PDA

View Full Version : Първи път .... моля за савет (от Варна ако се намери някои)



deamonicus
07-17-2009, 19:38
..... Вече подлодих приателите си с въпроси по темата и да не ви подлудявам и вас ..... казаха ми да отида някаде на секс клуб или нещо от сорта и да видя как е ... проблема е че аз си нямам и идея каде и как да открия такова нещо

ще се радвам ако някои хвърли малко светлина по въпроса

monincetyyy
07-17-2009, 19:39
Кфо да видиш?!?!? :shock:

nIkEnCeTy_bE
07-17-2009, 19:47
Аз съм от Варна и ? Търсиш секс клуб, където да се развихриш, щото аз разбрах, че са ти препоръчали там да си направиш сефтето или нещ такова .. много несвързано .. ама ако е това не го прави там .. това е най тъпото нещо .. !! :shock: :)

monincetyyy
07-17-2009, 19:49
че толкова ли няма с кой? :lol: Майко мила на къде отива тоя свят!! Моме, я си намери един момък и си се чифтосвайте взаимно кфи са тия клубове кфи са тия тъпотии.. Ти на колко години си че да ходиш по клубове да се е*еш???

deamonicus
07-17-2009, 19:51
да всъшност точно това ми казаха да направя да си направя сефтето там, а за6то да е тупо ? ... а за несвързаното просто неможех да го свържа по добре

nIkEnCeTy_bE
07-17-2009, 19:56
Първо момче или момиче си ? И второ това пък е супер тъпо .. нямаш ли си приятел/а , че чак до клубове да стигнеш. По добре късно отколкото пък в това забутано място .. не мисля, че там ти е най подходящото място, особенно да си напраиш сефтето! :-D [b]

300
07-17-2009, 19:57
Като почнеш да успяваш да го свързваш ми се обади да ти реша проблема :)

monincetyyy
07-17-2009, 19:58
да всъшност точно това ми казаха да направя да си направя сефтето там, а за6то да е тупо ? ... а за несвързаното просто неможех да го свържа по добре
За кфо е тъпо? Ми тъпо е за повечето от нас защото секса е интимност.. И се предполага че би искала да си спомняш първия път като нещо между теб и човек към който имаш чувства. Представи си само един ден имаш си дете и почвате да си говорите за секс. И то те пита:
"Мамо, ти с кой спа за първи път?"
"Ми с някъф в един секс клуб.. бях по-малко от другите щото нямах сефте и за тфа отидох при някфи дето ги виждам за първи път да ми 'осъществят' мечтата ."
"Ееевала мамо! Ти си жена за пример!!!"
Пфф... аман...:X

AceXe
07-17-2009, 20:01
СлушЪй мА сЯ много внимЪтелнУ... По тея сИекс клОбове не знаеш КаКвО 'оДи ТаМ И КаКвО МоЖеЖ дА ПрИхВанИеш. ОсВеН ТоВа пАрВиАт СеКс е НеШтО МнОгО ЛиЧнО и СпЕцИаЛнО и Е аДсКИ МъЛоУмНо дА Си Го ПрОпИлЯвАш ТаКа, ЗаШтОтО е СаМо ЕдИн пАт !!!!!!!!!!


Едит: Абе хора не знаете ли, че Ф и В са различни букви ???

nIkEnCeTy_bE
07-17-2009, 20:01
Надали пък точно детето ще пита .. ся ако е момиче може би, щото ще споделя с майка си .. ама недей в секс клуб моля ти са .. тъпо е .. първият ти път трябва да е незабравим .. може да не е с човека, който обичаш, ама поне да не е в секс клуб ! :D

deamonicus
07-17-2009, 20:01
момче сън и да нямам си Приятелка (защо тук не е мястото да обяснявам)

нещо странно ли има в това .... нещо немога да хвана смешката :x

deamonicus
07-17-2009, 20:03
всъшност няма значение .... благодаря за отговорите

monincetyyy
07-17-2009, 20:03
момче сън и да нямам си Приятелка (защо тук не е мястото да обяснявам)

нещо странно ли има в това .... нещо немога да хвана смешката :x
Опс.. :D Аз те помислих за момиче.. :D :D Сори без да искам :lol: Както и да е де.. Абе земи си напраи сефтето с някфа путка.. Ама кфи са тия клубове глупави..Толкова кухи лейки дето само чакат някой да им го вкара щото си мислят че си дигат рейтинга така... а и варна е голям град, все ще намериш някъф индивид подобен :D Ай със здраве ;)

nIkEnCeTy_bE
07-17-2009, 20:04
Момче значи .. еми кат си по опитен тогава отиди да чукаш мацките в секс клуба! Сега мога да ти кажа да отидеш в Ароганса и да си избухнеш едно хубаво, ако имаш години. Затова не му мисли, ще си дойде времето! :-D

AceXe
07-17-2009, 20:04
момче сън и да нямам си Приятелка (защо тук не е мястото да обяснявам)

