PDA

View Full Version : не мога да пия като хората



mi6etuu94
07-16-2009, 20:27
Имам малко проблемче,което доста ме дразни.Ако някой може да ми помогне по някъв начин ще му бъда много благодарна... :)

Често се събираме с компанийката (под често имам предвид почти всяка седмица) и си правим луди купони.И естествено не се минава без пиенето и пушенето...

Аз не пуша-дори и не съм пробвала,но нямам и намерението.Проблемът е,че като пия не пия в голями количества,но все пак връщам поръчката в тоалетната (повръщам).Случвало ми се е и да не съм яла и да повръщам стомашни сокове,но от тогава пия само след ядене,но това само ме кара да повръщам повече.Никой друг от компанията няма такъв проблем и всички си носят на алкохол.Да поясня за алкохола-пия бира (не ме напива колкото и да пия-стигала съм до 2 шишета от 2л и не ми влиае) водка одавна не пия,защото все си мислех,че от нея повръщам,а и бързо ме хваща,сега минах на бяло виноно и него връщам.А друг алкохол не понасям или по-скоро не ми понася : :-D

Има ли начин да започна да нося на алкохол или по-важното-да спра да повъщам???

10х предварително :)

EarthShaker
07-16-2009, 20:30
94!

MakeMeLaugh
07-16-2009, 20:30
След като ти тялото така яроостно и вднагически отхвърля алкохола - не го насилвай да не си изпатиш и то здравата.
Особено ако и марков алкохол не ти понася.

Disrespect
07-16-2009, 20:34
демек недей пи!

plmn
07-16-2009, 20:40
Познавам човек, който се замайва от 3-4 глътки алкохол.Всеки си е индивидуален, и не виждам причина това да те притеснява.Както съм казвал и преди, ако начините да се забавляваш се изчерпват само с алкохол и наркотици - лошо за теб.Това не е пречка, и не те спира да се забавляваш.Просто организма ти не понася алкохол - приеми го.

AliceSw
07-16-2009, 20:40
хаха, това е защото сте малки и се наливате, не пиете






интересно ми е колко жени могат да кажат, че пият по 8 бири без да се напият, аз като за жена държа, ама на 6-та някъде ме хваща при всички случай, не ми става зле, ама ме хваща...

izrodee
07-16-2009, 20:44
някой пият от радост други от мъка...... аз пия от сутринта :D :D 8-) :P

mi6etuu94
07-16-2009, 21:06
Държа да кажа,че от твърдия алкохол не пия много демек не се наливам-от водката повече от 2 чаши с по 1 пръст водка и останалото кола или сок от портокал,а за виното макс също 2-3 чаши,но то ми понася доста по-добре и за това минах само на него...

Много приятели (по-голями от мен и с повече опит) ми казваха,че в началото и те са били така,но сега всички носят на доста големи количества алкохол.

А и не мисля,че забавлението идва само от алкохола.Имала съм доста купони и събирания на който не съм пила абс нищо и пак съм се забавлявала и то успешно.Просто ми беше интересно защо става постоянно така.

Dumb
07-16-2009, 21:10
"Много приятели (по-голЯми от мен и с повече опит) ми казваха,че в началото и те са били така,но сега всички носят на доста големи количества алкохол."
Тренирай! 8-)

vivteen
07-16-2009, 21:11
`94 се кво искаш?Такъв ти е организма явно.Алкохола не ти понася.За кво пък трябва да пиеш на купони.Се едно една двулитровка на човек ще направи купона. :-o

Seducti0n
07-16-2009, 21:12
8-) u r not alone!

:lol: :lol:

YourPoison
07-16-2009, 21:24
[quote="MakeMeLaugh"]След като ти тялото така яроостно и вднагически отхвърля алкохола - не го насилвай да не си изпатиш и то здравата.
да.. по-добре не пий на сила големи количества : )

vivteen
07-16-2009, 21:57
`94 се кво искаш?Такъв ти е организма явно.Алкохола не ти понася.За кво пък трябва да пиеш на купони.Се едно една двулитровка на човек ще направи купона. :-o
Остави ги бря.. те на 15 и летят.


И аз съм на 15,но като има купони не се мъча да се правя на оборотна и да пия като алкохолик след като знам,че не мога да пия.Има хора /като мене на 4 глътка и не им се пие и им става лошо/.Не мога да ги разбера при положение,че въобще не може защо по дяволите продължава да се налива.Аз ако видя някоя да пие и драйфа няма си кажа"ейй,тая мацка испи двулитровка",а ще си помисля,че е адски зле и се излага да драйфа назам-натам.Какво като другите пият.Правиш си веселото и тва е :)

Joc
07-16-2009, 23:19
пий по-малко... пък и колко мислиш да пиеш? каква ти е целта да пиеш много или да се напиваш яката... не ми е ясно?

