PDA

View Full Version : Трябва ли да сме истински когато обичаме?



ItalianMafia
07-18-2009, 10:56
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

Hilary_
07-18-2009, 10:59
Ами според мен тярбва да се явява като "най - добър приятел", но в граници .. и наистина не тярбва всичко да се знае от до .. защото се губи загдъчността на една връзка и тя се изчерпва ... :)

FiRe_LaDy
07-18-2009, 11:00
Мисля,че не е лошо да си пазим в тайна някой неща.Някакъв % ...

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 11:08
Има неща, които не можем да кажем на приятеля си, такива неща, които само най добрите ни приятели знаят. Има неща, които се пазят в тайна. Добре е човека до теб да знае всичко за теб. В чуствата си определено трябва да сме искренни, да не крием и да не лъжем , ако се случи нещо с нас или се промени нещо в нас. Интересно е, когато човека до теб постепенно те опознава и така оценява, човека до себе си! Приятеля ти е човека до теб, който най много обичаш, но не винаги може да ти е най добър приятел! Понякога не трябва да се доверяваме на приятеля си, защото след като се разделим след време с него не се знае какво може той да каже .. и така стават едни локуми. :wink:

allie
07-18-2009, 11:10
Има неща койтоо трябва да се премълчават .. :-) ноо все пакк .. човека до теб за да ти има доверие трябваа да споделяш .. споделянетоо ф една връзка е най - важнотоо .. такаа мисля де :)

slun4ice_90
07-18-2009, 11:13
Нужните неща-да,НО не и всичко! :)

valdesbg
07-18-2009, 11:25
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

Споделянето, доверието, и неспестяването на информацията са в основата на една връзка за да бъде тя здрава и стабилна. И а смятам че е добре да си казваш всички неща. Не е задължително на момента в който са се случили, но ако с партьора ти не сподлеиш - с кого друг ще споделяш? И да, щом си с някого значи твоят живот живо го интересува, както и неговия теб. Ти как би се почувствал/а ако знаеш че ти спестяват информация?

golqmumnik
07-18-2009, 11:38
Всичко казвам,с изключение на някои въпроси от прекалено лично естесво-например семейството ми.

haritov
07-18-2009, 11:42
най-важно е доверието в една връзка

сами си направете извода каква роля играе споделянето кой споделя

Jumbie483
07-18-2009, 11:47
Загадъчността винаги е интересна.
Но аз съм против това, да криеш и да премълчаваш неща от половинката си.

bog4eto
07-18-2009, 11:49
Зависи :P

flowerlina
07-18-2009, 11:51
Има неща, които не можем да кажем на приятеля си, такива неща, които само най добрите ни приятели знаят. Има неща, които се пазят в тайна. Добре е човека до теб да знае всичко за теб. В чуствата си определено трябва да сме искренни, да не крием и да не лъжем , ако се случи нещо с нас или се промени нещо в нас. Интересно е, когато човека до теб постепенно те опознава и така оценява, човека до себе си! Приятеля ти е човека до теб, който най много обичаш, но не винаги може да ти е най добър приятел! Понякога не трябва да се доверяваме на приятеля си, защото след като се разделим след време с него не се знае какво може той да каже .. и така стават едни локуми. :wink:

valdesbg
07-18-2009, 11:51
Загадъчността винаги е интересна.
Но аз съм против това, да криеш и да премълчаваш неща от половинката си.
Загадъчност и споделяне са две различни неща.

Jumbie483
07-18-2009, 11:54
Загадъчността винаги е интересна.
Но аз съм против това, да криеш и да премълчаваш неща от половинката си.
Загадъчност и споделяне са две различни неща.

Авторката го е споменала, за това изразих мнението си по такъв начин.

vampirekiss
07-18-2009, 12:08
Аз винаги пазя едно част от сърцето си в сянка.Според мен така е по-добре.Има неща,които е по-добре да са си тайна.

lipstik
07-18-2009, 12:46
Споделянето, доверието, и неспестяването на информацията са в основата на една връзка за да бъде тя здрава и стабилна. И а смятам че е добре да си казваш всички неща. Не е задължително на момента в който са се случили, но ако с партьора ти не сподлеиш - с кого друг ще споделяш? И да, щом си с някого значи твоят живот живо го интересува, както и неговия теб. Ти как би се почувствал/а ако знаеш че ти спестяват информация?


И аз мисля така.

