PDA

View Full Version : Помагайте



mysticinside
07-17-2009, 19:58
Сега и аз пускам една темичка.Така от около 1 месец може и повече като почна да ям ...каквото и да било се засищам с много малка част храна ...и след 15-20 минути пак огладнявам.... нормално ли е? и цикъла ми се беше бутнал нещо възможно ли е да е от това :)

mysticinside
07-18-2009, 11:08
Благодаря за многото отговори :(

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 11:25
Ами сега е лято, жега, нормално е първоначално да не ти се яде много и да огладняваш постоянно, а и има вероятност да е от цикъла. Просто и времето е едно такова шибано. Хората отслабват. Спокойно всичко ще си дойде на мястото.

fuck_brainpants
07-18-2009, 11:51
Да, нормално е !
Бях в същото състояние, но после от самосебеси станаха нещата :)
Аз дори нямах и апетит ! За целия ден бях на две малки купи сливи и това ми беше :(

batkodoki
07-19-2009, 00:22
Сега и аз пускам една темичка.Така от около 1 месец може и повече като почна да ям ...каквото и да било се засищам с много малка част храна ...и след 15-20 минути пак огладнявам.... нормално ли е? и цикъла ми се беше бутнал нещо възможно ли е да е от това :)

хормонално е,
дисфукция на инсулиновият ритъм

mysticinside
07-19-2009, 10:36
А на какво се дължи ? как се лекува? сериозно ли е? защото не съм много запозната :)

MrUndaztood
07-19-2009, 11:09
Това,което баткодоки каза предполага,че
Инслулина е хормон отделят от панкреаса,който се свързва с въглехидратите когато попаднат в кръвта,за да оползотвори енергията и отваря мускулните клетки,за да влезе в тях гликогена (захарите).
Може и да секретираш много PYY (от червата),който сигнализира в центъра за апетита,че си нахранена...

Не знам,изчакай със сигурност ще ти отговори човека :)