PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ НЕИЗДЪРЖАМ ВЕЧЕ ТАКА



iveta_bebeto
07-18-2009, 05:48
6iban problem i az samata nz kakvo iskam ... zna4i ot nqkolko dena iksam da skusam s priqtelq mi s nego hodihme 1 godina i 7 meseca .. no kogato skusame az iskam da sum s negoo v4era poiskah da skusame toi se razplaka posle se opravii be6e ni malko veselo kato priqtelii .. nokogato mi kaza 4e v tozi den pravim 1 godina i 7 meseca mi stana gadno i mi se priiska da se suberem .. kakvo mi stava kogato sum s nego non stop se karame durpam se mul4im sii a kogato skusame stavami jalno i iskam da se suberem ... kakvo da pravqq nemoga da razbera koe iskam pove4e .. :( pomognete mii

experiment_m
07-18-2009, 06:16
... kakvo da pravqq nemoga da razbera koe iskam pove4e .. :(
Ако ти не знаеш какво искаш, незнам ние как да разберем какво да те посъветваме.
А това дето си малчите постоянно или се карате - не е на хубаво. Намерете начин да комуникирате по между си по друг начин. Разговаряйте по между си, обсъждайте проблемите си, за да можете да ги решите. В противен случай тази връзка е обречена.
П.П. Сама си прецени дали тази връзка за теб е просто навик или наистина изпитваш нещо към момчето и вземи решениш, как да продължат взаимоотношенията ви.

RaZzer
07-18-2009, 07:41
Прекарайте известно време без да се чувате и виждате и така на всеки ще му се изясни какво чувства към другия! ;)

hooliganka89
07-18-2009, 07:44
Явно просто си свикнала с него.

Jumbie483
07-18-2009, 07:52
Пиши на кирилица !

Даже не ти прочетох темата..

pifchenceto
07-18-2009, 08:00
Свикнала си с присъствието му.Опитай да направиш нещо ,за да си оправите отношенията,пък ако не по-добре да се разделите.

xplay
07-18-2009, 08:31
Първи вариант: Разделяте се. Трябва да бъдеш силна и да не се поддаваш на думите му. Казваш му, че не може да продължавате така.

Втори вариант: Събирате се. Той те обича явно и ще се опитва да те задържи още и още. Трябват усилия и от твоя страна за да оправите нещата.

Изясни си какво чувстваш и какво искаш всъщност.
Има ли друго момче или е само той?

YourPoison
07-18-2009, 08:48
изясни си чувствата към него .. помисли искаш ли наистина да останеш с него,защото няма смисъл през 2 секунди само да се разделяте и събирате.. но от писаното от теб се вижда ,че той наистина държи на тебе .. ние неможем да ти помогнем..ти сама трябва да прецениш .. ; )

CraZyTyY
07-18-2009, 08:56
Не заслужаваш, това момче по- добре го остави да си намери друга, по - добра от тебе... :?

Take_That
07-18-2009, 12:20
Свикнала си с присъствието му.Опитай да направиш нещо ,за да си оправите отношенията,пък ако не по-добре да се разделите.

Съгласна съм

Hilary_
07-18-2009, 12:29
Това е навик ... :? :? Недей да го разиграваш ... или или ... :? :?

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!! :?

lipstik
07-18-2009, 12:42
Не карайте за глупости и няма да искаш да късате.

bog4eto
07-18-2009, 13:13
Дайте си известна почивка,да видите как е,като не сте заедно ;)

haritov
07-18-2009, 13:39
аааааа скарали се аре да късаме :D :D :D :D :D :D
страмно аз ако испитвам нещо към някоя няма да скъсам колкото и да се караме

curka87
07-18-2009, 14:03
:D Интересно....ти не знаеш какво искаш, а очакваш ние да ти кажем какво да направиш.....много обичам така.
Както и да е....
Според мен има голяма вероятност просто да си свикнала с този човек покрай теб и някак си да не искаш да си предствиш, че вече няма да го има до теб. Но това не означава,ч е трябва да тормозиш момчето....
Ако все пак искаш да си напълно сигурна в чувствата си към него можеш да опиташ да се разделите за малко, но наистина. Опитайте да не се виждате известно време. Така ще разбереш какво изпитваш към него и ше можеш да вземеш решение.

valdesbg
07-18-2009, 14:45
Хем сърби, хем боли... :)

Sladurchoo
07-18-2009, 17:07
Мисля, че трябва да се съберете .. щом неможете един без друг .. :-D

MonSitY
07-18-2009, 17:55
Прекарайте известно време без да се чувате и виждате и така на всеки ще му се изясни какво чувства към другия! ;)
+1

elsy
07-18-2009, 18:38
Ти сама трябва да решиш какво искаш :? Вече ти казаха... разделете се за известно време, обмисли чувствата си към него и тогава решавай дали да го късаш или не...

fifinkathefreak
07-18-2009, 19:06
Свикнала си много с него.
И аз съм така,даже сме в " поддържане на приятелси отношения с перспектива за връзка" повече време,отколкото бяхме двойка.но..както и да е.
Ако успееш да преодолееш факта,че си свикнала с него ще е много добре.Ако ли не,ще се блъскаш в омагьосан кръг известно време.