PDA

View Full Version : секс в кола



dzatara93
07-18-2009, 11:17
Здравейте.Аз съм на 16 преди два дена баща ми ми купи БМВ 316компакт и се намери една мацка в квартала детото иска да я повозя и ест. аз не отказах повозихя.Обикаляхме около 30 мин.Тя е много красиваи си пада маи калко лека.Струвамисе 4е искам да правя секс с нея някои 6те ми кажели как да си го поискам.


Благодаря предварително.

Extremescream
07-18-2009, 11:21
Да,на 16 понеже имаш книжка дас караш......

dzatara93
07-18-2009, 11:23
няма зна4ение аз карам кола оъ 5 клас из града и карам пистов мотор от 7 клас а и ба6тами ми пла6та актовете тожа нее проблем

Extremescream
07-18-2009, 11:24
Темата ми звучи като такаааава ебавка.Карал кола от 5клас..даааа,ей са повярвах :?

dzatara93
07-18-2009, 11:26
ами 6то дане карам града ние малък а и ба6тами ми дава а и 6том не врярва6 то пи6е6

Gabroveca
07-18-2009, 11:29
заслужаваш да ти теглят един як бой, пък после върви карай...

olive_oil
07-18-2009, 11:31
няма зна4ение аз карам кола оъ 5 клас из града и карам пистов мотор от 7 клас а и ба6тами ми пла6та актовете тожа нее проблем а аз карам личен самолет от детската градина.

dzatara93
07-18-2009, 11:33
габрожец 6то да ме БИят ко сам направил ба6та ми ми е купил колата тои ми е дал клио4овете 6те правя кои си иска6 . И АЗ ЗАДАВАМ ТЕМА А ВИЕ КАДЕ ОТИДОХТЕ ВИЕ НА МЕН НЕМИ БЕРЕТЕ КАГАРА ЗА АКТОВЕТЕ

Extremescream
07-18-2009, 11:37
Хлапе,ебавката не си струва
Няма толкова тъп родител на дете 5ти клас да му купи кола на 16, и да кара от 5ти. :?

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 11:38
Еми щом казваш, че изглежда лека, значи очаква да действаш. Няма да я питаш аи да праим секс. Почвам да я целуваш примерно и така ще си дойде всичко. Сближете се. Само да питам ти искаш нещо повече от секс ли или само за единия път?

ubuntureload
07-18-2009, 11:38
Е такова лайнарче като теб ако ми падне ще му eбa пyтката лелина не давам гаранция че ще го спасят и по болниците.... Такива пикльовци предизвикват маса смъртни случаи....Да не ти е късмет да ми паднеш батенце честно ти казвам ще те събират часовникари четката ти за зъби ще е безработна и ако остане нещо здраво по тебе трябва банкет да правиш ......


п.п. Баща ти и той е за ремонт и него бих го поочесал здраво ....

dzatara93
07-18-2009, 11:41
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.

chaotic
07-18-2009, 11:43
Е такова лайнарче като теб ако ми падне ще му eбa пyтката лелина не давам гаранция че ще го спасят и по болниците.... Такива пикльовци предизвикват маса смъртни случаи....Да не ти е късмет да ми паднеш батенце честно ти казвам ще те събират часовникари четката ти за зъби ще е безработна и ако остане нещо здраво по тебе трябва банкет да правиш ......


п.п. Баща ти и той е за ремонт и него бих го поочесал здраво ....
Стига е нинджа , стига се прай и ти на мъж по форумите..

Extremescream
07-18-2009, 11:46
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.

Научи се да пишеш и след това отивай да чукаш

dzatara93
07-18-2009, 11:46
ubuntureload
знае6 ли 4е едно ку4е коетолае не хапе затова по добре си затвори остата 6тото само си прави6 проветрение

ubuntureload
07-18-2009, 11:47
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.
Целта беше да се похвалиш че имаш най-калпавото БМВ правено някога, с най сдухания мотор, ако става въпрос за карането също съм карал много преди да взема СУМПС , но с придружител в безлюдни райони... А такива изцепки като твоята са за шамари и то яки...
А за зависта ... за 2 години смених много коли много по добри от кирливото БМВ а за курволяците бате по добре не се хвали ...... ставаш прекалено смешен....

dzatara93
07-18-2009, 11:48
Extremescream
ЗАЩО НЕ ДОИДЕ6 ДА МИ НАПРАВИШ ЕДНА СВ**КА .

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 11:48
dzatara93 Ще ми отговориш ли ? Аз не разбрах, тая мацка те привлича аз едното ебане или за нещо повече ?

ubuntureload
07-18-2009, 11:49
ubuntureload
знае6 ли 4е едно ку4е коетолае не хапе затова по добре си затвори остата 6тото само си прави6 проветрение
Така е ама аз не съм куче... там е разликата... за справка пребивал съм и жени ....

Extremescream
07-18-2009, 11:50
Extremescream
ЗАЩО НЕ ДОИДЕ6 ДА МИ НАПРАВИШ ЕДНА СВ**КА .

