PDA

View Full Version : Само го изгледайте



Bianca
07-16-2009, 12:09
http://www.youtube.com/watch?v=CcN-ijsoAw0&NR=1
Няма какво повече да кажа.

DimovB
07-16-2009, 12:10
crying or very sad

p3rf3c7
07-16-2009, 12:35
страшно е :-# :-#

какво ще кажете на това...
http://www.vbox7.com/play:74de94ec
:-#

LittleFashionista
07-16-2009, 12:45
много лошо...
http://www.vbox7.com/play:cab2b0be --- Това е едно интересно филмче. В YouTube има още някполко качени подобни филми.На тея който са на поредната диета само от ябълки, им препоръчвам да ги потърсят и да ги изгледат докрай... Също така има едно сериалче Hannah's story, много е тъжно и разказва по нашироко как се развива болеста,как си намираш приятели като теб и т.н. Ето една част ---- http://www.youtube.com/watch?v=cZJ5sKtSS5I&feature=related (тука мелиса умира )

bloodyF
07-16-2009, 12:59
а това става заради госпожиците (включително от форума има много такива) ,които мислят че те са тези които определят дали един човек е дебел/слаб/хубав/грозен т.н. ....кофти е :o

YouCantStopMe
07-16-2009, 13:14
За жалост момичето от 'отечествен фронт' е починало..

SuperBadSuperFresh
07-16-2009, 13:15
Просто...мисля че няма думи които да го опишат :(

LittleFashionista
07-16-2009, 13:50
За жалост момичето от 'отечествен фронт' е починало..наистина :shock: ???
има ли статия?
Ти откъде разбра?

KoRnFlAkE
07-16-2009, 14:04
За жалост момичето от 'отечествен фронт' е починало..

егати..
доста гадно, момичето изглеждаше много добро :/

Bianca
07-16-2009, 14:19
^ и красиво..преди да се разболее
Мда, приличала е на модел.

DimovB
07-16-2009, 14:32
майка й и баща й е трябвало да я бият повече, преди да стане скелет

абсолютна липса на родителско внимание и компетентност

dead_princess
07-16-2009, 14:36
Еми като се вманиячите да отслабвате.. всяка втора тема е такава вече..

доста гадно :(

Loshotia
07-16-2009, 14:57
Тази телевизия, тези измислени критерии за красота е*а майката на здравето на децата

juliee
07-16-2009, 15:02
Само като прочетох заглавието и предположих,че става дума за анорексия.Гледала съм ги тези клипчета.

Bianca
07-16-2009, 15:07
много лошо...
http://www.vbox7.com/play:cab2b0be --- Това е едно интересно филмче. В YouTube има още някполко качени подобни филми.На тея който са на поредната диета само от ябълки, им препоръчвам да ги потърсят и да ги изгледат докрай... Също така има едно сериалче Hannah's story, много е тъжно и разказва по нашироко как се развива болеста,как си намираш приятели като теб и т.н. Ето една част ---- http://www.youtube.com/watch?v=cZJ5sKtSS5I&feature=related (тука мелиса умира )
Апф, на първото филмче от 6-та част натататък няма никакви субтитри и не разбирам нищо. Не разбрах какво е станало с Джейн и каква по-точно е, ебати думата.

Hysteric_Bitch
07-16-2009, 15:15
За жалост момичето от 'отечествен фронт' е починало..

Как разбра? Разкажи.

YouCantStopMe
07-16-2009, 15:21
Това го даваха много,много отдавна.Може би преди година,не съм сигурна.
След това някой беше казал,че момичето е починало,даже доколкото си спомням говореха за това. :-o
Пфу...Почти съм убедена,но може и да не е вярно.
Сега ще потърся още инфо.
Ако е така-Жалко. :(

YouCantStopMe
07-16-2009, 15:28
Не можах да намеря инфо и моля да ме извините,ако съм казала грешно нещо,просто съм почти убедена,че е така,но знаете ли-Дано да греша.
Обаче и не намерих нищо за оздравяване..Все пак е минало много време-година и нещо.. :-o

Една интересна тема,за всички..

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=165436

kuklichka_bg
07-16-2009, 15:39
:(

MaLty
07-16-2009, 16:03
ужас..

Nadelina
07-16-2009, 16:10
Ако е вярно за момичето, което са давали по "Отечествен фронт", жалко и съжалявам. Майка и изглеждаше прекалено спокойна и безотговорна, сякаш не осъзнаваше, че дъщеря и е болна, сякаш искаше да ни покаже колко много се гордее с дъщеря си. Както и да е...

Анорексията е една много коварна болест и като се има предвид колко теми има за диетите, отслабването, килограмите и т.н. има във разделя, да си направим сами равносметка колко момичета могат да пострадат. И ако някой ми отговори на поста и каже, че е нормално да се спазват диети и да искаме да сме слаби и да изглеждаме красиво, означава, че не осъзнава казаното от мен и се заблуждава като момичетата от клипчетата.

mArMaLaDkA
07-16-2009, 17:01
Nadelina, аз и преди съм казвала, че слаб не е = красив човек.
Жалко, че на повечето момичета във форума са им така изкривени представите.
Сега като се замислям, родителите не могат да помогнат, просто това нещо трябва да се преодолее от самосебе си. Аз не съм била болна от анорексия, булимия и етц., но ме беше погнала една такава мания да почвам диети. Приятелите ми ми казваха, че съм си добре, баща ми също казваше, че нямам какво да свалям и съм си супер така, ама аз продължавах да се самонавивам, че имам ужасен корем, дебели бедра и т.н. Един ден обаче просто се поогледах в огледалото и разбрах, че нямам чак такива кусури. Да не говорим, че съм още малка и тепърва ще се развивам. Добре, че мразя да се лишавам от това и онова и все отлагах диетите за утре. Не искам и да си помислям какво щях да си докарам.

