PDA

View Full Version : Рани на ....



miglenkaa
07-16-2009, 23:15
Здравейте
на кратко проблемът ми започна преди около 3-4 месеца, около срамните устни се появи малка раничка (не болеше много) а и доста бързо зарасна и не съм го имала за проблем. Днес забелязах че има 3-4 рани , все едно малки цепнатинки и като чели леко подуване около клит. Болката не е СТРашно голама но се усеща. Каква може да е причината и какво да направя за да предотвартя появата им?

Още от сега ще кажа че имам страхотна лична хигиена , не водя полов живот. Имам обаче проблем с обескосмяването отдоло - правя го със самобръсначка и отвреме на време има инциденти ( тук искам да попитам с какво си махате вие космите отдолу)

Благодаря предварително за отговорите.

ameli
07-17-2009, 15:04
може да си се порязала...не е трудно да стигнеш до този извод...

MaLty
07-17-2009, 15:45
Порязала си се..случвало ми се е,малко е кофти но ше мине :)

miglenkaa
07-19-2009, 18:11
Еми надявам се да е от това - а да попитам момичетата какво ползвате вие за отдолу?

MrUndaztood
07-19-2009, 18:17
Вариянтите за обезкосмяване са:
-кола маска
-самобръсначка
-депилация
-лазерна епилация
-епилация

Не съм запознат с вашото устройство на дудата,ама не можете ли да изпозлвата депилация,или не защото е химикал?

sssladuranka
07-19-2009, 19:03
^аз съм ползвала депилатор но ефекта е като с бръснач,така че от двете по добре бръснач,на триъгълника изгрържам кола и епилатор но надолу не :?

nestandartnata1
08-07-2009, 22:13
аз бих ти препоръчала епилатор или кола маска ( опитай лентички Виит за бикини ^^ ), истина е че е неприятно и отначало боли, но после с болката се свиква а и честно казано според мен е по-добре защото космите растат по-бавно и не се налага да се обезкосмяваш толкова често ^^

m0n4yyy
08-09-2009, 15:10
аз бих ти препоръчала епилатор или кола маска ( опитай лентички Виит за бикини ^^ ), истина е че е неприятно и отначало боли, но после с болката се свиква а и честно казано според мен е по-добре защото космите растат по-бавно и не се налага да се обезкосмяваш толкова често ^^

тва е идейка ще опитам щото аз със самобръсначка ги махам