PDA

View Full Version : Казармата !



LiLGrizzly
07-17-2009, 04:07
Искам да попитам според вас трябва ли да се върне казармата ? Моето простичко мнение е че трябва да се върне ! Като гледам какви са глезлиовци всичките момчета... ! :-o

Snickers
07-17-2009, 04:17
Искам да има казарма за момичета! Много ще е яко!
Нека се върне!

Jumbie483
07-17-2009, 05:47
Искам да има казарма за момичета! Много ще е яко!
Нека се върне!

нека

NeZaPoznat
07-17-2009, 07:58
Искам да има казарма за момичета! Много ще е яко!
Нека се върне!

Най-добре смесена :D :D :D

KoRnFlAkE
07-17-2009, 09:09
и с казарма, и без казарма, ако мъжът си е женчо, няма много да се промени според мен.

EarthShaker
07-17-2009, 09:19
казармата е загубено време... питайте бащите си :)

BlueKnife
07-17-2009, 09:52
треа да я върнат, че мн изпедерастеха тия момчета.. рофл

Decu
07-17-2009, 09:52
На мен като по-малка много ми се искаше..и сега ми се иска де. Но за малко. Месец-два-три, нещо такова.

Canis_Dirus
07-17-2009, 09:54
и с казарма, и без казарма, ако мъжът си е женчо, няма много да се промени според мен.ако имаше казарма нямаше да се гледа това
http://www.fashion-lifestyle.net/images/broi9/01_sub.jpg
http://img.mucunki.com/img/pics/1439341231277278.jpg
http://www.picvalley.net/u/202/50393_410.JPG
100%
да не говорим за емотата..

A Eвг. Минч. като е ходил в казармата? Всичките хиляди пендели, дето са били в казармата?

Колкото физкултурата в училище ще ви направи спортисти, толкова и казармата ще ви направи мъже.

anSsito
07-17-2009, 09:55
По - добре е да се върне.. Примерно някъде 6 месеца да е. Така поне малко ще възмажеят повече момчетата, а и ще научат някой неща..

Стига с тея женчовци..

Canis_Dirus
07-17-2009, 09:56
Айде някой да ме светне, какво се учи в казармата?

EarthShaker
07-17-2009, 09:58
учи се как да дигаш сапуна в банята

YouCantStopMe
07-17-2009, 09:59
Ми,нека. :D

anSsito
07-17-2009, 10:03
Първо, че в казармата един мъж се научача да бъде самостоятелен.. Извинявайте, ама сега повечето мъже са някакви мамини синчета.
Още се научават да оказват първа помощ, предвижване в местност. Да, вярно учат се и много стари тактик, които никому не са необходими.
Но казарма за няколко месеца не би попречила на никого.

BlueKnife
07-17-2009, 10:06
^^^е аз мога да ти кажа, че по изпедерастените ми връстници не си падам.. писна ми по улиците постояянно да наблюдавам кви ли не индивиди, наричащи се мъже.. сичките до един с розови тенисчици, некви дънки с бродериики, прически, оскубани вежди и т.н. не мога да кажа, че ако върнат казармата няма да има такива.. ама смятам, че най-малкото, на което може да ги научи е дисциплина..

Canis_Dirus
07-17-2009, 10:32
Първо, че в казармата един мъж се научача да бъде самостоятелен.. Извинявайте, ама сега повечето мъже са някакви мамини синчета.
Още се научават да оказват първа помощ, предвижване в местност. Да, вярно учат се и много стари тактик, които никому не са необходими.
Но казарма за няколко месеца не би попречила на никого.
Какво самостоятелен? Да не би да се учи да готви? Голяма самостоятелност е да спиш с 40 човека в едно помещение и да имаш един комплект дрехи да сгънеш и едно легло да оправиш. Това един нормален човек го учи за макс. 15 минути.

