PDA

View Full Version : Толкова ли е лесно?!



beb4yy
07-18-2009, 09:28
Не разбирам в живота си се запознаваме с хиляди хора обаче един ден когато любов се появи между тези хора и някой сбърка или другия не отг на чувствата му трябва да приключат всякаква връзка не разбирам само аз ли немога да изхвърля човек който е бил веднъж в живота ми само аз ли немога да спра да го търся и да се надявам да бъде като преди ! Искам тъпата надежда да умре да се откажа, но когато искам нещо силно просто немога и всеки следващ сравнявам с него толкова е трудно за мен да продължа напред и да забравя човек който всеки ден се чувахме пишехме виждахме само аз нямам сили да продължа напред нима другите могат ? :?

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 09:34
Когато загубиш любовта не я превръщай в омраза..
защото е подло да мразиш някого на когото до вчера си казвал "Обичам те!" :) Така е хората не се забравят. Само важните оставят след в сърцата ни и ни променят и ние никога не можем да бъдем същите. Просто си чуствителна и когато обичаш даден човек не го забравяш и винаги си запазваш топлите чуства. И аз съм така :) Просто всеки е различен с характера си :) :-)

beb4yy
07-18-2009, 09:47
Иска ми се да се променя :o

Hilary_
07-18-2009, 09:47
Аз съм горе долу по съшия начин ... проблема е там, не че не можеш, а че не искаш .. предпочиташ да живееш в спомените, защото така е по-лесно ... но виж рано или късно трябва да осъзнаеш, че е минало и е тръпка отживяна.. да било е хубаво, но щом е приключило значи нещо е липсвало .. а щом той не е пожелал да останете поне приятели, познати .. значи не си заслужава да се тормозиш .. ще намериш някой друг .. да ще ти е трудно .. ще те връхлитат спомените .. ще го сравняваш, но после ще осъзнаеш, че всъщност всичкото това трябва да си остане някъде там .. само и единствено като спомен!!! :-)

evelinka1122
07-18-2009, 09:50
мисля, че трябва да повярваш с друго, и то е че си достатъчно силна да продължиш напред без този човек...

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 09:50
И аз искам, защото ние момичетата повечето сме чуствителни и се давим в сълзи от спомени .. толкова сме чуствителни, че позволяваме на хората да ни нараняват и да ни тъпчат, а не трябва така. Ще намериш любовта, ще се отдадеш, излизай, забавлявай се. :-)

ItalianMafia
07-18-2009, 09:55
^ ;-)

Ако те наранят още няколко пъти искаш или не искаш сама ще се промениш ..

Kostadin_682
07-18-2009, 09:57
Когато загубиш любовта не я превръщай в омраза..
защото е подло да мразиш някого на когото до вчера си казвал "Обичам те!" :) Така е хората не се забравят. Само важните оставят след в сърцата ни и ни променят и ние никога не можем да бъдем същите. Просто си чуствителна и когато обичаш даден човек не го забравяш и винаги си запазваш топлите чуства. И аз съм така :) Просто всеки е различен с характера си :) :-)
+1

SuperBadSuperFresh
07-18-2009, 10:30
И аз съм забелязала същото.Някой ме нарани и ми каже ще те разбера,ако не искаш вече да си говорим/пишем/виждаме...Ама кой е казал така...Иди ги разбери.

valdesbg
07-18-2009, 11:22
Не разбирам в живота си се запознаваме с хиляди хора обаче един ден когато любов се появи между тези хора и някой сбърка или другия не отг на чувствата му трябва да приключат всякаква връзка не разбирам само аз ли немога да изхвърля човек който е бил веднъж в живота ми само аз ли немога да спра да го търся и да се надявам да бъде като преди ! Искам тъпата надежда да умре да се откажа, но когато искам нещо силно просто немога и всеки следващ сравнявам с него толкова е трудно за мен да продължа напред и да забравя човек който всеки ден се чувахме пишехме виждахме само аз нямам сили да продължа напред нима другите могат ? :?

Спокойно, не си само ти. Заблудените сте повече от много. Лошото е, че бройката ви расте в геометрична прогресия.

Най-лесното нещо е да изхвърлиш някого от живота си. Най-трудното да го задържиш там.

SuNsEt
07-18-2009, 12:00
Ако продължаваш да мислиш по този начин и за напред,всеки път щом ти разбиват сърцето ще страдаш.Отпусни се...и гледай напред.

DJ_Mrav4o
07-18-2009, 12:05
Не лесно, но пък никой не е казал, че е невъзможно. Всичко опира отново до воля и желание от твоя страна да го направиш.

Най-трудното да го задържиш там. Ей това е най-вярното твърдение до сега, според мен :)

Take_That
07-18-2009, 12:06
мисля, че трябва да повярваш с друго, и то е че си достатъчно силна да продължиш напред без този човек...

+++ А може би и да спреш да се самосъжаляваш :)

vampirekiss
07-18-2009, 12:11
Въпрос на мислене,на възгледи.Всеки може,но не всеки успява.Воля му е цаката.

smiLe49
07-18-2009, 20:04
Ами и аз съм така.Доста време се измъчвам за минали неща.Било то приятели или гадже.Но и аз винаги се сещам за минали неща и искам всичко да е както преди.Чудя се как ще е без даден човек и съжалявам мн дълго време и макар и трудно се научих да съм силна.Кво да се прави...такъв е живота. :)

PEOPLE ALWAYS LEAVE :)

sulley
07-18-2009, 20:27
Мисля,че те разбирам,пък и всички ти дадоха много мъдри и житейски съвети,но все пак всичко опира до теб.
Някой ден,от само себе си,ще ти омръзне да го търсиш или да го слагаш на такова важно място в живота си.Но ако не искаш да чакаш този ,,някой ден,, трябва обърнеш внимание на другите важни неща в живота ти,които го усмислят. Сигурна съм,че има такива.Успех с всичко и най-вече с чунствата занапред. :-)

beb4yy
07-18-2009, 20:30
Добре какво да правя как да не ме боли при раздяла с даден човек какво да си повтарям наум и да си давам хъс един вид и да бъда силна...

valdesbg
07-18-2009, 20:59
Добре какво да правя как да не ме боли при раздяла с даден човек какво да си повтарям наум и да си давам хъс един вид и да бъда силна...

Просто го изхвърляш от живота си, или го местиш в друга категория хора - например познати, не толкова добри приятели, или специални приятели. Сложно ли е?

beb4yy
07-18-2009, 22:00
Добре какво да правя как да не ме боли при раздяла с даден човек какво да си повтарям наум и да си давам хъс един вид и да бъда силна...

Просто го изхвърляш от живота си, или го местиш в друга категория хора - например познати, не толкова добри приятели, или специални приятели. Сложно ли е? неиска да е в никоя категория :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

valdesbg
07-18-2009, 22:42
неиска да е в никоя категория :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

Значи го измиташ от живота си. По лесно е за теб. Не искаш, мрънкало, което да ти натяква че си боклук, нали?

beb4yy
07-18-2009, 22:43
неиска да е в никоя категория :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

Значи го измиташ от живота си. По лесно е за теб. Не искаш, мрънкало, което да ти натяква че си боклук, нали?ех ти ставаш за мой приятел от толко време ме нахъсваш възхищавам ти се на миленето

Nadelina
07-18-2009, 23:42
Жените сме си такива - наивни, емоционални. Не се притеснявай, има толкова много като теб.