GaBiIi__
07-18-2009, 12:54
оо абсурд да споделям абсолютно всичко и да искам това от него няма тръпка .. няма връзка :)

lipsvashh_mi
07-18-2009, 17:58
доверието е най-важното ,за да е стабилна една връзка...това да споделяш с партньора си също,понеже по-голямата част от връзката се гради на словесната комуникация и споделянето..
сега,не може естествено да знае човека всичко от до-има някои неща,които са твърде лични и за най-близките ти хора и ги пазиш само за себе си..сам преценяваш,кое можеш да споделяш и кое не :)

Punisherrr
07-18-2009, 18:14
Не знам защо някои решихте,че е лошо гаджето ти да ти е и най-добър приятел... и че тайните неща се споделят с приятели. Е предполагам зависи кой как възприема 'гаджетата'...
Аз ако не с момчето ми няма с кой да споделя и да ме разбере така добре.. той ми е и приятел и любим. :) Не виждам как може това да пречи.

titinkaa
07-18-2009, 18:26
аз съм на принципа на истината,ест ти трябва да му имаш доверие а и до някъде и той на теб,за да му споделяш всичко,аз например всичко му казвам не крия нищо даже и от личния си живот доста неща съм казвала

elsy
07-18-2009, 18:28
Според мен, трябва да се споделя :)

sladur4etyYy
07-18-2009, 18:30
не може да се казва всичко, аз и на най- добрата си приятелка не казвам абсолютно всичко. предпочитам да си имам по нещо и само за мен :)

tuzaro
07-18-2009, 19:26
всичко трябва да му казваме, освен като изневеряваме, тва може да си го спестяваме че съм забелязал че не са много доволни после.

sulley
07-19-2009, 13:22
Добър въпрос.
Пак си е до човека,пък и двойката.Може би като цяло,наистина повече пречи,отколкото да помага на нещата.Но също е важен и начина,по който ги казваме.Ако се чувстваме добре в кожата си и ние си се приемаме,ще ни приеме и другия.Или поне в някои случаи.. :)

Python5
07-19-2009, 20:40
Ако не те питат, няма нужда да дрънкаш като кифла. Ако те пита трябва да му отговориш. Отнася се и vice versa.

dan40123
07-19-2009, 20:44
едно е да си истински друго е да не се разкриваш напълно ако питаш за второто по-добре да си открит

got2Bthe1
07-19-2009, 21:00
Доверието е важно....естествено че човека трябва да те познава. ... казваш че ако знае всичко за теб се губи итереса???Тогава се чудя ако не знае коя си и каква си какво прави с теб ваобще....

Emoooo0
07-20-2009, 06:55
Ima ne6ta koito trqbva da se premal4avatqkolkoto i blizak da ti e tozi 4ovek!!!Spored men taka ako se razkrivame na gadjeto si to moje daje da ni i zareje zaradi tezi fakti,koito sme spodelili s nego!!!Li4no az ti go kazvam za6toto na men mi se e slu4valo da me zarejat zatova,4e sam spodelqla s nego mnogo raboti ot moq li4en jivot.zatova mislq 4e ne e nujno da spodelq6 vsi4ko s lubimiq.spodelqi,no ne prekaleno ima ne6ta koito trqbva da si ostanat v taina...... :) :) :) :) :) :) :)

Priceless
07-20-2009, 06:57
Е много ясно, че трябва. Иначе връзката не е пълноценна. Човека, с когото си трябва и да ти е най-добър приятел. В противен случай кого обичаш? Човека, когото е той всъщност, или човека, за когото се представя? :?

AceXe
07-20-2009, 07:11
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Priceless
07-20-2009, 07:14
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Така е. Друг е въпроса, че много хора слагат маски, независимо за какъв тип връзка говорим - приятелска или любовна. И често в стремежа си да се харесат на хората забравят за истинската си същност :?

AceXe
07-20-2009, 07:20
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Така е. Друг е въпроса, че много хора слагат маски, независимо за какъв тип връзка говорим - приятелска или любовна. И често в стремежа си да се харесат на хората забравят за истинската си същност :?

Не я забравят... Заравят я, но винаги я усещат и знаят за нея. Свикват обаче да не се влияят от истинската им същност. Страхът е нещото, което винаги показва истинската същност на един човек.

