейма на един и същ потребител!

x3eme
07-16-2009, 11:18
Имаше нужда от уточнение,за това и попитах.

jghgh
07-16-2009, 11:28
Как да си махна една стрийка на бедрото? :(

Имам пъпка на гз, кво да правя? :(

Много ми е тъжно за един от 10 месеца, да се самоубия ли?

Кво да правя ако днес няма слънце а се набутам да отида на плаж? 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 11:29
Не бих се обърнал към теб ;/ :-P

Canis_Dirus
07-16-2009, 11:36
Как да си махна една стрийка на бедрото? :(

Имам пъпка на гз, кво да правя? :(

Много ми е тъжно за един от 10 месеца, да се самоубия ли?

Кво да правя ако днес няма слънце а се набутам да отида на плаж? 8-)
За твое огромно съжаление, науката все още не е открила начин, по който да премахне стрии в домашна обстановка. Разбира се винаги можеш да се натъпчеш и напълнееш до момента, в който от буците стриите няма да си личат.

Пъпката на гз я стисни.

Щом за 10 месеца не си събрала кураж да се самоубиеш, няма смисъл да го правиш сега. По-добре гледай филма Wristcutters

Ако днес няма слънце, си намери едно собствено такова, което да бъде твоето слънце денем, а нощем с не-съвсем нежния си лъч да бъде твоят месец и да те обгръща с нежното си обаяние. Шансът да си намериш такъв на плажа никак не е лош.

Canis_Dirus
07-16-2009, 11:37
Не бих се обърнал към теб ;/ :-P
Винаги съществува и опцията да ми обърнеш гръб, но дали според теб тя е по-безопасна?

x3eme
07-16-2009, 11:39
^^Зависи от възбудата в теб :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 11:39
Не бих се обърнал към теб ;/ :-P
Винаги съществува и опцията да ми обърнеш гръб, но дали според теб тя е по-безопасна?

Няма да ти обърна гръб. Стоя твърдо зад твоята форумна кандидатура. Просто не бих се възползвал от твоитe благородни услуги ;]

jghgh
07-16-2009, 11:40
Каниса обаче наистина сериозни отговори вади 8-) че и хубави

Една звездичка
*нямам пъпка на гз :-D



мерси, dr Canis!



пз Rammstein - Feuer Frei, любимата ми 8-)

Loshotia
07-16-2009, 11:47
Скъпи Канисе, приятелят ми свърши върху коремчето ми- дали има шанс спермата да е попила и да съм бременна? :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 11:52
След последната раздяла с едно прекрасно девойче, сега на мореето се чувствам угнетен и покрусен ... което ме спъва в опитите за нови запознанства със скандинавски катерички :( ? Какво да правя, Канисе ;/ Да се опитам да превъзмогна раздялата като си дам време или да насиля новите познанства?

Canis_Dirus
07-16-2009, 12:03
Скъпи Канисе, приятелят ми свърши върху коремчето ми- дали има шанс спермата да е попила и да съм бременна? :-o

Попивателността на кожата на коремчето зависи от наличната растителност и използваните козметични продукти. Дали в твоя случай е шанс, или риск е трудно да гадая, но щом употребяваш "шанс", явно се надяваш. Та затова ще те успокоят, че да - ШАНС има! Сперматозоидите са малки жилави копеленца, които са устойчиви на много дразнения, но са и известни с това, че могат да живеят по няколко десетки часа и да преминават големи разстояния. Ако приятелят ти е авантюрист по дух и пещерняк по страст, има шанс характерът му да се е пренесъл в някои от сперматозоидите му и те да тръгнат на експедиция, която да отведе някой заблуден сперматозоид към пещерата "Дяволско гърло" и там да намери дълго пазената светая светих.

Това е всичко, с което мога да ти помогна предвид дадената ми оскъдна информация!

Canis_Dirus
07-16-2009, 12:07
хайде и аз да задам :grin:
- Мнн ми харесва едно момче готин е еи има прическа :oops: кво да права?
- Вчера като ходих по улицата и .....пръцнах и се чу и ме е мн неудобно :oops: някво решение? :-o

-Утре съм на чалга концерт на Пайнер :grin: кво да облекаа тая вечер..къса пола или новите дънки? :oops:

-Да се гримирам ли силно ?

-какво бельо да си сложа ако съм с пола? :oops:

-Ами ако пръцна на концерта? :D :-o

-ако съм с повечее парфюм дали ще е добре?!

-Баба ми ме вика на село за 5 дена..но ако ида няма да виждам момчето което харесвааааааааам :( дали да ида



:booooomb: :booooomb:
- Прави секс. Но преди това го острижи, че гела лепне гадно.

- Прави анален секс. Няма да се чува. Но с мярка. Ако прекалиш ще мирише и ще се оцветява 8-)

- Облечи двете - новите дънки и отгоре полата. Модерно е!

- Ако си приключила с гримирането ти и майка ти те познае - значи не си се гримирала достатъчно!

- За да предотвратиш подобен гаф, намери няколко младежи, които да "запушват" възможността за пръцкане.

- Колкото повече - толкова повече!

- Иди на село. Всеки е длъжен да знае корените си. Дори съм убеден, че ти принадлежиш там и няма да ти се връща!

Canis_Dirus
07-16-2009, 12:11
След последната раздяла с едно прекрасно девойче, сега на мореето се чувствам угнетен и покрусен ... което ме спъва в опитите за нови запознанства със скандинавски катерички :( ? Какво да правя, Канисе ;/ Да се опитам да превъзмогна раздялата като си дам време или да насиля новите познанства?
Мило момче, единственото, което времето може да излекува, е младостта. Аз съм убеден, че ти от младост не искаш да се лекуваш, затова предлагам да подложиш на проверка твърдението, че скандинавските катерички можели и от най-чепатото дърво да изкарат божествена мелодия, а хралупите им били най-добре облицованите, подържани и гостоприемни.

Гледай на това като бойна задача и дълг към Родината!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 12:15
След последната раздяла с едно прекрасно девойче, сега на мореето се чувствам угнетен и покрусен ... което ме спъва в опитите за нови запознанства със скандинавски катерички :( ? Какво да правя, Канисе ;/ Да се опитам да превъзмогна раздялата като си дам време или да насиля новите познанства?
Мило момче, единственото, което времето може да излекува, е младостта. Аз съм убеден, че ти от младост не искаш да се лекуваш, затова предлагам да подложиш на проверка твърдението, че скандинавските катерички можели и от най-чепатото дърво да изкарат божествена мелодия, а хралупите им били най-добре облицованите, подържани и гостоприемни.

Гледай на това като бойна задача и дълг към Родината!

