PDA

View Full Version : Кофти проблем



XceSS
07-17-2009, 09:57
Абе некво много странно.Значи като си вляза в my computer и тръгна да отварям Е:/ и ми се рестартира компютъра.От winampa като искам да си избера музика-тя си е в Е: и пак ми се рестартира.Пък от Find става, ама трябва да напиша папката или файла, който ми трябва.
Някой имал ли е такъв проблем?

elf4o
07-17-2009, 10:05
Абе некво много странно.Значи като си вляза в my computer и тръгна да отварям Е:/ и ми се рестартира компютъра.От winampa като искам да си избера музика-тя си е в Е: и пак ми се рестартира.Пък от Find става, ама трябва да напиша папката или файла, който ми трябва.
Някой имал ли е такъв проблем?
Може би е вирус. :grin: виж под дос какви фаилове има в дяла ти е:

XceSS
07-17-2009, 10:09
Абе аз си знам файлове всичко, ама тва ми е чудно що се получава.Нещо сектори ли не може прочете, бЪ ли го.Ей сега тъкмо си го оптимизирам с Hard disk Tune Up и ще видим кво ще се получи.

XceSS
07-17-2009, 10:23
Пффф уж ми пише, че всичко е оправено, пак тръгвам да го отварям и веднага рес :(
Някой ако се сеща как да го оправя тоя проблем да пише :)

Genetix
07-17-2009, 10:29
Първото което аз бих направил е да пусна едно лайв Линукс да видя дали дяла все още жив. Ако е така значи някакъв софтуер го кара да се държи странно. Да си инсталирал нещо съмнително наскоро или преди да се случи това с диска ?

Ако е вирус то процеса му още ще действа използвай procexp.exe и провери за съмнителни процеси които не трябва да са там.

elf4o
07-17-2009, 11:07
Пффф уж ми пише, че всичко е оправено, пак тръгвам да го отварям и веднага рес :(
Някой ако се сеща как да го оправя тоя проблем да пише :)Виж с хиджак дис може да има нещо съмнително , лично аз бих сканирал дяловете си за вируси и бих гледал за съмнителни процеси и сервизи.