Priceless
07-20-2009, 07:22
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Така е. Друг е въпроса, че много хора слагат маски, независимо за какъв тип връзка говорим - приятелска или любовна. И често в стремежа си да се харесат на хората забравят за истинската си същност :?

Не я забравят... Заравят я, но винаги я усещат и знаят за нея. Свикват обаче да не се влияят от истинската им същност. Страхът е нещото, което винаги показва истинската същност на един човек.

Да.. знаят. От друга страна обаче я подтискат дълбоко в себе си, именно от страх, че другите ще я видят, когато вече са свикнали с измислената същност и няма да харесат истинската :)

AceXe
07-20-2009, 07:26
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Така е. Друг е въпроса, че много хора слагат маски, независимо за какъв тип връзка говорим - приятелска или любовна. И често в стремежа си да се харесат на хората забравят за истинската си същност :?

Не я забравят... Заравят я, но винаги я усещат и знаят за нея. Свикват обаче да не се влияят от истинската им същност. Страхът е нещото, което винаги показва истинската същност на един човек.

Да.. знаят. От друга страна обаче я подтискат дълбоко в себе си, именно от страх, че другите ще я видят, когато вече са свикнали с измислената същност и няма да харесат истинската :)

А това е продиктувано от снобизъм, мода, комплекси, притеснения, простотии, самочувствие... Изобщо хората се правят не непукисти, но всъщност се получава така, че се влияят от мнението на хора, на които не им пука за тях.

Priceless
07-20-2009, 07:27
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Така е. Друг е въпроса, че много хора слагат маски, независимо за какъв тип връзка говорим - приятелска или любовна. И често в стремежа си да се харесат на хората забравят за истинската си същност :?

Не я забравят... Заравят я, но винаги я усещат и знаят за нея. Свикват обаче да не се влияят от истинската им същност. Страхът е нещото, което винаги показва истинската същност на един човек.

Да.. знаят. От друга страна обаче я подтискат дълбоко в себе си, именно от страх, че другите ще я видят, когато вече са свикнали с измислената същност и няма да харесат истинската :)

А това е продиктувано от снобизъм, мода, комплекси, притеснения, простотии, самочувствие... Изобщо хората се правят не непукисти, но всъщност се получава така, че се влияят от мнението на хора, на които не им пука за тях.

И от странното желание на повечето да се харесат на ВСИЧКИ .. което само по себе си е невъзможно :)

AceXe
07-20-2009, 07:35
Съгласен съм... Хората сами си усложняват живота. Вместо просто да са себе си и да живеят както им доставя удоволствие, всички са се побъркали на тема "Аз съм по-готин от него..." и всичко като започнат така резултата е сега налице. Влез в един 8ми клас в някое квартално даскало - примерно 55то в Дървеница и виж каква кифленска история е. Момичета - абсолютни кифли. Момчета - половината фешъни с цветовете на дъгата по косите си, една четвърт гнусни метъли, които ходят лятото с боти (да се правят на големи фенове) и още една четвърт разни мърляви лигльовци, които само излагат пола ни.

Priceless
07-20-2009, 07:36
Съгласен съм... Хората сами си усложняват живота. Вместо просто да са себе си и да живеят както им доставя удоволствие, всички са се побъркали на тема "Аз съм по-готин от него..." и всичко като започнат така резултата е сега налице. Влез в един 8ми клас в някое квартално даскало - примерно 55то в Дървеница и виж каква кифленска история е. Момичета - абсолютни кифли. Момчета - половината фешъни с цветовете на дъгата по косите си, една четвърт гнусни метъли, които ходят лятото с боти (да се правят на големи фенове) и още една четвърт разни мърляви лигльовци, които само излагат пола ни.

Пък то ко .. всичко е абсолютния фалш и сляпо следване на модата :? :?

danchy
07-20-2009, 07:50
загадачността :) се заражда точно от непълното споделяне :) ако казваш всичко ... мммм къде е тръпката? къде е точно оная загадачност която те е подтикнала към връзката и в крайна сметка все от нещо трябва да се поддържа пламъка... ако не от загадачността от какво друго?

XTREMEFREERIDE
07-20-2009, 08:09
Загадъчност. :smt108 Пффф. Не виждам смисъл да бъда с един човек, за който не знам всичко.. или почти всичко. Трябва да познавам човека до себе си. Връзка се гради върху доверие, не върху тръпка. Ако се обичате, тръпката си я има така или иначе.
Аз незнам ако не мога на най - близкия си човек да споделя, тогава на кой?! Забелязала съм даже, че от както съм с приятеля си, аз нямам нужда от дневник. Той ми е като дневник. Всичко му споделям. И за себе си, за семейството си, за приятелите си, за училище... всичко.
Ама това са си моите принципи.
Вие си знаете...

dessko
07-20-2009, 08:32
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

ItalianMafia
07-20-2009, 13:39
Човек винаги трябва да бъде себе си. Независимо дали говорим за връзка или за улицата.

Ти казваш ли всичко на непознати ? :shock:

NaNa_SladuRana
07-20-2009, 13:42
небих тръгнала с някого сомо защото е много готин, такива хора стават за чукане и много рядко за нещо повече,аз попринцип търся до себе си човик,който се е докоснал до същността ми и е разбрал поне частица от нея :)

sladkish_14
07-20-2009, 17:03
Зависи.От това за колко дълга връзка говорим, лично аз съм била напълно откровенна със всичките си половинки.И не , НЕ е вярно , че като споделяш нещата ще станат безинтересни.Аз имах 2 годишна връзка и вярвай ми всичко знаехме един за друг , буквално 7 месеца след раздялата ни мога да ти кажа сега къде е , с кого е , какво прави , кога ще се прибере и защо е там ! До толкова сме знаели какво правим , че още го знам :-D .. Важно е да си откровен в една връзка , така човека те опознава максимално !И те обиква още повече , когато криеш част от себе си няма как да очакваш много от тази връзка , след като си на половина истинска !

Slave4You
07-20-2009, 17:36
Според мен трябва да се знаят неща за човека до теб, само че постепенно. Не примерно първите две седмици вече да знае повече за теб от майка ти, защото мн бързо ще му стане скучно с теб. Но пък и не е нормално да ходите примерно 2 години и да не знае нищо.. така няма да се чувствате близки.

Bandolero
07-20-2009, 17:43
небих тръгнала с някого сомо защото е много готин, такива хора стават за чукане и много рядко за нещо повече,аз попринцип търся до себе си човик,който се е докоснал до същността ми и е разбрал поне частица от нея :)

Радвам се че все още има такива момичета :)
Но недей винаги да съдиш по-външността на дадено момче :)

sapa91
07-20-2009, 18:38
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

Е ми ако няма да споделяш всичко на човека които е показал че те обича се запитай
"Защо ми е да съм с някои когато няма да му споделя и най малкото"(не говоря за теб а принципно)

Нормално е да се разпадни такава връзка то единия не може да има доверие на другия :( важно е да се споделя всичко поне аз така мисля :)

lovec
07-22-2009, 17:39
много ясно че не хах

InloveAgain
07-22-2009, 18:37
Мисля,че не трябва . Все пак има неща,които човек трябва да ги знае само за себе си .. неща,които са маловажни и не засягат другия.. неща ,които просто не са от значение..
Когато всичко се знае за другия просто някакси става безинтресно .. Това е моето мнение :).

3oPuTy
07-22-2009, 18:48
Всичко засягащо и двама ни трябва да се знае ...
Всички проблеми,които има другия (говоря за проблеми,които са се случили по време на връзката,без значение дали са свързани с нас) би трябвало да се знаят,защото се очаква човека срещу теб да е преди всичко твой приятел,на когото можеш да разчиташ и да споделиш.
Останалите неща са просто подробности,които можем да запазим за себе си :)

sun4e
07-22-2009, 19:38
Добре е ,ако човекът до теб е като твоя най-добър приятел,за да можеш да му споделяш всичко,но все пак всеки си им неговото лично пространсто,което си е само за него.Има някои неща,които са си само наши.Губи се връзката ако твоя човек знае АБСЛЮТНО всичко.

buntar90
07-22-2009, 20:43
като ти гледам заглавието на темата явно нещо не ти е ясно. мисълрта ми е че ако не си истински как може да обичаш и в такъв случай тази любов, любов ли е всъщност?
ако не сиистински не е любов ами някво увлечение, харесване ии както искаш го наречи

bogzfaggot
07-22-2009, 22:09
Чакайте малко.Ква загадъчност искате вие ако ходите с някои 2 години примерно?Тая загадъчност минава с времето.Тва не значи че човека трябва да ти омръзне...Разбира се че никoй не може да знае всичко за теб.Всеки има тайни

Nakadah
07-23-2009, 03:40
не баце
ако искаш
можеш И да лъжеш

guinessgirl
07-23-2009, 11:03
някакси не знам кой би могъл да ме обича,аз знае всичко за мен от-до.. просто не ми се вярва.