Благодаря. Дари ме с вдъхновение :Д След работа нападам ^^

Spider4eto
07-16-2009, 12:30
Скъпи Канис, пише ти едно много объркано момиче, влюбена съм в 4ма, как да разбера кой е най-добрият за мен? :-o

Canis_Dirus
07-16-2009, 12:34
Скъпи Канис, пише ти едно много объркано момиче, влюбена съм в 4ма, как да разбера кой е най-добрият за мен? :-o
Пробвай trial-and-error. Познат на български като "метод на пробата и грешката". Пренебрежим страничен ефект е фактът, че жените прилагащи го в аспекта на връзки с мъже получават научната степен "Kypвa"

x3eme
07-16-2009, 12:44
Скарах се с майка ми преди 2 седмици и от тогава не си говорим.Обаче идва време да ми прати едни неща от България в Испания.Ако направя опит да се сдобрим ще разбере защо го правя.А нещата които трябва да ми прати са ми нужни.
Как да направя така,че да се сдобрим без да ми натяква,че винаги я търся само когато имам нужда от нея?

Canis_Dirus
07-16-2009, 12:49
Скарах се с майка ми преди 2 седмици и от тогава не си говорим.Обаче идва време да ми прати едни неща от България в Испания.Ако направя опит да се сдобрим ще разбере защо го правя.А нещата които трябва да ми прати са ми нужни.
Как да направя така,че да се сдобрим без да ми натяква,че винаги я търся само когато имам нужда от нея?
Вариант 1: Стани независим и се оправяй без тези неща!

Вариант 2: Разчитай на съвестта й и майчинския и инстинкт, че въпреки всичко ще ти прати тези неща.

Вариант 3: Сдобрете се, а когато вземе да ти натяква кажи, че не искаш да досаждаш, като й обясняваш постоянно, че е най-добрата майка и редно тя да го знае. Все пак не й ли стига, че в момент на нужда търсиш нея? Това не показва ли обич и доверие?

x3eme
07-16-2009, 12:51
^^Мога да се оправям сам,просто въпросните неща само от там мога да ги получа и само на нея мога да разчитам за това.
Странна птица е и винаги сме в конфликт.За това и винаги ми натяква,че без нея съм нямал кво да правя,а има доста случаи когато съм и помагал със много неща.
Абе,ше опрайме нещата.

Canis_Dirus
07-16-2009, 13:19
Мило форумче и ти драги Канисе,

с интерес следя рубриката ти от години и винаги съм се възхищавал на твоята проникновеност и вдъхновяващи отговори, но никога не съм вярвал, че ще се наложи и аз да ти задавам въпрос.

От известно време ходя с едно момиче, което доста харесвам, но тя изобщо не ме слуша, а и даже ме бие. Какво да правя?


Твой верен почитател,
Райбер
Мили ми Райбере,
от формулировката ти излиза, че ти ХОДИШ от известно време с това момиче. Тоест въпреки, че тя те бие ти можеш да ходиш. В такъв случай не виждам, какъв е проблема. Вероятно момичето има много силни чувства към теб и леки проблеми с тяхното изразяване. Мога да те успокоя с репликата, която милиони мъже прилагат над жените си, когато ги склоняват към анален секс - "След време ще ти хареса!".
Относно проблема, че не те слуша. Възможно е да е чисто физически - например запушени ушни канали (внимавай, къде еякулираш!), или липса на връзка между тъпанчето и главния мозък.
Ако проблемът не е физически, явно се крие в начина на общуване. Просто трябва да преформулираш своите желания. Вместо "Хайде да гледаме футболен мач" можеш да кажеш "Искаш ли да погледаме, как 22 тичат подир една?". Вместо "Отивам да пия бира с приятели" кажи "Оставям те на спокойствие, за да релаксираш и да вземеш разпускащ душ с последствено кремосване, обезкосмяване, скубане на вежди и тн." Примерите тук са безкрайни. Идеята е да я накараш да си мисли, че те всъщност го иска, което не е никак трудно, понеже жените НЕ ЗНАЯТ, какво точно искат и то трябва да им се каже. Те ще поискат това, което е представено като атрактивно за тях.

Spider4eto
07-16-2009, 13:22
А ако не ми хареса нито един?

Canis_Dirus
07-16-2009, 13:22
А ако не ми хареса нито един?
Не губи КУРаж иде нов тираж. Харесай си друг/и.

caseoftheex
07-16-2009, 13:45
Как да направя така, че да спечеля от играта на Леденика? :)

x3eme
07-16-2009, 13:50
Как да направя така, че да спечеля от играта на Леденика? :)
Тук аЗ мога да ти кажа да консумираш повече бира!

DimovB
07-16-2009, 13:51
имам голямо шкембе. имам ли шанс да си намеря гадже :(

CucAgMuH
07-16-2009, 13:51
Canis_Dirus,

Утре вечер заминавам по хладинка за да оправя малко семейни финансови дела по морето. Налегнал ме е мързела и изобщо не ми се пътува. Затова замислям да си спретна два-три-пет-седем-трийсет дена почивка, докато събера сили да се върна оттам. Притеснявам се че ще ми е скучно докато събирам сили, затова съм се зачудил кого да си взема за компания.

Да си взема момиче от тук, което да заведа на морето? Или да отида на морето и да си взема някоя позната да живее вкъщи докато съм там? :neutral:

Canis_Dirus
07-16-2009, 14:00
Как да направя така, че да спечеля от играта на Леденика? :)Участието според правилата комбинирано със стискане на палци би повишило шансовете ти. Но все пак, кой пие тая гадна бира?


имам голямо шкембе. имам ли шанс да си намеря гадже :(
Шкембе + шанс да си намериш гадже = const.
Тоест с нарастването на шкембето ти намаляват шансовете да си намериш гадже. Малката подробност е, че нито шкембето ти, ноти шанса могат да бъдат равни на нула. Все пак за всеки влак си има пътници, но дали машинистът е наред - това е друг въпрос!

Canis_Dirus
07-16-2009, 14:02
Canis_Dirus,

Утре вечер заминавам по хладинка за да оправя малко семейни финансови дела по морето. Налегнал ме е мързела и изобщо не ми се пътува. Затова замислям да си спретна два-три-пет-седем-трийсет дена почивка, докато събера сили да се върна оттам. Притеснявам се че ще ми е скучно докато събирам сили, затова съм се чудя кого да си взема за компания.

Да си взема момиче от тук, което да заведа на морето? Или да отида на морето и да си взема някоя позната да живее вкъщи докато съм там? :neutral:
Have them both.
Вземи ми си момиче от тук (и понеси предвидени в наказателния кодекс последствия), но си вземи и някоя позната. Ако прецениш, че двете ще ти дойдат в повече, можеш да организираш състезание и да вземеш победителката.
Ако организираш кални борби, моля да бъда уведомен за времето и мястото на събитието!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 14:20
Д-р Тийн консерви да яде !

plmn
07-16-2009, 14:34
Canis_Dirus,

Как да избера най-подходящото учебно за мен заведение?Имам голямо желание да уча в чужбина, но се колебая м/у 2-3 университета, специалностите са tempting, наистина не знам какво да правя.От друга страна, дали не е по-добре да остана в България?Тук също има много университети и специалности, но после има ли реализация?А и нивото на преподаване, заинтересоваността на лекторите, а и на всички работещи в тази сфера, не е ли прекалено ниско?Разликата в материалната база също е осезаема.Но пък дали образованието в чужбина не е прехвалено?

Canis_Dirus
07-16-2009, 14:42
Canis_Dirus,

Как да избера най-подходящото учебно за мен заведение?Имам голямо желание да уча в чужбина, но се колебая м/у 2-3 университета, специалностите са tempting, наистина не знам какво да правя.От друга страна, дали не е по-добре да остана в България?Тук също има много университети и специалности, но после има ли реализация?А и нивото на преподаване, заинтересоваността на лекторите, а и на всички работещи в тази сфера, не е ли прекалено ниско?Разликата в материалната база също е осезаема.Но пък дали образованието в чужбина не е прехвалено?
Подходи обективно и систематично по въпроса. Като за начало си създай критерии за оценяване. Ограничи ги до максимум 20, като например: материална база, възможности за реализация, културен живот в града и тн. На всеки критерии дай различна тежест в проценти като общия сбор да е 100. Например "възможсности за реализация" може да е 15%, а "колеги" да е 5%. Това вече е строго индивидуално.

Можеш да направиш това за всички университети и специалности на един път, или поетапно. Ако резултатите на няколко университета са близки един до друг вземи стойностите на най-важните фактори (3-4) на квадрат.
Целта е да отсееш максимум 5 алтернативи, за които да събереш голямо количество допълнителна информация и отново да проведеш същата процедура.

plmn
07-16-2009, 14:50
Благодаря за бързия и изчерпателен отговор.Ще опитам по този начин, може някои неща да ми се поизаснят.

CucAgMuH
07-16-2009, 14:59
Have them both.
Вземи ми си момиче от тук (и понеси предвидени в наказателния кодекс последствия), но си вземи и някоя позната. Ако прецениш, че двете ще ти дойдат в повече, можеш да организираш състезание и да вземеш победителката.
Ако организираш кални борби, моля да бъда уведомен за времето и мястото на събитието!

Останал съм с впечатлението че да събера двете на едно място е равносилно на това да си направя вазектомия без упойка. Дали е разумно да поемам такъв риск - евентуално двете да се обърнат срещу мен? Споменът как едната си чупи ноктопластиката в гърба ми още е пресен.

Също така изпитвам голямо притеснение, понеже първият и последен път когато пробвах с две наведнъж нещата не се развиха по най-благоприятният възможен начин. Даже ако икаме да наричаме нещата с истинските им имена - беше провал. Просто противниковият отбор има два пъти повече ръце, крака и други атрибути отколкото съм свикнал да употребявам в процеса. Не ми достига време да огрея навсякъде където искам :? Накрая има сърдити... Да поема ли риска за втори опит?

Canis_Dirus
07-16-2009, 15:00
В такъв случай последвай принципа "От всички злини избери тази, която не си опитвал". Тълкуването оставям на теб!

CucAgMuH
07-16-2009, 15:27
В такъв случай последвай принципа "От всички злини избери тази, която не си опитвал". Тълкуването оставям на теб!

Ти ми вкара мухата вече, изборът е направен... :smt001

Briseis
07-16-2009, 15:40
доктор Канис,

как да разбера какво искам ?

Canis_Dirus
07-16-2009, 15:53
доктор Канис,

как да разбера какво искам ?
Драга ми Бризейда,
какво иска една жена е въпрос, чийто отговор е измъчвал хиляди философи от десетки поколения. С прискърбие ти съобщавам, че една жена НЯМА как да разбере, какво иска.
На тази тема има доста изписани вицове, но ще ги спестя.

Естествено винаги съществува възможността за смяна на пола и хормонална терапия, но КАТЕГОРИЧНО НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!

SWASTIKA
07-16-2009, 16:04
Толкова ли западна, че и тема си направи? :)

x3eme
07-16-2009, 16:06
Инвазията започна,предайте се!

SWASTIKA
07-16-2009, 16:08
Инвазията започна,предайте се!

Това не е въпрос, нали? :)

x3eme
07-16-2009, 16:09
Недей с появата си да осираш раздела.

SWASTIKA
07-16-2009, 16:12
Недей с появата си да осираш раздела.

Раздела може да се осере със лайняни теми, не със индивидуални постове.

Капиш? :)

caseoftheex
07-16-2009, 16:17
Тая седмица нещо нямам с кой да изляза, докато миналата се чудих с кой от толкова много предложения. Кво да правя?

Canis_Dirus
07-16-2009, 16:18
Толкова ли западна, че и тема си направи? :)
Ъхъ
Каквото и да имаш предвид с въпроса си.

Briseis
07-16-2009, 16:36
а защо Яворов не е обичал живота? защо не е вярвал в задгробния живот? и защо въобще се е занимавал с Лора Каравелова :o

SWASTIKA
07-16-2009, 16:37
Толкова ли западна, че и тема си направи? :)
Ъхъ
Каквото и да имаш предвид с въпроса си.

Хубаво.

Бърз въпрос:

Ако аз си направя тема, какво ще стане? :)

SWASTIKA
07-16-2009, 16:41
Аз ще ти отговоря:

Ако си направиш тема нищо няма да стане, защото всички ще те вземат за мезе...
Твърде вероятно.

Canis_Dirus
07-16-2009, 16:48
а защо Яворов не е обичал живота? защо не е вярвал в задгробния живот? и защо въобще се е занимавал с Лора Каравелова :o
Защото е бил Emo-kid.
И защото е живял в такова време, в което zeitgeist-ът е бил такъв.

Pliok0019
07-16-2009, 18:30
Уважаеми Канис!

Дойде и моето време да задам въпрос към Вас.

Запознах се с едно момиче и се получи нещо като любов от пръв поглед Излизахме заедно, нещата се получиха идеално. Проблемът идва от това, че скоро той заминава за година в чужбина.

Искрено ваша
Лина.

machoka
07-16-2009, 18:34
^^
Излижете се пак... и пак... и пак.... да наваксате бъдещите пропуснати ползи!

Pliok0019
07-16-2009, 18:36
^^
Излижете се пак... и пак... и пак.... да наваксате бъдещите пропуснати ползи!
AxXAxaxaXAXx

Ужас.

Моля думата да се чета като БЯХМЕ НАВЪН ЗАЕДНО.

hardball
07-16-2009, 18:39
Добре де, половината тук що ми се струва че са под 18?

machoka
07-16-2009, 18:41
^^баласнират бройката на пълнолетните празнодумци. Все пак в природата нищо не се губи, всичко е в особена хармония помежду си.

Pliok0019 ще ви обясни за особената хармония между две нежни създания с палави езичета. :-o

plmn
07-16-2009, 18:41
Добре де, половината тук що ми се струва че са под 18?

наличието на някакъв интелект и добре защитено мнение по дадена тема, може да компенсира липсата на няколко месеца.

Canis_Dirus
07-16-2009, 18:42
Уважаеми Канис!

Дойде и моето време да задам въпрос към Вас.

Запознах се с едно момиче и се получи нещо като любов от пръв поглед Излизахме заедно, нещата се получиха идеално. Проблемът идва от това, че скоро той заминава за година в чужбина.

Искрено ваша
Лина.
Запознала си се с момиче? Ако е така... Може ли да гледам? 8-)

Сега сериозно. За съжаление чувствата не се подават на рационално систематизиране и оценяване, поради което всяко едно възможно решение може да е грешно.
Тайната на любовта от пръв поглед е да се вгледаш внимателно втория път. Ако не се лъжа - ти беше на 17. Помисли си, колко е за теб една година, какво би пропуснала и какво би спечелила.

Зависи и какви и колко сериозни чувства има той към теб. Зависи и каква натура си. Романтичка, авантюристка и тн. Би ли поела ангажимента да си му вярна, а той към теб?

Pliok0019
07-16-2009, 18:49
Една година чакане не ми се вижда особено реална. При положение, че се познаваме от 20 дни, а след по-малко от месец той заминава.

Кофти ми е за това, че нямахме шанс да видим какво ще стане.

Иначе имах в предвид момче

Dennitsa
07-16-2009, 19:22
Искам мъжко,ама нито ми се търси,нито ми се чака. Кво да правя? 8-)

caseoftheex
07-16-2009, 19:26
Тая седмица нещо нямам с кой да изляза, докато миналата се чудих с кой от толкова много предложения. Кво да правя?

не ми отговори на въпроса :( ще направя тема да питам защо

x3eme
07-16-2009, 19:27
^^Доктор Канис в момента е зает да дава отговори на останалите въпроси.Бъди културна,вземи си номерче и се нареди отзад на опашката като всички останали.

acdcfenka
07-16-2009, 19:30
Правих го с презерватив, ама той се скъса и какво да правя сега, бременна ли съм?

И култовото правихме секс и той го извади/куро де/, да не съм бременна?





















Айде да ти видя изчерпателните отговори. 8-)

caseoftheex
07-16-2009, 19:44
^^Доктор Канис в момента е зает да дава отговори на останалите въпроси.Бъди културна,вземи си номерче и се нареди отзад на опашката като всички останали.

ох, май не съм дорасла за този раздел .. :(

Canis_Dirus
07-16-2009, 20:14
Тая седмица нещо нямам с кой да изляза, докато миналата се чудих с кой от толкова много предложения. Кво да правя?

не ми отговори на въпроса :( ще направя тема да питам защо

Изчакай следващата седмица. Може да е периодично и да има много предложения следващата седмица. Ако не отправи ти предложения, или се постарай да напаснеш графиците на приятелите си така, че предложенията да бъдат равномерно разпределени през цялата година!

Canis_Dirus
07-16-2009, 20:14
Искам мъжко,ама нито ми се търси,нито ми се чака. Кво да правя? 8-)
Пусни това съобщение в раздел "секс" придружено с гола снимка в цял ръст и координати.

Canis_Dirus
07-16-2009, 20:21
Правих го с презерватив, ама той се скъса и какво да правя сега, бременна ли съм?


И култовото правихме секс и той го извади/куро де/, да не съм бременна?

Отговор и на двата въпроса:
Шансът да си бременна е 50%. Тоест - или си бременна, или не си бременна. По-вероятно едно от двете. За най-голяма сигурност си направи няколко теста отчитащи резултата по различна методика след минимум 6 седмици от рисковия акт. За тестовете питай аптекарката.

caseoftheex
07-16-2009, 20:23
Последен въпрос .. надявам се 8-)

Утре майка ми и баща ми заминават на море за 2 нощувки - т.е. петък/събота, събота/неделя. Обаче на мен не ми се ходи с тях, а другата ми алтернатива е да ме запратят на село, тъй като ако съм останела тука, не се знаело дали ще се прибера до неделя. Та въпросът ми е как да ги накарам да ме оставят сама в къщи, като се има предвид, че ако изляза в петък вечерта ще се прибера в събота на обяд? 8-)

machoka
07-16-2009, 20:24
Искам мъжко,ама нито ми се търси,нито ми се чака. Кво да правя? 8-)

Отваряш широко краката настрани и пускаш вагиналният радар да сканира за най-близкия предмет от мъжки род. Като филтър на търсачката можеш да определиш диаметъра да не е по-малък от 5 см, а дължината от 20. След извадените резултати, обикновено завършващи на *ефон и *дорант си селектираш един и го имплантираш с нежни кръговидни движения в основата на радарната установка, стараейки се да постигнеш максимален вторичен ефект от взаимодействието на твоя нов 'мъж' с извора на желанието.

Canis_Dirus
07-16-2009, 20:29
Последен въпрос .. надявам се 8-)

Утре майка ми и баща ми заминават на море за 2 нощувки - т.е. петък/събота, събота/неделя. Обаче на мен не ми се ходи с тях, а другата ми алтернатива е да ме запратят на село, тъй като ако съм останела тука, не се знаело дали ще се прибера до неделя. Та въпросът ми е как да ги накарам да ме оставят сама в къщи, като се има предвид, че ако изляза в петък вечерта ще се прибера в събота на обяд? 8-)

Кажи им, че аз съм препоръчал да те оставят сама в къщи! Ако това не ги убеди - няма какво!

caseoftheex
07-16-2009, 20:39
Последен въпрос .. надявам се 8-)

Утре майка ми и баща ми заминават на море за 2 нощувки - т.е. петък/събота, събота/неделя. Обаче на мен не ми се ходи с тях, а другата ми алтернатива е да ме запратят на село, тъй като ако съм останела тука, не се знаело дали ще се прибера до неделя. Та въпросът ми е как да ги накарам да ме оставят сама в къщи, като се има предвид, че ако изляза в петък вечерта ще се прибера в събота на обяд? 8-)

Кажи им, че аз съм препоръчал да те оставят сама в къщи! Ако това не ги убеди - няма какво!