Първа помощ? ъхъхъхъх

Предвиждането с 20 кг пълно бойно снаряжение при команда "газ" на 30 градуса е много полезно. Освен това при наборна военна служба учения в гористи местности и тн. НЯМА. Щото НЯМА ПАРИ за това.

machoka
07-17-2009, 11:14
Явно момиченцата са засегнати, че 'приятелките' им от подозрително мъжки пол са с по-изчистени вежди от тях .. и за това ги пращат за балалайки в апотеоза на моралния разпад - казармата.

Izzy_
07-17-2009, 11:24
^ То да бяха само веждите,добре...

DieselBlood
07-17-2009, 11:29
Не искам да върнат казармата.Това е комунстическа работа.Мразя всичко комунистическо.В казармата ти ебават майката и всъщност е нищо.Напълно съм съгласен с мачока,Canis_Danis и Raybeez.

Joc
07-17-2009, 15:58
Всяко момиче, което иска да бъде ратено в казармата - същият период от време да изкара в девически манастир, където да ги гърчат с къщна работа!

И те да се понаучат на това онова... :-x
Вярно си е

machoka
07-17-2009, 16:08
Аз може ли в девическото? http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif

Ще оправям всичко, което трябва.

Izzy_
07-17-2009, 16:42
и с казарма, и без казарма, ако мъжът си е женчо, няма много да се промени според мен.ако имаше казарма нямаше да се гледа това
http://www.fashion-lifestyle.net/images/broi9/01_sub.jpg
http://img.mucunki.com/img/pics/1439341231277278.jpg
http://www.picvalley.net/u/202/50393_410.JPG
100%
да не говорим за емотата..

тва са готини момчета на които завиждате, казармата ви нее виновна :? :-x
Разбрахме,че много им се радваш, ама на нас пък са ни противни,проблем?

UnaBletoLoVeU
07-17-2009, 21:14
Дааа бе :D
Казармата да се върне. Има много, за които тя е била време на забавление, и още толкова, за която е била кошмар и вместо да използват времето, за да се развият, те пазят къщурки и бягат като луди за нищо.
Не мисля, че трябва да се върне.

SuNsEt
07-17-2009, 21:21
Искам да има казарма за момичета! Много ще е яко!
Нека се върне!

Знаеш ли женска казарма точно кога ще направят,а? :wink:

Goebbels
07-17-2009, 21:23
Ако някой тъгува по казармата, да се запише във Френски чуждестранен легион. (Идеята никак не е лоша)

SuNsEt
07-17-2009, 21:25
и с казарма, и без казарма, ако мъжът си е женчо, няма много да се промени според мен.ако имаше казарма нямаше да се гледа това
http://www.fashion-lifestyle.net/images/broi9/01_sub.jpg
http://img.mucunki.com/img/pics/1439341231277278.jpg
http://www.picvalley.net/u/202/50393_410.JPG
100%
да не говорим за емотата..

тва са готини момчета на които завиждате, казармата ви нее виновна :? :-x

Точно тея ако им кажеш да направят 50 лицеви и 10 няма да успеят!Да не говорим за вдигане на тежести. :lol: Това "момче" дори не може да се бие като момче,камоли да те защити с тия хилави ръчички.Ще си пази косата и дрешките. :-D

LiLGrizzly
07-18-2009, 00:30
И продължавам да съм на мнението че трябва да се върне.. комунисти сме били и не сме се връщали ? Еми защо тогава върнаха униформите по училищата ? От комунизма има някой неща които са във + ! Пък мога да кажа във Казармата се учи на ред и дисциплина ! Не казвам да е както преди много време.. 2 години.. а примерно 5/6 месеца ! И примерно не дай се боже... да стане нещо война между нашата държава и някоя друга... ние кво ще праим .. няма да знаем как се държи калашника ? То не е като на компа да стреляш ! И да приемем че нищо няма да научиш ае.... все поне истории ще имаш да разказваш които ще ги помниш цял живот.. попитай някои по-дърт примерно баща си за казармата.. и все ще има да ти разкаже някоя история.. ! Сега за 6 месеца няма да загубиш кой знае какво време.. ! А да не говорим онзи дето написа за Френски легион... пълна простотия ! Преди години хората са се били и стреляли за нашата свобода... и ние трябва да знаем как да го правим ! Пък това как се обличаш няма нищо ама нищо общо.. както дали имаш прическа ! :o

