PDA

View Full Version : изтощоване на косата...



glymo14
07-17-2009, 12:24
хора, как да си изтоща косата ? Знам че малко въпроса е глупав, но като ми е изтощени ми седи по яко и ми е по светла, все едно съм седял цял месец на слъце такава иска мда ми стане косата, такава все едно сламени клечки и мека.. :D

Priceless
07-17-2009, 12:40
С преса или ютия 8-)

xplay
07-17-2009, 12:49
Спри да ядеш здравословно, суши я със сешоар постоанно, боядисвай се, стой на слънце, къпи се 5 пъти на ден, слагай гелове и пяна... :razz: :razz: :razz:

glymo14
07-17-2009, 12:50
С преса или ютия 8-)
преса нямам ама как ли ще стане с ютия ?.... :D косата ми е 4 см. тряя да си изгладя главата :D

Priceless
07-17-2009, 12:57
С преса или ютия 8-)
преса нямам ама как ли ще стане с ютия ?.... :D косата ми е 4 см. тряя да си изгладя главата :D

Еми .. не знам тогава 8-) Друг начин за изтощаване на коса не се сещам .. при това то отнема време .. аз мойта коса кво я прая още не съм я изтощила 8-) Трябва да направят такива шампоани за изтощаване, вместо за подхранване .. 8)

vampirekiss
07-17-2009, 12:58
Темата е шега,нали.
Иначе се изтощава от боядисване( най-вече от изрусяване)Също на мен ми става на нищо всяка година след морето.

xplay
07-17-2009, 13:03
Темата е шега,нали.
Иначе се изтощава от боядисване( най-вече от изрусяване)Също на мен ми става на нищо всяка година след морето.


И аз съм така след море ... ужасно е :-x

glymo14
07-17-2009, 13:07
Темата е шега,нали.
Иначе се изтощава от боядисване( най-вече от изрусяване)Също на мен ми става на нищо всяка година след морето.
не, напълно сериозно, като бях малък игаех по цял ден вънка и от слунцето косата ми се изтощаваше и ми седеше много яко, ставаше по червеникаваи някои косъмчета стъчаха все едно леяха :D... искам пак да си я направя така, аз съм момче няма от какво да се притеснявам да не си изтоща косата че нео да ми стане....4 см коса расте за 4 месеца поне при мене щото ми е много гъста косата