някои неща трябва завинаги да си останат скрити ;)

selens
07-23-2009, 12:27
Аз винаги пазя едно част от сърцето си в сянка.Според мен така е по-добре.Има неща,които е по-добре да са си тайна.
+1

Extremescream
07-23-2009, 13:11
Има неща,които не са да си ги говориш с гаджето.Не върви да започнеш да му обясняваш колко се притесняваш дали ще ти е свършила спиралата утре.Но шегата настрана-хубаво е да има неща,които да пазиш за себе си.

ItalianMafia
08-01-2009, 18:25
не баце
ако искаш
можеш И да лъжеш
Eх, ти така ли правиш ?

Assshley
08-01-2009, 19:20
Разбира се всеки си има неговите малки тайни,негови си догадки и мисли,негови случки,които иска да запази за себе си,но според мен приятелството е в основата на една връзка тоест ТРЯБВА да е основата на една връзка .Преди време с не бяхме така с приятеля ми . Тоест постоянно гледахме да се надлъжем и т.н,но с течение на времето това се промени и започнахме да си казваме всичко дори и болезнените истини,които някои биха си спестили.За мен лично така е по-добре .

myHeartIsOnlyForYou
08-01-2009, 20:09
Загадъчността казвате била интересна...да ама в началото....Ако имате сериозна връзка за каква загадъчност става въпрос....Всеки сам си преценява шансовете и рисковете.Ако имаш сериозна връзка трябва да се споделя.Разбира се все пак може да се пропусне в колко часа сте посетили WC-то ...ама мен "загадъчността" би ме изнервила и не би ми била приятна!Тя е част от свалката и началото на връзката....Как ще обичаш един "загадъчен" човек след като не го познаваш :-D .А интересът няма да се загуби ако има разнообразие,например да се правят нови неща и така лека-полека да се върви напред.....Винаги човек прави нови неща в живота си и ако допусне партньра си до себе си и живота си,няма да се загуби интереса...Но тука вече май стигнах до партньор в живота,така че нзззз....Може би тук е разковничето защо тийновете страдат като имат дълга връзка,а след време тя свърши.Според мен те са били с нагласата,че все някога ще скъсат и затова се е и получило така.Не се дали всичко от себе си,а в същото време са се влюбили.Направили са си такава връзка(за определен период),но любовта просто се е появила.Ето затова зависи кой какво иска....Може би наистина жените незнаем какво искаме :( .Искаме любов и обич,но знаем че все някога ще скъсаме...Еми мъжете май са прави да не ни я дават....Те знаят че ако ни я дадат ще страдат....И в последна сметка,ако приемем че тийн връзките имат край,то тогава моето мнение е че не е неопходимо да се споделя всичко.....

krem4et0
08-02-2009, 06:21
Споделям абсолютно всичко с половинката си. Нямам тайни от него, както и той от мен. Нямам по-близък човек от него, по-добър приятел, другар. С напредване на връзката все по-малко неща трябва и могат да се скрият. И все пак...човек винаги таи нещичко в себе си.

r3s53c7
08-02-2009, 06:25
Защо пък не ? :?

YourPoison
08-02-2009, 07:33
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

Споделянето, доверието, и неспестяването на информацията са в основата на една връзка за да бъде тя здрава и стабилна. И а смятам че е добре да си казваш всички неща. Не е задължително на момента в който са се случили, но ако с партьора ти не сподлеиш - с кого друг ще споделяш? И да, щом си с някого значи твоят живот живо го интересува, както и неговия теб. Ти как би се почувствал/а ако знаеш че ти спестяват информация?
на същото мнение ..

mariqqqqq
08-02-2009, 07:37
аз съм на мнение че щом си избрала да бъдеш с даден човек то ти трябва да му споделяш,все пак това е част от връзката (сериозните връзки става ?).иначе аз също съм така преразположена да споделям с приятеля си и нямам страх че връзката ни ще се изчерпа..просто няма ли доверие и разбиране,накъде си тръгнал ?! :-D

kroasandvi4
08-02-2009, 10:01
Загадъчността е за хора,които си търсят чукане за една вечер.



ми мъжете май са прави да не ни я дават....Те знаят че ако ни я дадат ще страдат.........