Canis_Dirus
07-18-2009, 00:49
И продължавам да съм на мнението че трябва да се върне.. комунисти сме били и не сме се връщали ? Еми защо тогава върнаха униформите по училищата ? От комунизма има някой неща които са във + ! Пък мога да кажа във Казармата се учи на ред и дисциплина ! Не казвам да е както преди много време.. 2 години.. а примерно 5/6 месеца ! И примерно не дай се боже... да стане нещо война между нашата държава и някоя друга... ние кво ще праим .. няма да знаем как се държи калашника ? То не е като на компа да стреляш ! И да приемем че нищо няма да научиш ае.... все поне истории ще имаш да разказваш които ще ги помниш цял живот.. попитай някои по-дърт примерно баща си за казармата.. и все ще има да ти разкаже някоя история.. ! Сега за 6 месеца няма да загубиш кой знае какво време.. ! А да не говорим онзи дето написа за Френски легион... пълна простотия ! Преди години хората са се били и стреляли за нашата свобода... и ние трябва да знаем как да го правим ! Пък това как се обличаш няма нищо ама нищо общо.. както дали имаш прическа ! :o

Бъркаш "ред и дисциплина" със "сляпо подчинение". Изпълнението на заповедите на някой изкуфял старшина е всичко друго, освен дисциплина. Още повече, че всичките "истории" от казармата са така наречени "дисциплинарни наруения". Смях. Времто на войните с огромни армии от слабо обучени войници е история. Печели по-добре оборудваната и по-добре обучената армия. Пример - всяка една война последните 20 години.
Иначе да - може цял вхивот да помниш, как сте творили симфонии нощно време от стария боб, смесен с картофи и кисело зеле.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-18-2009, 00:54
Айде някой да ме светне, какво се учи в казармата?


Да маршируваш и да носиш пушка. Велико!!!

Казармата е ужасна загуба на ценно време.

Радвам се, че ни освободиха.

Толкова е неуправдано.

Казармата = кофти условия и псевдодисциплина.

Не виждам нищо възпитателно в това да се научиш да си чистиш пушката.

SuperMeBojo
07-18-2009, 09:20
Ако е за ред и дисциплина то не е казармата мястото където да се научат, а в семейството. Лично аз мисля че трябва да се върне и както каза LiLGrizzly да е за 5/6 месеца не 2 години.

Bleepy
07-18-2009, 10:57
Тука на повечето на даскало не им се ходи пък в казармата ми тръгнали :lol:

Canis_Dirus
07-18-2009, 14:17
Представи си: сега има повече педерасти отколкото преди!
И точно това, да спиш с 40 мъже в ендо помещение, да се къпете в общо такова и тн. ще те оправят от педерастията? Това е все едно да пратиш клептоман в магазин за бижута без охрана.

LiLGrizzly
07-18-2009, 14:17
И продължавам да съм на мнението че трябва да се върне.. комунисти сме били и не сме се връщали ? Еми защо тогава върнаха униформите по училищата ? От комунизма има някой неща които са във + ! Пък мога да кажа във Казармата се учи на ред и дисциплина ! Не казвам да е както преди много време.. 2 години.. а примерно 5/6 месеца ! И примерно не дай се боже... да стане нещо война между нашата държава и някоя друга... ние кво ще праим .. няма да знаем как се държи калашника ? То не е като на компа да стреляш ! И да приемем че нищо няма да научиш ае.... все поне истории ще имаш да разказваш които ще ги помниш цял живот.. попитай някои по-дърт примерно баща си за казармата.. и все ще има да ти разкаже някоя история.. ! Сега за 6 месеца няма да загубиш кой знае какво време.. ! А да не говорим онзи дето написа за Френски легион... пълна простотия ! Преди години хората са се били и стреляли за нашата свобода... и ние трябва да знаем как да го правим ! Пък това как се обличаш няма нищо ама нищо общо.. както дали имаш прическа ! :o

