PDA

View Full Version : Съвет



svejarche
07-16-2009, 21:19
Здравейте! Извинявам се, ако не пиша на правилното място.
Имам нужда от съвет отностно:
Харесвам едно момче, мисля че той също проявява интерес, но не съм много сигурна, тъй като все пак мойта гледна точка е субективна. Излизали сме на кафе, ходим на едно и също място на партита, пишем си по скайп.. но никой от двамата не прави някаква по сериозна крачка. Винаги съм си мислила, че момчето трябва да я направи, но мисля че и аз бих рискувала, но ме е страх как ще реагира и ако съм се заблудила да не си развалим приятелството.
Мисля си дали да не попитам най-добрия му приятел, той би трябвало да знае, ако има някакъв интерес към мен.
Но все още се колебая.. дали сама да поема нещата или да прибегна към помощ от приятеля му или пък да чакам той да действа. Какво бихте ме посъветвали?
Благодаря ви предварително!

ifkataAa
07-16-2009, 21:20
В същата ситуяция съм .. много е кофти. Не знам какво да те посъветвам .. просто .. ;(

KimBerLy1912
07-16-2009, 21:21
Действайте и двете :-)

sladur4etyYy
07-16-2009, 21:23
не питай приятеля му, защото той ще каже на момчето, че се интересуваш от него, а тва не е добре. ще се възгордее, ще си каже, че вече си свалена и няма да си му интересна. ;д почни да му се закачаш, да му правиш намеци и такива разни работи. ако отговаря, значи имаш шанс. и няма кво да го чакаш. давай, пък ако не стане- има още много :D

PurpleDream
07-16-2009, 21:23
питай приятеля му,ако той ти каже,че момчето те харесва може да направиш първата крачка ако искаш :)

Nadelina
07-16-2009, 21:44
Недей да говориш с приятеля му, глупаво е. Говори с него, но не направо, защото може да се уплаши или да загуби интерес, ако не е толкова сериозен. Намекни му.

Hilary_
07-16-2009, 21:46
Не се колебай ... дори и да ти откаже ще знаеш, че янма смисъл да си губиш времето ... :?

svejarche
07-16-2009, 22:14
Ами това с намекването при момчетата не винаги е вариант според мен.. на тях всичко ясно трябва да им се казва...
ясно ще пропусна частта с допитването до приятел...
ммм върти ми се една идея в главата.. в разговора ни да го попитам, ако участва в играта истината или предизвикателството, какво би избрал? и в общи линии, ако каже истината - къде с овъртане , къде направо да си му кажа, че го харесвам, пък ако избере предизвикателството - просто да го целуна.
какво мислите? би ли било успешно?

ifkataAa
07-16-2009, 22:22
Аз вече питах приятела му и отговора му беше "не мога да издам най-добрия си приятел.Не знам защо се интересуваш, но по-добре го попитай сама, може и да излезе някоя нова вест" Това как да го тълкувам според вас, то зацепи че съм си го заплюла, не е тъп все пак, ноо ..

Много съжелявам, че пиша в чужда тема, но не искам да пълня форума с еднакви теми, след като случаите са съвсем еднакви :)

sladur4etyYy
07-16-2009, 22:23
Ами това с намекването при момчетата не винаги е вариант според мен.. на тях всичко ясно трябва да им се казва...
ясно ще пропусна частта с допитването до приятел...
ммм върти ми се една идея в главата.. в разговора ни да го попитам, ако участва в играта истината или предизвикателството, какво би избрал? и в общи линии, ако каже истината - къде с овъртане , къде направо да си му кажа, че го харесвам, пък ако избере предизвикателството - просто да го целуна.
какво мислите? би ли било успешно?

не, би било тъпо.

sladur4etyYy
07-16-2009, 22:25
Аз вече питах приятела му и отговора му беше "не мога да издам най-добрия си приятел.Не знам защо се интересуваш, но по-добре го попитай сама, може и да излезе някоя нова вест" Това как да го тълкувам според вас, то зацепи че съм си го заплюла, не е тъп все пак, ноо ..

Много съжелявам, че пиша в чужда тема, но не искам да пълня форума с еднакви теми, след като случаите са съвсем еднакви :)

ами на момчето сигурно не си му безразлична. измисляй как да си признаеш 8-)

svejarche
07-16-2009, 22:26
щом и приятеля му ти е казал да се проваш, не се колебай :)

ifkataAa
07-16-2009, 22:36
Ами ние имаме 4 години разлика и ми е малко .. странно :D Не знам какво да му кажа .. ако само се еб*ва с мен ? Някак си .. страх ме е .. Всяка вечер сме си на кафе, той с неговата компания, аз с моята и винаги масите ни са една до друга.Порпинцип си се гледаме постоянно, но преди 4 дни някъде му поисках пълномошно в скайп и се скарахме малко, защото той на бъзик ми вика, че съм била малка ли, нещо подобно и аз естествено как да реагирам "еми като съм малка айде не ме занимавай бе" и тем подобни глупости .. просто не мислих .. той ми се извини над 6 пъти, но аз и така не го преглътнах.На другия ден на кафето нищо .. нито дума, нито поглед.Дори дойде само за 30 минути ( необичайно за него) На другата вечер, тоест снощо, той не отлепи очи от мен.Аз стоях, пуших, игарех карти, лафих с приятели и избягвах погледа му, а той просто седеше втрещен срещу мен и си ме гледаше.Тази вечер на съседната маса беше седнало едно момче, сам съмичък беше и постоянно ме гледаше.Момчето, което харесвам забеляза, но нищо не направи.След това сервитьорката дойде при мен и ми вика "еи това момче се чувства самотно и пита дали може да дойде да седне тук" и аз викам нека дойде.Ставаше въпрос за непознатия.ДОйде той и почна да лафи с мене а у, постоянно ми се усмихваше, а аз почти не поглеждах към съседната маса да видя "възлюбения си" Нарочно го правех, за да му е гадно.Само забелязах как пие .. По едно време дойде при нас .. вика " кво става е момичета, а у .. и вика на момчето ела ела с мене" и аз няква " аа остави го, тъкмо си говорим, ни дойде приказката" и той го хваща за ръката, ама не може да се държи на краката си толкова пиян беше горкичкият и вика " я я ела навънка с мене, някви маний почна да говори" :D От онази вечер в която му се разсърдих не сме си писали и не знам .. какво да му пиша .. някак си неудобно ми е .. срам ми е .. дайте съвет как да започна разговор.Благодаря предварително :)

Take_That
07-16-2009, 22:39
Не се колебай ... дори и да ти откаже ще знаеш, че янма смисъл да си губиш времето ... :?

++++
П.П - един съвет и от мен - не питай приятеля му

ItalianMafia
07-16-2009, 23:19
Направи му някакъв намек, ако е позитивно приет действай !
Не питай приятеля му ..

xplay
07-17-2009, 05:27
Не се колебай ... дори и да ти откаже ще знаеш, че янма смисъл да си губиш времето ... :?

Подкрепям... :P

MaMkaMy
07-17-2009, 09:26
само - ХАХА мога да кажа !

MaMkaMy
07-17-2009, 09:34
Ами ние имаме 4 години разлика и ми е малко .. странно :D Не знам какво да му кажа .. ако само се еб*ва с мен ? Някак си .. страх ме е .. Всяка вечер сме си на кафе, той с неговата компания, аз с моята и винаги масите ни са една до друга.Порпинцип си се гледаме постоянно, но преди 4 дни някъде му поисках пълномошно в скайп и се скарахме малко, защото той на бъзик ми вика, че съм била малка ли, нещо подобно и аз естествено как да реагирам "еми като съм малка айде не ме занимавай бе" и тем подобни глупости .. просто не мислих .. той ми се извини над 6 пъти, но аз и така не го преглътнах.На другия ден на кафето нищо .. нито дума, нито поглед.Дори дойде само за 30 минути ( необичайно за него) На другата вечер, тоест снощо, той не отлепи очи от мен.Аз стоях, пуших, игарех карти, лафих с приятели и избягвах погледа му, а той просто седеше втрещен срещу мен и си ме гледаше.Тази вечер на съседната маса беше седнало едно момче, сам съмичък беше и постоянно ме гледаше.Момчето, което харесвам забеляза, но нищо не направи.След това сервитьорката дойде при мен и ми вика "еи това момче се чувства самотно и пита дали може да дойде да седне тук" и аз викам нека дойде.Ставаше въпрос за непознатия.ДОйде той и почна да лафи с мене а у, постоянно ми се усмихваше, а аз почти не поглеждах към съседната маса да видя "възлюбения си" Нарочно го правех, за да му е гадно.Само забелязах как пие .. По едно време дойде при нас .. вика " кво става е момичета, а у .. и вика на момчето ела ела с мене" и аз няква " аа остави го, тъкмо си говорим, ни дойде приказката" и той го хваща за ръката, ама не може да се държи на краката си толкова пиян беше горкичкият и вика " я я ела навънка с мене, някви маний почна да говори" :D От онази вечер в която му се разсърдих не сме си писали и не знам .. какво да му пиша .. някак си неудобно ми е .. срам ми е .. дайте съвет как да започна разговор.Благодаря предварително :)
не се вкарвай в никви филми братле! Тоя пичага просто го е ступал навънка... нищо повече :D така се разбират момчетата,дори утре други ден могат и приятели да си станат :D хич да не ти пука кво е ставало...апък тебе ся като те е толкова страх да му пишеш,представи си колко ще те е страх като дойде време за целувки и по-такива неща :D:D:D Моя съвет към тебе е: пиини си 200 грама водка да не ти треперят рацете и му пиши :D

svejarche
07-17-2009, 11:15
и кой намек според вас е подходящ за провека дали има интерес?

MaMkaMy
07-17-2009, 11:28
и кой намек според вас е подходящ за провека дали има интерес?
искаш ли да се ч*каме?

Hilary_
07-17-2009, 11:43
и кой намек според вас е подходящ за провека дали има интерес?
.. "Искаш л ида има нещо повече между нас от приятелство" .. :? :? Кратко, точно и ясно .. :? :?

buntar90
07-17-2009, 13:39
Действайте и двете :-)
+1

MonSitY
07-17-2009, 18:27
ще говоря от името на човек изпаднал в същата ситуация.преди година стана това при мен и то абсолютно същото както го описваш.аз реших че приятелството е много по важно и си премълчах така нито той нито аз напраивихме нещо ( не че сме срамежливи просто мислим еднакво) и сега година по късно загубихме кажи речи контакт все по рядко се виждаме... Та извода е че трябва да рискуваш за да не съжаляваш че не си опитала и говори направо с него.Успех! :)

bog4eto
07-17-2009, 18:37
Кажи му,кажи му,кажи му,кажи му,кажи муууууууууууууууууууууууу уу

Божее,като го харесваш му казваш.Просто е .Всичко е просто,само дето хората се филмират. :?

nIkEnCeTy_bE
07-17-2009, 18:45
Това да питаш приятеля му е доста неуместно. Ако си казват всичко смятай, че момчето ще разбере и ще си помисли, че си срамежлива или не знаеш как да подходиш. Да му намекнеш е тъпо, все едно е глупав. Според мен направо му кажи за чуствата си и го попитай дали м/у вас може да има нещо повече от приятелство .. ?! А това, че се боиш да не загубиш приятелството му, ако стане така, че разбереш, че няма чуства към теб в крайна сметка, ако е коректен човек няма да спре да ти пише и да се отдалечи. В крайна сметка няма какво да губиш! :) :-)

svejarche
07-17-2009, 21:44
Blagodarq vi za savetite, dano ste pravi, shte riskuvam :)