PDA

View Full Version : сложен въпрос за момиче- защо не ми става от нея



luvche
07-16-2009, 14:03
Значии въпроса ми е малко объркан.
Имам си приятелка - по точно 3
известно време бях с една трета дето много ме кефи на вид и изобщо.
обаче с нея някак немога да се отпусна истински.
Правихме секс даже, по точно тя почна да ме разсъблича ама на мен почти не ми ставаше.

А с първата като съм и през цялото време като съм с нея ми е нагоре :oops: а тя дори не е толкова красива.
С третата пък някак не се отпускам и се чувствам спокоен ама ме радва на вид и държане
С коя да бъда според вас?

Някво е мн странно
От най готината мацка да не ми става :D явно тя не е за мен или незнам.

Mr_Crowley
07-16-2009, 14:06
Ти си машина, човече!!! 8) 8) 8)

xplay
07-16-2009, 14:07
ТИ
СИ
СУПЕР
ТЪП
...

Подкрепям...
Дано мацките ти видят темата, че да знаят с какъв излизат... :-x

Faces
07-16-2009, 14:09
Бааахтии злето :razz: :razz: :razz: :razz:

NeZaPoznat
07-16-2009, 14:14
Значии въпроса ми е малко объркан.
Имам си приятелка - по точно 3
известно време бях с една трета дето много ме кефи на вид и изобщо.
обаче с нея някак немога да се отпусна истински.
Правихме секс даже, по точно тя почна да ме разсъблича ама на мен почти не ми ставаше.

А с първата като съм и през цялото време като съм с нея ми е нагоре :oops: а тя дори не е толкова красива.
С третата пък някак не се отпускам и се чувствам спокоен ама ме радва на вид и държане
С коя да бъда според вас?

Някво е мн странно
От най готината мацка да не ми става :D явно тя не е за мен или незнам.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lipsvashh_mi
07-16-2009, 14:33
дефектен си-и физически,но най-вече умствено..а онова 1вото момиче тайно ти пуска виагра в биричката и за това ти е надървен постоянно :lol:
та вземи си виаграта,дясната или лявата ръчичка по-избор,и лиши 3те мацки от своята толкова неприятна и тъпа особа.. :oops: :? :lol:

3oPuTy
07-16-2009, 14:39
Хммм нищо не каза за втората,значи трябва да си с нея :lol:









КРЕТЕН!!! :-x :-x :-x

IRule
07-16-2009, 14:46
Еми като си минал 1-вите две преди това, как очакваш като си с третата да ти става ? Май не си чак такава машина, човече 8-) :D

MaMkaMy
07-16-2009, 14:46
фани си едно момченце-четвърто :D от него може да ти стане ;)

luvche
07-16-2009, 14:48
Уф че сте зле полвината тука.
Защо да съм тъп.?
Странно ми беше друго- защо от най хубавото момиче
което даже прави най много за мен някак немога да се отпусна и секса с нея не ме радва толкова, даже като съм с нея доста рядко го дигам.
А с другата дето даже не е толкова хубава и все ми прави разни сцени от нея като съм ии незнам как да го кажа. все едно тялото ми казва че трябва да съм с нея.

А за втората с нея е нещо средно.
:razz:

И без тъпи коментари ако може задръжте ги за себе си.

ItalianMafia
07-16-2009, 14:54
Остави ги и трите.. не те заслужават! :razz: :razz: :razz:

MaMkaMy
07-16-2009, 14:54
luvche, ти си бил голям ЛЪВ в леглото :D просто докато си с 1-вата (грозната) си мислиш повече за секса и се възбуждаш повече,а като си с 3-тата (красивата) си притеснен дали ще се получат нещата точно както искаш ти и дали ще стане едно яко,здраво чукане и като си притеснен,няма как да ти стане ;) с две думи да не се изложиш пред хубавото момиче.

adrenal1n
07-16-2009, 14:55
Викаш първата и третата, дървиш се от първата и чукариш третата, сеш сЪ? :D

luvche
07-16-2009, 15:04
luvche, ти си бил голям ЛЪВ в леглото :D просто докато си с 1-вата (грозната) си мислиш повече за секса и се възбуждаш повече,а като си с 3-тата (красивата) си притеснен дали ще се получат нещата точно както искаш ти и дали ще стане едно яко,здраво чукане и като си притеснен,няма как да ти стане ;) с две думи да не се изложиш пред хубавото момиче.
Ами не е точно така.
С първата не че е грозна някак подсъзнателно ми ставаи то винаги като я видя и като ме докосне.
незнам защо ми действа така.
А с 3 не съм бил притеснен за секса и не ми пукаше дали ще се изложа, ама просто тя не ми действа така сексуално и незнам защо. а е толкова красива :( и я харесвам на вид ама просто като стигнем до секс с нея и желание нямам толкова за секс. като съм с нея е някак се едно сме котка и куче.