тоз път се изложи .. много несериозен отговор!

machoka
07-16-2009, 20:58
Canis_Dirus Защо си нямам гадже? :oops: Защо никой не ме иска? :oops: :(

Отговаряйки ти на този въпрос с причина от тип 'защото си', докторът рискува да наруши професионалната етика, квалифицирайки те с различни екземпляри от земната фауна, като например особено оборотна стока, обработена термично по време на национален празник на Щатите, или пък символ на водеща компания в производството на шоколадови изделия.

Canis_Dirus
07-16-2009, 21:06
Canis_Dirus Защо си нямам гадже? :oops: Защо никой не ме иска? :oops: :(
Пусни 5-6-10 снимки с добро качество и без очила и ще помисля.

Canis_Dirus
07-17-2009, 18:04
Други търсещи съвет?

Boot
07-17-2009, 18:33
Скъпи Канис,

мойто мило лъже пред обществото, че го бия. Подозирам, че това е израз на сексуалните му фантазии. Как да разбера дали е така без да нараня чувствата му (чувствителен е, почти се разплака на края на Ледена Епоха 1)???

Вечно твоя: sramejliva_teenagerka98
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Canis_Dirus
07-17-2009, 19:28
Скъпи Канис,

мойто мило лъже пред обществото, че го бия. Подозирам, че това е израз на сексуалните му фантазии. Как да разбера дали е така без да нараня чувствата му (чувствителен е, почти се разплака на края на Ледена Епоха 1)???

Вечно твоя: sramejliva_teenagerka98
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Мила ми срамежлива_тийнейджърке,
всеизвестен факт е, че силните личности и победителите в обществото понякога изпитват непреодолимо желание да бъдат унижавани и бити, когато никой не вижда. Напълно възможно е твоето мило да иска да го налагаш здраво с камшик, да го риташ в слабините и да го чукаш със страп-он, докато поливаш горещ восък върху него.
Деликатни начини да го подпиташ, дали желае нещо по-така е да му подметнеш, че може да си татуира един бокс на кръста. Когато попита "Защо пък точно на кръста" ще кажеш "Ами да пробвам, дали ще ми стой добре". Това е просто един тънък намек, дали желае анален фистинг. За всеки случай можеш да прегледаш филма Venus in Furs по едноименния роман на Леополд Мазох.
Също така може да проявиш въображение. Предложи му ободряващ тай-масаж. След като легне по корем се разходи по гърба му, за да му наместиш кокалите. Попитай го, дали са наместени хубаво, или има нужда от по-нататъшни действия като обуване на Мартенси, или Маноло Бланик. Според избора му на обувка, можеш да отгатнеш и сексуалните му фантазии.
Мартенси предполагат грубо насилие и див животински секс.
Маноло Бланик предполага аристократичен декаданс, кожи, психически мъчения и прочее.

Canis_Dirus
07-17-2009, 20:18
Реших от време на време да си сверявам часовника с отговорите на Др. Тийн.
Пример:

Здравей!На 15 съм,а никога не съм си имала приятел...Не знам какъв е проблема,но ми е кофти :( Никога не съм се целувала...Някой момчета показват,че ме харесват,но те не са пдходящи за мен...Чакам принца на бял кон,а той никога не идва?!?

А др. Тийн отговаря:


Ще чакаш колкото е нужно - не е лесно да срещнеш подходящ човек.

Моят отговор е:
Здрасти,
мило момиче, предвид днешните стандарти ти просто влизаш вече в категорията стара мома. Целуването не е кой знае какво - обменяш лиги и бацили с някой, в чийто речник липсва думата "хигиена" и понятието "паста за зъби".
След като някои момчета показват интерес, но ти не отвръщаш, пробвай да покажеш ти интерес и чакай някой да отвърне.
Относно принцовете. В България отдавна няма принцове и други благородници, а конете ни са чисти дръгливи магарета. Ако следваш принципа "Търпението е добродетел", то те съветвам да се причислиш към ревностните защитнички на този принцип и тази религия. Тоест да постъпиш в метох и да дадеш обет за целомъдрие.

Накратко:
Зимай Пешо с голфа ма, офца!

Pedigree
07-20-2009, 10:53
Д-р чичо Канис, имам следните въпроси:


1. Защо като се погледна в огледалото в моята стая не се харесвам, а като се погледна в огледалото в коридора, съм супер яка?

2. Защо момченцата продължават да досаждат, въпреки че вече си им казал, че не искаш да си играеш с тях?

3. Защо вече всички искат да играят Монополи, а не Не се сърди човече?



Чакам помощ. :(

EarthShaker
07-20-2009, 11:19
Мили Канис,

защо губя толкова много от шибаното си време в този форум? Вече отхвърлих липсата на други занимания и безкрайния си интерес към Козметиката и Диетите.

Помогни на един малък и хормонално нестабилен пич.Моля.

Canis_Dirus
07-20-2009, 12:41
Д-р чичо Канис, имам следните въпроси:


1. Защо като се погледна в огледалото в моята стая не се харесвам, а като се погледна в огледалото в коридора, съм супер яка?

2. Защо момченцата продължават да досаждат, въпреки че вече си им казал, че не искаш да си играеш с тях?

3. Защо вече всички искат да играят Монополи, а не Не се сърди човече?



Чакам помощ. :(
Драга Педигри,

1. Единственото логично обяснение на феномена с огледалата е, че огледалото в твоята стая е злобно, а това в коридора обективно. Вероятно помниш приказката за Снежанка и какво вълшебно огледало има в нея. Е да те светна освен такива обективни и безпристрани огледала има и зли хейтърски, който изкривяват образа, уголемяват пъпките и порите, правят ти задника огромен и тн. Мен всички огледала ме мразят, ама мен не ме бърка, щото съм пич. казвам им, че са комплексари. Пробвай и ти.

2. Защото вероятно не си им го казала правилно. Кажи им, че тия игри, дето ти предлагат изобщо не ги играеш, че не са равностойни партньори и не искаш да си правиш спаринги със слабаци с мизерни възможности и липса на практика. Ако продължават да досаждат, нанеси им изненнадващ удар в нападателните части.

3. Защото всички са гадни меркантилни копеленца и се стремят сами и единствено към пари, пък били те и фалшиви.

Canis_Dirus
07-20-2009, 12:42
И аз имам въпрос:

Защо глобала е чааак толкова, нереално смахнат?

Ако знаех отговора на този въпрос, щях да получа нобелова награда...

Canis_Dirus
07-20-2009, 12:44
Мили Канис,

защо губя толкова много от шибаното си време в този форум? Вече отхвърлих липсата на други занимания и безкрайния си интерес към Козметиката и Диетите.

Помогни на един малък и хормонално нестабилен пич.Моля.

Мили Земетресе,
гледай позитивно на нещата. Гледай на времето прекарано тук като инвестиция в развитието си. Инвестирай умно - само в печеливши размери, от които може да се извлече полза.