Бъркаш "ред и дисциплина" със "сляпо подчинение". Изпълнението на заповедите на някой изкуфял старшина е всичко друго, освен дисциплина. Още повече, че всичките "истории" от казармата са така наречени "дисциплинарни наруения". Смях. Времто на войните с огромни армии от слабо обучени войници е история. Печели по-добре оборудваната и по-добре обучената армия. Пример - всяка една война последните 20 години.
Иначе да - може цял вхивот да помниш, как сте творили симфонии нощно време от стария боб, смесен с картофи и кисело зеле.
Сам го каза печелят по-добре обучената армия.. е като не си ходил в казармата... как ще те обучат ? Пък за... изпълнението на заповедите на някой изкуфял старшина.. то като се замислиш къде не е така ? Като си на работа.. ще изпълняваш заповедите не шефа.. демек на някой изкукал богат старец... така че като си бил на казарма 6 месеца.. ще си свикнал ! :?

Canis_Dirus
07-18-2009, 14:38
Сам го каза печелят по-добре обучената армия.. е като не си ходил в казармата... как ще те обучат ? Пък за... изпълнението на заповедите на някой изкуфял старшина.. то като се замислиш къде не е така ? Като си на работа.. ще изпълняваш заповедите не шефа.. демек на някой изкукал богат старец... така че като си бил на казарма 6 месеца.. ще си свикнал ! :?
Затова България в момента има професионална армия, която е по-малка като численост, но в нея влизат мотивирани хора, които се обучават истински. А да - и това излиза по-евтино на държавата и остават пари в бюджета и за други неща. А казармата преди си е била в голяма степен експлоатация на труд. Всеки от бащите ни е бил на някои строеж, или с нещо друго е "градил социализма".

Аз на работа ДИСКУТИРАМ с шефа. ОСвен това, когато работя шефа го няма. Имам си поставени задачи, но как ще ги изпълня си е моя работа. И в задачите ми не влиза "ще бягаш до хоризонта и обратно".
Ако мечтата ти е да изпълняваш всяка нещо, което ти кажат - бегом в казармата!

EarthShaker
07-18-2009, 14:38
^погледни подписа ми

anSsito
07-18-2009, 15:55
С риск пак да бъда нападната ще отбележа, че повечето, които не искат да се върне казармата са мамини синчета. Да, момчета, които са свикнали всичко да им е на готово и да им е лесно..
Като гледам - почти всички са някакви фешънчета ( някой открити.. някой скрити..) Ама естествено, компютърните игри са по - интересни и важни, това да се наконтиш и така нататък.
Повечето просто ги е страх от такъв живот и са тръгнали да се оправдават..

Ох.. дано да я върнат тая казарма да се научите малко.. да поживеете по - трудно, а не да сте някакви отворковци, които знаят само да си отваряте големите усти..

П.П За 6 месеца няма да умрете..

Canis_Dirus
07-18-2009, 16:00
Права си. Ние, които работим, учим и се издържаме сами сме мамини синчета. Щото сами си готвим, перем, гладим и чистим. Но виж подръжниците на казармата са големи самостоятелни мъже прекалили с игрането на военни игрички. Сега си мислят, че казармата е като да играеш Brothers in Arms. Ама не е баш така.

anSsito, ти можеш ли да готвиш, переш, гладиш, чистиш, гледаш деца, плетеш?

Ако не 6 месеца в метоха да се научиш!

anSsito
07-18-2009, 16:07
Ох.. не всичко се върти около битовите неща, загравяш ли?

Canis_Dirus
07-18-2009, 16:27
Ох.. не всичко се върти около битовите неща, загравяш ли?
А около какво се върти?
Около старшината?
Около чанча?