Щото на неграмотни маймуни не правя

dzatara93
07-18-2009, 11:51
И САМО ЗА ЕДИН ПАТ 6ТОТО НЕ Е МНОГО ЗА ИСКАНЕ КОИ ТО ДОИДЕ В КВАРТАЛА МУ Е КА4ЕНА Я НА МОТОР Я НА КОЛА ТЯ СИЕ ТАКАВА.

dzatara93
07-18-2009, 11:52
Extremescream
АМА ОТКАДЕ ГИ ВАДИ6 ТЕ БИСЕРИ БЕ АМА ТИ МАИ ТРЯВА ДА И ДЕ6 НА ЛЕКАР А .АКО ИСКА6 СЛЕ Д МАЛКО ИДВАМ ХВАШТАМ ТЕ ЗА РА4И4КА И НА ЛЕКАР

ubuntureload
07-18-2009, 11:52
И САМО ЗА ЕДИН ПАТ 6ТОТО НЕ Е МНОГО ЗА ИСКАНЕ КОИ ТО ДОИДЕ В КВАРТАЛА МУ Е КА4ЕНА Я НА МОТОР Я НА КОЛА ТЯ СИЕ ТАКАВА.
БАте ходи прочети една книжка да се ограмотиш и тогава се прави на дупенцето на квартала ....

dzatara93
07-18-2009, 11:58
ubuntureload ВИЖ КО ПУ**О РО6АВА ЗАРАДИ Е ТАКИРА ПОСЕРИ4И КАТО ТЕБЕ МОЯТА ТЕМА ОТ ЕДНА ОТИДЕ НА СПУВНЯ.ЗАТОВА АЗ НЯМА ДА ПИ6А ПОЙ4Е ЕТУКА ЕБЕТЕ ПРИТЕ КОТО ИСКАТЕ ОТ МЕНЕ ТОЛКОВА

miss_kiss181
07-18-2009, 11:59
Божееее, той още не може да пише, пък тръгнал да кара и да ебе. :shock: Е това е поколението след нас и лошото е, че ще става по-зле.
А относно темата, еми като порастнеш малко всичко ще си дойде от само себе си, защото за всичко си има време. Относно тази завист, зя която пишеш в един от коментарите си мога само да кажа, че едва ли някой от тук завижда за това, че е пропуснал шанса си на 16 да убие някой, дори и себе си в това число.
Е такива богати лекета не мога да ги понасям, защото си мислят, че всичко става с парите на мама и на тати, и като пораснат стават ебаси боклуците, защото мама, и тати вече ги няма само да дават. :shock: :shock: :-x :-x :-x :-x

Extremescream
07-18-2009, 12:01
Extremescream
АМА ОТКАДЕ ГИ ВАДИ6 ТЕ БИСЕРИ БЕ АМА ТИ МАИ ТРЯВА ДА И ДЕ6 НА ЛЕКАР А .АКО ИСКА6 СЛЕ Д МАЛКО ИДВАМ ХВАШТАМ ТЕ ЗА РА4И4КА И НА ЛЕКАР

За да измисляш бисери си трябва и мозък.Не знаех,че ако имаш такъв те водят на лекар.Явно ще ти присадят малко и на теб,та поне малко по-добре измислени ебавки да правиш

ubuntureload
07-18-2009, 12:02
Е такива богати лекета не мога да ги понасям, защото си мислят, че всичко става с парите на мама и на тати, и като пораснат стават ебаси боклуците, защото мама, и тати вече ги няма само да дават. :shock: :shock: :-x :-x :-x :-x
Такива индивиди обикновено не порастват.... в най добрия случай не умират от свръх доза ... а от билборд или дърво .... :? :? :? :o

dzatara93
07-18-2009, 12:03
miss_kiss181
1 АЗ НЕСМА БОГАТО ЛЕКЕ -ЗА6ТОТО ТАТКОМИ НЕ НЕ НЯКОИ БИЗНЕСМАН А ЗЕМЕДЕЛЕЦ.
2 .АЗ РАБОТЯ НАРАВНО С НЕГО И ЗАТОВА МИ КОПУВА КОЛИ И МОТОРИ.
3.АЗ ИМА КНИЦКА ЗА МОТОПЕД -ТОВА ОЗНА4АВА 4Е АЗ САМ У4ИЛ ИСПИТНИТЕ ЛИСТОВКИ И САМ ПРО4ЕЛ ПРАВИЛНИКА ЗА ДВИЖЕНИ ПО ПАТИ6ТАТА,
таКА4Е СПОИНО ДА СПИ6 НЯМА ДА ТЕ УБИЯ НА ПАТЯ

Jumbie483
07-18-2009, 12:04
Ако питате мен, автора все още е пети клас :D

miss_kiss181
07-18-2009, 12:04
ubuntureload
знае6 ли 4е едно ку4е коетолае не хапе затова по добре си затвори остата 6тото само си прави6 проветрение
Така е ама аз не съм куче... там е разликата... за справка пребивал съм и жени ....

абе тва не е някво кой знае какво геройство, че си пребивал жена така че не го истъквай повече. Супер тъпо е :?