Нямаш представа колко си права.

eminemfenka
08-02-2009, 10:09
Чак пък всичко... :?

Bvlgar
08-02-2009, 13:20
Бъди семе си и споделяй това, което смяташ за редно.

Sh@d0w
08-02-2009, 13:26
Много ясно че трябва да споделяш всичко с твоята половинка,на какво ще се гради връзката Ви ако не на доверие :?

malka_sladkka
08-02-2009, 13:46
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

:shock:

lorinka29
08-02-2009, 14:15
Според мен трябва да се споделя толкова,че да е достатъчно гаджето да не се чувства сякаш не искаш да му казваш нищо!Но трябва да има и загадъчност!Така мисля! :) :) :)

8992LIGHTER
08-02-2009, 14:22
не споделям нищо ...нямам си гадже а когато имах пак не споделях защото беше уникално тъп и не знаеше що е жив :-|

Sh@d0w
08-02-2009, 14:24
...защото беше уникално тъп и не знаеше що е жив :-|

хаха owned. :D

8992LIGHTER
08-02-2009, 14:33
...защото беше уникално тъп и не знаеше що е жив :-|

хаха owned. :D

така си беше :lol:

Tomorrowww
08-02-2009, 14:38
''.. и незнаеше що е жив '' :razz: :lol: :lol: :lol:

Marrisa
08-02-2009, 15:24
има неща,който просто не трябва да се казват :)

Sh@d0w
08-02-2009, 15:26
има неща,който просто не трябва да се казват :)

Мислиш ли?Подсети ме щото аз не се сещам,дай пример.Ако си готов да споделиш живота си с даден човек и го обичаш истински,а също така и му имаш доверие не би следвало да имаш тайни от него нали така?Поправи ме ако греша :)

SpOrTs_GiRl
08-02-2009, 17:07
Много хубава тема. Все пак основата на една здрава връзка е приятелството, нали? Възможността да можеш да споделяш с човека до теб не само хубавите, но и лошите неща.. Доверието също, за каквото и да е. Ако се притесняваш от реакцията му за всяко нещо, казано от теб, какво правите изобщо? Нужно е да приемеш и лошите черти на другия. Когато си просто влюбен не ги виждаш. Но когато го обикнеш.. тогава ги виждаш, но обичаш и тях. Тук не става въпрос да споделяш как като си била на 6 хамстера ти избягал и паднал в тоалетната. Не смятам, че загадъчността на връзката идва от това, че премълчаваш неща, които може би партньора ти трябва да знае. Предпочитам всичко да е открито и ясно, така и без това ще бъдат избегнати доста притеснения и излишни въпроси..

0nem0retIme
08-02-2009, 20:33
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

Споделянето, доверието, и неспестяването на информацията са в основата на една връзка за да бъде тя здрава и стабилна. И а смятам че е добре да си казваш всички неща. Не е задължително на момента в който са се случили, но ако с партьора ти не сподлеиш - с кого друг ще споделяш? И да, щом си с някого значи твоят живот живо го интересува, както и неговия теб. Ти как би се почувствал/а ако знаеш че ти спестяват информация?

Аз си казвам абсолютно всичко...винаги в началото на една връзка се обсъждат много неща-споделянето и доверието са едно от тях...Всеки си казва от какво ще има нужда в тази връзка...Аз и приятелят ми решихме,че ще се чувстваме по-добре ако си казваме всичко...Това не ни създава проблеми,а напротив...Много ми олеква като си му кажа всичко, а и мисля,че така доверието е по голямо... :)

roshlichka
08-02-2009, 20:54
ами според мен трябва да има дори и малка загадъчност иначе както каза ти след известно време вече няма да има какво да правим заедно..

SunShinePearl
08-02-2009, 21:15
Споделям абсолютно всичко с половинката си. Нямам тайни от него, както и той от мен. Нямам по-близък човек от него, по-добър приятел, другар. С напредване на връзката все по-малко неща трябва и могат да се скрият. И все пак...човек винаги таи нещичко в себе си.
+1

GossipGirl89
08-02-2009, 21:24
Има неща, които са прекалено лични и си го оставяме за себе си, но пък общо взето едно 90% трябва да се споделя с партньора... Нали точно за това ни е такъв?Нали точно за това е човекът, когото обичаме и на когото вярваме ? Споделянето е един вид доверие... За да споделиш нещо значи си сигурен, че можеш да разчиташ на човека да ти помогне с каквото може...