Duvessa
07-18-2009, 16:56
Не трябва да се връща. За мен казармата е простотия, извращение. Губиш ценно време, през което можеш да се развиваш, изпростяваш, ‘учиш се’ да спазваш заповеди на всеки сульо и пульо, получил власт, да си машина, която спазва разпоредбите на всеки некадърник, защото е по-„висшестоящ”, което и до днес си е проблем в държавата ни. Унижението на по-старшите към новобранците пък прави човека злобен, егоист, поражда нужда в него и той да доминира и се получава един затворен кръг.

Ако някой започне да се издига сред останалите, заради това, че е талантлив и способен да извършва определена работа, другите започват да завиждат и се мъчат да му отровят живота. Никакво индивидуално развитие не можеш да имаш в казармата, обаче пък можем да си говорим за деградация.

В момент на война много по-добре е държавата да разполага със специално обучена войска, кадри, които сами са избрали да бъдат такива и го правят с желание, не за „отбиване на номера”. Който иска да се научи да стреля или изобщо някакви специални техники- има места за това, трябва ли някой да ви тикне на сила?

6 месеца казарма на никого нямало да навредят...
Понякога извращенията са толкова брутални, че има опити за самоубийство(някои от които успешни), на други пък психиката им е осакатена за цял живот.
Една извратена институция ражда извратени хора.

А относно глезльовците, мамините синчета и прочее индивиди- това е, което се търси и се радва на внимание, затова някои стават такива.
Човек като си е по природа прост, не може да му се налива акъл в главата.

anSsito
07-18-2009, 17:09
А на работа не се ли научаваш пак да изпълняваш заповедите на по - визшите? На училище, работа и т.н. след като се докажеш пак могат да се опитат да ти "вгорчат" живота. По тая логика не трябва да има учебни заведения и хората не трябва да работят - все пак може да им се навреди психиката.
А и ако някой те "натиска" умерено това нахъсва човек за развитие. Понеже така се изисква повече от теб, да извлечеш повече от усилията си и да продължиш да се развиваш, а не да "тъпчеш" на едно място.
Отиваш и се доказваш, вдъхваш някакъв респект. Това, че има хора със слаба психика и позволяват да ги тъпчат, е отделен въпрос. Те ще позволяват да ги тъпчат навсякъде.
Казармата е като живота. Това, което е било там, ще бъде и в живота. Има незнам си какви некадърници - те са навсякъде...
Така, че не се оправдавайте, "ама в казармата"

vampire_girl_
07-18-2009, 17:44
Трябва им на някой...
Пък и не е сто години.Нищо няма да им стане.

Lucho
07-18-2009, 18:05
Трябва. Там се учиш да бъдеш мъж ! Твърдо ЗА ! И тогава да ги видя аз, тези малки гадчета, които ми се пишат sexy_victorcho, mnoy_sladak_vankata_m... :x

Canis_Dirus
07-18-2009, 18:11
на работа не се издават заповеди.
Хора, които и ден не са работили и си нямат идеа като вземат да коментират...

Какво развитие ти дава казармата? На какво реално те учи?

А ако казармата е като живота, защо да не сме 6 месеца в истинския живот, а не в измислен такъв?


tqnko, като пратят гей на фронта и той престава да бъде гей? На фронта всеки гледа да се скатае и да не приложи това, на което са го учили, щото ако се покаже от окопа става опасно.


Трябва да си много зле, за да смяташ, че 6 месеца водене по акъла на някой ще те направи мъж.

blehee
07-18-2009, 18:34
Аз съм против казармата, защото например, ако едно момче е тръгнало да учи, да се развива в дадена насока и в един момент идва време да ходи в казармата, всички планове му се провалят или просто биват прекъснати за един дълъг период от време, без да се знае дали след това могат да се продължи с тяхното осъществяване.
И почти не виждам полза от казармата. Там момчетата закоравяват и стават "мъже". Подлагат ги на психически и физически тормоз от страна на някакъв си там, който се прави на мнооого велик. Според мен е пропиляване на време.

ПС:Много филми гледам.