Priceless
07-16-2009, 17:12
Абе вие чухте ли майка й като говореше .. То и тя има някаква вина .. Спирала я е да яде ... казвала й, че е "пълничка" .. ми то детето какво няма да се комплексира ?! И ся някаква напълно спокойна, едва ли не доволна, че дъщеря й най-после е слаба ..

IronShirt
07-16-2009, 17:23
От анорексия не се "разболяваш". Или си тъп като гъ3 или не си! :lol:

DimovB
07-16-2009, 17:25
От анорексия не се "разболяваш". Или си тъп като гъ3 или не си! :lol:

чукни 5 колега :D

RaI4etO
07-16-2009, 17:30
От анорексия не се "разболяваш". Или си тъп като гъ3 или не си! :lol:
Явно ти си от тъпите като "гъз". :-x :-x :-x

IronShirt
07-16-2009, 17:56
Моля ти се... Болните от подобни болести са хората с най-слабите характери, податливи на всичко. Sad.com :lol: Трябва да си мега тъпата овца (не го казвам за да заместя "жена" :-D ) за да си вредиш по този начин... с 5 думи - ТЪП/А КАТО ГЪ3 :lol:

Little_Lady93
07-16-2009, 18:07
Моля ти се... Болните от подобни болести са хората с най-слабите характери, податливи на всичко. Sad.com :lol: Трябва да си мега тъпата овца (не го казвам за да заместя "жена" :-D ) за да си вредиш по този начин... с 5 думи - ТЪП/А КАТО ГЪ3 :lol:

Tолкова си прост и повърхностен че просто нямам думи :-x Какво въобще знаеш ти за тези болести.Глезльо такъв.Много ти знае канчето да говориш така ама се хващам на бас че и ти като водиш момиче с коремче казваш "бахти дебелата" или "свиня".Никак не ти пожелавам един ден жена ти или дъщеря ти да се разболее от това.Тогава ще разбереш за какво става въпрос. :x

shell
07-16-2009, 18:31
Моля ти се... Болните от подобни болести са хората с най-слабите характери, податливи на всичко. Sad.com :lol: Трябва да си мега тъпата овца (не го казвам за да заместя "жена" :-D ) за да си вредиш по този начин... с 5 думи - ТЪП/А КАТО ГЪ3 :lol:

Tолкова си прост и повърхностен че просто нямам думи :-x Какво въобще знаеш ти за тези болести.Глезльо такъв.Много ти знае канчето да говориш така ама се хващам на бас че и ти като водиш момиче с коремче казваш "бахти дебелата" или "свиня".Никак не ти пожелавам един ден жена ти или дъщеря ти да се разболее от това.Тогава ще разбереш за какво става въпрос. :x
Подкрепям Little_Lady93.Много е тъжно днес когато ,като че ли когато имаш повечко дупе и почват да говорят зад гърба ти или направо в лицетоти,че си дебела и грозна дори :( Колко е лошо това,че заради злобата на околните много момичето попадат в клопката на обидите им и се разболяват от анорексия :smt087

Loshotia
07-16-2009, 18:36
IronShirt, много си прав. Минала съм по този път, но слава Богу ме спряха и от тогава на подобни безумия не се подлагам.

Сега далеч не влизам в категория слаба, но по- добре така, отколкото всеки път като ми завирише на храна да бягам в тоалетната и да повръщам.

Както казах, мас-медиите са тези, които причиниха тези болести. Разни подрастващи 14-16 годишни момиченца стават жертви и не знаят наистина какво си причиняват.

Hysteric_Bitch
07-16-2009, 18:36
Моля ти се... Болните от подобни болести са хората с най-слабите характери, податливи на всичко. Sad.com :lol: Трябва да си мега тъпата овца за да си вредиш по този начин... с 5 думи - :lol:

В голяма грешка си. Прост и повърхностен, добре го каза момичето.

Loshotia
07-16-2009, 18:40
О да, трябва да си голям стоик, за да си причиниш това :razz:

DimovB
07-16-2009, 18:42
Значи от анорексия се разболяваш, ако ти направят забележка, че имаш коремче и дебело дупе. ОК, ше го имам в предвид, за да не стана причина някоя слабохарактерна дебеланка с набор от комплекси да се разболее и да пукне пред погледа на безучастните си, нефелни родители.