KoRnFlAkE
08-02-2009, 21:30
няма нужда да се споделя от-до. някои неща нямат нужда да бъдат казвани просто.

beliqsmok
08-02-2009, 21:47
Много е полезно за една наистина сериозна връзка да няма "спестяване на информация" . Ако наистина имаш сериозни намерения към момчето/момичето трябва да си споделяте всичко :) . Но има и друг момент .. някои (особено момчетата) не са способни да споделят сичко (и аз съм така) . Просто не съм свикнал много да говоря и дори това което имам да казвам го казвам с 2 думи .. без абсолютно никакви подробности . Тъпо ми е .. и искам да се променя, но не мога :( За това не трябва да вините половинката си, че не споделя всичко :)

ItalianMafia
08-04-2009, 20:12
Много хубава тема. Все пак основата на една здрава връзка е приятелството, нали? Възможността да можеш да споделяш с човека до теб не само хубавите, но и лошите неща.. Доверието също, за каквото и да е. Ако се притесняваш от реакцията му за всяко нещо, казано от теб, какво правите изобщо? Нужно е да приемеш и лошите черти на другия. Когато си просто влюбен не ги виждаш. Но когато го обикнеш.. тогава ги виждаш, но обичаш и тях. Тук не става въпрос да споделяш как като си била на 6 хамстера ти избягал и паднал в тоалетната. Не смятам, че загадъчността на връзката идва от това, че премълчаваш неща, които може би партньора ти трябва да знае. Предпочитам всичко да е открито и ясно, така и без това ще бъдат избегнати доста притеснения и излишни въпроси..

miminkaa
08-23-2009, 22:28
Ами ако се обичаме истински каквото и да си кажем то няма да разруши обичта.. Така че е по добре да се казва всичко
:smt057

ShtrudeL
08-23-2009, 22:46
Мисълта ми е.. трябва ли да споделяме всичко с човека до себе си?..
Нямам напредвид да се крие нещо или да се лъже, а просто наистина ли има нужда да сме напълно истински с тях?.. Да знаят всичко, от - до.. Не мислите ли, че това другия да знае всичко за теб убива една връзка?.. Няма загадъчност, с течение на времето се губи и интерес..
Пускам темата, защото една моя приятелка наскоро беше оставена точно заради това, че не споделя с приятеля си и на него му писна..
Наистина ли човека до нас трябва да знае всичко или можем да запазим част от същността си само за себе си? И откога любимият човек трябва да ти е и най-добрия приятел?..
Говоря за връзките на нашата възраст, не за брак или нещо подобно, защото там това е ясно..

Пп: Мисля, че няма такава тема, поне намен не излезе в търсачката..

Има голяма разлика от това да споделяш и от това да се разкриеш пред някой що за човек си. Колкото и да споделяш не мисля,че човека може да загуби интерес съм теб Оо Но да..колкото повече опознаваш даден човек и шансовете да ти омръзне по-бързо се увеличават. За щастие не съм човек,на който лесно му омръзва нещо.

Zaharinka
08-23-2009, 23:28
Ами аз пък винаги имам нещо което другия не знае.И така е по-добре знам,че не ме познава напълно и съответно ако реши няма,как да ме нарани дотолкова,че да се променя радикално....

tuzaro
08-23-2009, 23:34
Ами аз пък винаги имам нещо което другия не знае.И така е по-добре знам,че не ме познава напълно и съответно ако реши няма,как да ме нарани дотолкова,че да се променя радикално....аз колко такива неща имам :lol: :lol:

SomewhereInTime
08-23-2009, 23:42
Аз пък мисля, че трябва да си заслужи доверието ми, както и аз неговото. Опознаването трябва да става постепенно. Ако наистина обичам някого, колкото повече го опознавам, толкова повече ще ми се иска да съм с него.
Плюс това, няма как да опознаеш някого напълно. Хората се променят и влияят от какво ли не.Според мен,винаги има с какво да те изненадат.

PurpleDream
08-23-2009, 23:51
разбира се, че трябва да сте и приятели и да си споделятте, но според мен не е необоходимо да си разказвате целия живот и да споделяте всичките си мисли минали ви някога през главата...

Dollystar
08-24-2009, 06:12
Ако връзката ни е силна и заслужава- ДА

Rhype
08-25-2009, 07:24
Любовта се крепи на лъжата :-o