PDA

View Full Version : Лъжовна любов . . .



UnhappyGirL
07-18-2009, 06:57
Здравейте! Преди месеци бях писала тема тук, относно взаимоотношенията ми с най-добрия ми приятел... Но нещо се промени - той се влюби в мен .. поне така твърдеше. Аз в първия момент не исках да съм с него, защото така рискувах да изгубя едно приятелство ... Но все пак се събрахме... Започнаха и проблемите ... Той и семейството му трябваше да заминат да живеят в друг град и не можехме да сме заедно ... Той продължаваше да твърди, че ме обича, че му липсвам и че скоро ще се видим. И ето, че наистина се видяхме, макар и за малко... Говорихме си много и аз адски много се радвах, че съм отново с него. Но времето си мина и той трябваше да си тръгне .. ОТНОВО .... Пак ми повтори, че ме обича ... Прегърна ме ... отиде си .... На другия ден ми писа в скайп и ми каза, че предишния ден не изпитал нищо, след като ме е видял ... Че може би се е лъгал, че ме обича ... Че щял да се опита отново да ме заобича ... Аз му повярвах ... Но на следващия ден ми си обади и каза, че нямало смисъл и да се опитва ... Аз, разбира се, побеснях! Как можах да се влюбя точно в него, а сега да ме боли :cry: ! Попитах го дали има друга, но той ми отвърна, че ако имало щял да ми каже .. не искал да крие от мен. Пак започна с това, че щял да се опита да ме заобича, че ще се видим отново и ще се опитаме да се "сближим".... Аз се съгласих, но му отвърнах, че ако не е сигурен да не го прави, защото не искам отново да ме боли и пак да ми прави гадни номерца ... И му затворих. След това той звъня, но аз не му вдигнах ... Замислих се дали изобщо има някакъв смисъл. Все пак не искам никой да си играе с чувствата ми! И започнах да махам всичко, което ми напомняше за него ... Но все пак ще ида на срещата ... От къде да знам ... Може това да е начало на една любов, поддържана от двама човека, а не само от мен! :) Все пак надеждата умира последна, но ако нищо не се получи - аз продължавам напред ... Той не е единственото момче, но е единствения, когото обичам! ... Благодаря на тези, които прочетоха това... :-)

vicito
07-18-2009, 07:04
Не искам да ти убивам надеждите, ама не можеш да обичаш някой на сила. Ако любовта си е отишла, значи няма смисъл. Сори, ако са гадни думите ми, но аз така си мисля. Но дано не съм права!

haritov
07-18-2009, 07:07
напомняш ми на предишната ми връзка и моето гадже мислеше като теб ама грешеше

повярвай ми на никой мъж не му трябва да казва че обича някоя дето е в гъза на географията ако има друга ще те зареже на мига повярвай ми

fire_cat
07-18-2009, 07:08
Гадно е, че сте си провалили приятелството. Не разбирам как може уж да те е харесвал много, пък после да е решил, че не е така. Първо разбери дали ти изпитваш нещо към него. Ако е така, изчакай и виж дали ще може да се съберете отново. Ако пък вече не изпитваш нищо към него, се опитай отново да оправите приятелството си.

UnhappyGirL
07-18-2009, 07:09
Не искам да ти убивам надеждите, ама не можеш да обичаш някой на сила. Ако любовта си е отишла, значи няма смисъл. Сори, ако са гадни думите ми, но аз така си мисля. Но дано не съм права!

и аз това му казах, че не можеш да ръководиш чувствата си и ако не иска да не го прави... :)

AceXe
07-18-2009, 07:11
Не искам да ти убивам надеждите, ама не можеш да обичаш някой на сила. Ако любовта си е отишла, значи няма смисъл. Сори, ако са гадни думите ми, но аз така си мисля. Но дано не съм права!

Намерил се кой да го каже....


По темата... Много ти е тежко, но трябва да го забравиш. Дистанцираната любов не е любов, а една заблуда. Забрави го, колкото и да е трудно. :(

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 07:14
Отсега ти казвам, че според мен връзката ви е загубена, заради разтоянието. За любовта няма граници, но много гадно постъпва. Казва ти, че те обича, после не изпитал нищо. Май не знае и той какво изпитва. В крайна сметка права си, че не е единствения. :)

vicito
07-18-2009, 07:14
Не искам да ти убивам надеждите, ама не можеш да обичаш някой на сила. Ако любовта си е отишла, значи няма смисъл. Сори, ако са гадни думите ми, но аз така си мисля. Но дано не съм права!

Намерил се кой да го каже....


По темата... Много ти е тежко, но трябва да го забравиш. Дистанцираната любов не е любов, а една заблуда. Забрави го, колкото и да е трудно. :(

Оф на тебе какъв ти е проблема?!??!?!

UnhappyGirL
07-18-2009, 07:15
Благодаря на всички за съветите :-) И той беше ми предложил да си останем само приятели, но за сега не мога ... Ще изчакам чувствата ми да охладнеят ... Да съм сигурна, че като го видя няма отново да се ускори сърцебиенето ми (така да го кажем) ...