Nadelina
07-16-2009, 18:55
Моля ти се... Болните от подобни болести са хората с най-слабите характери, податливи на всичко. Sad.com :lol: Трябва да си мега тъпата овца за да си вредиш по този начин... с 5 думи - :lol:

В голяма грешка си. Прост и повърхностен, добре го каза момичето.
Напротив. Прав е. Хората не се разболяват от това като от грип, например. Това е болест на психиката. Това е отчасти психоза. За тези, които не знаят какво е това ще кажа,че психозата е тежка психична болест, която се характеризира със загубване на контакт с реалността и дълбоко нарушаване на връзките с другите хора, което е причина за социалната дезадаптация. Доказано е, че голяма част от заболелите от тази болест са хора, които не са сексуално активни, а преди мен също беше споменато това. Именно - хората, които са податливи на външни влияния от сорта на " "бахти дебелата" или "свиня" " се комплексират, имат ниско самочувствие и естествено спират да ядат, но не спират да ядат като прасе, а спират въобще, което води до това да се разболеят, а след това и до големите мъки. Но най-лошото е, че не го осъзнават.

pinki
07-16-2009, 19:01
http://prikachi.com/files/1010927Z.jpg тази снимка си я пазя и я гледам всеки път, когато се подложа на някаква диета, с идеята да не прекаля :)
А относно анорексията, това е страшна болест и забелязвам, че се превръща в нещо масово... за съжаление . Човек тр да се харесва такъв какъвто е, независимо дали има 5+ кг , а не да иска да стане като "оная от списанието", защото понякога това е невъзможно :)

soif
07-16-2009, 19:49
а това става заради госпожиците (включително от форума има много такива) ,които мислят че те са тези които определят дали един човек е дебел/слаб/хубав/грозен т.н. ....кофти е :o
за съжаление си абсолютно права

mimsssssss
07-16-2009, 20:22
майка й и баща й е трябвало да я бият повече, преди да стане скелет

абсолютна липса на родителско внимание и компетентност

заради такива като теб вече има и болест болимия.мислите си че някой като не яде ще стане анорексик и затва трябва да го натъпчите и ще се оправи.прочети малко литература и тогава пускай коментари

akinom
07-17-2009, 07:10
много лошо...
http://www.vbox7.com/play:cab2b0be --- Това е едно интересно филмче. В YouTube има още някполко качени подобни филми.На тея който са на поредната диета само от ябълки, им препоръчвам да ги потърсят и да ги изгледат докрай... Също така има едно сериалче Hannah's story, много е тъжно и разказва по нашироко как се развива болеста,как си намираш приятели като теб и т.н. Ето една част ---- http://www.youtube.com/watch?v=cZJ5sKtSS5I&feature=related (тука мелиса умира )

може ли да ми пратиш първата част на '' Историята на Хана''? :)

allergic
07-17-2009, 07:30
майка й и баща й е трябвало да я бият повече, преди да стане скелет

абсолютна липса на родителско внимание и компетентност

заради такива като теб вече има и болест болимия.мислите си че някой като не яде ще стане анорексик и затва трябва да го натъпчите и ще се оправи.прочети малко литература и тогава пускай коментари


да,бе,точно пък той е виновен за болшинството тъпи момиченца!
Стига сте обвинявали другите-само те са си виновни ;)

LittleFashionista
07-17-2009, 07:35
много лошо...
http://www.vbox7.com/play:cab2b0be --- Това е едно интересно филмче. В YouTube има още някполко качени подобни филми.На тея който са на поредната диета само от ябълки, им препоръчвам да ги потърсят и да ги изгледат докрай... Също така има едно сериалче Hannah's story, много е тъжно и разказва по нашироко как се развива болеста,как си намираш приятели като теб и т.н. Ето една част ---- http://www.youtube.com/watch?v=cZJ5sKtSS5I&feature=related (тука мелиса умира )

може ли да ми пратиш първата част на '' Историята на Хана''? :) Ами то там към Related Videos има и други серии и части от сериите. на този епизод ето първа част --- http://www.youtube.com/watch?v=b9V6k81k1SA&feature=related
Само гледаш датата...

LittleFashionista
07-17-2009, 07:50
много лошо...
http://www.vbox7.com/play:cab2b0be --- Това е едно интересно филмче. В YouTube има още някполко качени подобни филми.На тея който са на поредната диета само от ябълки, им препоръчвам да ги потърсят и да ги изгледат докрай... Също така има едно сериалче Hannah's story, много е тъжно и разказва по нашироко как се развива болеста,как си намираш приятели като теб и т.н. Ето една част ---- http://www.youtube.com/watch?v=cZJ5sKtSS5I&feature=related (тука мелиса умира )
Апф, на първото филмче от 6-та част натататък няма никакви субтитри и не разбирам нищо. Не разбрах какво е станало с Джейн и каква по-точно е, ебати думата. Ами преди аз и едно момче от сайта мислихме да пишем продължение на субтитрите, но на мен ми почнаха изпитите и нямах време...Но доколкото разбрах едно друго момче мисли да ги пише...

А Джейн умира. тя разбира, че лекси е казала на майка си, че Джейн е болна от булимия и майката на Лекси казва на майката на Джейн. Тогава Джейн е много ядосана и слага край на приятелството им. Джейн отива на някакво парти, напива се на гладен стомах ( и нали когато не си ял дълго ти е лошо,боли те глава+ алкохола още по-зле) и когато Лекси я срешта и се опитва да и обясни, че съжалява, но Джейн и казва, че я мрази и побягва към улицата без да види, че минава кола.Колата я прегазва и веднага в болницата със цялато рода и персонаж от филма :-D После забравих к'во ставаше(гледала съм го отдавна) Доктора казва на родителите, че Джейн е била болна от булимия и просто организмът и не е можъл да издържи, иначе можела да оцелее след катастрофата...не помня точно.
След това лечението на лекси се влушава, защото й е мъчно за Джейн и т.н., но по едно време се чуква по главата и разбира, че не иска да умре, а също така баща й иска да я прати пак в болницата... Лекси се оправя и идва поредният щастлив край на американско филмче...

