PDA

View Full Version : nfs most wanted - игра



mimsssssss
07-16-2009, 10:44
значи мой приятел играе тая игра и не са му наясно някой неща.пускам тема в три раздела защото незнам кой е правилния
1.кой е кода с който се изкарват пари
2.как се отключват всичките коли
3.къде се пишат кодовете

term0t0
07-16-2009, 12:45
CheMax тегли

kyptumz
07-16-2009, 12:48
Изискванията на играта са:



Windows 2000 Professional, Windows XP Professional,
или Windows XP Home операционна система.
Intel Pentium 4 (или еквивалентен) CPU на 1.4GHz или повече.
32MB DirectX 9.0c съвместим с видео карта (Geforce2 MX или повече.)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
3 GB of HDD свободно място
8X CD-ROM



Кодове за играта:



regmebaby - Gives you 20,000 in career mode to start
opendoors - Access to whole driving world
ordermybaby - Access to all cars
gimmevisual1 - Unlocks Visual Upgrades Tier 1
gimmevisual2 - Unlock Visual Upgrades Tier 2
needperformance1 - Unlocks Performance Upgrades Tier 1
needperformance2 - Unlocks Performance Upgrades Tier 2
goforoldspice - Unlocks Old Spice Vinyl
needmybestbuy - Unlocks Best Buy Vinyl
gotmycingular - Unlocks Cingular Sponsor Vinyl
gottahavebk - Unlocks Burger King Vinyl
gottaedge - Unlocks Edge Sponsor Vinyl
davidchoeart - Unknown
shinestreetbright - Unknown
wantmyd3 - Unknown
wannacapone - Unknown
gimmechingy - Unknown
yodogg - Unknown
tunejapantuning - Unknown



Можеш да вкараш тези кодове когато още не си се логнал ... там кадето ти пише "натисни ентер". Точноста на тези кодове не е доказана. Не всички кодове работят в режима на Кариерата !



Списък с колите:



Aston Martin DB9
Audi A3 3.2 quattro
Audi A4 3.2 FSI quattro
Audi TT 3.2 quattro
BMW M3 GTR
Cadillac CTS
Cobalt SS
Corvette C6
Corvette C6.R
Dodge Viper SRT10
Fiat Punto
Ford GT
Ford Mustang GT
Lamborghini Gallardo
Lamborghini Murci

Genetix
07-16-2009, 13:17
това е което знам обаче незнам каде се пи6ат кодовете .ако разбера ще пиша Smile Razz


Това е което знаеш ? Копирал си го от някъде хайде признай си, не крий. :D

Кодовете се пишат както казаха






Можеш да вкараш тези кодове когато още не си се логнал ... там кадето ти пише "натисни ентер". Точноста на тези кодове не е доказана. Не всички кодове работят в режима на Кариерата !

Imag1n3
07-16-2009, 13:18
Ето още кодове ама и аз незнам къде се пишат :?

iammostwanted - Unlocked cars
givemethegto - Releases the GTO
iammostwanted - Unlocks all cars
burgerking - Unlocks Burger King Challenge
castrol - Unlocks Castrol Ford GT

LittleDude
07-16-2009, 17:16
И откъде намерихте Pontiac GTO :?

kyptumz
07-17-2009, 06:21
това е което знам обаче незнам каде се пи6ат кодовете .ако разбера ще пиша Smile Razz


Това е което знаеш ? Копирал си го от някъде хайде признай си, не крий. :D

Кодовете се пишат както казаха






Можеш да вкараш тези кодове когато още не си се логнал ... там кадето ти пише "натисни ентер". Точноста на тези кодове не е доказана. Не всички кодове работят в режима на Кариерата !




е няма значение че сам го копирал просто сам ти пита за кодове и аз ти ги дадох.Дали е копирано или не немисля че има значение ,нали ти се помага :) :P

Genetix
07-17-2009, 08:21
Да но казваш - това е което знам. Това е което намерих щеше да бъде по-добре. Изтъкваш интелектуален потенциал на базата на някой друг това е лошо :P

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 07:26
Абе хора пиша кода iammostwanted където ми пише "CLICK to continue" и нищо не става , бахти ! Кажете моляви как да го направя??? :-# :-#

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 11:18
Хяхях след като тия кодове неми станаха се рових из нета питах няколко приятели и се уредих със сейф на 100% (тоест играта е превъртяна) Имам абсолютно всички коли , сто и няколко милиона , всичко ми е отключено и т.н. Ако приятеля ти иска да ми пише на skype: versache5 да му дам сейфа и ще му кажа как да си го направи 8)

Jus7DreamBoy
04-10-2010, 07:14
Хяхях след като тия кодове неми станаха се рових из нета питах няколко приятели и се уредих със сейф на 100% (тоест играта е превъртяна) Имам абсолютно всички коли , сто и няколко милиона , всичко ми е отключено и т.н. Ако приятеля ти иска да ми пише на skype: versache5 да му дам сейфа и ще му кажа как да си го направи 8)

еее баш цялата игра превъртяна мисля че се губи изцяло смисъла ..... няма да ми е кеф да играя на превъртяна игра !

dPa3HuTeJl
04-10-2010, 13:05
Хяхях след като тия кодове неми станаха се рових из нета питах няколко приятели и се уредих със сейф на 100% (тоест играта е превъртяна) Имам абсолютно всички коли , сто и няколко милиона , всичко ми е отключено и т.н. Ако приятеля ти иска да ми пише на skype: versache5 да му дам сейфа и ще му кажа как да си го направи 8)

еее баш цялата игра превъртяна мисля че се губи изцяло смисъла ..... няма да ми е кеф да играя на превъртяна игра ! Аз пак си имам сейф и си играя на него , просто когато ми е скучно и си цъкам на превъртяния сейф 8)

loveUpeps4o
04-10-2010, 13:28
Trainers (http://www.gameburnworld.com/gp/trainers/needforspeedmostwanted.shtml)