Ако желаеш да прекарваш повече време извън интернет, то иделаният вариант е да не си плащаш таксата. Така ще имаш пари да вършиш интересни неща в реалния живот.

babity
07-20-2009, 18:16
Моят проблем: от доста време (близо година) съм в неудобно положение. Запознах се със сладур, моли се, моли се, моли се, накрая една вечер се напих и го повиках да се видим. Малко екшън (без секс!!) на тъмно и кой откъдето. След т'ва се карахме и сдобрявахме, накрая почнахме да се виждаме често, той проговори за сериозно (перефразирано: Аз много исках, ама ти се криеш от мен и ме държиш настрана), запознах го с приятелите си, правех му престоя с мен приятен (пак без секс!) и те така. През цялото т'ва време ние ходехме по разни усамотени ненаселени места и понеже взе да ми писва предложих да се виждаме у нас пък кат' не иска няма да мрънкам за сериозности. Оттогава ме игнорира. Не винаги, ама... Дали е щот' го разигравах за последното виждане (абсолютно неумишлено) или просто вече не ме харесва? Дали има шанс да му се измисли нещо секано? Идеи?

Canis_Dirus
07-21-2009, 07:11
Моят проблем: от доста време (близо година) съм в неудобно положение. Запознах се със сладур, моли се, моли се, моли се, накрая една вечер се напих и го повиках да се видим. Малко екшън (без секс!!) на тъмно и кой откъдето. След т'ва се карахме и сдобрявахме, накрая почнахме да се виждаме често, той проговори за сериозно (перефразирано: Аз много исках, ама ти се криеш от мен и ме държиш настрана), запознах го с приятелите си, правех му престоя с мен приятен (пак без секс!) и те така. През цялото т'ва време ние ходехме по разни усамотени ненаселени места и понеже взе да ми писва предложих да се виждаме у нас пък кат' не иска няма да мрънкам за сериозности. Оттогава ме игнорира. Не винаги, ама... Дали е щот' го разигравах за последното виждане (абсолютно неумишлено) или просто вече не ме харесва? Дали има шанс да му се измисли нещо секано? Идеи?
Аха. Имам една идея, която ще ти помогне за целия ти живот. За в бъдеще прилагай принципа KISS

Keep
It
Simple,
Stupid!

Сложните схеми рядко работят в живота, особено приложени за простички неща като любовта. Едно ясно и точно разговорче без намеци и недомлъвки и всичко се изяснява.

babity
07-21-2009, 10:22
Задоволителен отговор. Сърдечни благодарности!

babity
07-22-2009, 10:58
Пак аз. Този път е доста лично, но ме тормози. Гледам болен човек. Баба ми е много болна, на легло и нищо не може да прави сама, а и в повечето време е неадекватна. Вчера се наложи да и отворя устата насила за да я нахраня, защото в противен случай след току - що поставения инсулин захарта щеше да падне, нямаше да мога да овладея положението, следва диабетична кома и смърт без да мога да направя нищо по въпроса. Знам, че въпреки това, че съм използвала сила съм постъпила правилно, но изпитвам ужасни угризения. Не съм я наранявала, просто поставих залък, който да сдъвче в устата и. Как мога да се оттърва от чувството за вина?

graceless
07-22-2009, 12:00
Мили Канис,защо българите са толкова просташки и варварски народ?

Canis_Dirus
07-22-2009, 12:20
Мили Канис,защо българите са толкова просташки и варварски народ?
Вие, простаците, ни изкарвате лошо име.

graceless
07-22-2009, 12:20
Мили Канис,защо българите са толкова просташки и варварски народ?

Ти сама ще си отговориш:


Сички сме фашисти
Те явно са комунисти и затова се различават от нас,обикновените фашисти
:razz: Това е самата истина :shock: По законите на Мърфи филията пада с лютеницата надолу :razz: И така,за да направим сравнение,едните са фашисти,другите комунисти,а третите-нацисти :-D

jghgh
07-22-2009, 12:39
Канис, защо всичко върви против мен? :lol: 2ма момъка ме преследват и ОПЯВАТ на главата на тоя, който аз харесвам. Какво да направя? Че единия дори е приятел на възлюбения ми.
И вчера се прибирах с единия и с възлюбения, и нещо моето момче беше подкукуросано и вървеше нарочно отзад, докато оня ме занимаваше с пълни дебилщини!!
На всичкото отгоре възлюбеният ми е харесвано момче, само му налитат тъпи малки путки. Мисля че ще ми е много трудно да го спечеля, но не е невъзможно, не обичам да се отказвам рано.
Кво да правя? :[
Мисля че с него трябва по друг начин - да му влезна под кожата, не да се натискам като някакъв гей - достатъчно момичета го правят.
И? Кво да правя? ;/

Canis_Dirus
07-22-2009, 13:08
Канис, защо всичко върви против мен? :lol: 2ма момъка ме преследват и ОПЯВАТ на главата на тоя, който аз харесвам. Какво да направя? Че единия дори е приятел на възлюбения ми.
И вчера се прибирах с единия и с възлюбения, и нещо моето момче беше подкукуросано и вървеше нарочно отзад, докато оня ме занимаваше с пълни дебилщини!!
На всичкото отгоре възлюбеният ми е харесвано момче, само му налитат тъпи малки п****. Мисля че ще ми е много трудно да го спечеля, но не е невъзможно, не обичам да се отказвам рано.
Кво да правя? :[
Мисля че с него трябва по друг начин - да му влезна под кожата, не да се натискам като някакъв гей - достатъчно момичета го правят.
И? Кво да правя? ;/

Ми ... Продължавай с латиноамериканските сериали. Докато ти преследваш Игнасио, Хосе ще преследва теб, Лусия ще преследва Хосе, а накрая ще се окаже, че Игнасио и Лусия са близнаци от различни майки.

Що не пробваш да го привикаш на две очи някъде- било то кафене, или у вас (гледай да е на познат терен) и му кажи.
"Харесвам те. Влюбена съм в теб. Имаме ли шанс" или нещо такова. Прав текст без недомлъвки. В най-лошия случай ще те отреже. НО по-добре ужасен край, отколкото ужас без край.