И плюс тва няма да останат ФеШъЪъНч!тЪъъ, защото като отидат в казармата ще им острижат обраслите с коса главичкиии и даже няма да им може да си правят причесчици :shock: Казарма= 0 номер :shock:

DarkKisss
07-18-2009, 18:45
ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА! С 2 ръце за .. аз самата искам в казармата, но все още с баща ми водим тези спорове :-o

machoka
07-18-2009, 18:50
^^ я се похвали с мускулатурата си в снимков вид, за да затапиш яко биреното аксесоарче на отложилият Raybeez!

ZipFail
07-18-2009, 18:58
+физическите упражнения закаляват духа, най-после ще си размърдат изрусените бретони..
+самодисциплина, научаваш се да изпълняваш каквото трябва без да задаваш въпроси
+живот без телевизия, удобства, компютри и т.н., супер полезно, започваш да оценяваш истинските неща ;)

-да спазваш заповедите на селски тарикат, незавършил 6ти клас определено не е най-полезния житейски урок
-губиш си 2 години от живота, при това от младостта си..
-унижения, извращения и т.н.

Лично за мен плюсовете са повече, въпреки че 2 години са прекалено време ;)

vampire_girl_
07-18-2009, 19:06
Има толкова лигльовци на които това време не би им било от голяма полза - освен, ако ходенето по солариуми,боядисването на косата и обикалянето по магазини с цел намиране на нова рОзУфКъ блузка и тесни дънки,не се е превърнало в достойно мъжко занимание.
Познавам един тип,точно от породата фЙеШъН гЪзЕ ,дето каза,че ако се наложи в казарма,предпочита да се самоубие - не посмях да го излъжа,че е станало задължително,но го имам впредвид...
Пък не е излишно.

hardball
07-18-2009, 23:55
То само мацки взеха да защитават каузата.
Вас, драги момичета, кой ще ви научи на дисциплина и респект?

ZipFail
07-19-2009, 00:00
Самодисциплина и физическа подготовка се учи и извън казармата, а ако си мамино детенце, вътре най-много да се пропиеш, да се научиш да се скатаваш и да излезеш по-голямо и просто леке, отколкото си влязъл.
Много правилно..ако не си леке ще се научиш на самодисциплина и извън казармата..
Едиствения ефект който казармата ще има над въпросните мамини синчета е че ще се научат да си държат главите малко по-ниско и да си отварят устата по-малко..за известно време...

ПП: Армията, бомбенца, не променя характера - който си е влязъл лайно - ще си излезе още по-голямо лайно. Който е пич, се втвърдява и излиза още по-пич! (http://edno.info/f/showthread.php?t=1111)

LizZz
07-19-2009, 01:52
Каква война, бе, мечтатели?
Войните в днешно време са на икономичеко ниво, интернет и комуникации, интелектуално развитие и гъвкавост и динамика на мисленето.
Войните в този масов вид както ги познавате са почти изцяло в миналото.
Вече се работи с ракети с бойни глави, разлини бомби. И ако случайно някой направи нещо подобно рискува доста страни (било то заради договори, невъзможност да държи друга политика или други съображения) да се обърнат срещу нея, както и различни организации да и наплескат яки глоби.

Ходете си на казарма, да ви набият с комплекси там, с каквито и слаби съзнания сте....
Сериозно се назадва за такова време, не го подценявайте!

LizZz
07-19-2009, 12:28
Ти спиш ли изобщо? :shock: 8-)

hackberry
07-19-2009, 12:59
момичетата са 'за', 'щото няма ходят те тама...

mysterious93
07-19-2009, 13:19
Е наистина доста ценни неща може да се научат там.. например да почваш от копана че да не ти го гепа някой :D докато се лигавиш с бялото месо :D :D

Абе верно най - вече момичета са "за" тая казарма.. на чужд гръб и 100 тояги са малко :D това са простотий.. някой ако иска да се реализира , да учи тая казарма може да му провали нещата.. а и не ми трябват грубияни. мен ако ме пратят аз ще умра там... в мизерията.. ужас!