MaMkaMy
07-16-2009, 15:08
тва е щото е красива в твойте очи и я жалиш и я пазиш да не и напрайш нещо със секса :) Красива, не чак толкова красива... няма значение,фащаш и переш наред!

luvche
07-16-2009, 17:27
А освен това 3 дни вече ме гризе съмнение да не е бременна :(

258
07-16-2009, 18:34
Уф че сте зле полвината тука.
Защо да съм тъп.?
Странно ми беше друго- защо от най хубавото момиче
което даже прави най много за мен някак немога да се отпусна и секса с нея не ме радва толкова, даже като съм с нея доста рядко го дигам.
А с другата дето даже не е толкова хубава и все ми прави разни сцени от нея като съм ии незнам как да го кажа. все едно тялото ми казва че трябва да съм с нея.

А за втората с нея е нещо средно.
:razz:

И без тъпи коментари ако може задръжте ги за себе си.


Не можем да си ги задържим... Изкушаваш ни с атрактивната си простотия.
Да,все едно крештиш: " Знам че съм боклук ама искам да го чуя и от вас .." :razz: :razz: :razz:
А моя въпрос е .. защо се чудиш между двете,като имаш среден вариант? 8-)

Kostadin_682
07-16-2009, 18:54
Баа го... се съм виждал, виждал ама те такова чудо не бях ... каква нарастваща тенденция на смотани теми... аман..

lipsvashh_mi
07-16-2009, 19:01
Уф че сте зле полвината тука.
Защо да съм тъп.?
Странно ми беше друго- защо от най хубавото момиче
което даже прави най много за мен някак немога да се отпусна и секса с нея не ме радва толкова, даже като съм с нея доста рядко го дигам.
А с другата дето даже не е толкова хубава и все ми прави разни сцени от нея като съм ии незнам как да го кажа. все едно тялото ми казва че трябва да съм с нея.

А за втората с нея е нещо средно.
:razz:

И без тъпи коментари ако може задръжте ги за себе си.
ок,моя грешка...не си тъп..ти си ТЪПО КОП*ЛЕ!...Доволен?
А ако питаш защо-защото разиграваш 3 мацки и накрая ще ги нараниш и 3те,за това!.... :-x За това най-добре ме послушай-избери лява или дясна ръчичка и си готов..само гледай от прекомерното лъскане да не ти излязат мазоли :lol:

elsy
07-16-2009, 19:03
Шанс :lol:

bebkata
07-16-2009, 19:10
Мнението ми за теб без да се обиждаш КУ***Р .. Както си играеш и с 3 - те така някой ден се замисли как ще си играе някоя с теб по същия начин т'ва 1во ;) 2 - ро и 3 - то или тя неможе да ти го дигне или ти си дефектен ;)

smiirnoff
07-16-2009, 19:14
имаш ти 3 ;дд .. имаш , ама когато аз си сменя пола ;дд :lol: :lol: :lol:

THeCheRry
07-16-2009, 19:47
тъпо курварче

DJ_Mrav4o
07-16-2009, 20:10
Зарежит ги и трите - пробвай с ръка. Затваряш си очите и можеш да си с която поискаш :lol:

bebkata
07-16-2009, 20:11
Зарежит ги и трите - пробвай с ръка. Затваряш си очите и можеш да си с която поискаш :lol:

Евала :-D :-D

TheDuchess
07-16-2009, 20:19
Остави ги и трите.. не те заслужават! :razz: :razz: :razz:

Аз пък мисля, че трябва да си с трите наведнъж. Едната да я гледаш колко е готЯна, другата да ти го вдига, а третата, за да има, видиш ли, с кой да си говориш.

bebkata
07-16-2009, 20:23
Тая тема треа се заключи .. То е ясно ..

jghgh
07-16-2009, 20:26
Ми и аз много красиви момци познавам, ама сме като + и + на магнит - отблъскваме се.. красиви сме, знаем го, виждаме че сме яки и се "искаме", но я няма химията. И някак дори не върви да се целуваме, сякаш е нещо неестествено. И просто има нещо като бариера и то на едно друго, непсихологическо ниво. Просто шанс.