LiLGrizzly
07-17-2009, 01:29
Абе и аз съм на 15 и мога да пия много.... ама пия докато ми стане весело ... ! Пък и ти си още пубер бее.. кво очакваш ? Като станеш на 25 и ти ще можеш да пиеш без да връщаш !

mi6etuu94
07-17-2009, 08:23
Абе не знам...Мисля за сега да оставя пиенето,че да не зема да си съсипя организма...Пък ще видим след някоя друга година как ще е 8-)

BlueKnife
07-17-2009, 08:56
не се праи на интересна кат не моеш да носиш на пиене

radiante
07-17-2009, 14:36
Ужас! Значи за нищо не ставаш!

Lucho
07-17-2009, 14:42
Ехеее...аз като бях на 14 не минавах границата от литър, при това че съм момче, тя момиче и два литра пие...въх...иначе аз лично никога не съм имал проблем с алкохола, особено бирата, никога няма повръщане ! Един съвет - БИРА И ВИНО НЕ СЕ ПИЯТ НА ГЛАДНО ! Много хора предпочитат на гладно, но най-добре замезвайте - виното с луканка, бирата - с картофки, цаца, кюфтета, кебапчета... :)

Izzy_
07-17-2009, 14:57
Това какво ти говори?
Може би не трябва да се наливаш насила,след като организма ти не го приема..

lipstik
07-17-2009, 15:04
Щом не ти понася,защо продължаваш да пиеш?А да,за да не останеш по-назад от другите.

scyLLa
07-17-2009, 15:33
След като ти тялото така яроостно и вднагически отхвърля алкохола - не го насилвай да не си изпатиш и то здравата.
Особено ако и марков алкохол не ти понася.
Нямаш си и напредстава колко е вярно това мнение !

Bianca
07-17-2009, 16:00
И аз съм така.
Е, не съм повръщала, ама просто алкохолът не ми понася, не ми е приятен като цяло. Бирата има горчив гаден вкус, другите работи също не ги бива. 8-)
Затова и не пия. :-o ;)

x3eme
07-17-2009, 16:02
И аз съм така.
Е, не съм повръщала, ама просто алкохолът не ми понася, не ми е приятен като цяло. Бирата има горчив гаден вкус, другите работи също не ги бива. 8-)
Затова и не пия. :-o ;)
Горчив да,но не и гаден.Това е вкуса на лятото в течен вариант.

guinessgirl
07-17-2009, 18:20
като не ти понася,няма да пиеш.
елементарно е

mi6etuu94
07-17-2009, 19:06
то т'ва ясно :) просто реших да попитам дали има начин да спра да повръщам.... :?

izrodee
07-17-2009, 21:17
майко ... каква селяния... тука някви големи пиячи даат съвети кат са изтъкват колко пият ... ае бряяят ... кой та пита колко пийш е... тва че момичето е хамаво и не мое да се светне кво му има... ти си 94 и са чудиш защо връщаш сичко ... на сичкото отгоре ако си 50 кила с прани гащи още по зле ... за тва те съветвам да кажеш "НЕ НА АЛКОХОЛА"

kuklichka_bg
07-18-2009, 08:42
Като не можеш недейййййй. :x
Отвратително грозно е да видиш пияно момиче,направо ми се драйфа.

mostwanted
07-18-2009, 09:22
ми недей пии тогава :-x :)

WILD__BOY
07-18-2009, 11:22
не разреждай със сокове и безалкохолни... по-голяма пумия няма от това, особено комбинирана с алкохол, пии студена водица с алкохола, най-добре е

щом не ти понася от толкова малко - наистина имаш проблем и не трябва да се насилваш

нужно ли е да пиеш, за да си напраиш купона?! аз като съм трезвен най-обичам да отида на диско... :) най-добре се бием трезвен

mi6etuu94
07-18-2009, 14:41
е аз не се бия все още... 8-) иначе не е нужно да пия за да се забавлявам... :)

anSsito
07-18-2009, 15:05
Пий с мярка.. по - добре е от това да насилваш организма си и да се правиш на оборотна

Но моя съвет е - НЕ ПИЙ! Още си малка за алкохол в такива количества.. оО :shock:

vampire_girl_
07-18-2009, 16:37
а пие ли ти се всъщност? - това е въпросът.
Ако ще се наливаш - било за пред хората или за себедоказване,мне...Не е това начинът да кажеш "Аз съм голяма."
Не го казвам с ирония.