PDA

View Full Version : Моля за съвет !



loveUpeps4o
07-16-2009, 21:33
Здравейте на всички :) . Проблема е следния : на 14 съм и има едно момиче,което много харесвам (Петя/Peps4o) , но се чудя дали да й предложа. Запознах се с нея два месеца преди да свършим училище и за това много съжалявам :/ . Всеки път, когато тя ме виждаше по коридора ми казваше " Здрасти Ники! : ) " и ми се усмихваше, аз много се кефех на това. Тази усмивка се запечатваше в съзнанието ми и ме държеше радостен от сутрин до вечер, дори да знаех, че ми предстоят 2-3 контролни : ) . На годишната екскурзия ходихме на дискотека и аз я поканих да танцуваме , тя се позамисли за момент, но след това се съгласи -> бяхме се гушнали и танцувахме :oops: . За последно я видях на 15 юни, снимах се с нея тогава, даже й подарих и цвете и тя беше много зарадвана , но след това всичко свърши :/ . От 15 не съм я виждал.По цял ден стоя пред компа и я чакам да влезне в скайп, но тя мн рядко влиза. Винаги, когато е онлайн и пиша и се опитвам по някакъв начин да я впечатля, повечето пъти се получава : ) . Момичето 100% знае, че я харесвам , но на мен нещо не ми стиска да и кажа ;( . Страшно много я харесвам, даже приятелите ми забелязват това и се опитват да ме накарат да й предложа : ) . Единствения факт, който ме притеснява, е че ще сме в различни училища :/ . Въпроса ми е дали да й предложа или да оставя всичко така и да не мисля повече за това момиче . Имам ли бъдеще с момичето с най-красивите зелени очи на света ? :cry:

Nadelina
07-16-2009, 21:39
Не трябва да и предлагаш нищо. Съвета ми е да и споделиш просто какво изпитваш, да и кажеш, че много я харесваш - и нея, и красивите и зелени очи. Когато и го кажеш, ще ти олекне и ще изпратиш топката в нейното поле и ще чакаш нейния ход. Ако те харесва, ще се получи.

viksun
07-16-2009, 21:44
Кирилицата е задължителна!

smileforyou12

Hilary_
07-16-2009, 21:45
Давай смело ... 8) Иии не е до "предлагане", а до това а го чуе от самия теб, че искаш нещо повече да стане между вас .. успех!!

YourPoison
07-16-2009, 21:58
кажи и какво изпитваш към нея..давай смело както казаха и другите..

fc
07-16-2009, 22:04
Пич, проблема ти е никъв. Покани я да излезте, хвани я за ръка и я целуни!!!

AFT
07-16-2009, 22:08
Покани я да излезете някъде, историята с предлагането е доста малоумна и макар че не си от най-големите, не я прилагай. ;д Ако се съгласи, отидете някъде на кафе (така като и' гледам спрелия ник сигурно често ходи, иначе не бих го предложила), на кино, на разходка и т.н. Ако не се съгласи, ще намериш друга. (: Мисли си за това, че дори и да не се получи между вас, ще сте в различни училища и няма да се налага да я виждаш често и да изпадаш в неловки ситуации (т.е. не го приемай като минус, дори е по-добре да не ходиш с човек от твоето даскало ;д ).

teenmenie
07-16-2009, 22:15
действай : ) Можеш само да я спечелиш още повече :) Успех :)

loveUpeps4o
07-16-2009, 22:23
Относно ник-а Peps4o - това аз й го измислих, но тя каза, че не й харесва да я наричам така.След време попитах най-добрата й приятелка дали това е така и се оказа, че всичко, което съм измислил е било мн готино.Радвало я е това,че я наричам Пепсчо,Пепс,Пепсън,Петунчо и още мн. Аз бях единствения, който се обръщаше към нея с тези имена :)

sladur4etyYy
07-16-2009, 22:26
M/y другото да не си от Бургас?

аз щях да питам да не би да е от Варна 8-)

loveUpeps4o
07-16-2009, 22:27
Ами не. Има една друга Петя (skype-obi4am_limonata) от Бургас. От нея видях това Пепсчо и другите имена : )

loveUpeps4o
07-16-2009, 22:30
http://peps4o.deviantart.com/ Тази ?

RaZzer
07-17-2009, 20:42
Ъм... щом си й подарил цвете ей така без логичен повод (пък и да има повод - все тоя), предполагам, че тя е напълно наясно с това, че я харесваш... Ти дори сам го призна! Тя така или иначе вече знае, няма какво да губиш, просто й ги кажи всичките тези хубави неща (за зелените очи и колко мн те радва) и всичко ще се нареди! Успех! :) :) :) :)

AceXe
07-17-2009, 20:44
Ъм... щом си й подарил цвете ей така без логичен повод (пък и да има повод - все тоя), предполагам, че тя е напълно наясно с това, че я харесваш... Ти дори сам го призна! Тя така или иначе вече знае, няма какво да губиш, просто й ги кажи всичките тези хубави неща (за зелените очи и колко мн те радва) и всичко ще се нареди! Успех! :) :) :) :)

:) +1

djuki
07-17-2009, 20:56
ясно си показал , че я харесваш ... следващия път като влезе в скайп я помоли за номера и ... кажи че искаш да и се обадиш да я видиш защото красивите и очи много ти липсват ! или нещо такова нещо от сърце миличко и излез с нея !

evelinka1122
07-17-2009, 21:35
оле та ти си на 14!! давай време ти е покани момичето.. та тя има зелени очи ! ;РрР