PDA

View Full Version : най-после да се осмеля да покажа нещо мое ..



slun4evka
07-16-2009, 15:34
Еми първо да кажа, че имам адски мн стихове ... цели купища .. Исках да пусна тема с нещо мое, но не съм излагала моето "творчество" пред никого ... само пред двама човека ... И така .. Следното стихче ми е най-новото, но в никакъв случай НЕ Е най-доброто ми .. Просто искам мнения (ако може) какво мислите, за да знам дали да пускам теми и с други стихотворения ... Това е едно от малкото ми стихове, които са за нещо положително ... Повечето са тъжни. Дано ви хареса. Enjoy (:

Най-милият момент


Когато легнеш в леглото изморен,
когато се галиш като коте в мен ..
А аз се гушна нежно в тебе ..
и ти прошепна ‘обожавам те, бебе’
Най- милия момент ...
когато краката ни се преплетат ..
а ти ме цункаш пак и пак,
И се чудя как го правиш.. Как ?!
Пак успяваш да ме просълзиш само с любовта си ..
Обожавам как ме галиш само с гласа си ..
Защото искам да го чувам пак и завинаги,
‘обичам те’ ще го повтарям винаги ..
Ангел мой, затваряш ти очички ..
а те са като две звездички ...
Мога да те гледам до безкрай ..
Ти си моя малък Рай ...
Малък, но е всичко за което съм мечтала ..
а в очите ти виждам, че ми го даваш ..
Дори усещам как блика любов,
само докато ме наблюдаваш ..
Най-милият момент..
когато се усмихнеш, и после се гушкаме
Най-милия момент,
когато под одеалото се мушкаме ..
И ме целуваш пак и пак ...
незнаеш как е мило .. как ..
Когато сякаш всичко е спряло, заспало .. умряло ..
а само ние сме будни .. за вечността ...
Когато навън е студено,
а ние сме заедно сякаш извън реалността ..
Ще сме прегърнати завинаги,
до безкрайността ....
Най-милият момент ...
това е най-най-малкият елемент ...
част от големия пъзел ... Аз и Ти ..
Заедно завинаги ...

Посветено

woshata
07-16-2009, 16:22
От оня стил лигави стихчета ми идва, някои думички ми се повтарят :-o НО все пак ми допада. Личи си че е с любов. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-16-2009, 16:36
лелей :Д много е сладурско въй

jghgh
07-16-2009, 19:38
много съм се размекнала.........




...тва ми хареса, сетих се за моя писан 8-)

Sham
07-16-2009, 19:42
много съм се размекнала.........

определено!

TheNewReligion
07-16-2009, 21:15
Писано е с любов, но въобще не ми харесва.

vivteen
07-16-2009, 21:36
Писано е с любов, но въобще не ми харесва.

И аз мисля така,въпреки,че на малко места ме докоснаха редовете.Нещо ми липсва в стихотворението :-o

jghgh
07-16-2009, 22:01
много съм се размекнала.........

определено!
хейтърка ли ме искаш :smt047




:smt079

Sham
07-16-2009, 22:03
it's in your blood,
it's in your roots! (yo)

Jumbie483
07-17-2009, 04:56
На моменти е прекалено лигаво и сладникаво, но като цяло е симпатично. Може да се каже, че ми хареса..

Пускай още от личното си творчество ;)

slun4evka
07-17-2009, 07:18
Благодаря и за критиките и за положителните коментари :-) Радвам се, че на някой му е харесало ... Когато ми се освободи повече време днес ще напиша някое друго ... Защото те попринцип са на листя в една папка ... не са ми на компа ... ще потърся ако имам на компа и ще постна .. Мерси пак на всички :) :) :)

smal_girl
07-21-2009, 10:13
браво само така то и аз така вчера реших да напиша 2 стихчета и ги посветих на моито миличко и той много се зарадва като ги видя

EcTeTa
07-29-2009, 01:22
ужас ... значи може да го редактираш и да сформираш като стихотворени към твое дете , но със сигурност не можеш да правиш секс с някого и да имаш такива педофилски възгледи върху личноста му.И махни тази снимка на която целуваш някакав който не познаваме , защо тогава трябва да гледаме как го целуваш ние и теб не познаваме бтв.
You suck

slun4evka
07-29-2009, 05:16
ужас ... значи може да го редактираш и да сформираш като стихотворени към твое дете , но със сигурност не можеш да правиш секс с някого и да имаш такива педофилски възгледи върху личноста му.И махни тази снимка на която целуваш някакав който не познаваме , защо тогава трябва да гледаме как го целуваш ние и теб не познаваме бтв.
You suck

Боже мой ..... и аз никой не познавам ... И няма да си човека, който ще ми каже какво да махам .... напук ще я оставя ... Отговаря на правилата на форума .. значи можее ...... И ако обичаш дай по темата, а не ми казвай че не ме познаваш ... Като искаш и с него ще те запозная да ти размаже мутрата :lol: Некадърници !!

EcTeTa
07-29-2009, 13:49
хъ ? значи да сложа снимката на която правя сескс с майкати ? Всички можем да и се любуваме...aggressive bitch , но ти предлагам да прекратим конфронтациите виждам , че си махнала снимката та тя беше лол трябва да има мамксимален размер на картинките който да слагате цяла страница заета от двама целуващи се.Но сега съм доволен да nice.А и един съвет не подтикваи приятели си да "разбива" мутри на повикване , никога не знаеш кой е отсреща

slun4evka
07-29-2009, 14:09
еми мс за съвета .. ии ... не го подтиквам ... просто в момента ме беше вбесил ;) ... айде сичко най-хуу и не ми спами темата ;)
Извинявам се за вс ... Бих могла още да се заяждам, просто не искам :)
лек ден !