PDA

View Full Version : Несподелената любов



balu4ka
07-16-2009, 17:21
Сетих се за нещо ,от около 3 години...за несподелената любов,за разочарованието,за отчаянието...Та сега се смея на тези неща,може би защото са минало или защото съм го преодоляла.
Реших ,да пусна една тема в която всеки може да разкаже за подобна част от живота си в която е бил нараняван,премълчавал е любовта си към някой или просто е бил разочарован или просто сега се смее на тези неща.. :)

Faces
07-16-2009, 17:31
Единствената ми несподелена любов беше преди около 6-7 години.Обичах я наистина много дори и тъпо да прозвучи превързах се към нея още от детската градина растяхме заедно бяхме дори в един и същи клас.Но докато дойде момента да погледна на нея като на момиче с главно М разбрах че човека който ми беше повече от брат е влюбен в нея.Не ми оставаше друго освен да замълча и да стисна зъби и да им помагам както мога и наистина се събраха и досега са заедно даже за края на септември са запланували свадба на която аз ще съм кум понеже все още сме в супер отношения но нито той нито тя знаят за тези мои емоции :)

MaMkaMy
07-16-2009, 17:33
Та сега се смея на тези неща,може би защото са минало или защото съм го преодоляла.
НЕ ! защото си погледни името на профила и ще разбереш защо !

balsamaa
07-16-2009, 17:47
ми аз досега само такива съм имал

Jumbie483
07-16-2009, 17:54
аз попринцип се смея на всяка отминала "любов"..
а иначе за несподелените.. не искам и да се сещам за тях :?

ThePowerOfLove
07-16-2009, 18:09
Смея се как преследвах един 2-3 години :D Ама сега и да го видя, не го поздравявам, все ми е тая за него :) Май тва беше най-голямата ми несподелена любов. Другите пъти е отминавало набързо :)

ready4watevasumbody
07-16-2009, 18:14
Аз и в момента страдам от несподелена любов :-o

MonSitY
07-16-2009, 18:19
е мойто беше преди 2 години.общо взето малко лапешко беше но промени начина ми на мисленен :)

AnincetoSexy
07-16-2009, 18:32
Винаги се влюбвам в неподходящи момчета ,що така става незнам :-8 .. Миналата година на морето заминахме 10 човека компания ,и имаше едно момче дето си го харесвах отдавна .. обаче той е доста по-голям и неговата приятелка е с 6 години по-голяма от мен .. Цяло море се сваляше с мен ,а аз на седмото небе и накрая след като спахме заедно ми каза че само съм го възбуждала сексуално ,и че неговата приятелка му давала всичко от което има нужда .. Тя му давала всичко ,ама спа с мен .. : О .. ай вЪри ги разбери .. : О

hooliganka89
07-16-2009, 18:34
Моята несподелана любов беше много отдавна и беше много несподелена 8-) И траеше 2 години и нещо и беше ужасно.Не бих искала нещо подобно да изживея отново.

silky92
07-16-2009, 18:40
Аз доскоро чувствах това.Ужасно е гадно да мислиш и да се заблуждаваш ,че все някога той може да отговори на чувствата ти-сякаш се въртиш в кръг.И на мен сега ми е смешно как съм се държала преди ,но и не съжалявам.Радвам се,че съм била искренна и наистина съм искала да дам нещо.

AnincetoSexy
07-16-2009, 18:44
Винаги се влюбвам в неподходящи момчета ,що така става незнам :-8 .. Миналата година на морето заминахме 10 човека компания ,и имаше едно момче дето си го харесвах отдавна .. обаче той е доста по-голям и неговата приятелка е с 6 години по-голяма от мен .. Цяло море се сваляше с мен ,а аз на седмото небе и накрая след като спахме заедно ми каза че само съм го възбуждала сексуално ,и че неговата приятелка му давала всичко от което има нужда .. Тя му давала всичко ,ама спа с мен .. : О .. ай вЪри ги разбери .. : О

А ти като първото добиче, си легнала с него..."добиче" ? .. Просто много го харесвах и мислех че с това ще променя нещо .. : ) .. Ама явно е точно обратното .. : І

258
07-16-2009, 19:18
Така и не разбрах дали е споделена или несподелена, но съм имала 1 голяма любов и все още не съм я преодоляла .. #-o

balu4ka
07-16-2009, 21:23
Та сега се смея на тези неща,може би защото са минало или защото съм го преодоляла.
НЕ ! защото си погледни името на профила и ще разбереш защо !

