PDA

View Full Version : Перла (gumus)



Titanic_baby
07-17-2009, 07:29
как ще завърши турският сериал Перла?Всъщност това е единственият сериал ,който гледам и ми е мн интересно да разбера как ще завърши?Инджи и Мехмед заедно ли ще са?щастливи ли ще са?
Търсих на разни места,но не разбрах какво точно се случва.ще съм мн благодарна,ако някои ми каже

PLuScHeTo
07-17-2009, 08:51
Е... ти като разбереш какво ще се случи и ще ти се изгуби интереса да го гледаш .. :)

Tempest
07-17-2009, 13:56
гахахахах ми като ти е интересен, го гледай... не ги знам ахмед, мехмед, или там кой е, дали ше е заедно с другите... ама ако го гледах нямаше да видя предварително кво ше стане... баси простотията така

Priceless
07-17-2009, 14:04
гахахахах ми като ти е интересен, го гледай... не ги знам ахмед, мехмед, или там кой е, дали ше е заедно с другите... ама ако го гледах нямаше да видя предварително кво ше стане... баси простотията така

+1

lipstik
07-17-2009, 15:40
Е как,ще свърши както всяка друга сапунка-с щастлив край.

bobolinka6
07-18-2009, 10:13
Да,наистина е по-интересно,когато не знаеш края и си до последно в напрежение,но аз лично нямам толкова здрави нерви.Дори когато една книга ме е заинтригувала,отгръщам последните страници,за да разбера какво се случва.Не е правилно,но на мен пак ми е увлекателно и ни най-малко не губя интерес,дори и предварително да съм наясно с някои събития.Все пак друго е да го видиш,не знаеш дребните детайли,още повече сините очи на Мехмед не вярвам някога да ми омръзнат :P .Освен това ще съм в чужбина за месец и ще изтърва доста неща...После ще трябва да се наваксва...Ама аз какво ли съм тръгнала да се оправдавам 8-) ...Я по-добре по темата:
Ще пиша с бели букви,за да съм етична към тези,които не биха искали да знаят предварително финала. :) Към любопитните-единственото,което е необходимо да направите,е да ги маркирате с мишката.
Б.Б.(Бели букви):По някое време в сериала ще се появи голямата любов на Мехмед-Нихан,тази,която я блъска камион в първия епизод и Мехмед си мисли,че е мъртва.В инвалидна количка е,родила е детето на Мехмед(нали беше бременна преди да я блъсне камионът).Инсценирала е погребението си с цел да предпази Мехмед от страданието да се грижи за инвалид.След като се срещат,тя отново прохожда с помощта на Мехмед,но той я приема единствено като майка на детето му.В началото Нихан таи надежди,че ще се съберат,но после разбира,че Мехмед е влюбен в Инджи и се омъжва за друг.Първоначално Мехмед не иска тя да се омъжва,но не от ревност към самата нея,а защото се страхува детето му да не заобича повече другия мъж.През това време се случват още много други неща,Инджи и Мехмед се карат постоянно,доколкото знам се разделят няколко пъти,но накрая винаги любовта побеждава.Не съм сигурна за точната хронология на събитията,но някъде по това време на Мехмед и Инджи им се ражда момиченце.Ще издам само,че в един от епизодите Мехмед и Инджи катастрофират,в друг пък наръгват Мехмед с нож(отново поради семейни интриги),той изпада в кома,Инджи е неотлъчно до него,в крайна сметка се налага тя да му дари единия си бъбрек,той се възстановява.За другите от семейството-Пънар и Онур си раждат още много деца,накрая май имаха около 4(дават ги след 13 години),Бахар се жени за журналиста,и те имат деца.Берг се разделя с Туче след като му изневерява,после си намира друга,за която се жени и си имат 2 деца.(Преди това пак има много проблеми около тях.)Ахмед,бащата на Пънар и Мехмед,напуска семейството и отива при Зейнеб,Тарък го уличават във финансови измами,крал пари от фирмата,и жена му,и любовницата му го изоставят.Майката на детето му оздравява след лечение в Америка,през това време жената на Тарък се грижи за детето.После Есра се връща и си взима детето,а лелята се жени за някакъв мъж с дъщеря тийнейджърка.Появяват се и много нови лица в сериала,непознати и неизвестни за мен.Абе много интриги,оплетена работа,няма да казвам всичко,и без това издадох вече много неща.В последния епизод Инджи отново е бременна(това е след 13 години),дъщеричката на Пънар и Онур е вече голяма,дъщерята на Мехмед и Инджи също е пораснала.Синът на Мехмед и Нихан,който се казва като баща си-Мехмед,се влюбва в момиче на име Инджи...Всичко завършва с хепи енд,много деца,много внуци,гледам,че дядото не е в последната серия,предполагам е починал,но не мога да бъда сигурна.Той преди това се жени за едно бабе,което отравя живота на всички,но стига толкова за това.Шереф е заела мястото на дятото на трапезата,може би тя изпълнява функцията на глава на семейството.Станала е кротка,хрисима и първа приятелка на Инджи.Коренна промяна.Мехмед оглавява фирмата,това ще се разбере май още тази седмица в сериала,и Тарък и Бахар ще му правят мръсно.Май толкова стига засега...

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 10:27
Ще са щастливи спокойно :) И на мен ми е много интересен. ЗАрибих се да науча турски език дори :D Просто невероятен сериал! :)

Sweetness91
09-11-2009, 08:10
Titanic_baby пуснах ти на ЛС какво ще се случи до края на филма :wink: