PDA

View Full Version : КАк да постъпя?



Leycey
07-17-2009, 13:18
Една моя приятелка харесваше много едно момче ,но той не й обръщаше внимание и вече твърди,че не го харесва.Един ден нямаше какво да правя,знаех скаипа му и реших да му пиша.Оказа се доста точен и имаме много общи интереси.В един момент чатът прерасна във флирт.Оказа се,че не ми е безразличен.Споделих всичко това с друга приятелка и тя започна да ме напада.Едва ли не ми каза,че съм кучка и това с въпросното момче е само за да се докажа,че мога да имам всеки.Каза ми,че искам да го отмъкна от моята приятелка,а аз и отговорих,че не искам,но дори и да го исках,той не е нейн и не я харесва.Това момче ми допада като човек,мисля че и аз му допадам.Попринцип дори чувствата ни да станат по-силни,както и да се развият нещата,не бих наранила моята приятелка,бих попречила на щастието си,както обикновено правя.МОля ви,дайте ми съвет.Как да постъпя? :-o :-o :-o

buntar90
07-17-2009, 13:23
приятелстото е на 1во място поне за мен ,а м/у др верно постъпваш като кучка (не искам да те обидя ами казвам странично мнение)

vicito
07-17-2009, 13:24
Поговори с момичето, което преди го е харесвала! Ако ти каже, че не го харесва, то тогава нищо не ти пречи да си с него и това ни най-малко те прави кучка, споко :?

xplay
07-17-2009, 13:31
Още не прави нищо. Ако момчето приска да тръгнете, тогава ок. Но поговори с приятелката си и си изяснете ситуацията. Ако не иска да е с нея, защо да не бъде с теб?
:P
При мен нещата бяха малко по-различни, за това не ти казвам веднага да тръгнеш с него.

xplay
07-17-2009, 13:34
Слушай кво, всички момичета са КУЧКИ.. ;]

Не е вярно. Има и изключения. Аз не съм от тях. :D :D :D

buntar90
07-17-2009, 13:37
Слушай кво, всички момичета са КУЧКИ.. ;]

Не е вярно. Има и изключения. Аз не съм от тях. :D :D :D
евала респект, че си признаваш ;-)

Hilary_
07-17-2009, 13:43
Слушай кво, всички момичета са КУЧКИ.. ;]
и как го реши??? :? :? :? :? Не слагай всички под общ знаменател .. "като всички момчета" ... :? :?

По темата: Ми за мен тва е глупаво ... защо не изчакаш да минат нещата толкова л инямаш търпение? :? Момчета много ... приятели малко ... :?

Leycey
07-17-2009, 13:55
приятелстото е на 1во място поне за мен ,а м/у др верно постъпваш като кучка (не искам да те обидя ами казвам странично мнение) Знам,че приятелството е на първо място,но досега винаги съм пренебрегвала моите чувства заради приятелите си и незнам какво да правя.Дали да продължа,да видя какво ще стане между нас двамата или да престана да контактувам с него.....



PS:Благодаря на всички :)

xplay
07-17-2009, 13:58
Слушай кво, всички момичета са КУЧКИ.. ;]

Не е вярно. Има и изключения. Аз не съм от тях. :D :D :D
евала респект, че си признаваш ;-)

Ем за к`во да се лъжем тука... 8-) :-P :-) :-)

ItalianMafia
07-17-2009, 13:58
Спри да контактуваш с това момче докато не се изясни с нея.. след това ако наистина се харесвате изчакайте да мине време и ТИ поговори с нея, ако това не я нарани действай .. Той ако наистина иска да е с теб ще чака ..

Kukumqvka
07-17-2009, 14:14
Спри да контактуваш с това момче докато не се изясни с нея.. след това ако наистина се харесвате изчакайте да мине време и ТИ поговори с нея, ако това не я нарани действай .. Той ако наистина иска да е с теб ще чака ..

Пак е права ;/ :)

Hilary_
07-17-2009, 14:15
Слушай кво, всички момичета са КУЧКИ.. ;]
и как го реши??? :? :? :? :? Не слагай всички под общ знаменател .. "като всички момчета" ... :? :?

