PDA

View Full Version : Подарък за годишнина



petiasf
07-16-2009, 19:52
Здрашейте трябва ми много спешно вашето мнение.С прителят ми имаме годишнина на 25.07 и незнам какво да му подаря моля ви за спешни съвети благодаря предварително :-P :-P :(

Неописателно заглавие и грешен раздел.
swords1010

beliqsmok
07-16-2009, 20:09
квото и да е само не плюшена играчка .. не че нещо ама на момче не му отиват такива работи ;-) помисли какво обича .. и за какво ти е казал че иска да има в последните 2-3 дена :wink:

Extremescream
07-16-2009, 20:09
един човек да ме разбере

Не е това форума за тия неща,пробвай с 'Любов' и 'Всичко останало'....

smallbab
07-16-2009, 20:14
бух преди това подарявала ли си му нещо за месец или там ;половин година?


и иначе можеш да му вземеш плюшена играчкатакава каквато си го наричаш Примерно "мише " и му подаряваш Мишка....или гривничка с "Обичам те" злато ил исребро моля те... можеш д аму подариш нещо и към него ваша снимка в рамка ... по Фото-атата можеш да си извадиш пт телефона каквото си поискаш :)

puhinka93
07-16-2009, 20:39
1. Темата не мисля че е за този раздел.
2. Според мен ти най-добре знаеш той на какво ще се зарадва, какво има, и от какво има нужда.. :-o

YourPoison
07-16-2009, 20:46
квото и да е само не плюшена играчка .. не че нещо ама на момче не му отиват такива работи ;-) помисли какво обича .. и за какво ти е казал че иска да има в последните 2-3 дена :wink:
мдаа .. :-D

LostSelf
07-16-2009, 20:50
Ако си пада по-коли например можеш да му подариш макет на любимата му марка и модел,ако си пада по по-екзотичните неща например може да е някакъв тотем или друга фигурка.В крайна сметка ако нищо не измислиш му приготви романтична вечеря,постарай се да останете не обезпокоявани и го поглези по всички възможни начини. :) Успех

Nadelina
07-16-2009, 21:15
Според мен на годишнината трябва да измислиш нещо различно, роматинтично, специално, а не като подарък примерно за рожден ден. Аз на моя съм му правила картичка огромна с кадастрон със наши снимки и готини крилати мисли, от сорта на части от стих на Дамян Дамянов, например. Той на мен ми е правил презентация с наши снимки и под всяка снимка пишеше нещо за нас, за части от връзката ни, наши си обръщения и реплики. Подарявала съм му наша снимка в рамка. Също така и пизел във формата на сърце от наша снимка. Следващ подарък, за който си мисля да направя е златна плочка с написано името ми или имената на двамата на нея. Можеш да използваш нещо...

BePoHuKa
07-17-2009, 04:44
Аз за Свети Валентин направих един подарък,който си пада голяма играчка :D Първо написах 101 причини,коите ме карат да го обичам така.После взех една кутийка във формата на сърце (по св.валентин имаше много такива).Купих червен кадастрон и от него изрязах около 60 сърчица,от двете страни на които написах причините. След това украсих сърчицата и стана за чудо и приказ!! Само дето ми отне към 2-3 дена да го направя всичко това :D {все пак ходех и на училище} 8) 8-)