PDA

View Full Version : грижи за тялото преди секс (за момичета)



Titanic_baby
07-17-2009, 06:43
момичета преди да правите секс за първи път,както и след това,как се погрижихте за тялото си,за да се чувствате добре ?
Знам ,че на първо място е къпането после бръсненето и уханието,но специално за интимните си части какво използвате точно?

Titanic_baby
07-17-2009, 06:57
благодаря ви мили ДЕВОЙКИ

vde
07-17-2009, 07:16
Светена вода и тамян... :smt040 :smt002 Най-доброто :_)

Иначе съвет от мен има интимни съпуни, ползвай тях, друго не ти е необходимо :_)

t1n4e7o
07-17-2009, 07:20
Отиваш до банята, пускаш си един душ, и си готова. Не става въпрос за подготовка преди секс, а е до лична хигиена..

devi
07-17-2009, 07:20
Не е кой знае каква сложнотия. Ти си изброила основното-важното е да си вземеш душ и да се изкъпеш добре. Да се обезкосмиш (Не мисля, че трябва да се бръснеш. Изобщо не е приятно, понеже косъма става по-дебел и боцка. Най-добре ползвай кола маска.) в случей, че не си. Отделно можеш да се намажеш с някой крем за тяло. Продават се различни видове (с шоколад, йогурт, карамел и др.) По-сложни действия не са нужни, но ти си преценяваш.

LovelyGirl
07-17-2009, 08:14
Обезкосмяваш се, къпеш се (не само преди да правиш секс де ;д ) ; аз за интимните части ползвам интимен душ гел (вмомента съм с леокрема, но най-доволна съм от Нивеа), след банята лосион за тяло, подходящо бельо и си готова.

Това си е основното.

Extremescream
07-17-2009, 08:17
момичета преди да правите секс за първи път,както и след това,как се погрижихте за тялото си,за да се чувствате добре ?
Знам ,че на първо място е къпането после бръсненето и уханието,но специално за интимните си части какво използвате точно?

За да се чувства тялото ми добре изяждам по една паница боб с люти чушки....
А при мен е бръснене,къпане и след това някакви парфумчета и дрън дрън....

Shia
07-17-2009, 13:03
Освежаване ,епилация,чисто бельо и добро настроение

Priceless
07-17-2009, 13:05
Ти само като ше прайш секс ли се грижиш за тялото си ?! :shock:

mysterious93
07-17-2009, 13:15
Ти само като ше прайш секс ли се грижиш за тялото си ?! :shock:

Много ясно че не.. стига сте задавали тъпи въпроси! момичето иска да разбере дали има нещо по - специално или просто да не пропусне нещо..

а обезкосмяването и къпането си е както си го правиш по принцип. каквото си ползваш.. аз примерно ползвам интимен течен сапун на билка с чаено дърво, лайка и невен ли беше другото не помня :D и ако ми се наложи ся да правя секс ще се измия пак с него.. нищо по специално :-D

mimsssssss
07-17-2009, 15:20
Отиваш до банята, пускаш си един душ, и си готова. Не става въпрос за подготовка преди секс, а е до лична хигиена..

+1

BePoHuKa
07-18-2009, 04:23
Всичко,което бих казала е вече казано :)

gia_sena_mono
07-18-2009, 10:41
Ти само като ше прайш секс ли се грижиш за тялото си ?! :shock:
:D

golqmumnik
07-18-2009, 11:34
Ти само като ше прайш секс ли се грижиш за тялото си ?! :shock:
:DКво се смееш,при тва безводие дето е лятото,има режим по селата и по-рядко се къпят,следователно и сексът е когато има вода.Добре са селата с реки :grin:

DJ_Mrav4o
07-18-2009, 12:24
Светена вода и тамян... :smt040 :smt002 Най-доброто :_)

Иначе съвет от мен има интимни съпуни, ползвай тях, друго не ти е необходимо :_)
Йес, йес, йессссссссссссссссссссссс ссс :razz: :razz: :razz: :razz:

krem4et0
07-18-2009, 14:32
А как се прави спонтанен секс?

Когато сме на вилата няма как да се подмием дори. Няма топла вода, няма баня(сега се прави) и я се измиеш малко-я-не! Но такъв секс сме си дръпвали...С това миене през 5 минути се губи тръпката тотално.

Иначе душ, измиване с интимен сапун. Обезкосмявам се на няколко дни...и да се паднат 3 милиметра косъмчета няма да ме върне. Не на лосиона за тяло. Враг номер едно на целувките по тялото е! Може да мирише добре, но горчи!

DaniG
07-18-2009, 19:22
А как се прави спонтанен секс?



Иначе душ, измиване с интимен сапун. Обезкосмявам се на няколко дни...и да се паднат 3 милиметра косъмчета няма да ме върне. Не на лосиона за тяло. Враг номер едно на целувките по тялото е! Може да мирише добре, но горчи!

+1

bellatrix92
07-19-2009, 00:48
Обезкосмяваш се, къпеш се (не само преди да правиш секс де ;д ) ; аз за интимните части ползвам интимен душ гел, след банята лосион за тяло, подходящо бельо и си готова.

Това си е основното.

DivoTo_KoTe
07-19-2009, 02:03
А как се прави спонтанен секс?

Когато сме на вилата няма как да се подмием дори. Няма топла вода, няма баня(сега се прави) и я се измиеш малко-я-не! Но такъв секс сме си дръпвали...С това миене през 5 минути се губи тръпката тотално.

Иначе душ, измиване с интимен сапун. Обезкосмявам се на няколко дни...и да се паднат 3 милиметра косъмчета няма да ме върне. Не на лосиона за тяло. Враг номер едно на целувките по тялото е! Може да мирише добре, но горчи!

+1 може само лек парфюм в косите и на китките.

epss
07-19-2009, 20:43
Отиваш до банята, пускаш си един душ, и си готова. Не става въпрос за подготовка преди секс, а е до лична хигиена..

+1
Съгласна :)

vde
07-20-2009, 07:28
А как се прави спонтанен секс?

Когато сме на вилата няма как да се подмием дори. Няма топла вода, няма баня(сега се прави) и я се измиеш малко-я-не!

Ти за интимни мокри кърпички чувала ли си?

DaniG
07-23-2009, 08:23
А как се прави спонтанен секс?

Когато сме на вилата няма как да се подмием дори. Няма топла вода, няма баня(сега се прави) и я се измиеш малко-я-не!

Ти за интимни мокри кърпички чувала ли си?


мани я, бе, тя си знае :D :D :D :D :D :D :D :D :D

miminkaa
08-21-2009, 10:41
Хех кое па му е толкова сложно.. Отиваш взяш си душ.. а за интимните части слагаш един интимен гел и си готова