Заеби много красивата, бъди с тая, с която има някакво привличане. : ) /тая, от която ти става/
Тия неща са "отгоре", те са "над", над съзнание и разум. Тия неща = химията, привличането


И наистина си избери една, че ме дразниш и мен да разтакаваш 3 мацки. 8-)

shandio
07-16-2009, 20:28
аааа тъй тъй ..... продължавай в същия дух брато....хвани ооще 3 ...ако и от тях не ти става начи...още 3 :-x ДРИШЛЬО

Hilary_
07-16-2009, 20:37
Остави ги и трите.. не те заслужават! :razz: :razz: :razz:
+++ :lol: :lol: :lol:

luvche
07-16-2009, 23:35
Ми и аз много красиви момци познавам, ама сме като + и + на магнит - отблъскваме се.. красиви сме, знаем го, виждаме че сме яки и се "искаме", но я няма химията. И някак дори не върви да се целуваме, сякаш е нещо неестествено. И просто има нещо като бариера и то на едно друго, непсихологическо ниво. Просто шанс.

Заеби много красивата, бъди с тая, с която има някакво привличане. : ) /тая, от която ти става/
Тия неща са "отгоре", те са "над", над съзнание и разум. Тия неща = химията, привличането


И наистина си избери една, че ме дразниш и мен да разтакаваш 3 мацки. 8-)

най после едно смислено мнение.
Първо никъде не съм казвал че ги разтакавам и 3 те или че ги лъжа за нещо.
И никоя не си мисли че съм с нея даже знае за другата.
И наистина колебанието ми е между 2 те.
Май най добре с тая дето някак подсъзнателно я искам.
И да ви кажа не съм някъв дето си играе с чувствата на хората затова се чудя толкова дане направя грешния избор.

И все пак ми е малко странно. Готината мацка толкова неща прави за мен и всякак опитва да ми покаже че иска да е с мен, ама при мен нещо не става. Радва ме когато ми се усмихва и ми танцува но нищо повече. :(
А преди време колко исках само да съм с нея когато беше далеч от мен, а сега нищо.
Много гадна ситуация, макар че може и да ви се струва смешна.

А тука като ви гледам коментарите сякаш половината от вас само за секс мислят.


:(
отивам да си спя сам самичък и ако някой може на каже нещо смислено да пише, как да реша с коя.
Не ми пълнете темата с тъпи коментари ако може.
Няма да ме обидите ако това се опитвате да направите.

IRule
07-17-2009, 08:20
Ти си мн зле, как очакваш някой друг да ти каже коя да избереш ? :?

Ние нито сме ги виждали, нито ги познаваме, и да искаме, не можем нищо да те посъветваме :P

gLypChenCee
07-17-2009, 08:43
Остави ги и трите.. не те заслужават! :razz: :razz: :razz: :lol:

Snuffles
07-17-2009, 08:53
Мухаха :razz: Ебати мощния. :D

AnincetoSexy
07-17-2009, 11:03
Автора ми лъха на много филми .. :lol: :lol:

evelinka1122
07-17-2009, 12:24
с втората те чака голямо бъдеще... усещам го ! 8-)

buntar90
07-17-2009, 13:20
има няколко възможни причини :
1 ставаш обратен
2 3 са ти малко в повече (пий виагра дедо)
3 може би харесваш някоя друга, но не искаш да си признаеш и тялото ти прави номера
каквато и да е истината да ходиш с 3 наведнъж ми звучи някак комплексарско ама тва си е мое мнение

blader
07-17-2009, 16:02
някак подсъзнателно ми става...
:lol: :grin: :razz:

asi_basi
07-17-2009, 16:11
А тука като ви гледам коментарите сякаш половината от вас само за секс мислят.

Ami za kakvo drugo, to ti samiq se oplakva6 4e ne ti staval kato si s hubavata :lol: :lol:

Za6to misli6, 4e za6toto ednata e nai-hubavata ot vsi4kite to trqbva kam neq da ima6 ne6to nepremenno i s neq da ti stava... za nqkoi ne6ta van6nosta zna4i ni6to ;)

IRule
07-17-2009, 16:33
Дай някоя назаем бе сводник :razz: :D

YourPoison
07-18-2009, 09:29
Ти си мн зле, как очакваш някой друг да ти каже коя да избереш ? :?

Ние нито сме ги виждали, нито ги познаваме, и да искаме, не можем нищо да те посъветваме :P
много правилно ..