Никът ли ми гледаш,то ако това ще правим виж своя ^^. Хаха ,аз си знам защо .Не ме познаваш. Може би с това спамене няма да си увеличиш мозъчните клетки :)

KimBerLy1912
07-16-2009, 22:19
Ми като се замисля такава любов досега съм нямала-имала съм всеки,към който съм изпитвала чувства... По един или друг начин-понякога за седмица,понякога за повече...
Все по някакъв начин съм изживявала любовта си с обекта на желанията си :oops:
Друг е въпроса,че и след като любовта стане "споделена" и уж дойде голямото щастие,е възможно да стане отново "несподелена"
Просто човек иска това,което не може да има-заложено е у самия него...

PurpleDream
07-16-2009, 22:25
само 1 несподелена любов от почти 5 години,ама толкова съм свикнала,че вече ми е смешно :D

Hilary_
07-16-2009, 22:54
Имах да .. той ходеше по коя ли не само мен не ме виждаше... оставих го да им се порадва .. страдах ревах ревахта се улях и накрая сам дойде при мен ... :? :?

Nadelina
07-16-2009, 22:55
Имах една много тежка за мен несподелена любов, която ме научи на много неща и ме направи много по-силна отпреди. Всичко започна от един сън (преди 4-5 години), в който бях влюбена в него, а той ми каза, че не трябва да се чудя, а да действам. На другия ден аз бях влюбена в него. Беше с мен не веднъж еднократно, после тръгна с мен, после скъса с мен, после спа с мен, после пак и пак, после си хвана гадже, после се разделиха и пак ме търсеше, пак спах с него, после спря да ми говори, след половин година ходене по мъките му се обадих да го поканя на рождения ми ден - не дойде, но започна да се държи чудесно, извиняваше се за страданията ми, твърдеше, че ме обича, че ще бъде до мен винаги и пак ме прецака, разбира се. Минаха 2 години от последните ни "любовни контакти", но той реши отново да ме пробва и за моя огромна радост вече не обърнах внимание.

buntar90
07-17-2009, 14:35
който казва, че не е имал несподелена любов лъже кат дърт циганин :D

ItalianMafia
07-17-2009, 15:56
Ами не знам дали е точно несподелена любов, но когато бях в четвърти клас се влюбих в едно момче, по-голям от мен и знаех, че нямам шанс затова не казах на никой камо ли с него.. Със сестра му бяхме най-добри приятелки и често попадах в неговата компания и по начина по който се държеше имах чувството, че и той не е безразличен.. Но пък си беше типичния сваляч, а аз никога не бих могла да приема да съм една от всичките.. Години наред го обичах тайно.. Плачех и ме беше много яд, че нямам смелост.. Тръгвахме няколко лета поред, но си беше просто ей така.. Не се привързвах много защото не исках да задълбочавам.. Преди две години, вече пораснали и той и аз.. поредното лято.. поговрихме и решихме да опитаме да ходим сериозно и ходихме цяла година.. най-прекрсната.. Това е първата ми любов и единствената истинска която ще изпитам, знам го..

asi_basi
07-17-2009, 16:19
Mmmm pri men neznam dali e nespodelena... Parvo be6e spodelena ( ili pone taka si misleh), a posle nespodelena... 8 meseca bqhme zaedno vsi4ko be6e super ... no se naloji toi da zamine, makar4e obe6ta 4e nqma da se razdelqme, 4e nemojel da skasa s men, a prosto po rqdko 6te se vijdame. Kogato si tragna po4na da se darji prosto priqtelski s men, taka i ne razbirah za6to...sled kato edna ve4er mi kaza 4e ne varvi i skasahme.... sega ve4e razbrah, 4e e nespodelena lyubov... :cry:

Ina4e za vsi4kite si hlatvaniq (nemoga da gi nareka vlyubvaniq) predi godini, da ve4e im se smeq, vijdam 4e e nqmalo smisal...ama lape6ka rabota :lol:

smiLe49
07-17-2009, 16:22
Еми мойта несподелена любов беше преди 1 година.
6 месеца мн страдах и той постоянно ме нараняваше като се държеше отвратително с мен щото е кретен и заради тва негово държание изведнъж нещо в мен се пречупи и любовта просто си отиде.Мн съм му благодарна за което,кой знае иначе и до ден днешен може би щях да го обичам...Иначе и сега не ми е смешно,защото именно заради тоя човек ми се промени мисленето като цяло,просто ми е все едно.Не изпитвам нищо къмнего и вече не ми пука. :D :P

MaMkaMy
07-17-2009, 17:05
Никът ли ми гледаш,то ако това ще правим виж своя ^^. Хаха ,аз си знам защо .Не ме познаваш. Може би с това спамене няма да си увеличиш мозъчните клетки :)
Никът ти гледам да.И виждам балъчка... Да ти кажа честно не искам и да те познавам... И може би с това спамене няма да си увелича мозъчните клетки,но те повече от това не ми и трябват.За разлика от тебе си нямам такива сложни за решаване,животоспасяващи "проблеми" и не ми трябват мозъчни клетки за да си ги решавам ;)

FiRe_LaDy
07-17-2009, 19:06
Беше преди пвоече от 3 години.Срещнах го случайно.Много го харесах веднага.След време излизах с неговата компания.Имахме на няколко пъти някви зарибявки и целувки.После спрях да излизам с тях,защото ми беше гадно.Не му казах какво изпитвам и не обърнах внимание на неговите чувства (мислех,че ги няма) и така доста време се заблуждавах,че е голямата ми любов и че много го обичам.Преди 3 месеца пак почнах да излизам с неговата компания (тъкмо бяхме скъсали със сегашния ми приятел) и се зарибявах с него.Нещата се получиха и тръгнахме,но се оказа,че изобщо не е това,което съм си мислела през тея 3 години ... Просто съм се залъгвала и съм си внушавала всичко,защото не съм го имала,а съм го искала.Е осъзнах,че съм сгрешила и го оставих.Сега съм със мойто момче и знам,че оня е бил грешка и се смея на това,което съм правила за оня и съм си мислела :-D

balu4ka
07-19-2009, 19:39
Никът ли ми гледаш,то ако това ще правим виж своя ^^. Хаха ,аз си знам защо .Не ме познаваш. Може би с това спамене няма да си увеличиш мозъчните клетки :)
Никът ти гледам да.И виждам балъчка... Да ти кажа честно не искам и да те познавам... И може би с това спамене няма да си увелича мозъчните клетки,но те повече от това не ми и трябват.За разлика от тебе си нямам такива сложни за решаване,животоспасяващи "проблеми" и не ми трябват мозъчни клетки за да си ги решавам ;)


Така ли ,интересни сме вече ?!Хахах и аз бих възкликнала на твоя "МаМкаму" или подобно на това което си написал ти..
Не бъди сигурен ,че не ти трябват в това доста грешиш. 1.Проблеми имам рядко (за което се радвам)!
2.Никой не те и питал дали искаш или не искаш да ме познаваш ,нали така?!
3.Ти нямаш мозачни клетки явно с който да си ги решаваш.
4.Не спамя и не се и заяждам с който и да е за да се правя на велик ,както някой хора тук :)
5.Когато човек си няма друга работа ,както ти в този случей ,просто си избиваш комплекси наоколо и :lol:

sulley
07-19-2009, 20:28
Първата ми любов беше несподелена и доста си страдах за нея.Но не съжалявам,че я изживях,защото момчето е наистина страхотно и заслужавах такъв пръв избранник.Чак да се смея,като се сетя,едва ли ще стане,но си мисля с обич за онова време.
Слава богу досега не съм имала повече несподелени любови. :)

Neet
07-19-2009, 20:38
Вече 2-ра година страдам от това... тя харесва друг... но не мога да си обясня защо още си давам надежди... опитвам се да си го втълпя в главата проста че нямам шанс... но засега безуспешно...

Не го пожелавам на никой... защото болката е неописуема... просто се побъркваш...