InnchetO
07-22-2009, 13:17
Нека и аз попитам бате Канис :Д

Така.. най-добрия ми приятел от доста време е влюбен в мен. Накрая, само и само за да го видя щастлив тръгнах с него. Окей, ама сега как да стане като си харесах друг? Приятеля ми чисто и ясно ми разясни, че приятелство между нас не може да има, заради чувствата му. А не мога да го загубя като приятел. Ще загубя част от себе си, колкото и превзето да звучи. Да се мъча ли за да му е яко на него или да му кажа всичко? :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-22-2009, 13:18
http://www.brutallyhonest.org/brutally_honest/images/2007/09/30/final_bow.gif

Canis_Dirus
07-22-2009, 13:29
Нека и аз попитам бате Канис :Д

Така.. най-добрия ми приятел от доста време е влюбен в мен. Накрая, само и само за да го видя щастлив тръгнах с него. Окей, ама сега как да стане като си харесах друг? Приятеля ми чисто и ясно ми разясни, че приятелство между нас не може да има, заради чувствата му. А не мога да го загубя като приятел. Ще загубя част от себе си, колкото и превзето да звучи. Да се мъча ли за да му е яко на него или да му кажа всичко? :-o

А ти що правиш курвенски номера? Мислеше си, че като тръгнеш с него и ще го направиш щастлив, а? А не помисли ли, че като го напуснеш ще премине в другата крайност?
Изпаднала си в win-lose ситуация. Няма как всички да са доволни.

Прецени си, кое за теб е по-важно. Той или ти и действай.

jghgh
07-22-2009, 18:27
Канис, много те уважавам, въпреки че си ми блокриан. 8-) :-)


НО какво да му признавам. Нали съм си признавала чувствата и съм видяла че това не е начинът. Като признаеш на някого чувствата си той вече те няма за нищо [; Винаги става така - приема те за даденост и ако си имал шансове, те направо се изпаряват. Винаги става така.

И...

Кво да правя? 8-) /упорствам с въпроса!/

Canis_Dirus
07-22-2009, 20:23
НО какво да му признавам. Нали съм си признавала чувствата и съм видяла че това не е начинът. Като признаеш на някого чувствата си той вече те няма за нищо [; Винаги става така - приема те за даденост и ако си имал шансове, те направо се изпаряват. Винаги става така.

И...

Кво да правя? 8-) /упорствам с въпроса!/

Tоест ти си му казала на него, че го обичаш, желаеш, искаш деца от него и тн. и той те е игнорирал? Те тогава отговора е ясен.
Ако чувствата са взаимни няма да те има за нищо, ако не са? какъв е смисъла? За любов трябват двама.

То хубаво въпроси, ама все пак. няма да ви казвам, как да живеете.

П.П. Винаги можеш да направиш последния Cosmo-тест и да си сметнеш точките и според тях да действаш.

jghgh
07-22-2009, 20:53
Естествено че няма ти да ми казваш. Не съм зависима от теб, но си умен и искам да се посъветвам.

Иначе не, обектът не знае за моите чувства. 8-)
Просто веднъж съм си признавала чувствата и видях че стана worse. И оттогава знам че чувства не се казват, ами се играе на котка и мишка и вече ако си доста сигурен си слагаш картите на масата.


Рей, никакъв примат не е момчето. : D

Както и да е.
Ще му кажа, но като ми писне да го "зарибявам"



:-)

Canis_Dirus
07-22-2009, 20:58
Винаги има вариант да се направя на оная едрата Наталия от "Море от любов", но после ще трябва да кръщавате сина Ангел, или дъщерята Ангелинка....

JackASS82
07-22-2009, 22:47
Канис, изглеждаш доста по-способен от последния ми психиатър. Дано имаш отговор и на моите проблеми.
Последната почти година бавно но сигурно се превръщам в асоциален, алкохолизиран форумен идиот - хейтър. Занимавам се с чуждите проблеми и псувам наред като по този начин игнорирам своите. Последното почвам бегло да осъзнавам под действието на алкохола както и в момента. И преди имах леки психични отклонения, но след раздялата с момичето, което обичах се задълбочиха. Аверите ми от кръчмата с които преди коментирахме и се забавлявахме с такива неща - почти всички вече ги няма по различни причини: един е в затвора, за няколко не се знае къде са, катастрофа с мотор, няколко в чужбина, други пък съвсем са изтъпяли от прекомерна употреба на алкохол и наркотици. Общо взето не останаха хора с които да споделям такива неща. Единствено имам кратковременни пристъпи на нормалност като се откъсна за 2-3 дни от градската среда и хвана гората или си ходя на село и се занимавам с чисто битови дейности като печене на пържоли на огън и яденето им, слагане на джибрите за ракия, копаене на градината.
Има ли надежда за мен?

Canis_Dirus
07-23-2009, 07:45
Канис, изглеждаш доста по-способен от последния ми психиатър. Дано имаш отговор и на моите проблеми.
Последната почти година бавно но сигурно се превръщам в асоциален, алкохолизиран форумен идиот - хейтър. Занимавам се с чуждите проблеми и псувам наред като по този начин игнорирам своите. Последното почвам бегло да осъзнавам под действието на алкохола както и в момента. И преди имах леки психични отклонения, но след раздялата с момичето, което обичах се задълбочиха. Аверите ми от кръчмата с които преди коментирахме и се забавлявахме с такива неща - почти всички вече ги няма по различни причини: един е в затвора, за няколко не се знае къде са, катастрофа с мотор, няколко в чужбина, други пък съвсем са изтъпяли от прекомерна употреба на алкохол и наркотици. Общо взето не останаха хора с които да споделям такива неща. Единствено имам кратковременни пристъпи на нормалност като се откъсна за 2-3 дни от градската среда и хвана гората или си ходя на село и се занимавам с чисто битови дейности като печене на пържоли на огън и яденето им, слагане на джибрите за ракия, копаене на градината.
Има ли надежда за мен?

Разбира се. Пред теб стоят два пътя - на тоталната деградация в интернет, или на идиличния живот далеч от цивилизацията - на село!
Като за начало спри нета и продай компа. Замини на село и живей щастлив и простичък селски живот. Не може всички да са граждани.

s3xy
07-24-2009, 13:39
Канисе, изключително съм впечатлена от теб в тази ти светлина 8-) справяш се страхотно, да не кажа професионално! Та, приятно изненадана, ще се допитам до теб по последните ми раздвоумения, държащи ме будна вече седмица ;д
въпреки че като се замисля, ше ти пиша на лично, част от хората замесени често ме проверяват кфо пиша из Форума
та ако се запиташ какъв е бил смисъла на поста - първо - впечатлена съм, второ - искам отговорр ама сериозен 8-)

MakeMeLaugh
07-24-2009, 21:09
Всъщност не дава никакви що-годе точни отговори, а просто вкарва малко обща култура, която всеки който се замисли трябва да му дойде на акъла и направо ме изумявате, че такива неща не ви идват отвътре :?

Canis_Dirus
07-24-2009, 21:13
Всъщност не дава никакви що-годе точни отговори, а просто вкарва малко обща култура, която всеки който се замисли трябва да му дойде на акъла и направо ме изумявате, че такива неща не ви идват отвътре :?Животът не еточна наука. като питат, колко е 2+2 ще им отговорим точно 4!

