PDA

View Full Version : Пак аз и онова моми4е хаха



cmexotepanuq
07-16-2009, 17:43
Значи положението в момента е следното ... оправих се с нея сичко е ток и жица .. И преди около седмица ми каза че ме обича .. Аз сьщо имах някакви малко по - големи чувства от приялтество и и казах че я харесвам и е така само останахме с това и вечерта я питах по скайпа ей така за нищото ти сега с тези думи кво искаш да ми кажеш че искаш да има нещо повече между нас ли и тя вика ми незнам сичко решавам на момента .. аз се изнервих от това , защото се 1 че ако и предложа е така тя ше трьгне с мен едва ли не от жал .. и е така спряхме да си пишем такива простотии и оня ден тя ми пише .. Ако е сега за прьв пьт ти бях казала че супер много те харесвам кво щеше да направиш и аз и казах че не мога да мисля за пьрви пьт щом вече един пьт се прецаках да те питам .. Кажете ми какво да правя , да се боря ли за нея - или да я оставя и да бьдем само приятели ! btw тя се дразни е така като и говора за други момичета и некви е такиа постояно ми се кара :D

cmexotepanuq
07-16-2009, 18:07
Да но не може ли това да значи , че не иска да ме загуби като приятел например ... незнам пиша ви не да си отговарям аз а вие - Да я оставя ли или да се боря за нея ?

258
07-16-2009, 18:08
Ясно е че момичето те харесва ама явно незнае какво иска .. И ако ти я харесваш не виждам къде е проблема .. зашо да не се бориш за нея? :?

kobrichka
07-16-2009, 18:14
Еми то ние много неща можем да кажем, но целата е ти сам да прецениш какво искаш. Ако имаш чувства към нея значи се бори, едва ли ти се кара за момичетата просто от приятелска гледна точкЯвно момичето ревнува. Пробвай нищо не губиш.

cmexotepanuq
07-16-2009, 18:15
258 , уместен вьпрос .. но след това което тя ми каза "незнам сичко решавам на момента" ме разочарова много .. не бях трьгнал да и предлагам по скайп много ясно хахаа но незнам защо е така все едно нещо от вьтре ме спира да и предложа всеки пьт .. сигурно защото ме е страх , защото тя е супер печена и ме е страх , че все някога ще ни омрьзне да сме заедно , а на мен бих казал , че никога няма да ми омрьзне да ми бьде френдка а при повечето врьзки след края рядко двойката остават приятели незнам давайте още идеи какво да правя

executor313
07-16-2009, 18:20
няма смисъл да и предлагаш...тва са детинщини..от това което си написал съдя че тя те харесва....когато останете насаме се доближи до нея, прошепни и нещо нежно и я целуни...ще видиш къв ще е ефекта ако тя те харесва наистина...плюс това нали ти е казала че те обича и те ревнува..почти сигурно е че има чувства към теб

258
07-16-2009, 18:42
258 , уместен вьпрос .. но след това което тя ми каза "незнам сичко решавам на момента" ме разочарова много .. не бях трьгнал да и предлагам по скайп много ясно хахаа но незнам защо е така все едно нещо от вьтре ме спира да и предложа всеки пьт .. сигурно защото ме е страх , защото тя е супер печена и ме е страх , че все някога ще ни омрьзне да сме заедно , а на мен бих казал , че никога няма да ми омрьзне да ми бьде френдка а при повечето врьзки след края рядко двойката остават приятели незнам давайте още идеи какво да правя

Не трябва да си разочарован .. И аз съм го казвала и имах предвид, че съм спонтанна и се доверявам на моментния си инстинкт .. в това няма нищо лошо :)
А това,че те е страх да не я загубиш като приятел е често срещан проблем ама просто трябва да решиш дали искаш да рискуваш приятелството ви за да бъдеш с нея ( дори да не е за дълго ) или би предпочел да си до нея, но само като приятел.Това вече нямам какво да те съветваме .. сам трябва да вземеш решение :) УСПЕХ, каквото и да решиш :P

elsy
07-16-2009, 18:45
Ясно е, че те харесва... не знам кво се чудиш :?

cmexotepanuq
07-16-2009, 19:05
Незнам незнам вече какво да правя .. но повече сьм кьм не за да и бьда повече от приятел .. от колкото да и бьда само приятел ... благодаря на всички за помощта ! До чуване :)

lipsvashh_mi
07-16-2009, 19:06
момичето те харесва,ти нея също...е,добре де-кажи ми къде видя проблема в цялата история :-D
другия път като излезнете не й казвай каквото и да било,а я целуни..тове недвусмислено ще й обясни ситуацията и твоите намерения спрямо нея :) успех!Ще стискам палци :)

bebkata
07-16-2009, 19:43
Щом ти се кара, значи ревнува, щом ревнува, значи има някви чувства към теб.

Амии ако е от типа "неискам да е с мен , но неискам и да е с никоя друга" ? :(

MaMkaMy
07-17-2009, 09:30
Щом ти се кара, значи ревнува, щом ревнува, значи има някви чувства към теб.

Амии ако е от типа "неискам да е с мен , но неискам и да е с никоя друга" ? :(
ако е от тоя тип, да си пусне 1 куршум в главата ;)

Hilary_
07-17-2009, 09:53
Това, че се дразни не те ли навява на някаква мисъл ... ?? :? :? Момичето ти е казало, че те харесва .. ти се праиш на ударен ... :?

c0okiie
07-17-2009, 10:00
Това, че се дразни не те ли навява на някаква мисъл ... ?? :? :? Момичето ти е казало, че те харесва .. ти се праиш на ударен ... :?
Направо пребит! :o :o :( Абе, то е ясно. Тя те харесва и ти нея! Какъв е проблема? :? :?

MiMcHeToOo
07-17-2009, 18:10
Това, че се дразни не те ли навява на някаква мисъл ... ?? :? :? Момичето ти е казало, че те харесва .. ти се праиш на ударен ... :?
Направо пребит! :o :o :( Абе, то е ясно. Тя те харесва и ти нея! Какъв е проблема? :? :?

И аз тва се чудя...

cmexotepanuq
07-17-2009, 18:19
Най - големият проблем от всички е , че не искам да я загубя като приятел , а това е напьлно вьзможно ако трьгна с нея и после скьсам не можете да си представите колко е печена и весела всичко от което се нуждая да има едно момиче е тя !

bog4eto
07-17-2009, 18:22
Абе я се взимайте 8) Щом е всичко,което искаш и я харесваш и даже си правиш труда да пускаш тема заради нея-не се отказвай :? Пък може и да не скъсате..може да се ожените,да имате деца и да сте заедно,докато смъртта ви раздели 8-)

п.с.Ама стига се вайка,че ще ти я открадне някой,щом е толкова готина ;)

valdesbg
07-17-2009, 18:29
Омг о.0

Пак ли ти и измислените ти проблеми. Човече, зарови се някъде и не излизай, стани отшелник, проповядвай на катериците и горските зидарки някакво вероучение, ако искаш даже и чалга певец стани смао спри да се занимаваш с идиотии!!! Как може да има толкова ограничен индивид?!

cmexotepanuq
07-17-2009, 18:39
Говори си колкото искаш , не аз сьм хейтьра сега :)