По темата: Ми за мен тва е глупаво ... защо не изчакаш да минат нещата толкова л инямаш търпение? :? Момчета много ... приятели малко ... :?

Ill do whatever i want to do, key? ..
.. миии не :D :D ама не ми се спори ... :lol:

MaMkaMy
07-17-2009, 16:15
приятелстото е на 1во място поне за мен ,а м/у др верно постъпваш като кучка (не искам да те обидя ами казвам странично мнение) Знам,че приятелството е на първо място,но досега винаги съм пренебрегвала моите чувства заради приятелите си и незнам какво да правя.Дали да продължа,да видя какво ще стане между нас двамата или да престана да контактувам с него.....



PS:Благодаря на всички :)
че то не е задължително да спираш контакт с него... просто го давай по-полека ;)

MaMkaMy
07-17-2009, 16:17
Спри да контактуваш с това момче докато не се изясни с нея.. след това ако наистина се харесвате изчакайте да мине време и ТИ поговори с нея, ако това не я нарани действай .. Той ако наистина иска да е с теб ще чака ..
колко време трябва да мине за да се разберат те? и колко време трябва да се изчака за да поговори с нея...? какви са тия чаканици и изчаквания... живота нас не ни чака :?

mArMaLaDkA
07-17-2009, 16:23
Е, нормално. Когато наистина силно харесваш някого, не го забравяш за ден-два, месец-три, година-две... от личен опит ти говоря. Колкото и да приказва, че го е забравила - не е вярно.
Ти спестяваш изключително много неща.
1. Тя правила ли е някакви опити да общуват или само е мечтала по него?
2. Ти постоянно ли си сменяш гаджетата?
Като ми отговориш, и аз ще ти отговоря.

scyLLa
07-17-2009, 16:30
Boy/girlfriends come and go,but FRIENDS STAY FOREVER
(sometimes they go with them too)

Take_That
07-17-2009, 17:02
Поговори с приятелката си, която го е харесвала и и сподели чувствата си към въпросното момче. В зависиммост от реакцията й прецени дали си заслужава или не :)

MonSitY
07-17-2009, 18:23
ами като разичиташ на скайп флирта ще се получи :D :D вижте се на живо поговорете ако е наистина мн яко да си с него рискувай,но един вид наистина предаваш приятелка...

bog4eto
07-17-2009, 18:30
Мога да кажа само,че жените трябва да бъдат кучки :-) Колкото по-големи,толкова по-добре :-) Продължавайте в същия дух да си крадете гаджетата,приятелите,да лъжете,клюкарствате и интриганствате :-) Обичам ви! :-)

nIkEnCeTy_bE
07-17-2009, 18:37
Емии какво да ти кажа .. казваш, че държиш на приятелството и би предпочела да се лишиш от лично щастие. Ами тогава като си видяла примерно, че приятелката ти наистина има чуства към това момче (ако са истински, не поредното хлътване) тогава защо не си и дала скайпа му, за да си пишат да се опознаят, може и да беше станало нещо м/у тях .. ти тогава мисля, че не си го харесвала .. сега наистина, че приятелството е на първо място, защото хората са казали: Любовта е до едно време, но приятелството е завинаги. Аз не съм много съгласна с това да пренебрегвам личното си щастие, в крайна сметка живея за себе си, а не за другите. (може да прозвуча като егоистка, но .. ) Поговори с приятелката си, кажи и за чуствата си и така .. предполагам, че ще те разбере и ако стане така, що да не опиташ нещо с това момче, ако той изпитва нещо. Но най вече кажи всичко на приятелката си. :) :-)

Dollystar
07-18-2009, 07:02
Прави това, което ще те направи щастлива. Заради приятелката си не трябва да пречиш на щастието си, а тя ако ти е истинска приятелка ще прелътне гордостта си и ще се радва за тебе! :grin:

ItalianMafia
07-18-2009, 10:30
Спри да контактуваш с това момче докато не се изясни с нея.. след това ако наистина се харесвате изчакайте да мине време и ТИ поговори с нея, ако това не я нарани действай .. Той ако наистина иска да е с теб ще чака ..
колко време трябва да мине за да се разберат те? и колко време трябва да се изчака за да поговори с нея...? какви са тия чаканици и изчаквания... живота нас не ни чака :?