Bianca
07-17-2009, 08:05
^ Ауу, мерси много, аз почти всичко разбрах, де. Само не разбрах какво казва докторът на двамата родители, че майката така реагира...
А накрая, когато Лекси си лежи и изведнъж майка ѝ получава обаждане по телефона и момичето се разстройва много, какво казват на майката? Баща ѝ ли е бил?
Много извинявай, просто супер интересен и хубав филм ми се стори. :)

Loshotia
07-17-2009, 08:21
Бащата е взел съдебна заповед, за да я вкара в болница

brokeninside13
07-17-2009, 09:42
За жалост момичето от 'отечествен фронт' е починало..

Ужасно е.... :(
....Наистина това е ужасна болест. Много често се сещам докато се храня за тези хора и най-често за хората в Африка и другите страни. Някой хора са ебаси глезльовците и не осъзнават какво имат и сутрин, обед, вечер имат ядене на масата, а други изобщо не ядат с дни да не кажа с месеци и накрая умират...не знам аз преди бях такава (((като малка не разбирах много много))) но сега е съвсем друго.... :booooomb:

xHARDCANDYx
07-17-2009, 10:06
Това е заболяване на психична основа !!! И да-тези наложени модели за красота са виновни..Всеки се стреми към съвършенство и в един момент просто губи контрол върху себе си

Loshotia
07-17-2009, 12:45
Съвършенството е да имаш приятели, които да харесват теб, а не тялото ти и да имаш приятел/ка, когото да обичаш и той теб.

vampirekiss
07-17-2009, 12:53
Най-ужасното е и най-лошото е,че те дори и не осъзнават на къде отиват нещата,а когато осъзнаят е вече твърде късно.

Hysteric_Bitch
07-17-2009, 16:07
Именно - хората, които са податливи на външни влияния от сорта на " "бахти дебелата" или "свиня" " се комплексират, имат ниско самочувствие и естествено спират да ядат

Защо ли пък си мислех, че някой го правят просто за себе си. Не е нужно да се обиждаш, че да решиш да спреш яденето, за да се видиш слаба- слаба, а дали ще стигнеш до края или не....оглеждаш се и не се виждаш слаба, даа.

Bianca
07-17-2009, 16:15
На мен никой никога не ми е казвал, че съм дебела, но съм била на косъм от анорексия и булимия. Плюла съм храна... Всичко е въпрос на самонагласа, стига сте обвинявали останалите.

LittleFashionista
07-17-2009, 18:43
editt... :/

Nadelina
07-18-2009, 11:44
Именно - хората, които са податливи на външни влияния от сорта на " "бахти дебелата" или "свиня" " се комплексират, имат ниско самочувствие и естествено спират да ядат

Защо ли пък си мислех, че някой го правят просто за себе си. Не е нужно да се обиждаш, че да решиш да спреш яденето, за да се видиш слаба- слаба, а дали ще стигнеш до края или не....оглеждаш се и не се виждаш слаба, даа.
Беше цитат. Несъмнено има много фактори, които докарват до такива състояния.

Little_Lady93
07-18-2009, 12:44
Не е истина какви ги ръсите просто.Значи на едно момиче като и стане кофти че я обидят (често без да има основателна причина) вече е тъпа дебела комплексарка, която едва ли не иска да си види сметката като умре от глад.Въобще нищичко не знаете за тази болест.МИслите се за класа над останалите заради това, че не ви пука кой ви харесва или не.Голяма работа сте като сте успели да не се разболеете от анорексия.Всъщтност се иска голяма воля и упоритост да не ядеш с месеци и много просто не го могат (по-добре и за тях).Не всяко момиче което е пълно яде като свиня да ви светна по въпроса.Намерете ми момиче с дебели родители, което да е лсабо без да гладува и дебело момиче със слаби родители.Посочете ми 1 единствено такова.НЯМА!!! Някои сядет и се тъпчат наистина като прасета и пак са безкрайно слаби.Представата, която сте си създали е безкрайно грешна.Като видите пълно момиче и айде правите си извод "тая по цял ден се тъпче", което в голям процент от случаите не е така.
Повечето момичета (не всички,но все пак), които се разболяват са много стойностни хора, интелигентни, със силна воля, но просто имат ниско самочуствие и всички ги мачкат.Да те са различни.Не се държат като поредната кифла с топираната коса и розовия лак.Само дето вие не можете да го разберете. :? Слядващия път като видите такова момиче си помислете какво и е било, че да се докара до това състояние.

Loshotia
07-18-2009, 13:19
Ако е интелигентно момичето, никога няма да се подчини на хорското мнение и да си причини това. И каква силна вола се изисква, за да гладуваш? Първите 3-4 дни си гладен, след това свикваш- голяяяяяямо геройство.

