PDA

View Full Version : Прецаках си ... работата



MrSex
07-18-2009, 14:45
Хора здравейте.Както забелязвате е лято и е адска жега и аз къпя по няколко пъти на ден.Ето какво стана значи къпя се аз сапун,душ гел и шампоан и по едно време ми запари адски много на оная работа естествено помислих че нещо е влязло сапун или ддз и се измих доста добре.Но сега главичката ми се е зачервила доста силно и като я пипам ме наболява малко и ми е интересно от какво може да е.И дали на някои от вас му се е случвало и за колко дни минава. :oops:

MrUndaztood
07-18-2009, 17:35
Сигурно си я изгорил леко. Използвай САМО сапун с неотрално pH по дяволите!Промивай я обилно с топла-хладна вода и ако има някакви усложнения (промяна на ццвят т.н) посъветвай се с уролог или дерматолог.

EarthShaker
07-18-2009, 19:52
измивай се добре, но на това специално място - само вода

batkodoki
07-19-2009, 00:11
Хора здравейте.Както забелязвате е лято и е адска жега и аз къпя по няколко пъти на ден.Ето какво стана значи къпя се аз сапун,душ гел и шампоан и по едно време ми запари адски много на оная работа естествено помислих че нещо е влязло сапун или ддз и се измих доста добре.Но сега главичката ми се е зачервила доста силно и като я пипам ме наболява малко и ми е интересно от какво може да е.И дали на някои от вас му се е случвало и за колко дни минава. :oops:

нещо, което няма да сложиш в ОЧИТЕ си - не го слагай и на главичката на пишока!

има спец "интимни" ЗА МОМЧЕТА! миещи средства по магазините

MrUndaztood
07-19-2009, 10:17
Хора здравейте.Както забелязвате е лято и е адска жега и аз къпя по няколко пъти на ден.Ето какво стана значи къпя се аз сапун,душ гел и шампоан и по едно време ми запари адски много на оная работа естествено помислих че нещо е влязло сапун или ддз и се измих доста добре.Но сега главичката ми се е зачервила доста силно и като я пипам ме наболява малко и ми е интересно от какво може да е.И дали на някои от вас му се е случвало и за колко дни минава. :oops:

нещо, което няма да сложиш в ОЧИТЕ си - не го слагай и на главичката на пишока!

има спец "интимни" ЗА МОМЧЕТА! миещи средства по магазините


хай доки
да те попитам,душ геловете на Dove уж е с неутрално pH,стават ли?

MrSex
07-19-2009, 20:10
За моя радост днес е втори ден и вече всичко е бомба :)
Благодаря за съветите на всички :)

djuki
07-19-2009, 20:37
хубаво е , че си се оправил , но си вземи интимен душ гел защото може да е от сапуна

MrUndaztood
07-19-2009, 20:46
вземи си душ гел Фа Йогурт с Алое Вера 400милилитрово,мирише супер и е с неутрално pH ;) сега се мих с такова и всичко е на ок

DimovB
07-20-2009, 09:13
купи си шампоан за главички

EarthShaker
07-20-2009, 09:41
:lol: