PDA

View Full Version : обичам го прекалено много за да го оставя :/



moonsi
07-16-2009, 17:35
Има едно момче /Д/ та ллтой е на 16 от Плд аз съм на 13 от Бс и мда запознахме се в сайт за запознанства той ми поиска скайпа и почнахме да си пишем много си допаднахме /поне аз така мисля/ и така на мен почна да ми харесва малко по малко докато допреди 1 седмица не му признах за чувствата си /познавахме се от около 5 месеца може би /След като му казах всичко се нареди много добре.И тук започва лошото той започна да се държи арогантно каза че проблем е в мен аз се съгласих и го питах какъв каза ми че съм лигла.Аз пак се съгласих и се промених не бях същата и така до сега вече незнам почна да ме псува преди ми казваше че ме обича беше ми трудно да му повярвам но ми беше хубаво обичам го много но незнам какво да правя.Да се опитам пак да го спечеля или да го зарежа ? :cry: :-# :-#

Преместена от Punisherrr

ItalianMafia
07-16-2009, 18:17
Секс ????

kobrichka
07-16-2009, 18:34
Обичаш го ?!?!?!?! :shock: :-o
Първо определено не го обичаш. Симпатизираш да, но обичаш...няма шанс.
Второ на 13 години си живота е пред теб, няма смисъл да се задълбочаваш и тормозиш за човек на когото определено не му пука за теб. Ако имаше чувства към теб нямаше да те псува.
Трето на 13 си още много малка за гаджета и т.н, живей си живота, като нормално 13 годишно хлапе.

ItalianMafia
07-16-2009, 18:47
Секс ????


Наркотици и рок енд рол ???

Имах напредвид, че темата не е за секс, а беше в тоя раздел.. :razz:

mArMaLaDkA
07-16-2009, 18:50
За какво ми е цветен хладилник с ташаци, като не ям мармалад с чесън?



Ееей! [-(

bebkata
07-16-2009, 18:56
Любов ... Айде стига бе .. Иии как така човек се променя за една седмица?? Леле .. момиче стегни се ..

smallbab
07-16-2009, 19:27
миличкаа.....мъжете са боклуци.Лъжем се,караме се но е така и нищо няма да се промени ! Знаеш ли колко съм плакала аз самата а съм твърде малка все още.Докато един ден един приятел не ми каза "***** слънце,ние сме боклуци...не се ядосвай няма смисъл ,не еби себе си,еби ги тях,нас де :D " И ми се хилеше цял ден с времето се успокоих......и сега вече не се доверявам толкова лесно....мисля че е твоя ред.....бъди кучка с него....бъди арогантна покажи му че не ти пука за жалкото му съществуване.Не му пиши ил и бави отговорите си...като има проблем и те попита какво става си му кажи че си го била харесала преди да го опознаеш сега вече като виждаш истинското му лице осъзнавам колко ти е противен....И после...може и да се влюби в теб :grin:

bebkata
07-16-2009, 19:30
миличкаа.....мъжете са боклуци.Лъжем се,караме се но е така и нищо няма да се промени ! Знаеш ли колко съм плакала аз самата а съм твърде малка все още.Докато един ден един приятел не ми каза "***** слънце,ние сме боклуци...не се ядосвай няма смисъл ,не е** себе си,е** ги тях,нас де :D " И ми се хилеше цял ден с времето се успокоих......и сега вече не се доверявам толкова лесно....мисля че е твоя ред.....бъди кучка с него....бъди арогантна покажи му че не ти пука за жалкото му съществуване.Не му пиши ил и бави отговорите си...като има проблем и те попита какво става си му кажи че си го била харесала преди да го опознаеш сега вече като виждаш истинското му лице осъзнавам колко ти е противен....И после...може и да се влюби в теб :grin:

Ауу скоро няма да се променим .. ъ - ъ .. Ние да сме кучки с тях и да очакваме да ни носят на сребърен поднос .. 8) Тук не съм съгласна ..

smallbab
07-16-2009, 19:36
и на мен ми беше чудно...но факт....опитай се с някой за когото не ти пука толкова :)

bebkata
07-16-2009, 19:37
и на мен ми беше чудно...но факт....опитай се с някой за когото не ти пука толкова :)

еее не е като да не съм пробвала , ноо после ми беше леко шит .. ама леко :D :D :oops:

SuperBadSuperFresh
07-16-2009, 19:45
Секс ????