Ами тогава нека прецака приятелката си.. тя да спре да и говори и после да си живурка сама, а? .. Човек не тряя да мисли само за себе си!!!

allie
07-18-2009, 10:38
Спри да контактуваш с това момче докато не се изясни с нея.. след това ако наистина се харесвате изчакайте да мине време и ТИ поговори с нея, ако това не я нарани действай .. Той ако наистина иска да е с теб ще чака ..
колко време трябва да мине за да се разберат те? и колко време трябва да се изчака за да поговори с нея...? какви са тия чаканици и изчаквания... живота нас не ни чака :?

Ами тогава нека прецака приятелката си.. тя да спре да и говори и после да си живурка сама, а? .. Човек не тряя да мисли само за себе си!!!

ItalianMafia ее много праваа .. Момчетаа многоо .. а акоо ти е истинка приятелкаа .. не бии ли се замислилаа струва лии си момчетоо .. Говории с тфойта френдка ии виж кфа е ситоациятаа .. :)

valdesbg
07-18-2009, 11:13
Една моя приятелка харесваше много едно момче ,но той не й обръщаше внимание и вече твърди,че не го харесва.
Похвално. До тук готино девойче, което знае какво иска.


Един ден нямаше какво да правя,знаех скаипа му и реших да му пиша.Оказа се доста точен и имаме много общи интереси.
М супер, кво лошо има малко чат да му ударим. Запознанствата се хубаво нещо.

В един момент чатът прерасна във флирт.Оказа се,че не ми е безразличен.
Хм, обикновено така се разбират нещата. Общуването е важно.

Споделих всичко това с друга приятелка и тя започна да ме напада.
И ето че готиното девойче вече не е толкова готино.

Тя не ти е приятелка, не приема загубаата, и е незнайно по каква причина извърта нещата за да се чувстваш виновна и гузна за действята си. Решила е че каквото не е нейно, няма да е ничие.

Лошо е че и се връзваш.

Едва ли не ми каза,че съм кучка и това с въпросното момче е само за да се докажа,че мога да имам всеки.
А така ли е?

Каза ми,че искам да го отмъкна от моята приятелка,а аз и отговорих,че не искам,но дори и да го исках,той не е нейн и не я харесва.
Правилно. След това е трябвало да продължиш по твоята идея. Няма как да го отмъкнеш, просто защото той не е неин, и тя е казала че не го харесва.

Това момче ми допада като човек,мисля че и аз му допадам.
Тогава къде е проблема?

Попринцип дори чувствата ни да станат по-силни,както и да се развият нещата,не бих наранила моята приятелка,бих попречила на щастието си,както обикновено правя.
А трябва. Мисли за себе си, поставяй себе си на първо място. Не говорим да си егоист, макар че в умерени дози е много полезно. Не пренебрегвай щастието СИ и ТВОЯ живот заради капризите и неосъзнати детинщини на някой друг.

МОля ви,дайте ми съвет.Как да постъпя? :-o :-o :-o
Ако го харесваш - действай. Без задръжки, и без скрупули. Тя не ти е приятелка, използва те.

ItalianMafia - виждаш 5 лева на земята - какво ще направиш? Ще се наведеш да ги вземеш, разбира се. Ако в същия момент някой отнякъде дойде и ти каже тия пари са мои, аз първи ги видях, какво ще направиш?

Аз бих казал - да си ги взел първи. И с усмивка ще продължа по пътя си.

ItalianMafia
07-18-2009, 11:25
ItalianMafia - виждаш 5 лева на земята - какво ще направиш? Ще се наведеш да ги вземеш, разбира се. Ако в същия момент някой отнякъде дойде и ти каже тия пари са мои, аз първи ги видях, какво ще направиш?

Аз бих казал - да си ги взел първи. И с усмивка ще продължа по пътя си.

:razz: :razz: :razz: ок :lol:

flowerlina
07-18-2009, 12:08
Две мои много добри приятелки провалиха така приятелството си и накрая и 2те останаха без момчето.
Аз лично не бих постъпила така с приятелка