Extremescream
07-18-2009, 12:04
Как си прочел правилника,бе момче!Ти си неграмотен! :shock:

dzatara93
07-18-2009, 12:04
ubuntureload АМИ ИМА РЕ6ЕНИЕ БЕ ПИТ КАТОТЕ Е СТРАХ ДА КРА6А 6ТЕ ВАРВИ6 ПЕ6 ИМА ЕДИН ЛАФ КАТО НЕ МИСЛИЛА ГЛАВАТА ПАТЕЛИ КРАКАТА

miss_kiss181
07-18-2009, 12:07
miss_kiss181
1 АЗ НЕСМА БОГАТО ЛЕКЕ -ЗА6ТОТО ТАТКОМИ НЕ НЕ НЯКОИ БИЗНЕСМАН А ЗЕМЕДЕЛЕЦ.
2 .АЗ РАБОТЯ НАРАВНО С НЕГО И ЗАТОВА МИ КОПУВА КОЛИ И МОТОРИ.
3.АЗ ИМА КНИЦКА ЗА МОТОПЕД -ТОВА ОЗНА4АВА 4Е АЗ САМ У4ИЛ ИСПИТНИТЕ ЛИСТОВКИ И САМ ПРО4ЕЛ ПРАВИЛНИКА ЗА ДВИЖЕНИ ПО ПАТИ6ТАТА,
таКА4Е СПОИНО ДА СПИ6 НЯМА ДА ТЕ УБИЯ НА ПАТЯ

Абе мен не ама такива като тебе. Ми добре може и да си ги чел, друг е въпроса какво ти е влезнало в главата. Няма значение баща ти какъв е просто според мен си още малък и това не е подходящото въспитание за едно 16 год. момче.

Neznachitelen
07-18-2009, 12:12
Вие пък кво плюете момчето ? Каза , че е в малък град следователно няма много голямо движение и не е толкова опасно .. И аз като си ида на село карам , който може кара , който неможе стои и гледа .. Говорите за колата му ? Нали сам си е изкарал парите .. завиждайте ! :o

ItalianMafia
07-18-2009, 12:15
Ми кажи и: ще прайм ли секс или не? :lol:

dzatara93
07-18-2009, 12:17
Neznachitelen
и аз се опитах да им обясня но не успях те бяха като лешояди .И за ва6и сведения аз Сам оТ СВИЛЕНГРАД

ubuntureload
07-18-2009, 12:18
Момчета повярвайте ми много сте прости ама трагично е направо...!!!!
А г-це miss_kiss181 Каква е разликата между тъпата кифла и глупаво говедо.... за да съм и трошил главата явно е имало смисал...А попринцип боя като цяло не е геройство ако ще си говорим истини ...

smiLexaga1n
07-18-2009, 12:20
Голям смях. :lol: Учудвам се, че автора на темата е чел правилника за движение по пътищата и как въобще е изкарал изпитите. Като в 3-4 изречения има близо 20 правописни и няколко пунктуационни грешки. Не се ли научихте да ползвате "ч" вместо "4" и ""ш/щ" вместо "6" . Дори на фонетиката ги има тези букви, но все тая. Наистина няма за какво да ти завиждаме. Малко самочувствието ти е повече. И първо се научи да пишеш след това обиждай, поне да беше вярно. Колкото до момичето, щом е "лека" както каза nIkEnCeTy_bE, действай тя най-вероятно ще отвърне. :) И мм тогава късмет с момичето, и си карай бмв-то в града/ на село, там където си го караш. :D

dzatara93
07-18-2009, 12:20
ubuntureload веднаж да си прав в тази тема за боя 4е не е героиство

dzatara93
07-18-2009, 12:23
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ОБЪРНАТОТО ВНИМАНИЕ ,НЯКОИ МИ ПОМОГНАХА ДРУГИ МЕ ОПЛЮХА МНОГО ЗДРАВО НО ТАКЪВ Е ЖИВОТА .благодаряви

ubuntureload
07-18-2009, 12:23
ubuntureload веднаж да си прав в тази тема за боя 4е не е героиство
ама в твоя случаи боя е урок брато ... преживявал ли си ПТП... шофьор без такава случка няма ... не го пожелавам на никой но повярвай ми след това си променяш мисленето на 730 градуса ....

ubuntureload
07-18-2009, 12:30
Е тва се получава заради "ДОБРИ И МОЖЕЩИ ШОФЬОРИ" като теб и после кой страда - такива като мен... Е за тва бих те пребил с най голямо удоволствие ....
Тва е моята кола преди 2 месеца благодарение на един "газар" .... За щастие се оттървах без драскотина ... Е затва бих ти трошил камбата без да се замисля ...

http://img405.imageshack.us/img405/830/ptp.jpg

YourPoison
07-18-2009, 12:58
[quote="dzatara93"]miss_kiss181

3.АЗ ИМА КНИЦКА ЗА МОТОПЕД .. :lol: :lol: :lol:

Sevgincho
07-18-2009, 13:13
[quote=dzatara93]1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.
Целта беше да се похвалиш че имаш най-калпавото БМВ правено някога, с най сдухания мотор, ако става въпрос за карането също съм карал много преди да взема СУМПС , но с придружител в безлюдни райони... А такива изцепки като твоята са за шамари и то яки...
А за зависта ... за 2 години смених много коли много по добри от кирливото БМВ а за курволяците бате по добре не се хвали ...... ставаш прекалено смешен....[/quote


мисля , че ти се хвалиш ? Не ме вълнува какви коли си сменил до сега :?

ubuntureload
07-18-2009, 14:31
мисля , че ти се хвалиш ? Не ме вълнува какви коли си сменил до сега :?
Kyре кой се хвали какви коли съм имал??? Дай да не те храня и теб!!!

chaotic
07-18-2009, 16:43
мисля , че ти се хвалиш ? Не ме вълнува какви коли си сменил до сега :?
Kyре кой се хвали какви коли съм имал??? Дай да не те храня и теб!!!
Ей комплексар стига , че дразниш , много коли карал , много се биел.. бахти комплексарчето..

Neznachitelen
07-18-2009, 17:21
мисля , че ти се хвалиш ? Не ме вълнува какви коли си сменил до сега :?
Kyре кой се хвали какви коли съм имал??? Дай да не те храня и теб!!!
Ей комплексар стига , че дразниш , много коли карал , много се биел.. бахти комплексарчето..
Нали и аз т'ва викам ..

adrenal1n
07-18-2009, 17:52
Ебати родителите.... ubuntureload е 100% прав... Вместо да ти плаща актовете, баща ти толкова ли не може да ги дава тия пари на хора, които да му вършат работата... Някой ден ще се пребиеш с тая кола и ще си бие главата, ама ще е късно.... Нямам думи просто... Дано поне като се пребиеш, не дай си Боже, да не раниш никого друг :-x :x

ItalianMafia
07-18-2009, 18:03
Еееее ама и вие сте едниии ! .. Той какво пита, вие какво му обяснявате! ..
Той може да неграмотен, ама вие сте тъпи! .. Да не мислите, че ще му промиете мозъка и ще отиде да върне на баща му колата и мотора и т.н. ??? .. Голямата работа като има пари - изкарал си ги е! .. Ако се претрепе - за него си е! .. Като му се ебе - да ебе! .. Какво ви засяга вас? ..
Дайте му съвет ПО ТЕМАТА и готово!
Ако не можете - спестете си тъпия коментар!
:x :booooomb:

Smite
07-18-2009, 18:33
за първи път има човек които пише по зле и от мене хаха :-P :-P :-P :-P гордея се със себе си :-D :-D :D :D 8-) :P :P

gigaherz
07-18-2009, 19:11
OMG

Честно ти казвам,че не мога да ти прочета темата и коментарите.Не съм виждал по-неграмотен от тебе в целия форум.Спри да се излагаш и не пиши повече.

ubuntureload
07-18-2009, 20:03
Абе пyтьовци лигави... ходи говорете така на някой друг не и на мен бе .... Ще ви дам аз един комплексар... на всички по оделно просто сте ми под нивото да започвам да ви правя за смях ....Ще престанете да влизате и във форума а не искам да става така, хубаво е да се ограмотите малко понеже сте адски кухите жалки създания... Най-добре си помогнете сами от високо и рязко!!!!

p3tinc3t0
07-18-2009, 20:17
Абе пyтьовци лигави... ходи говорете така на някой друг не и на мен бе .... Ще ви дам аз един комплексар... на всички по оделно просто сте ми под нивото да започвам да ви правя за смях ....Ще престанете да влизате и във форума а не искам да става така, хубаво е да се ограмотите малко понеже сте адски кухите жалки създания... Най-добре си помогнете сами от високо и рязко!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neznachitelen
07-18-2009, 20:20
Убунту заплашваш ли ? Какво ще постигнеш като спрем да влизаме в сайта ? ХАхах ще ни стреснеш ли ? Просто е адски тъпо човек на 20+ години да разправя пред някакви лапешори колко коли е сменил и колко мъже и жени е пребил , и да си хаби нервите , заради някакъв който го боли к**а за него като цяло ? Има ли смисъл от това ? Както казаха в по-горните мнения нито ще върне колата , нито мотора ..

Vichko0o
07-18-2009, 20:56
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...

izrodee
07-18-2009, 22:38
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахах

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

brokli
07-18-2009, 23:01
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.

Научи се да пишеш и след това отивай да чукаш
Правилно...толкова не разбрани изречения явно не само книжка няма ами и начално образование(4клас)

marsella
07-18-2009, 23:02
Е такова лайнарче като теб ако ми падне ще му eбa пyтката лелина не давам гаранция че ще го спасят и по болниците.... Такива пикльовци предизвикват маса смъртни случаи....Да не ти е късмет да ми паднеш батенце честно ти казвам ще те събират часовникари четката ти за зъби ще е безработна и ако остане нещо здраво по тебе трябва банкет да правиш ......
п.п. Баща ти и той е за ремонт и него бих го поочесал здраво ....

:razz: :lol: :razz: :lol: :lol: :lol:

chaotic
07-19-2009, 03:00
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...
Кое е казал правилно убунту , не е тук мястото да казва колко коли е сменил , да си направи тема за колите си , може да не е единствен , който сменя коли , ама не всички се хвалят като него .. единствено е прав , че тоя келеш кара кола , но както каза незначителен , като му дава баща му ще я кара много ясно..и не ми казвай с кво да си играя , да не ти дам ти да си поиграеш с нещо..много сте големи всички , ама май само във форума ...

BePoHuKa
07-19-2009, 05:53
Наистина във форума всички сте много големи... :? Попринцип си има две страни по този случай..

1. Той е едва на 16 татино момченце,седнало зад волана и 5 пари не дава кой ще убие (нали тати ще му плати)
2.Човека си работи здраво,изкарва си парите,баща му му купува кола-ще я кара...

Въпроса е,че няма значение какво мислите за него и коя от тези 2 страни взимате. Човека попита нещо съвсем различно. Опитайте се да не гледате в чуждата паница.Сега ще кажете "аз се ядосвам,че тоя лешпер ще убие невинни хора". Е може и да се ядосвате,но няма да го спрете ;) Така че,защо се хабите въобще?

ПО РЕАЛНАТА ТЕМА: Щом на момичето не му пука,направо почваш-няма какво да я питаш.

Gabroveca
07-19-2009, 06:07
Някои хора почнаха да се уливат...

