PDA

View Full Version : Подарък? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!



brokeninside13
07-16-2009, 20:25
Здравейте. Искам да се посъветвам с вас....какво да подаря на майка ми. Утре има рожден ден. Баща ми почина преди 4 месеца (точно утре се навършват 4 месеца от както той почина). И не знам как да действам. Преди няколко дена и казах "Хейй на 17 имаш рожден ден!" и тя "Без баща ти няма да е никакъв рожден ден." и за малко да се разплаче, но имаше хора у нас и се здържа. Моля ви за съвет! Мерси предварително :-)

brokeninside13
07-16-2009, 21:08
Може да сме се здърпали не помня, ако е било скоро е заради това което обяснявам, заради тате. От 4 месеца съм адски нервна и много се ядосвам и крещя. Но това няма значение сега.

Колкото до идеята ти имаме една в рамка на тате в хола седи една в моята стая и друга в нейната. Ще си помисля, мерси за предложението :) , но очаквам още идеи, моля вииии!!!

mimsssssss
07-16-2009, 22:31
сори за баща ти от какво е починал?според мен нещо от което имате нужда и ще ви е полезно.ако имаш брат сестра най добре общ подарък.все пак си изгубила баща си не мисля че ще правите купони,а и не вярвам да имате мн пари точно сега.някакво цвете просто символично

blackvelvet
07-17-2009, 07:27
По въпроса за снимката...ако имате обща снимка тримата-ти,майка ти и баща ти...можеш да я уголемиш и да я сложиш в рамка.....Можеш да й подариш и един голям хубав букет :)

brokeninside13
07-17-2009, 09:20
Почина от рак на белия дроб...

Имам сестра, но така и не се сетих да говора с нея. За парите си права да..
Колкото до общата снимка така и нямаме ((мисля)), но ще потърса. Ако намера предполагам ще е от сорта аз ((като бебе)) тате и майка ми... Незнам ще видя. Мерси

teenems
07-17-2009, 09:23
и моята има днес
купих и срубърни обеци
много се зарадва
и много ги хареса