нещо странно ли има в това .... нещо немога да хвана смешката :x


И като си нямаш приятелка, защо не ходиш да си намериш, да я изчукаш и с удоволствие да си спомняш тази нощ, а не да помниш някакъв си смотан клуб, където през една жена сигурно е минал половината град и изобщо не знае какво е любов ?!?!?

scyLLa
07-17-2009, 20:17
Е не това ме уби сефте в секс клуб баси смеха :D доста си загорял май

mysterious93
07-17-2009, 20:25
Абе яя моралистите.. кво ни делите на мъже и жени?? ако е жена " оо не.. как така в клуб детето ти ще пита (то пък сякаш ще му разкажеш с подробности.. нз колко куха трябва да си.. ),а пък ако е мъж "а да отиди в еди кой си клуб.." стига сте се месили на хората :x кажете ако знаете някой клуб, ако не със здраве.

П.П сори не се сдържах :-D м то за тия клубове ако имаш 18.. абе все някога трябва да си минавал покрай такъв клуб ама просто да не си забелязал... виж в гугъл дали няма да ти излезе нещо :D да внимаваш да не се заразиш с нещо :D

YourPoison
07-17-2009, 21:41
о,боже мой ..

brokeninside13
07-17-2009, 21:57
Питаш дали има нещо странно в това?! :shock:[/i]

mimsssssss
07-17-2009, 22:16
Абе яя моралистите.. кво ни делите на мъже и жени?? ако е жена " оо не.. как така в клуб детето ти ще пита (то пък сякаш ще му разкажеш с подробности.. нз колко куха трябва да си.. ),а пък ако е мъж "а да отиди в еди кой си клуб.." стига сте се месили на хората :x кажете ако знаете някой клуб, ако не със здраве.

П.П сори не се сдържах :-D м то за тия клубове ако имаш 18.. абе все някога трябва да си минавал покрай такъв клуб ама просто да не си забелязал... виж в гугъл дали няма да ти излезе нещо :D да внимаваш да не се заразиш с нещо :D

+1 или разпитай в някоя дискотека някви момчета все някой ще е ходил

Smite
07-17-2009, 22:20
Като почнеш да успяваш да го свързваш ми се обади да ти реша проблема :)

+1

beliqsmok
07-17-2009, 23:06
Ако след сичко казано в темата го направиш, те признавам за най-зле мислещия човек :-o

BePoHuKa
07-18-2009, 04:14
Толкова кухи лейки дето само чакат някой да им го вкара щото си мислят че си дигат рейтинга така... а и варна е голям град, все ще намериш някъф индивид подобен :D Ми да.. Ти пък ако във Варна не можеш да си намериш някоя тогава просто не знам къде ще можеш :D За секс клуб не знам.. иди на дискотека по-добре ;)

experiment_m
07-18-2009, 06:05
Само за едното изпразване - няма смисъл :( . Усещането е много по яко, като сам успееш да си изпросиш секса. :P Освен ако мерака ти не е да го направиш за първи път с някоя на годините на майка ти :? ,защото хубавичките и младичките са бая скъпи.

Ufff
07-18-2009, 10:20
в Плейбой бара 8)

golqmumnik
07-18-2009, 11:43
Ходи на плажа и се запознавай с момичета бе,толкова ли е трудно,няма да ограбваш банка та толкова да го мислиш.Какъв е смисъла да даваш кинти за нещо,дето си е безплатно по принцип. :shock:

Neznachitelen
07-18-2009, 12:01
Може да не е привлекателен и да неможе да си намери приятелка ? :?

lipstik
07-18-2009, 12:53
момче сън и да нямам си Приятелка (защо тук не е мястото да обяснявам)

нещо странно ли има в това .... нещо немога да хвана смешката :x


И като си нямаш приятелка, защо не ходиш да си намериш, да я изчукаш и с удоволствие да си спомняш тази нощ, а не да помниш някакъв си смотан клуб, където през една жена сигурно е минал половината град и изобщо не знае какво е любов ?!?!?

+1
Авторе, много си зле. :)

Sevgincho
07-18-2009, 13:15
съвет* се пише ...

Sevgincho
07-18-2009, 13:19
а по темата : във Варна сигурно има лесни момичета , хвани си една и готово е работата :)

DJ_Mrav4o
07-18-2009, 13:25
Пробвай в Александър :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

JoLLiE92
07-19-2009, 16:43
хаха Александър даа.. иначе Playboy бе момче .. около общината е :)

a3c1M
07-19-2009, 17:46
..... Вече подлодих приателите си с въпроси по темата и да не ви подлудявам и вас ..... казаха ми да отида някаде на секс клуб или нещо от сорта и да видя как е ... проблема е че аз си нямам и идея каде и как да открия такова нещо

ще се радвам ако някои хвърли малко светлина по въпроса
вари на курва, след туй може и да лепнеш някоя болес но нали си напраил сефтето :grin: :-P