Smite
07-19-2009, 07:50
Някои хора почнаха да се уливат...

+1

Vichko0o
07-19-2009, 08:34
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...
Кое е казал правилно убунту , не е тук мястото да казва колко коли е сменил , да си направи тема за колите си , може да не е единствен , който сменя коли , ама не всички се хвалят като него .. единствено е прав , че тоя келеш кара кола , но както каза незначителен , като му дава баща му ще я кара много ясно..и не ми казвай с кво да си играя , да не ти дам ти да си поиграеш с нещо..много сте големи всички , ама май само във форума ...
Да всички сме некви велики по форумите... Така като ти гледам постовете и ти си поредната "форумна мутричка". Вземи спри да пишеш, че и ти и незначителен сте жалки до безобразие. На убунту не му е работа да разправя колко коли е сменил но и на теб не ти е работа та му правиш забележка нали така ? Такаче колкото и той е в грешка толкова и ти ! Разбирам, че в училище ти навират главата в тоалетната и тука по форумите се мислиш за велик и се заяждаш с всеки но си твърде ограничен за да направиш смислен коментар.
П.П. Ако ще се заяждаш с мене не си прави труда да е в темата пиши ми ЛС!

kamikadze33
07-19-2009, 13:22
ubuntureload
знае6 ли 4е едно ку4е коетолае не хапе затова по добре си затвори остата 6тото само си прави6 проветрение
Така е ама аз не съм куче... там е разликата... за справка пребивал съм и жени ....
Е ти си голям мъж май, а ?

lenito_sf
07-19-2009, 13:41
габрожец 6то да ме БИят ко сам направил ба6та ми ми е купил колата тои ми е дал клио4овете 6те правя кои си иска6 . И АЗ ЗАДАВАМ ТЕМА А ВИЕ КАДЕ ОТИДОХТЕ ВИЕ НА МЕН НЕМИ БЕРЕТЕ КАГАРА ЗА АКТОВЕТЕ

Момченце ,научи си граматиката .. :shock:
ПЪРВО В българският език си има буква "Ш" и "Ч" , ако не ги знаеш е сега ги разбра.
ВТОРО ,пише се КЛЮЧОВЕ ,не клиочове ..
ТРЕТО цитирам .. "ВИЕ НА МЕН НЕМИ БЕРЕТЕ КАГАРА .. " ,"не ми" се пише разделно ,а такава дума Кагара няма в българсия език.
ЧЕТВЪРТО Съществуват и запетайки и точки ако не знаеш .. а и да пише се КАКВО ,не КО ?!
Когато се научиш да пишеш четливо и правилно,така,че поне хората да разбират какво искаш да кажеш,тогава пиши тема.. :-x

lenito_sf
07-19-2009, 13:46
Ако питате мен, автора все още е пети клас :D


ЕВАЛА !!! :lol:
А иначе по темата.. ходи просто я е** и да затварят темата :shock: :-o

blqblqblqblqblq
07-19-2009, 14:07
Тая КНИЦКА ЗА МОТОПЕД в коя игра я имаш? GTA ???
:D :D :D :D

chaotic
07-19-2009, 14:17
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...
Кое е казал правилно убунту , не е тук мястото да казва колко коли е сменил , да си направи тема за колите си , може да не е единствен , който сменя коли , ама не всички се хвалят като него .. единствено е прав , че тоя келеш кара кола , но както каза незначителен , като му дава баща му ще я кара много ясно..и не ми казвай с кво да си играя , да не ти дам ти да си поиграеш с нещо..много сте големи всички , ама май само във форума ...
Да всички сме некви велики по форумите... Така като ти гледам постовете и ти си поредната "форумна мутричка". Вземи спри да пишеш, че и ти и незначителен сте жалки до безобразие. На убунту не му е работа да разправя колко коли е сменил но и на теб не ти е работа та му правиш забележка нали така ? Такаче колкото и той е в грешка толкова и ти ! Разбирам, че в училище ти навират главата в тоалетната и тука по форумите се мислиш за велик и се заяждаш с всеки но си твърде ограничен за да направиш смислен коментар.
П.П. Ако ще се заяждаш с мене не си прави труда да е в темата пиши ми ЛС!
Ахахахахха , ама ти си яко тъп бе ! Аз не се правя на "форумна мутричка" , като те гледам ти седиш доста повече във форума от мен , а на училище не ходя от няколко години , съжелявам , че те разочаровах. Айде стига писа глупости в тая тема , ако имаш някъв проблем мен не ме засяга особенно.

ubuntureload
07-19-2009, 15:48
а на училище не ходя от няколко години , съжелявам , че те разочаровах. .
След 8ми клас ли заряза образованието, защото ако съдя по разсъжденията ти, един четвъртокласник е с много по-голям интелект от твоя!!!

Jus7DreamBoy
07-19-2009, 15:52
Да,на 16 понеже имаш книжка дас караш...... аз на 15 карам пистарка ....

Extremescream
07-19-2009, 16:04
Да,на 16 понеже имаш книжка дас караш...... аз на 15 карам пистарка ....

Ама той кара кола....

ubuntureload
07-19-2009, 16:07
Да,на 16 понеже имаш книжка дас караш...... аз на 15 карам пистарка ....

Ама той кара кола....
Се в ГЪ3A поне като правят такива нередности да си правят пас, а не да го раздухват на публични места.... Единия имал книжка за скутер значи може да кара кола... аз тогава да се качвам на самолета и квото Господ рекъл да става ....

