PDA

View Full Version : Как да си махна тена ...



ForgottenHopes
07-17-2009, 12:10
Работата ми изисква да нося униформа. До тук добре, обаче униформата представлява тениска с не много къс ръкав. И тъй като постоянно стоя на слънце, единствените части които са почернели - това са лицето ми, и ръцете ми и то не цялата ръка ... а малко над лакътя. И в момента не мога да си сложа нито една от моите тениски, тъй като ръкавите ми са по-къси и се вижда разликата в тена... и е грозно. Та, някакъв начин да се отърва от тена си?

п.с. и не, няма начин да се изравни. аз съм бяла по принцип и разликата е огромна. ;]

Nadelina
07-17-2009, 12:32
Сещам се за един начин да се изравни, но да се махне едва ли има. Можеш да си мажеш ръцете нагоре с кремовете за тен, например на Дав.

xplay
07-17-2009, 12:39
Оо.. много гадно...
:?
Освен да използваш бронзиращ крем и да се печеш, за да не е толкова фрапираща разликата ... :?

SunSmile
07-17-2009, 12:42
Опитай с автобронзант. Мажи си ръцете със слънцезащитен лосион/крем, където ве4е си хванала тен. Не мисля, че има начин да премахнеш естествен тен придобит без автобронзанти или др процедури за тен. Аз имам разлика от часовника си на дясната ръка, която е много голяма, защото часовника ми е по - голям и от няколко дни мажа бялата кожа с автобронзант на Нивеа. Наблюдавам потъмняване и след още няколко мазания мисля, че разликата няма да е толкова видима.
И аз съм с бяла кожа по принцип. Опитай с автобронзант и лосион със силен фактор на защита за вече потъмнялата част от ръцете ти. Мисля, че няма шанс да премахнеш тена :)

devi
07-17-2009, 17:11
Ох аз така имам ужаснаразлика отзад, понеже заспах на една ливада в планинапа по къси панталонки, после реших да си изравня тена и се пеках по банки, но не саобразих, че после ще искам да нося прашки и сега стана едно мазало.... и аз трябва да си изравнявам тена, а откачам от всичките тези разлики.

vellvet
07-18-2009, 13:55
мажи с избелващ крем мевстата където си почерняла и с автобронзант белите места :)

Ufff
07-18-2009, 15:26
ходи на солариум поне да станеш цялата черна

j_adore2
07-18-2009, 17:09
Отиди веднъж или два пъти на турбо за по 5-6 минути и всичко ще е идеално ;)

DimovB
07-18-2009, 17:31
http://www.sezambg.com/images/thumb/17.jpg

soif
07-18-2009, 17:44
Отиди веднъж или два пъти на турбо за по 5-6 минути и всичко ще е идеално ;)
и аз така си мисля