LizZz
07-19-2009, 13:34
Добре са те научили.

leprechaum
07-19-2009, 13:51
Бях направил предложение за такива като теб:

Същото време, докато аз съм в казармата ти да си в някой манастир, където да те юркат разни монахини яко, за да видиш как си даваш една от най-хубавите години, за да тичам по свирката на някаква фуражка, където не става за нищо друго, освен за военен.

Самодисциплина и физическа подготовка се учи и извън казармата, а ако си мамино детенце, вътре най-много да се пропиеш, да се научиш да се скатаваш и да излезеш по-голямо и просто леке, отколкото си влязъл.

На самодисциплина и физичекса подготовка ще се научиш- ти, осъзнатият човек, трезвомислещият, който си наясно със себе си. Колко са на брой осъзнатите и умни 18-годишни мъже? Според мен не са много. Тях кой ще ги научи на дисциплина? Казармата е добра възможност, според мен, защото на много им трябва нещо да ги побутне.

А лигльовците? За тях има реален шанс да се стегнат и да станат изпълнителни хора като се постреснат малко. Като му наложат 5 пъти едно и също накзание, все ще си вземе поука. Като си безгръбначен, такъв ще си и останеш, но поне може да се научиш на малко дисциплина и на мярка.

За скатаването- колко могат да се скатават?
Е, не може всички.. това са бройки, и нищо глобално.

LiLGrizzly
07-19-2009, 16:29
Пък ако не друго поне ще се научиш да оцеляваш и да ядеш всичко ! Примерно като ти дадът да ядеш само боб на 1 месец.. и нямаш нищо друго ще ядеш.. и после като се върнеш ще цениш много повече нещатата който имаш... ! :)

masal
07-19-2009, 16:31
Пък ако не друго поне ще се научиш да оцеляваш и да ядеш всичко ! Примерно като ти дадът да ядеш само боб на 1 месец.. и нямаш нищо друго ще ядеш.. и после като се върнеш ще цениш много повече нещатата който имаш... ! :) и няма да искаш дори да помиришеш боб

LizZz
07-19-2009, 20:46
Аргументите, които давате са глупави.
Все още губите.

sulley
07-19-2009, 20:51
И аз съм за смесената,така няма да има сърдити,пък иии населението ще се повиши.Йееее малки щъкащи войничета. :razz:

anSsito
07-20-2009, 09:43
Аргументите, които давате са глупави.
Все още губите.

И кой прецени кои са хубещите?
Ти? :lol:

EarthShaker
07-20-2009, 09:53
Ти едва ли знаеш кога съм роден, но, да, наистина върху мен са налагани репресии от комунистите, като се започне със задължителната казарма и още много други.

ЕТО КАКВО ПРАВИ КАЗАРМАТА ОТ ХОРАТА! MADONA! DOIP! GLOBAL!

global
07-20-2009, 10:14
Тъй като от този акаунт не мога да пускам линкове, има един много хубав материал в нашия форум за политика - който предлага казарма, първо да го прочете ЦЕЛИЯ!
Материалът се казва КАЗАРМАГЕДОН!

global
07-20-2009, 10:30
ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА! С 2 ръце за .. аз самата искам в казармата, но все още с баща ми водим тези спорове :-o
Женска мъжкарано, вземи прочети първо какво е казармата.


И е писан от Мартин Карбовски...

даже не можеш да напишеш нещо сам, а копираш една гротеска от един добър преди години автор, който поне е бил в казармата, затова е и обрисувал и преувеличил доста от нещата, за да се получи леко скандална статийка, ако беше запознат с другото му творчество щеше да си наясно...
Запознат съм. Ранното му творчество е отлично. Защо трябва да пиша нещо аз, след като друг го е казал по-добре от мен? А че е вярно - знам го, защото съм говорил с много хора, които са били в казармата.

global
07-21-2009, 07:38
Райбера, преди да дойда аз, беше против казармата, ама щом видя, че аз съм против, стана ЗА. Така стана и като си отидох, призна, че Мадона е фактор в музиката, но докато бях тук, говореше обратното.

Canis_Dirus
07-21-2009, 08:13
Райбера, преди да дойда аз, беше против казармата, ама щом видя, че аз съм против, стана ЗА. Така стана и като си отидох, призна, че Мадона е фактор в музиката, но докато бях тук, говореше обратното.
Просто ти до такава степен си се доказал като тоталното хахо, че хората са напълно убедени, че каквото и мнение да защитаваш - то е грешно!

global
07-21-2009, 08:29
Райбера, преди да дойда аз, беше против казармата, ама щом видя, че аз съм против, стана ЗА. Така стана и като си отидох, призна, че Мадона е фактор в музиката, но докато бях тук, говореше обратното.
Просто ти до такава степен си се доказал като тоталното хахо, че хората са напълно убедени, че каквото и мнение да защитаваш - то е грешно!
Хората не могат да преценяват.


Много обичам някой да ми казва какво защитавам...
Аз съм против казармата, както и против гротескните й описания, т.е. статийката на Карбовски...


Може и да е трудно за глобал, да схване, че хората могат да имат комплексни и многопластови мнения, но ще му се наложи да свикне... или да се самоубие..
Направо кажи, че си против всички, да е ясно!

leprechaum
07-21-2009, 09:51
..

xplay
07-21-2009, 10:41
Искам да има казарма за момичета! Много ще е яко!
Нека се върне!

Най-добре смесена :D :D :D

ПОДКРЕПЯМ!!! :D :D

llumpy
08-31-2009, 10:27
Да трябва да се върне и защо? Щото днешните момченца нищо не могат да правят. Извинявай ама то е смешно да не можеш сам да си изрежеш ноктите на 21 години-такъв случай знам. Или пък да не можеш сам да се сетиш да се изкъпеш и така нататък. Квото и да говорите и съвсем малко ред и дисциплина да научат днешните младежи, ще е напредък. Случвало ми се е хиляди пъти да си хода по улицата и да се чудя на тоя и оня, абе тва момче ли е момиче ли е...
Тя държавата ни, че за нищо не става вече за нищо, ама поне да направят опит да се пооправят нещата. И що повечето за са момичета? Щото им е писнало да са заобиколени от некфи педалчета,фешънчета и подобни. Аз бих отишла в казарма без да се оплаквам, ако имаше и за момичета. За бога, мене, ако ме оставиш на улицата се ще оцелея по някъв начин и за всичко това благодаря на баща ми защото ме е научил, ами тези които толква се оплакват че нямат внимание от родителите да ги научат на ред и дисциплина ето перфектна възможност да се научат на такава. Щото един ден ше ти се наложи и сам да се оправяш и да работиш и да мислиш за повече неща от тва къв гел да си сложиш на косата, и тогава кво ше правиш?

llumpy
08-31-2009, 10:39
^ има казарма за момичета, ако толкова искаш - отивай и стани професионален войник, това даже е по-добро от казармата, защото ти плащат.


ПП. Вдигнеш ли още една тема за казармата от небитието, за да напишеш отново същото - ще ти серем на познай какво..

1во говорех за задължителна момичшка и второ тва че тебе те сърби гъза да се потрудиш малко не зачи че сички трябва да са като тебе.

mitternacht
08-31-2009, 10:50
Стига глупави спорове.Който е ЗА казармата винаги може да пита баща си какво е било там и тогава.Абсолютно безсмислено губене на време изпълнено с гавра, унижения и идиоти.

OtherDimension
08-31-2009, 14:02
Казармата научава на нещо мъжа което в живота се научава след много години.
много ти разбира главата на тебе, тъпчо :)

FlashMX
08-31-2009, 14:39
Според мен трябва да я има поне един месец.

aresmurt
08-31-2009, 15:16
Има си нужда от казарма, но не 2 години и повече както е било на времето, а нещо от рода на 3-6 месеца. Че като гледам как е тръгнало, някои "момчета" трудно може да отличиш от момиче. То не е епилация навсякъде, то не е скубане на вежди, че и маникюри даже и какво ли още не. Плюя на такива "мъже" !!!