Наркотици и рок енд рол ???

В десетката...

Extremescream
07-16-2009, 20:18
миличкаа.....мъжете са боклуци.Лъжем се,караме се но е така и нищо няма да се промени ! Знаеш ли колко съм плакала аз самата а съм твърде малка все още.Докато един ден един приятел не ми каза "***** слънце,ние сме боклуци...не се ядосвай няма смисъл ,не е** себе си,е** ги тях,нас де :D " И ми се хилеше цял ден с времето се успокоих......и сега вече не се доверявам толкова лесно....мисля че е твоя ред.....бъди кучка с него....бъди арогантна покажи му че не ти пука за жалкото му съществуване.Не му пиши ил и бави отговорите си...като има проблем и те попита какво става си му кажи че си го била харесала преди да го опознаеш сега вече като виждаш истинското му лице осъзнавам колко ти е противен....И после...може и да се влюби в теб :grin:


wow,дръж се като умствено изостанала пача и може да се влюби в теб....Не искам да живея в свят с такива хора,честно.....

bebkata
07-16-2009, 20:37
миличкаа.....мъжете са боклуци.Лъжем се,караме се но е така и нищо няма да се промени ! Знаеш ли колко съм плакала аз самата а съм твърде малка все още.Докато един ден един приятел не ми каза "***** слънце,ние сме боклуци...не се ядосвай няма смисъл ,не е** себе си,е** ги тях,нас де :D " И ми се хилеше цял ден с времето се успокоих......и сега вече не се доверявам толкова лесно....мисля че е твоя ред.....бъди кучка с него....бъди арогантна покажи му че не ти пука за жалкото му съществуване.Не му пиши ил и бави отговорите си...като има проблем и те попита какво става си му кажи че си го била харесала преди да го опознаеш сега вече като виждаш истинското му лице осъзнавам колко ти е противен....И после...може и да се влюби в теб :grin:


wow,дръж се като умствено изостанала пача и може да се влюби в теб....Не искам да живея в свят с такива хора,честно.....


КАКТО И ДА СЕ ДЪРЖИ, НЯМА ДА СЕ ВЛЮБЯ В НЕЯ, ЗАЩОТО Е ЕДНО ТЪПО, МАНИПУЛИРАЩО ЛАПЕНЦЕ, КОЕТО Е СУПЕР НАХАЛНО И ГЛЕДА САМО СЕБЕ СИ. ;] И ПАК КАЗВАМ... ШИБАНАТА ТЕМА Е ЛЪЖА И МНОГО НЕЩА, КОИТО ТРЯА ДА ГИ ИМА, ГИ НЯМА.
Обръщение към Симона (авторката): По- добре си редактирай кирливата темичка, щото адски ме нервиш така, като лъжеш... 1во. ТИ МИ ИСКА СКАЙП. 2ро. НЕ СМЕ СИ ДОПАДНАЛИ, A ТИ МЕ ХАРЕСВАШЕ И ТИ СЕ "ВЛЮБИ" В МЕН. 3то. КАЗАХ ТИ, ЧЕ СЪМ ОБВЪРЗАН И ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ИМА НИЩО М/У НАС. 4то. СИ НА СУПЕР ГОЛЯМО РАЗСТОЯНИЕ, ЗА ДА СЕ ПОЛУЧИ НЕЩО. Тва беше... Повече няма да си коса нервите за някви шибани лапенца, дет не знаят пикаят ли, серат ли... ТВА, ЧЕ НЕСКА СЕ СКАРАХМЕ, НЕ ОЗНАЧАВА ДА МЕ СРАМИШ ПРЕД ВСИЧКИ ТУКА С ДОЛНОПРОБНИТЕ СИ ЛЪЖИ, РАЗБРА ЛИ!!!!


Майко милата.. Ти наистина си ЗлЕе ... Остави го момчето 8-)

gLypChenCee
07-17-2009, 09:07
:shock: Любов по скайп .. Е НЕ !! :razz: :razz: :razz:
Що не му предложиш да го правите през камерата може и да се върне .. :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

MaMkaMy
07-17-2009, 09:16
Да живее NoobasaurusRex !
Оставете го на мира вече момчето... Тва па лапе на 13 каде е тръгнало и то любови по скайп да си търси :D И още по-смешното...защо пише тука след като знае примерно,че той е тук :D:D:D - липса на малко акъл

XTREMEFREERIDE
07-17-2009, 10:14
Да живее NoobasaurusRex !
Оставете го на мира вече момчето... Тва па лапе на 13 каде е тръгнало и то любови по скайп да си търси :D И още по-смешното...защо пише тука след като знае примерно,че той е тук :D:D:D - липса на малко акъл

Малко акъл ама на време, а то и т'ва го няма. :lol:

Ей, авторката, не се филмирай толкова. Това е едно момче, обвързано, на доста километри от теб, а и се вижда, че той не иска да сте повече от чатери. :-o Зарежи тая работа като виждаш, че не става. Не можеш да твърдиш, че го обичаш.
Пък, NoobasaurusRex, защо се палиш, бе човек?! Пука ли ти на теб?! 16 годишен си. Вземи се стегни.

smileforyou12
07-17-2009, 10:46
Каква обич бе момиче, това чувство ще го изпиташ чак когато намериш човек с който ще имате истински контакт..... Този скайп развали поколението значи.. Все още си млада и наивна. Моят съвет е да не се занинаваш повече с това момче, нагрубявате а ти се съгласяваш :? Не знам до колко ще послушаш съветите но все пак дадох моето мнение.

AnincetoSexy
07-17-2009, 10:52
Секс ????


Наркотици и рок енд рол ???Водка и чалга .. :PИначе по-темата ,найстина и-нета прецаква истинските чувства .. :/ .. Къде са онези мигове ,дето чакаш да ти звънне на звънеца и като го видиш и си умираш .. :) ..
Към авторката ,това е привързване не смятам че е любов .. Аз имам приятелка дето сме така ,е какво влюбена ли съм в нея ? :)

bebkata
07-17-2009, 13:52
Каква обич бе момиче, това чувство ще го изпиташ чак когато намериш човек с който ще имате истински контакт..... Този скайп развали поколението значи.. Все още си млада и наивна. Моят съвет е да не се занинаваш повече с това момче, нагрубявате а ти се съгласяваш :? Не знам до колко ще послушаш съветите но все пак дадох моето мнение.

Може ли да и ударим един ключ на темата вече? "Проблема" е ясен ..

ItalianMafia
07-17-2009, 14:02
Горката Симона .. :shock:

ItalianMafia
07-17-2009, 14:08
Горките ние дето ви четем скандалите.. Има скайп..
Темата наистина е за ключ..

ItalianMafia
07-17-2009, 14:12
Горките ние дето ви четем скандалите.. Има скайп..
Темата наистина е за ключ..

!!! Тя хубу е за ключ, ама нали тряа лапето да си изкаже шибаните проблемчета във форума, за да изпитвате съжаление..

Ми айде съжалявам я.. да и мине .. :razz:

Kukumqvka
07-17-2009, 14:22
Така става, като не се спирате с тея скайпове и сайтове за запознанства ха-ха .. Айде пий една студена вода,забрави случилото се и си намери друг който да ''обичаш'' 8-)

ItalianMafia
07-17-2009, 14:24
Така става, като не се спирате с тея скайпове и сайтове за запознанства ха-ха .. Айде пий една студена вода,забрави случилото се и си намери друг който да ''обичаш'' 8-)

Не е трудно.. www.impulse.bg на ваше разположение..
Ама тоя път да гледа от нейния град..
Ох, в големите градове какви момчета имааа..
Тя от Бургас.. сега е сезона.. кво прай в тия чатове за запознанства не знам...
Иди на плаж! :x

Kukumqvka
07-17-2009, 14:28
Така става, като не се спирате с тея скайпове и сайтове за запознанства ха-ха .. Айде пий една студена вода,забрави случилото се и си намери друг който да ''обичаш'' 8-)

Не е трудно.. www.impulse.bg на ваше разположение..
Ама тоя път да гледа от нейния град..
Ох, в големите градове какви момчета имааа..
Тя от Бургас.. сега е сезона.. кво прай в тия чатове за запознанства не знам...
Иди на плаж! :x

Поне хубава ли е :lol: Ееех дано има късмет момичето :)

smal_girl
07-17-2009, 14:42
това по скайп е пълна глупост вместо да се занимаваш с такива олигофрени по добре излез на вън и се запознаи с нови хора 8)

Gabroveca
07-17-2009, 15:50
Малката, не ти ли се струва странен факта, че е обвързан, а ти казва, че те обича ?? не стига, че сте на голямо разстояние един от друг, а като гледам и той не е стока, що се косиш ? Заеби тая работа, тепърва ще обичаш истински :)

YourPoison
07-17-2009, 15:53
първо ти го харесваш не можеш да обичаш на 13 ...второ ае живей си живота като едно нормално хлапе и недей много да мислиш за гаджета .. и така ли се обича ? намерила си някой в скайп от скоро и край..вече го ''обичаш'' вземи се в ръце и отивай да си играеш : ) аман от такива 11-12 момиченца дето говорят за ''лЮбов'' ..
пс. малко може да съм се скарала но е така ..не се филмирай много

scyLLa
07-17-2009, 16:04
Има едно момче /Д/ та ллтой е на 16 от Плд аз съм на 13 от Бс и мда запознахме се в сайт за запознанства той ми поиска скайпа и почнахме да си пишем много си допаднахме /поне аз така мисля/ и така на мен почна да ми харесва малко по малко докато допреди 1 седмица не му признах за чувствата си /познавахме се от около 5 месеца може би /След като му казах всичко се нареди много добре.И тук започва лошото той започна да се държи арогантно каза че проблем е в мен аз се съгласих и го питах какъв каза ми че съм лигла.Аз пак се съгласих и се промених не бях същата и така до сега вече незнам почна да ме псува преди ми казваше че ме обича беше ми трудно да му повярвам но ми беше хубаво обичам го много но незнам какво да правя.Да се опитам пак да го спечеля или да го зарежа ? :cry: :-# :-#

Преместена от Punisherrr
Каде си тръгнала ма пикло

bebkata
07-17-2009, 16:50
Малката, не ти ли се струва странен факта, че е обвързан, а ти казва, че те обича ?? не стига, че сте на голямо разстояние един от друг, а като гледам и той не е стока, що се косиш ? Заеби тая работа, тепърва ще обичаш истински :)

Тъпако, ти нечетеш ли?? Не я обичам!

E как бе ти направо умираш за нея :razz: :razz: :razz: :razz: Симонка да ходи да си играе на плажа или там к'вото ще прави , спира да се занимава с "любови" по интернет и сичко ще е чук // Аре слагаме "." по въпроса .. 8) :razz:

Take_That
07-17-2009, 17:00
Яяяя го зарязвай това говедо

bebkata
07-17-2009, 17:13
Яяяя го зарязвай това говедо

Абе извинявам се много .. Как да го зареже като тя дори не го "притежава" .. Те дори на живо не са се виждали , ама "зарежи го тоя" /// Не е ли малко наивна??? А ти на колко си по между другото .. :? :?

Gabroveca
07-17-2009, 21:40
Ей, комплексарче малко, мери си приказките, ясно ли е, сопол ?

sapa91
07-17-2009, 22:03
земи си бръсни 1 скреч :grin: и стига си крякала

MaMkaMy
07-17-2009, 22:06
Направо сте ебахти децата ..... :D :D :D

smileforyou12
07-17-2009, 22:18
Ок.