ItalianMafia
07-19-2009, 17:17
Еееее ама и вие сте едниии ! .. Той какво пита, вие какво му обяснявате! ..
Той може да неграмотен, ама вие сте тъпи! .. Да не мислите, че ще му промиете мозъка и ще отиде да върне на баща му колата и мотора и т.н. ??? .. Голямата работа като има пари - изкарал си ги е! .. Ако се претрепе - за него си е! .. Като му се е** - да е**! .. Какво ви засяга вас? ..
Дайте му съвет ПО ТЕМАТА и готово!
Ако не можете - спестете си тъпия коментар!
:x :booooomb:

liliyo
07-19-2009, 17:30
Така е ама аз не съм куче... там е разликата... за справка пребивал съм и жени ....

Голям си мъж... :? :?
За автора - земи се научи да пишеш и тогава очаквай адекватни отговори. 8)

JoLLiE92
07-19-2009, 17:31
Темата ми звучи като такаааава ебавка.Карал кола от 5клас..даааа,ей са повярвах :?
има много такива хора ;) аа за момчето .. щом си толкова голям що не ти пуска а ?! а и 316ка да не е голямата гъзария .. прайла съм секс в 316ка гадно е .. не го правете там ако изобщо се навие
като цяло в кола е гадно..
а за това .. мн ме дразнят пишман гъзари .. най добрия ми приятел няма 18 но има х6тица с личен шофьор .. ебахти и гъзара дето си щом си на 16 и не знаеш как да си поискаш ..

JoLLiE92
07-19-2009, 17:35
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.
ясно що не ти пуска.. селянче ..
свали я с 2 зарзавата по главата и я оправи .. :? :-x

JoLLiE92
07-19-2009, 17:36
ubuntureload
знае6 ли 4е едно ку4е коетолае не хапе затова по добре си затвори остата 6тото само си прави6 проветрение
Така е ама аз не съм куче... там е разликата... за справка пребивал съм и жени ....
което е БЕЗУМНО ТЪПО .. освен ако не е някаква която заслужава да я убиеш по скоро .. има и такива .. :)

adrenal1n
07-19-2009, 17:38
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.
ясно що не ти пуска.. селянче ..
свали я с 2 зарзавата по главата и я оправи .. :? :-x
"Айди, мЪ, како, башЪ ми е зимиделиц, ши ти даам мно крастъвици и доматчитЪ, ай пусни ми мЪ" 8-)

bug1965
07-19-2009, 17:45
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.
ясно що не ти пуска.. селянче ..
свали я с 2 зарзавата по главата и я оправи .. :? :-x
"Айди, мЪ, како, башЪ ми е зимиделиц, ши ти даам мно крастъвици и доматчитЪ, ай пусни ми мЪ" 8-)

:razz: :razz: :razz:

a3c1M
07-19-2009, 17:50
Здравейте.Аз съм на 16 преди два дена баща ми ми купи БМВ 316компакт и се намери една мацка в квартала детото иска да я повозя и ест. аз не отказах повозихя.Обикаляхме около 30 мин.Тя е много красиваи си пада маи калко лека.Струвамисе 4е искам да правя секс с нея някои 6те ми кажели как да си го поискам.


Благодаря предварително.
щом са е лепнала зарад колата предложи и пари

Vichko0o
07-19-2009, 18:58
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...
Кое е казал правилно убунту , не е тук мястото да казва колко коли е сменил , да си направи тема за колите си , може да не е единствен , който сменя коли , ама не всички се хвалят като него .. единствено е прав , че тоя келеш кара кола , но както каза незначителен , като му дава баща му ще я кара много ясно..и не ми казвай с кво да си играя , да не ти дам ти да си поиграеш с нещо..много сте големи всички , ама май само във форума ...
Да всички сме некви велики по форумите... Така като ти гледам постовете и ти си поредната "форумна мутричка". Вземи спри да пишеш, че и ти и незначителен сте жалки до безобразие. На убунту не му е работа да разправя колко коли е сменил но и на теб не ти е работа та му правиш забележка нали така ? Такаче колкото и той е в грешка толкова и ти ! Разбирам, че в училище ти навират главата в тоалетната и тука по форумите се мислиш за велик и се заяждаш с всеки но си твърде ограничен за да направиш смислен коментар.
П.П. Ако ще се заяждаш с мене не си прави труда да е в темата пиши ми ЛС!
Ахахахахха , ама ти си яко тъп бе ! Аз не се правя на "форумна мутричка" , като те гледам ти седиш доста повече във форума от мен , а на училище не ходя от няколко години , съжелявам , че те разочаровах. Айде стига писа глупости в тая тема , ако имаш някъв проблем мен не ме засяга особенно.
Не е трябвало да спираш да ходиш на училище. СъжЕлявам, че ти го казвам.... Аз глупости не пиша просто ти не можеш да разчетеш коментар като хората, не съм аз виновен, че си нямаш приятели на 30 си девствен и отбягван от момичетата и си решил да дойдеш в ТИЙН форум да флеймиш! Само факта, че реши да си покажеш простотията в поредния пост за да се направиш на велик пред всички, а не да ми драснеш 1 ЛС те прави по-голяма мижетурка от колкото смятах, че си ! Събери си партакешите и се наври отново в друпката от която си излезнал !
Темата е за ключ, а автора за бан !!!!

axlbaby
07-19-2009, 19:37
ubuntureload
знае6 ли 4е едно ку4е коетолае не хапе затова по добре си затвори остата 6тото само си прави6 проветрение
Така е ама аз не съм куче... там е разликата... за справка пребивал съм и жени ....
Е ти си голям мъж май, а ?

Май не..нито голям,а оше по-малко мъж!

DivoTo_KoTe
07-19-2009, 20:18
няма зна4ение аз карам кола оъ 5 клас из града и карам пистов мотор от 7 клас а и ба6тами ми пла6та актовете тожа нее проблем

Баща ти да те научи на правопис.

ubuntureload
07-19-2009, 21:15
което е БЕЗУМНО ТЪПО .. освен ако не е някаква която заслужава да я убиеш по скоро .. има и такива .. :)
Ами явно е имало защо....
а вие пикльовци герои още ли ще ми лазите по нервите ....

Gabroveca
07-19-2009, 21:36
изпъкна рязко

pLqmi92
07-19-2009, 23:00
Чудя се темата защо все още не е ЗАКЛЮЧЕНА,след като е пределно ясно,че авторът е измислил цялата тая простотия... :o

ItalianMafia
07-19-2009, 23:01
Измислил или не темата наистина е приключила..
Стана бойно поле..
Някой няма ли да се сети да я заключи писна ми да я гледам.. :x

chaotic
07-19-2009, 23:27
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...
Кое е казал правилно убунту , не е тук мястото да казва колко коли е сменил , да си направи тема за колите си , може да не е единствен , който сменя коли , ама не всички се хвалят като него .. единствено е прав , че тоя келеш кара кола , но както каза незначителен , като му дава баща му ще я кара много ясно..и не ми казвай с кво да си играя , да не ти дам ти да си поиграеш с нещо..много сте големи всички , ама май само във форума ...
Да всички сме некви велики по форумите... Така като ти гледам постовете и ти си поредната "форумна мутричка". Вземи спри да пишеш, че и ти и незначителен сте жалки до безобразие. На убунту не му е работа да разправя колко коли е сменил но и на теб не ти е работа та му правиш забележка нали така ? Такаче колкото и той е в грешка толкова и ти ! Разбирам, че в училище ти навират главата в тоалетната и тука по форумите се мислиш за велик и се заяждаш с всеки но си твърде ограничен за да направиш смислен коментар.
П.П. Ако ще се заяждаш с мене не си прави труда да е в темата пиши ми ЛС!
Ахахахахха , ама ти си яко тъп бе ! Аз не се правя на "форумна мутричка" , като те гледам ти седиш доста повече във форума от мен , а на училище не ходя от няколко години , съжелявам , че те разочаровах. Айде стига писа глупости в тая тема , ако имаш някъв проблем мен не ме засяга особенно.
Не е трябвало да спираш да ходиш на училище. СъжЕлявам, че ти го казвам.... Аз глупости не пиша просто ти не можеш да разчетеш коментар като хората, не съм аз виновен, че си нямаш приятели на 30 си девствен и отбягван от момичетата и си решил да дойдеш в ТИЙН форум да флеймиш! Само факта, че реши да си покажеш простотията в поредния пост за да се направиш на велик пред всички, а не да ми драснеш 1 ЛС те прави по-голяма мижетурка от колкото смятах, че си ! Събери си партакешите и се наври отново в друпката от която си излезнал !
Темата е за ключ, а автора за бан !!!!
=D> =D> =D> =D> Бате , с всеки твой пост ми става ясно , че си супер комплексиран , май имаш комплекси и на тема секс , за последен път ти отговарям . Кво да ти пиша ЛС? Та ти си доста под нивото ми ..и да уточня , не съм спрял да ходя на у-ще , просто завърших .. набий си го в тъпата кратуна !

brokeninside13
07-19-2009, 23:44
Темата е за ключ, а автора за бан !!!!

Много правилно го каза. :x

sexy_ani_91
07-20-2009, 00:32
1 моите родите са разбраниб6та ми ме е нау4ил да крам за6тото има 250 декра зелен4уци и плодове засяти ноата работа е да крарам когарта от едното място до друго моята работа е това.2 аз несам 5ти клас а сам 10 -исъм на 16 и какво толкова 4удно виждате в това аз не ви питам имам ли право да карам или не питах ви сам сем друго не6то но маи при вас зависта проговори и това нее много хубаво. И все пак ви благодаря за загубеното време.
научи се да пишеш грамотно, келеш малък

Vichko0o
07-20-2009, 00:39
Кво всички се правите на големите "пичове", бе .... убунту си го каза много добре, че такива лешпери като автора не трябва дори да се возят в кола камоли да карат .... Кво сменил няколко коли, сменил, имал възможност вие не, такаче не знам кой е комплексара .... Е тука последните 2-3 седмици пътувам из България, такива идиоти има по пътищата, че направо не мога да повярвам и то все от малките градчета, некви на по 15-17 години седнали зад волата, ма нема кой да ги спре... Такаче няма да се учудя ако автора е поредния пишлигар дето се гъзари с "новото" бмв и баща му е тъп като репон... Вместо да се замислите над това какви глупости и фантасмагорий пише автора, вие нападате човека, който му казва истината в очите... И chaotic и незначителния я ходете си играйте с куклите и не флъдвайте форума с просташките си изкавания, поне да бяхте оригинални ...
Кое е казал правилно убунту , не е тук мястото да казва колко коли е сменил , да си направи тема за колите си , може да не е единствен , който сменя коли , ама не всички се хвалят като него .. единствено е прав , че тоя келеш кара кола , но както каза незначителен , като му дава баща му ще я кара много ясно..и не ми казвай с кво да си играя , да не ти дам ти да си поиграеш с нещо..много сте големи всички , ама май само във форума ...
Да всички сме некви велики по форумите... Така като ти гледам постовете и ти си поредната "форумна мутричка". Вземи спри да пишеш, че и ти и незначителен сте жалки до безобразие. На убунту не му е работа да разправя колко коли е сменил но и на теб не ти е работа та му правиш забележка нали така ? Такаче колкото и той е в грешка толкова и ти ! Разбирам, че в училище ти навират главата в тоалетната и тука по форумите се мислиш за велик и се заяждаш с всеки но си твърде ограничен за да направиш смислен коментар.
П.П. Ако ще се заяждаш с мене не си прави труда да е в темата пиши ми ЛС!
Ахахахахха , ама ти си яко тъп бе ! Аз не се правя на "форумна мутричка" , като те гледам ти седиш доста повече във форума от мен , а на училище не ходя от няколко години , съжелявам , че те разочаровах. Айде стига писа глупости в тая тема , ако имаш някъв проблем мен не ме засяга особенно.
Не е трябвало да спираш да ходиш на училище. СъжЕлявам, че ти го казвам.... Аз глупости не пиша просто ти не можеш да разчетеш коментар като хората, не съм аз виновен, че си нямаш приятели на 30 си девствен и отбягван от момичетата и си решил да дойдеш в ТИЙН форум да флеймиш! Само факта, че реши да си покажеш простотията в поредния пост за да се направиш на велик пред всички, а не да ми драснеш 1 ЛС те прави по-голяма мижетурка от колкото смятах, че си ! Събери си партакешите и се наври отново в друпката от която си излезнал !
Темата е за ключ, а автора за бан !!!!
=D> =D> =D> =D> Бате , с всеки твой пост ми става ясно , че си супер комплексиран , май имаш комплекси и на тема секс , за последен път ти отговарям . Кво да ти пиша ЛС? Та ти си доста под нивото ми ..и да уточня , не съм спрял да ходя на у-ще , просто завърших .. набий си го в тъпата кратуна !
Става ли ти ясно колко съм комплексиран, бе БАТЕ ? Ти да не си цигане бе ? Под нивото съм му бил, абе ей лапетио !!! Тва, че те е подминала еволюцията и си останал още маймуноподобно мене слабо ме вълнува. Личи ти от километри, че си бита карта и си търсиш във ТИЙН форум да се заяждаш с дечорлигата, щот явно си с недоизживяно детство и си с детински характер и се мислиш за някъв много готин сред хората тука, а ? Опита се да нахраниш убунту направи те на гъз, сега се опитваш с мене да се заяждаш вжидаш, че си ограничен и не можеш да кажеш нито едно изречение което да не се повтаря с предишните ти жалки коментари и за това не искаш да ми пишеш на ЛС, не защото съм ти "под нивото", ако ти бях под нивото нямаше да продължаваш да пишеш, а щом пишеш значи сме на 1 ниво ;) Кофти тръпка БАТЕ но това е живота и ти си просто поредния лицемерен кретен, който се навъди във форума! За разлика от затворената ти херметическа кутия на раменете, която ти наричаш глава и ти служи само за равновесие, в мойта има нещо и го ползвам, а не да се чудя по цял ден как да се заям с някой "форумен плъх" и да се гордея, че знам 2 лафа и ги ползвам за всички ситуаций.... Жалко, ограничено, повърхностно изчадие си и изобщо няма да си правя труда да ти чета повече постовете, такаче колкото пожелаеш ме храни в тая тема няма да си хабя времето за развалина като тебе ! Със здраве !

epizod
07-20-2009, 04:28
Стига сте се вживявали и вярвали... баща му има компакт/компот 16-ка!! Купил му бил 16-ка, за колко ти я купи бе ? 3-4 бона ?Тези синове на богатащчета, че ги има е вярно... но те не карат Е36, че и 16-ка(за тези които не знаят 16-ка(1600 кубика) е най-малкия мотор на БМВ). Баща му бил плащал актовете.. ми те 10 акта са колкото колата бе пич. 100 лв ти е първия акт, следващите ще ти са по 300 лв... 10х300=3000.. почти колкото компота. Да не споменавам, че има промени в закона и след 3-тия акт, наказанието е лишаване от свобода до 2 години, но както и да е.. да приемем, че баща ти има връзки и в прокуратурата.:D
Голям си гангстер с тая 16-ка... :D Другия път като крадеш ключовете на баща си, внимавай.. че квартала не спи и от нечии уши, направо в на баща ти ръцете.
От този път и ние сме минали не бой се... :smt010 :smt010

dimitar_ak
07-20-2009, 08:58
Ако те спипам на пътя ти заключвам ключовете вътре в колата и те пускам да си ходиш приятелю.

ubuntureload
07-20-2009, 09:11
Ако те спипам на пътя ти заключвам ключовете вътре в колата и те пускам да си ходиш приятелю.
Шамари яко бе ... кретени колкото искаш снощи на гонките някви пyтьoвци ми пресичат пистата т.е. околовръсното ... Идваше ми да ги подпукам с пожарогасител....

machoka
07-20-2009, 09:30
т. 11