PDA

View Full Version : Ще разбере ли ?



ZaGadKkAa
07-17-2009, 18:08
Здравейте!Преди 4-5 дена ме болеше супер много гърлото и бях със запушен нос,а преди тфа бях се разболях и имах температура 39,но с температурата се преборихме!Една колежка на майка ми и беше казаал,че нейното дете се е разболяло от някакъв много гаден вирус и са били в болница!Тогава майка ми реши да ме заведе на лекар и да ми вземат кръв!Днес майка ми се обади на лекарката и я попита какви са резултатите,а тя и е отговорилаче имам засилени левкоцити и засилена утайка/нещо такова/ и е казала,че пак ще трябва да ми вземат кръв!Понеже преди няколко дена пуших според вас това ще се покаже ли и майка ми ще разбере ли,че съм пушила от докторката другия път,когато и се обади за резултатите!Благодаря на тези,които отделиха време и пуснат коментар!! :)

Boyd
07-17-2009, 18:19
Повишени левкоцити означават инфекция.
Сама прецени дали е по-добре майка ти да знае за пушенето или за резултатите от изследванията! Най-малкият проблем ще ти е пушенето!

ZaGadKkAa
07-17-2009, 18:25
защо мислиш така ??

EarthShaker
07-17-2009, 18:50
чакай ся, кво пуши :D

ZaGadKkAa
07-17-2009, 18:55
цигари..!! ноо аз попринцип преди месец и половина пуших..сега вече по 2-6- на седмица

t0d1t0
07-17-2009, 21:13
OMFG ... То за цигари ли става дума бе ... :? Та ... Споко бе пич няма да те разберат , че пушиш , освен ако не се прибираш вмирисан на цигари и т.н. , а бе обичайното :D

storex
07-18-2009, 07:59
Пушенето на цигари не е причината за увеличените ти стойности на левкоцити и СУЕ, пък и най-вероятно в скоро време ще почнеш да ги пушиш по 6 на ден, а не на седмица, така че няма какво да се притесняваш :)
Леле, както го написах ми прилича на това как покойната ясновидка Сана казва на Дейвид:
Сана: -Имаш ли здравословни оплаквания?
Дейвид: -Да, наболяват ме колената напоследък.
Сана: -Трябва да ти кажа, че след време ще починеш от сърце, така че не се притеснявай за нищо...

ZaGadKkAa
07-18-2009, 08:48
няма таква вероятност да започна да пуша по 6 на ден :) Благодаря на всики!! :-)

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 09:06
Еми най добре сама кажи на майка си, защото ако проблема се усложни може да разбере и лошо. :)

slap2trap
07-18-2009, 11:50
Бе аз мисля за трева става въпрос :D
За цигари ли па толкова ще ти се карат, не се безспокой за това, за другото по скоро ...

fuck_brainpants
07-18-2009, 20:27
НЯМА НИЩО, НЯМА ДА ТЕ ХВАНАТ ! От личен опит го казвам... :) Повярвай... не ги слушай другите кви глупости ти наливат в главата.. бях в болница 2 пъти ми вземаха кръв (пуших като комин) изследванията - хубавички, лекарите ми се рааадваха (била съм мн симпатична) :razz: