PDA

View Full Version : Моля ви за съвет :[



monityyy95
07-16-2009, 12:05
Здравейте!
Преди време ходих с едно момче, което ме заряза заради една позната. Понеже се събираме в една и съща компания, аз всеки ден ги гледам двамата и ми е гадно. Работата е там, че аз още го харесвам, а ми се струва, че и той мен... Постоянно си говори с мен, носи ме на ръце :D и вчера даже приятелката му вика "айде ела с мен до у дома", а той гледа мен, гледа нея, гледа мен, гледа нея и остана при мен и тя май му се разсърди... все едно избра мен пред нея. :oops: .
А когато са заедно почти по никакъв начин не показват, че са заедно... отвреме навреме някоя целувка и прегръдка и това е то... А като се сетя като ходихме двамата много повече си показвахме,че се харесвахме...
Въпросът ми към вас е: Според вас коя харесва повече и струва ли да си го спечеля обратно, защото мисля, че мога... (извинявам се, ако звучи много самоуверено)
Благодаря предварително и се надявам на сериозни отговори :-)

alone83
07-16-2009, 12:18
Ами от това, което казваш, излиза, че този не знае какво иска.. Ако толкова го харесваш пробвай - решението си е твое. :wink:

curka87
07-16-2009, 12:25
Не бързай с изводите само от няколко жеста, които току виж накрая се оказали просто добро отношение без никакви задни мисли.
Разбира се може и да те харесва все още. НО.....ние няма как да прочетем мислите му.
Само ти можеш да си решиш дали да се бориш за него.
Само имай предвид и горното мнение, че може би и той самият не знае какво иска.

xplay
07-16-2009, 12:39
Не се залъгвай. Да не мислиш, че правиш много добро впечатление като се фръцкаш напред-назад с някое момче, което от темата ти разбираме, че не е сериозно? ...
Не се мъчи, и това, че те носи на ръце не значи нищо. Мен и приятелите ме носят на ръце... и логично да не отиде с приятелката си до у тях, ако не му се е ходело... :P

RaZzer
07-16-2009, 12:50
Аз мисля, че няма да имаш проблем да си го върнеш, но преди това трябва да се замисли по някои други въпроси, на който само ти можеш да си отговориш, като например, наистина ли искаш да си с момче, което не знае какво иска?

Зарязал те е веднъж... зарязва приятелката си заради теб... мислиш ли, че като е с теб, изведнъж ще стане нов човек и няма да те остави след 2 месеца за някоя нова... :?

NeZaPoznat
07-16-2009, 12:56
Здравейте!
Преди време ходих с едно момче, което ме заряза заради една позната. Понеже се събираме в една и съща компания, аз всеки ден ги гледам двамата и ми е гадно. Работата е там, че аз още го харесвам, а ми се струва, че и той мен... Постоянно си говори с мен, носи ме на ръце :D и вчера даже приятелката му вика "айде ела с мен до у дома", а той гледа мен, гледа нея, гледа мен, гледа нея и остана при мен и тя май му се разсърди... все едно избра мен пред нея. :oops: .
А когато са заедно почти по никакъв начин не показват, че са заедно... отвреме навреме някоя целувка и прегръдка и това е то... А като се сетя като ходихме двамата много повече си показвахме,че се харесвахме...
Въпросът ми към вас е: Според вас коя харесва повече и струва ли да си го спечеля обратно, защото мисля, че мога... (извинявам се, ако звучи много самоуверено)
Благодаря предварително и се надявам на сериозни отговори :-)

Каква драма ! Какъв сложен въпрос !! :shock: :shock: Дали да се нае...е пак с накой който я е зарязал заради нейна позната но въпреки всичко не би се отказал от едно извънредно чу*ане.
Сложно !! Много сложно :shock: Чакай да се свестя малко и ще пиша по темата :shock: :-P

ItalianMafia
07-16-2009, 15:50
Страхотна приятелка си !!!!

casualmaniac
07-16-2009, 15:57
Говори с него.Няма по-добро решение от това да си поговорите сериозно.Все пак трябва да знаеш защо те е зарязал и защо е с нея.

kobrichka
07-16-2009, 18:26
лично аз не бих направила нищо, за да го спечеля отново. Явно е, че този индивид не знае какво иска. А аз супер много мразя хора, които не знаят какво искат. Ако толкова те е харесвал, защо те е оставил заради тази госпожица?!? Да е мислил по-рано какво ще загуби и какво ще спечели. Избрал е нея, нека сега си седи с нея. Лично според мен трябва да продължиш напред. Ти решаваш най-добре.

Just_say_no
07-16-2009, 19:17
Към авторката--> Мисля, че всичко това се случва в главата ти и ако той наистина те харесваше сега щеше да е с теб, а не с познатата ти.

А ако не съм права, значи момчето е пълен идиот и хлапе, което не знае какво иска.


:)

yahhooo
07-16-2009, 20:43
Човека е разбрал, че с теб ще му се отвори парашута, а с "приятелката" ти ще кара на ръчна

Hilary_
07-16-2009, 20:47
след като те е зарязал и е с нея.. коя според теб е избрал?? :? :? Тебе само те зарибява ... :?

pLqmi92
07-16-2009, 23:45
значи може да зареже пак тебе след време...

mArMaLaDkA
07-17-2009, 00:28
А'е стига, бе, пак ли ти? По колко теми ще пускаш вече? Вземайте се двамата идиоти и да приключва сагата.

ItalianMafia
07-17-2009, 00:40
А'е стига, бе, пак ли ти? По колко теми ще пускаш вече? Вземайте се двамата идиоти и да приключва сагата.

:razz: :razz: :razz:

LiLGrizzly
07-17-2009, 01:52
Абе ти си само на 14.... порасни първоо ! :?

p3tinc3t0
07-17-2009, 06:31
Абе ти си само на 14.... порасни първоо ! :?
И какво като е на 14... Все едно като е на 14 неможе да мисли...тъпа е :o :o :o Едва ли ти си по-голяма зат`ва взимай биберона и бягай да спиш.. :razz:
А сега по темата:мисля че само те зарибява... Не взимай всичко на сериозно :)

mArMaLaDkA
07-17-2009, 06:43
^ Точно тая 14-годишна не може да мисли.

AnincetoSexy
07-17-2009, 10:48
Според мен в началото е видял нещо различно в 'другата'.в което сега се съмнява и се чуди .. ама питаи го с намеци за какво става въпрос .. така не си пророк ,за да разбереш . :)

vampirekiss
07-17-2009, 12:16
Искати се да те харесва.Може би просто си внушаваш,може и той да те будалка.При всички положения леко курвенско ми се вида всичко.

П.П -нищо лично

evelinka1122
07-17-2009, 12:50
бъди недостъпна!

Take_That
07-17-2009, 17:08
Момчето явно не знае какво иска - все пак обаче му признай за чувствата си и решете какво ще правите от тук нататък :)

bebe7o
07-17-2009, 18:05
А'е стига, бе, пак ли ти? По колко теми ще пускаш вече? Вземайте се двамата идиоти и да приключва сагата.

ГРУБООООО... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MonSitY
07-17-2009, 18:10
ами той май не знае къде да го снесе.незнам дали трябва да пробваш ако това момиче ти е много близка.. пък и за какво ти е такъв който ако толквоа те харесваше щеше си седи при теб а не при ''познатата'' все пак ти си решаваш :)

monityyy95
07-18-2009, 19:34
Благодаря на всички за съветите :-)