Освен това са поне 10 пъти по-точни и обстойни от Др. Тийн. Не стига, че услугата е безплатна, ами и за качеството мрънкате. За достатъчно пари и чилсата от следващия тираж на тотото познавам!

RAWRRR
07-24-2009, 21:17
Имам определена като количество работа - X.
Ако работя със същото темпо ще съм свършила работата след 2 седмици.
А аз искам да остана там още 6 седмици.

Какво да направя за да си разпределя работата така че да ми стигне за целия период,без да изглежда че върша подозрително малко?

RAWRRR
07-24-2009, 21:31
Основната ми работа наистина е константа. Имам X брой неща,които трябва да оправя и когато ги оправя работата ми свършва.
Според формулата ти,най-добре е май да увелича допълнителната,за да остана по-дълго време.

Мерси.

Canis_Dirus
07-24-2009, 21:32
Имам определена като количество работа - X.
Ако работя със същото темпо ще съм свършила работата след 2 седмици.
А аз искам да остана там още 6 седмици.

Какво да направя за да си разпределя работата така че да ми стигне за целия период,без да изглежда че върша подозрително малко?

Мисли като икономист!

MrBig
08-04-2009, 12:04
Поради многото оплаквания от ненавременните и неадекватни отговори на Др. Тийн, отварям тук рубриката "Съветите на Canis_Dirus". Можете да задавате всякакви въпроси и да се надявате на неочаквани отговори.



Отговорите представляват лично и не винаги сериозно мнение. Не са осланяйте на тях за лекуване на болести, решаване на проблеми и тн.

О Падре,поклон пред тебе и товя Ку-Клукс Клан ...

EcTeTa
08-10-2009, 11:47
Доктор Дирус бихте ли ми помогнали , не мога да си обясня защо всичките ми връстници са със средната интелигентност на шимпанзета , при това ги мъчат належащи проблеми и главоблъсканици присъщи на Нено и Неновица от "Мамино детенце" затова социалните ми контакти са ограничени , не че не бих искал да се запозная с атрактивни хора , но просто такъв голям процент от тях са дегенерати , че наистина е много трудно да поддържаш отношения само с интересни хора.Поради същата причина не съм влизал в чалготека и на други такива публични места в които младото поколение обича да се подвизава.Но най-важното лошо ли е да желая да залича повечето такива субекти подвластни на поп културата и всеки неин аспект.

Canis_Dirus
08-11-2009, 07:51
^Всяко действие си има равно по големина и противоположно по посока противодействие. Осножен закон на физиката.

Така и еволюцията.

EcTeTa
08-11-2009, 11:09
но докторе какво да правя със садистичните си нагони

Pliok0019
08-11-2009, 13:51
Не го смятах за проблем, но преди 2минути осъзнах, че това, че не съм имала връзка => сексуални контакти около 4 месеца, е приблем.

И ми е кофти.

Какво да правя.

Линету, 12год.

RAWRRR
08-11-2009, 14:38
да се радваш че си свободна?

Pliok0019
08-11-2009, 14:57
да се радваш че си свободна?
Вече радостта от свободата е минало. Преодолях я. :-D

RAWRRR
08-11-2009, 16:56
Намери си някое точно момче, с което да имате периодично сексуални контакти,ако това ти липсва..

Но без да се обвързваш и да минаваш през всичките трудности на връзките,отговорност,ревно ст,сблъсък на характери,държане на сметка къде си,какво правиш..и тн.

Гледай само момчето да е точно,защото ти не си нито на възраст подходяща за сериозна връзка, нито за безразборен секс със случайни.

Pliok0019
08-18-2009, 12:32
Въпрос: kura mi e 19 santa towa dobre li e

Др. Тийн: Здрасти,
идеално :) Можеш само да се радваш.

Как ще коментирате, уважаеми Канис?

Въпросът не е зададен от мен!

Canis_Dirus
08-18-2009, 13:12
Въпрос: "мъжкия полов орган" mi e 19 santa towa dobre li e

Др. Тийн: Здрасти,
идеално :) Можеш само да се радваш.

Как ще коментирате, уважаеми Канис?

Въпросът не е зададен от мен!
Моят отговор.

Не носът, Пинокио!

Иначе без коментар!
Немея пред толкова надарени индивиди!

LizZz
08-18-2009, 19:52
Стана известен, браво. :D

miss_kiss181
08-19-2009, 15:16
Доста добре, отговорите са на ниво. А не като при д-р Тийн зададох му някакъв въпрос и така и не си дочаках отговора. Вече 2-3 месеца няма отговор, аз от толкова чакане вече забравих какво го питах. :oops: :-x

padnaloblak
08-19-2009, 17:50
:D айде и аз да питам имам ли шанс да срещна някой събратим че ми е мн самотно(облак имам предвид :D )

jghgh
08-20-2009, 09:20
Канис, как ще коментираш IQто на някои от хората, които са ти задали въпрос в темата? 8-)

И един сериозен въпрос - ако сложа магнит на компютъра си (кутията), ще му стане ли нещо? :-o

Canis_Dirus
08-20-2009, 09:34
:D айде и аз да питам имам ли шанс да срещна някой събратим че ми е мн самотно(облак имам предвид :D )
Възможно. Макар да не съм добре запознат с флората и фауната по малките населени места.


Канис, как ще коментираш IQто на някои от хората, които са ти задали въпрос в темата? 8-)

И един сериозен въпрос - ако сложа магнит на компютъра си (кутията), ще му стане ли нещо? :-o
Няма да коментирам. Отрицателните числа не са ми силна област.

Зависи от магнита. Ама пробвай де. Ако гръмне ще е яко
8-)

DruzeTITO
08-31-2009, 23:51
а канис не беше ли ретард?

xs
09-01-2009, 22:31
canis, какво е ретард? :oops:

Jumbie483
09-02-2009, 11:02
Canis_Dirus,

дай съвет какво да правя с най-хладнокръвното момче, което познавам и единственото момче към което изпитвам силни чувства ?
как да стопим ледовете ?

Jesus
09-02-2009, 16:34
да си взема ли SSD ?

pe4enkata
09-02-2009, 17:56
радвам се че има такъв човек като теб да помага на пубертетите и пъпчивите тинеиджъри

EcTeTa
09-11-2009, 23:52
г-н Дирус имам конкретен въпрос : май някъде имаше ваша снимка , но имате ли някакви отличителни белези по които да ви разпонаем на улицата и как точно след убиство да измамя съдебната система ?

_donna_
09-22-2009, 11:49
След като видях темата ти и това върху колко страници се е разпростряла изпаднах в тъпо недоумение и мисля,че то няма да може да бъде заличено докато не го споделя,за да го прехвърля другиму.