UnhappyGirL
07-18-2009, 07:17
Отсега ти казвам, че според мен връзката ви е загубена, заради разтоянието. За любовта няма граници, но много гадно постъпва. Казва ти, че те обича, после не изпитал нищо. Май не знае и той какво изпитва. В крайна сметка права си, че не е единствения. :)

За сега нищо няма да правя, защото това се случи тези дни ... Но има време ... Ще се оправя ... Все пак не знам какво ще стане по-нататък. :)

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 07:18
Това да чакаш чуствата ти да охладнея, смисъл няма. Не можеш да заповядваш на сърцето! По добре излизай с приятели. Той там сигурно (в неговия град, ако живее вече там) ще си намери компания и така. Няма лошо да си останете приятели, но връзка от разтояние не е връзка. :)

UnhappyGirL
07-18-2009, 07:21
Не, няма да живеят там, ще се връщат през есента :) ... А до тогава вече се надявам да знам какво да правя

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 07:25
До тогава ще си намериш друг според мен. Summer Time :-)

Jumbie483
07-18-2009, 07:51
Явно си била само моментно увлечение. Не взимайте тези неща толкова сериозно.
Ако и твоите чувства изчезнат след време ще можете спокойно да продължите приятелството си ;)

CraZyTyY
07-18-2009, 08:58
Шанс... :-|

UnhappyGirL
07-18-2009, 09:50
Много благодаря за мненията! :) :-)

ItalianMafia
07-18-2009, 10:06
Не искам да ти убивам надеждите, ама не можеш да обичаш някой на сила. Ако любовта си е отишла, значи няма смисъл. Сори, ако са гадни думите ми, но аз така си мисля. Но дано не съм права!

Намерил се кой да го каже....


По темата... Много ти е тежко, но трябва да го забравиш. Дистанцираната любов не е любов, а една заблуда. Забрави го, колкото и да е трудно. :(

Напротив! Връзките от разстояние са трудни, но за сметка на това са най-силни!

По темата: Жалко, че сте развалили приятелството си. Той е много объркан. Мисля, че те обича като приятелка, защото наистина не иска да те наранява и да те боли, *опитва* се да те обича, само дето насилна не се обича.. Според мен самият той трябва да се изясни със себе си, защото връзка от разстояние трудно се задържа.. Тя не може да просъществува когато само единия се бори, за нея трябват два силни характера.. Хубавото е случая е, че няма да изпаднеш в депресия.. Живота продължава..
Успех.. :)

Hilary_
07-18-2009, 10:24
Според мен е загубено всичко ... това да се "опиташ" да заобичаш някого не ми се връзва ... :? :?

SuperBadSuperFresh
07-18-2009, 10:27
Ама писна ми от хора,които незнаят какво искат бееее :-x Много интересно как ли пък така те обича и след някоя и друга седмица ааа ми то ми мина.Лошото за теб е че си влюбена.Обаче след като вече е в друг град можем да си припомним израза:Очи,които не се виждат,се забравят.Успех :-)

ItalianMafia
07-18-2009, 10:28
Обаче след като вече е в друг град можем да си припомним израза:Очи,които не се виждат,се забравят.Успех :-)

Наистина ли ?? :shock:
Колко умно .. На колко си? 12-13?
Това не е истина! Има толкова много успешни връзки от разстояние!

allie
07-18-2009, 11:06
Все пак надеждата умира последна, но ако нищо не се получи - аз продължавам напред ... Той не е единственото момче, но е единствения, когото обичам!

Евалатаа мацкоо .. когатоо ти четох постаа ии сее замислихх .. пореднатаа нещасна приятелска връзкаа .. няя смисъл да ти казвамм каквото и да билоо тии самаа сии правиш изводитее .. :)

UnhappyGirL
07-18-2009, 11:54
E, все още не съм сигурна в нищо. :) Трябва да осмисля своите и неговите действия и да си дам сметката дали изобщо имаше смисъл да се захващам с него, като знам какви са последствията :?

Take_That
07-18-2009, 12:11
Според мен трябва да продължиш напред - без него ...... Момчето явно не знае какво иска ....

flowerlina
07-18-2009, 12:15
Според мен трябва да продължиш напред - без него ...... Момчето явно не знае какво иска ....
+1

SuperBadSuperFresh
07-18-2009, 12:54
Обаче след като вече е в друг град можем да си припомним израза:Очи,които не се виждат,се забравят.Успех :-)

Наистина ли ?? :shock:
Колко умно .. На колко си? 12-13?
Това не е истина! Има толкова много успешни връзки от разстояние!

Не ме разбра :) Не казвам че няма успешни връзки от разтояние а че това че все пак е далече ще и помогне да го забрави по-лесно от колкото ако живее например на съседната улица.
На 16 съм.

ItalianMafia
07-18-2009, 12:55
Обаче след като вече е в друг град можем да си припомним израза:Очи,които не се виждат,се забравят.Успех :-)

Наистина ли ?? :shock:
Колко умно .. На колко си? 12-13?
Това не е истина! Има толкова много успешни връзки от разстояние!

Не ме разбра :) Не казвам че няма успешни връзки от разтояние а че това че все пак е далече ще и помогне да го забрави по-лесно от колкото ако живее например на съседната улица.
На 16 съм.
Ок.. сори :)