Little_Lady93, намери си истински приятели, не слушай какво ти говорят хората, намери си приятел, водете полов живот и ще видиш, че няма да мислиш по цял ден за глупости и нещата ще се наредят.

hackberry
07-18-2009, 14:06
Не всяко момиче което е пълно яде като свиня да ви светна по въпроса.Намерете ми момиче с дебели родители, което да е лсабо без да гладува и дебело момиче със слаби родители.Посочете ми 1 единствено такова.НЯМА!!!



Наще и двамата са дооста пълни,да не кажа дебели,бабите и дядо ми и те така,а аз съм бая слаба?!
ее,няма ли?!

devi
07-18-2009, 14:52
Аз съм 43кг (което за човек като мен е графа анорексия) и приятелите ми ми казват, че съм много слаба, но аз си се чувставам съвсем нормално даже леко пухкава, но това не ме интересува. Ям си абсолютно всичко и не се ограничавам, но някакси все съм си слаба. И да искам не мога да мръдна от тези килограми. Странното е, че колкото и да слабея гърдите пак са ми големи. Просто сравнете-гръдна обиколка 92 с талия 59 даже 58 зависи колко добре го измеря. На мен ми се струва несъразмено, но колкото и да ям не качвам килограми. Тренирам си за мускулна маса, но и мускули нямам :D

Bianca
07-18-2009, 15:09
Колко си висока?

masal
07-18-2009, 15:17
Колко си висока? 158 е.
Аз при същите килограми съм 165 (не мисля,че мязам на анорексичка) и не виждам на теб,кое ти е в графа анорексия?Въобще поста ти беше...не разбрах и аз за к'во беше!? :?
това за деви

Priceless
07-18-2009, 15:23
Аз съм 43кг (което за човек като мен е графа анорексия) и приятелите ми ми казват, че съм много слаба, но аз си се чувставам съвсем нормално даже леко пухкава, но това не ме интересува. Ям си абсолютно всичко и не се ограничавам, но някакси все съм си слаба. И да искам не мога да мръдна от тези килограми. Странното е, че колкото и да слабея гърдите пак са ми големи. Просто сравнете-гръдна обиколка 92 с талия 59 даже 58 зависи колко добре го измеря. На мен ми се струва несъразмено, но колкото и да ям не качвам килограми. Тренирам си за мускулна маса, но и мускули нямам :D

Ахам .. и аз ко? :? :shock:

Bianca
07-18-2009, 15:31
Колко си висока? 158 е.
Аз при същите килограми съм 165 (не мисля,че мязам на анорексичка) и не виждам на теб,кое ти е в графа анорексия?Въобще поста ти беше...не разбрах и аз за к'во беше!? :?
това за деви
:shock: Ама ти тогава трябва да имаш ебати перфектното тяло! ;D
Хвала вам! ;-)

masal
07-18-2009, 15:34
Колко си висока? 158 е.
Аз при същите килограми съм 165 (не мисля,че мязам на анорексичка) и не виждам на теб,кое ти е в графа анорексия?Въобще поста ти беше...не разбрах и аз за к'во беше!? :?
това за деви
:shock: Ама ти тогава трябва да имаш ебати перфектното тяло! ;D
Хвала вам! ;-) Хмм..перфектно тяло не е само да си слаба,вярвай ми.За мен задължителна част от перфектното тяло например е плоско коремче,но аз никога не съм имала такова... :-|
Да не говоим пък за гърдите...доста по-големи биха могли да са,като за 15 годишна... 8-) :oops:
Но човек трябва да се приема такъв какъвто е,така че НЕ НА АНОРЕКСИЯТА. http://www.sandev.net/alexander/mystuff/skype/assets/images/skype-50.gif

Bianca
07-18-2009, 15:39
Колко си висока? 158 е.
Аз при същите килограми съм 165 (не мисля,че мязам на анорексичка) и не виждам на теб,кое ти е в графа анорексия?Въобще поста ти беше...не разбрах и аз за к'во беше!? :?
това за деви
:shock: Ама ти тогава трябва да имаш ебати перфектното тяло! ;D
Хвала вам! ;-) Хмм..перфектно тяло не е само да си слаба,вярвай ми.За мен задължителна част от перфектното тяло например е плоско коремче,но аз никога не съм имала такова... :-|
Да не говоим пък за гърдите...доста по-големи биха могли да са,като за 15 годишна... 8-) :oops:
Но човек трябва да се приема такъв какъвто е,така че НЕ НА АНОРЕКСИЯТА. :smt023
Дам, права си, слаб човек не е равно на човек със стегнато тяло. Иначе и аз си имам коремче, ама си му се радвам. xD
А палецът май трябваше да сочи надолу, но това са подробности ;D
За мен е много по-отвратително да видя анорексичка, отколкото някаква доста пълна жена. Вярно, че са двете крайности, но първото ми е далеч по-противно..

masal
07-18-2009, 15:58
^с това съм напълно сългласна
всички анорексички.които съм виждала са направо гнусни,а съм виждала толкова симпатични пълни момичета/жени. :smt061

няма палец надолу,да му се невиди.

Bianca
07-18-2009, 16:04
http://www.sandev.net/alexander/mystuff/skype/assets/images/skype-50.gif
8-)

Little_Lady93
07-18-2009, 20:20
Ако е интелигентно момичето, никога няма да се подчини на хорското мнение и да си причини това. И каква силна вола се изисква, за да гладуваш? Първите 3-4 дни си гладен, след това свикваш- голяяяяяямо геройство.

Little_Lady93, намери си истински приятели, не слушай какво ти говорят хората, намери си приятел, водете полов живот и ще видиш, че няма да мислиш по цял ден за глупости и нещата ще се наредят.

Виждам, че имаш много завидни познания относно моя социален и полов жовот. :razz: :razz: Затва ли има жени женени, които се разболяват?!Аххх колко сте образовани, направо ми разбихте критериите.Откога интелигентността се определя от самочуствието на един човек и това дали той е чувствителен или не :?

Nadelina
07-18-2009, 20:50
Затва ли има жени женени, които се разболяват?!
Жените, които се разболяват в голяма част са тези, на които мъжете им не им обръщат внимание. В желанието си да си върнат отнетия им съпруг, те искат да отслабнат, за да бъдат привлекателни. За никой не е тайна, че след раждането, жената наедрява. А и това, че си женен, не значи, че си щастлив в този брак, защото всеки втори брак в България (не съм се интересувала за другите страни) завършва с развод.

Little_Lady93
07-19-2009, 13:01
Затва ли има жени женени, които се разболяват?!
Жените, които се разболяват в голяма част са тези, на които мъжете им не им обръщат внимание. В желанието си да си върнат отнетия им съпруг, те искат да отслабнат, за да бъдат привлекателни. За никой не е тайна, че след раждането, жената наедрява. А и това, че си женен, не значи, че си щастлив в този брак, защото всеки втори брак в България (не съм се интересувала за другите страни) завършва с развод.

Като не знаеш да отговаряш по смислено въобще не го прави.Това което каза съвсем не е вярно.Макар заболяването/болестта да засяга най-вече тийнейджърите, това не значи, че са само те се разболяват, защото не са харесвани.На мен мн хора ми казват че така съм си добре, и не ми трябвало да отслабвам, но аз не смятам така.Както виждаш сиииигурно причината е в липсата ми на социален живот, а половия предпочитам да не си го обсъждам по форумите, благодаря.

Loshotia
07-19-2009, 14:04
Ако е интелигентно момичето, никога няма да се подчини на хорското мнение и да си причини това. И каква силна вола се изисква, за да гладуваш? Първите 3-4 дни си гладен, след това свикваш- голяяяяяямо геройство.

Little_Lady93, намери си истински приятели, не слушай какво ти говорят хората, намери си приятел, водете полов живот и ще видиш, че няма да мислиш по цял ден за глупости и нещата ще се наредят.

Виждам, че имаш много завидни познания относно моя социален и полов жовот. :razz: :razz: Затва ли има жени женени, които се разболяват?!Аххх колко сте образовани, направо ми разбихте критериите.Откога интелигентността се определя от самочуствието на един човек и това дали той е чувствителен или не :?

За да се занимаваш с подобен род глезотии, явно не водиш особено активен живот.
А интелигентостта се определя от това дали един човек разбира какво е добре за него и какво не- не кое е добро за ДРУГИТЕ.
И да, образована съм- говоря, защото съм бивша анорексичка, но слава Богу родителите ми забелязаха навреме и ми помогнаха.

ri41
07-19-2009, 16:46
всеки който се е разболял, сам си го избрал, не разбирам защо правите теми за анорексиците а не за наднорменото тегло, което е доста по-разпространено и също води до смърт, сърдечно съдови болести и т.н :?

Nadelina
07-20-2009, 13:38
Затва ли има жени женени, които се разболяват?!
Жените, които се разболяват в голяма част са тези, на които мъжете им не им обръщат внимание. В желанието си да си върнат отнетия им съпруг, те искат да отслабнат, за да бъдат привлекателни. За никой не е тайна, че след раждането, жената наедрява. А и това, че си женен, не значи, че си щастлив в този брак, защото всеки втори брак в България (не съм се интересувала за другите страни) завършва с развод.

Като не знаеш да отговаряш по смислено въобще не го прави.Това което каза съвсем не е вярно.Макар заболяването/болестта да засяга най-вече тийнейджърите, това не значи, че са само те се разболяват, защото не са харесвани.На мен мн хора ми казват че така съм си добре, и не ми трябвало да отслабвам, но аз не смятам така.Както виждаш сиииигурно причината е в липсата ми на социален живот, а половия предпочитам да не си го обсъждам по форумите, благодаря.
Първо - не ме нападай. Второ - никъде не съм казала, че болестта засяга само тийнеиджърите. Трето - имаш ли представа, че ако някое от тези човечета, които са в лапите на тази коварна болест, осъзнаваше, че не е нормално и всъщност затъва, а не става по-красиво, щеше въобще да съществува подобна болест?! Оправданията ти са напълно безсмислени.

Little_Lady93
07-20-2009, 13:55
Затва ли има жени женени, които се разболяват?!
Жените, които се разболяват в голяма част са тези, на които мъжете им не им обръщат внимание. В желанието си да си върнат отнетия им съпруг, те искат да отслабнат, за да бъдат привлекателни. За никой не е тайна, че след раждането, жената наедрява. А и това, че си женен, не значи, че си щастлив в този брак, защото всеки втори брак в България (не съм се интересувала за другите страни) завършва с развод.

