PDA

View Full Version : Каймакът на обществото



Muse_of_Madness
07-18-2009, 09:14
Традиционното: Що е то и има ли почва у нас?
И същественото: Къде да го търсим?

machoka
07-18-2009, 09:16
Каймакът на обществото винаги са били изтъкнатите представители на изкуството, но те никога не са посмяли да се окачествят като такива.

mostwanted
07-18-2009, 09:16
Тва е висшето общество :lol:
намира се в Люлин 8-)
и ена друга тема за размисъл
Дали Бил Гейтц е почва и има ли той педера*т унас ?

Muse_of_Madness
07-18-2009, 09:18
Каймакът на обществото винаги са били изтъкнатите представители на изкуството, но те никога не са посмяли да се окачествят като такива.
И защо тая скромност?

machoka
07-18-2009, 09:23
А, те хич не са скромни... ако им чуеш големите усти.. ама какво да ги правиш, като знаеш колко 'заслужил' страхопочитание и уважение човек седи пред теб, каквото и да ти плямпа не е от значение, като се запознаеш с живота му.

Muse_of_Madness
07-18-2009, 09:52
Ексо, ай не се лови за думите, интересно ми е да се каже нещо. Ето ти тема, неразисквана през трите години, които изкарах в тоя форум, а вероятно и преди това.
Щото на какъвто и Унамуно примерно да се позова, друго си е едно земно изказване.

WILD__BOY
07-18-2009, 10:06
А, те хич не са скромни... ако им чуеш големите усти.. ама какво да ги правиш, като знаеш колко 'заслужил' страхопочитание и уважение човек седи пред теб, каквото и да ти плямпа не е от значение, като се запознаеш с живота му.

пък и да се определиш като "каймака на обществото" носи своите последствия и задължения

ScionOfStorm
07-18-2009, 14:10
Имаме един наложен ни от медиите т.нар. "каймак на обществото", който общо-взето е равнозначен на помийна яма с менструални остатъци от нечия женственост. В случая на женската част от набедения "каймак" - разпродадена из различни босове - мрачни или немрачни, или пък музикални или икономически магнати /примерно/.

Ние за какъв "каймак" ще си говорим?

Защото честно казано аз не съм виждал или чувал особен истински такъв..може проблемо да е у мен.

Muse_of_Madness
07-19-2009, 11:33
Абе аз започнах тая тема и Мац най-добре се ориентира като че, защото под каймак се имаше впредвид духовния елит на страната.
Ексо ми се струва, че пак използва най-често срещаното значение, ама знам ли.

hardball
07-19-2009, 12:39
Елитът сте вие, боклукът са другите.