Като не знаеш да отговаряш по смислено въобще не го прави.Това което каза съвсем не е вярно.Макар заболяването/болестта да засяга най-вече тийнейджърите, това не значи, че са само те се разболяват, защото не са харесвани.На мен мн хора ми казват че така съм си добре, и не ми трябвало да отслабвам, но аз не смятам така.Както виждаш сиииигурно причината е в липсата ми на социален живот, а половия предпочитам да не си го обсъждам по форумите, благодаря.
Първо - не ме нападай. Второ - никъде не съм казала, че болестта засяга само тийнеиджърите. Трето - имаш ли представа, че ако някое от тези човечета, които са в лапите на тази коварна болест, осъзнаваше, че не е нормално и всъщност затъва, а не става по-красиво, щеше въобще да съществува подобна болест?! Оправданията ти са напълно безсмислени.

За нищо не съм ти длъжна, че да се оправдавам, не го и правя!Искам да ти кажа, че има такива, които осъзнават и аз бях от тях.Не исках да свалям просто не искахда ги кача.Знаех че съм слаба не съм се виждала дебела.Както виждам си наяяяяясноо с психиката на анорексиците.ЕВАЛА

hackberry
07-20-2009, 14:47
всеки който се е разболял, сам си го избрал, не разбирам защо правите теми за анорексиците а не за наднорменото тегло, което е доста по-разпространено и също води до смърт, сърдечно съдови болести и т.н :?

щото тука повечето са дебели и мразят слабите и се правят на много загрижени за анорексичките... :D

не е нужно да ми отговаряте.

Nakadah
07-21-2009, 00:06
мързи ме

time_remember15
07-30-2009, 09:08
това е нещо ужасно ....... и аз си втълпявам някви такива че съм дебела ама не тряа така :-# :-# :-#

princesss8
07-30-2009, 14:50
:smt089 :smt089 :smt089

bunit0
07-30-2009, 14:58
да искаш д астанеш толкоз слаб е лудост :shock: :shock: , но не секи го разбира

Sladurchoo
07-30-2009, 16:09
:-# :-#


направо не мога да си представя как много хора са се вманиачили да отслабват .. а това момиче .. :-# :-# :-#

Goddess
08-02-2009, 09:00
Момичето от "Отечествен фронт" - Ния, не е починало. :)
Днес я видях в манастира "Св. Мина". Не мога да кажа, че изглеждаше добре, но в сравнение с начина, по който изглеждаше в предаването, мисля, че има някакво подобрение.

FlowerPower
08-12-2009, 10:24
За жалост момичето от 'отечествен фронт' е починало..
Нее :-# Тя се опитваше, беше осъзнала последствията, бореше се, даже беше напълняла малко. И въпреки това има хора, които продължават с това безумие, тези, за които "това е на4ин на живот". Но нишката е много тънка и като нищо няма да доживеят 30-те накрая :x
По-добре дебел (макар и само в твоите представи), отколкото мъртъв!!!

FlowerPower
08-12-2009, 10:32
[quote="Nadelina"]Ако е вярно за момичето, което са давали по "Отечествен фронт", жалко и съжалявам. Майка и изглеждаше прекалено спокойна и безотговорна, сякаш не осъзнаваше, че дъщеря и е болна, сякаш искаше да ни покаже колко много се гордее с дъщеря си. Както и да е...

Неее, според мен пък майката просто ве4е си беше изплакала о4ите и беше от4аяна. Затова и у4астваше в шоуто, за да предпази евентуално някого от това, което се е слу4ило на дъщеря И.Не мога да си представя, 4е въобще би И хрумнало да се гордее с тази коварна болест :x

skittle
08-12-2009, 10:41
ужас... :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry:

nikoletavk
09-11-2009, 01:54
всеки който се е разболял, сам си го избрал, не разбирам защо правите теми за анорексиците а не за наднорменото тегло, което е доста по-разпространено и също води до смърт, сърдечно съдови болести и т.н :?

щото тука повечето са дебели и мразят слабите и се правят на много загрижени за анорексичките... :D

не е нужно да ми отговаряте.

Ще бъда груба за което се извинявам предварително, само заради такива идиоти като вас си направих регистрация тук за да ва просветя малко. Дебела ли съм, ами да и то много. Сама ли си го избрах... не. Била ли съм слаба... ами преди години имах тяло на което всяка моя връстничка завиждаше, само че всеки ден на тренировки по плуване, перз ден на карате и 2 пъти дневно фитнес(ако имам време за 2 пъти). И кво стана, от перфектното тяло за 1 година станах 156 кила. Невероятно но факт. Забраниха ми да тренирам защото ако съм си превтоварила сърцето съм щяла да умра... 1000 усложнения 1000 болести 1000 глупости. Но явно това ми беше малко, не стига че постоянно се тормозих с какви ли не диети, а не свалях и грам, ами ей такива морално осакатени, мисловно неспособни, психично заболели, обществено безполезни говеда като вас на всяка крачка ми подвикваха че съм свиня, грозна, смотана и тъпа. Е от всичко бях само дебела, но и тва си го знаех сама и ми бе голям шок за да ми го натякват по 10 пъти на ден. Тъй като диетите не помагаха, а е имало и случаи в които напълнявах реших че ще огранича яденето - от три пъти на 1, е да ама ефекта беше такъв че за да отслабна трябваше да чакам 10 години. Започнах да се мразя и такива изроди като вас ми помагаха много в това начинание. Изхварлих всичките си снимки и огледала, освен едно голямо огледало срещу леглото ми. Започнах да стоя по сумати време пред това огледало, пишех по него дебела свиня (защо ли). Започнах да се храня през ден, имаше моменти в които изгладнявах и се натъпквах, а след това консултация с тоалетната. Но ефекта не беше много добър. Лекарите не можеха да ми кажат от какво пълнея, и вместо не знам казаха да намаля храната. И ги послушах спрях изобщо да се храня карах само на чай и кафе.Станах мудна раздразнителна спях в по голямата част от времето. Няма да забравя колко бях щастлива като издържах 3 седмици без храна и бях свалила 15 кг, нищо че припадах по 10 пати на ден. Е да ама баба ми схвана какво става и споделила с наще и след поредния припадък се събудих в болницата. Не бяха то лекари психолози и проче. Една седмица висях там и тъй като не исках да се храня ме тъпчеха с глюкоза. Решението беше едно да им дам каквото искат, а пък като изляза да продължа както си знам. С ядене и глюкоза качих 3 кила и ме пратиха да си ходя. И почнах седмица глад 1 ден ядене. Това продължи докато не ми падна имунната система до не май къде. Оперираха ме за апандисит, а излезе възпаление на лимфните възли в коремната област. Тъй като имунната ми система беше слаба последваха още 5 операции заради възпаления усложения и Браунов тумов (чуждо тяло), който в моя случай илезлезе заради вътрешните конци, заради който съм направила поредното възпаление. Доктора каза че поради постоянното глдуване червата ми са целите в лимфни наслагвания и има опастност от преплитане и ми забраниха всякакви диети с гладуване. Тъй като съм с тежка херния опастността се увеличава, но никой лекар не се наема да ме оперира заради усложненията който могат да възникнат. Едва преди месец се установи че щитовидната ми жлеза + околощитовидните жлези + хипофизата работят много зле и на това се дължи пълнеенето ми, дори доктора се учуди че не съм по дебела. За този месец съм свалила 12 кг, като си хапвам доста обилно по поръчение на лекаря. И дори сега периодично правя консултации с тоалетната, да не говорим колко често плача, и колко ми е тежко това си го знам само аз, не мога да се гледам в огледалото, а и едва ли някога ще мога да се харесам благодасрение на егоцентрични самовлюбени кретени които могат само да обиждат, а не могат да погледнат себе си. Знам че болимията и анорексията са заболяване, разбирам че е грешка да правя всичко това и да мисля така, но това е моя живот от 9 години насам това е начина ми на мислене единствената ми мечта сега е да отслабна до толкова че да ми позволят да тренирам за да мога да отслабна още. Сигурно до края на живота си ще мисля така. Само се надявам, ако ми даде бог деца да не им повлиая по някаккъв начин. И това е с голяма помощ от такива като вас. Сега съм с много заболявания в резултат на булимията и анорексията, припадам поне 4 пъти в седмицата, поне 1 седмично ме преглеждат лекари, поне 3 пъти в година влизам за дълъг период в болница и още много поне... поне... Най - лошото е че не мога да се понасям, не мога да се радвам на живота, наранявам хората които са до мен и ме обичат и ми помагат, и най-вече че не мога да споделя мъката си с никой, защото щом изляза от вкъщи си слагам маската на щастливото момиче, с малко здравословни проблеми, но пълна оптимистка. Така че замислете се малко какво говорите и дали не наранявате някой сериозно с думите си, защото може би след всички обиди които понасяме точно вашата е била последната която можем да преглътнем и точно тя ни подтиква към самоунищожение. От анорексията няма лек тя си остава за цял живот. Дори да започне един анорексик да се храни нормално, в съзнанието пак си е анорексик. Искам да ви препоръчам един филм, води се комедия но редовно си поплаквам на него 200 pounds beauty. Гледам си го най - редовно.
Дано никой не изпита това което съм изпитала аз и дано бог не си го върне на децата ви за всички обиди които сте изрекли.

TheNewReligion
09-11-2009, 02:56
Преди човек да тръгне да прави грандиозни промени у себе си във физически аспект, трябва да направи някои в психически.

hahavteen
09-11-2009, 08:03
Не трябва да си ТЪП за да се разболееш от анорексия! Как може да говорите без да знаете поне малко за болестта? Повечето анорексици (както и хора които са пристрастени към пластичните операции) имат BDD (Body dysmorphic disorder). Въпросът е че малко хора са запознати с това психично разстройство и болните твърде късно получават необходимата им помощ. Освен това анорексията много честно се получава в следствие на някаква случка която човекът е преживял твърде емоционално но никой не му е обърнал внимание навреме.
И престанете да лицемерничите казвайки "няма значение дали си слаб или дебел"! Като си пусне някое момиче снимка и едно 90% от хората почват да й оплюват невидимите паласки! Особено в България имам чувството че живеят скелети! Погледнете в темата "Менюто ви за днес" или "Кой номер дънки носите" и си направете сами изводите за това ВИЕ самите колко далече сте от едно здравословно тегло. И НЕ 49кг на 1,70 не СА здравословно тегло!!! :x

daru6a1
09-12-2009, 12:40
Това си е страшничко [-o<