PDA

View Full Version : как да разберем ....



aihao1
07-18-2009, 14:49
как да разберем дали даден човек ни обича, а не се прави само че ни обича? как да разберем на кого можем да вярваме? На кого, на какъв човек бихте се доверили? колко време е нужно да опознаете някого за да можете да му вярвате? Как можем да разберем дали думите "обичам те!" не са фалшиви?

haritov
07-18-2009, 14:50
ако гаджето ти и още някой застанат до теб и ти кажат обичам те на кого ще повярваш и защо

Hilary_
07-18-2009, 14:53
как да разберем дали даден човек ни обича, а не се прави само че ни обича? как да разберем на кого можем да вярваме? На кого, на какъв човек бихте се доверили? колко време е нужно да опознаете някого за да можете да му вярвате? Как можем да разберем дали думите "обичам те!" не са фалшиви?

1 Обичта не е само на думи, а на действия ...
2 .. вярваш на този, който ти е близък .. познаваш го и си сигурна в него!!
3 .. бих се доверила на приятелите си (тези, които смятам за такива) ..
4 ... даден човек може и с години да го познаваш, но да не си го опознал .. зависи дали той ще поиска да се разкрие пред теб или не ... дали ще те допусне близо до себе си ...
5 ... и както казах по - горе.. обичта не е само на думи, а и трябва да се докаже ..

experiment_m
07-18-2009, 15:39
В живота или поне погледнат от моя страна виждам, че се появяват все повече лицемери и да повярваш на някого на 100% ми се струва, че би могло да се тълкува и като грешка. А любовта не се разбира, а се чувства. Харесва ли ти някого, чувстваш ли се добре и сигурен с този който си - просто се пускай по течението и да става каквото ще.
Както казват старите хора - "Шило в торба не седи!" така, че ако има нещо, някаква измама, то тя обезателно в даден момент ще излезе на яве. :wink:

Kukumqvka
07-18-2009, 15:50
как да разберем дали даден човек ни обича, а не се прави само че ни обича? как да разберем на кого можем да вярваме? На кого, на какъв човек бихте се доверили? колко време е нужно да опознаете някого за да можете да му вярвате? Как можем да разберем дали думите "обичам те!" не са фалшиви?

1 Обичта не е само на думи, а на действия ...
2 .. вярваш на този, който ти е близък .. познаваш го и си сигурна в него!!
3 .. бих се доверила на приятелите си (тези, които смятам за такива) ..
4 ... даден човек може и с години да го познаваш, но да не си го опознал .. зависи дали той ще поиска да се разкрие пред теб или не ... дали ще те допусне близо до себе си ...
5 ... и както казах по - горе.. обичта не е само на думи, а и трябва да се докаже ..

Много вярно :)

Ufff
07-18-2009, 15:58
много трудно. "обичам те" са си думи като думи, всеки ги казва със и без повод.

SuNsEt
07-18-2009, 16:28
как да разберем дали даден човек ни обича, а не се прави само че ни обича? как да разберем на кого можем да вярваме? На кого, на какъв човек бихте се доверили? колко време е нужно да опознаете някого за да можете да му вярвате? Как можем да разберем дали думите "обичам те!" не са фалшиви?

как да разберем дали даден човек ни обича?-с действия и думи,но и с течение на времето.

как да разберем на кого можем да вярваме?-можеш да се довериш на много малко хора,това са твоите близки и най-добри приятели.Колкото до гаджето,винаги в една връзка доверието е най-важно.

колко време е нужно да опознаете някого за да можете да му вярвате?-Не можеш да опознаеш никой човек докрай.Дори себе си не познаваш толкова добре.Ако се замислиш примерно,как не си могъл да повярваш,че си направил нещо.Мислил си,че няма да успееш...Е,не се познаваш толкова добре.Винаги можеш да научиш нещо повече за себе си.

Как можем да разберем дали думите "обичам те!" не са фалшиви?-Ако чувстваш,че са фалшиви,значи има защо.

MonSitY
07-18-2009, 17:58
aihao1 написа: как да разберем дали даден човек ни обича, а не се прави само че ни обича?-като прекараш известно време с него и го опознаеш ще разбереш дали те лъже. как да разберем на кого можем да вярваме? - няма как.веднъж ще те измамят,на следващият път ще си подготвен.На кого, на какъв човек бихте се доверили?- на човек,който познавам добре. колко време е нужно да опознаете някого за да можете да му вярвате? - зависи от човека.Как можем да разберем дали думите "обичам те!" не са фалшиви? - ако познаваш човека до себе си ще разбереш :)

fifinkathefreak
07-18-2009, 18:08
При мен е един вид обратното..
Хората смятат,че съм човек,на когото може да се разчита.Познавам много хора и мога да кажа,че с времето съм се убедила в някои истини.

Дали един човек те обича е нещо много сложно.Той дори може да го мисли,но то да не е така.Може да се насилва да обича,което в един момент изиграва лоша шега.
Единственото,на което можеш да се надяваш е времето.То ще покаже дали нещата са истински.
Ако нещата са на просто ниво,то лесно може да се проучи дали наистина на един човек му пука за друг - това дали е готов да прави жертви в името на другия.
Ако нещата са по-сложни,там не знам..спасение няма.

sulley
07-19-2009, 12:35
А как да разберем колко звезди има по небето или дали сме се пръкнали от маймуните?
Има твърде много въпроси,които ще си останат без отговор,колкото и да са важни.
За мен има една проста истина-или се доверяваш на човека,за да дариш малко щастие и приятелство,пък и ти самия да се чувстваш пълноценен,но и в същото време рискуваш на бъдеш предаден или оставаш затворена черупка,но винаги защитен.
На човек никога не може да се вярва напълно,колкото и добре да го познаваш.Аз,попринцип,съм много доверчива,а не бива да е така,защото съм откривала по-късно,че съм се доверявала на погрешния човек..
Затова наистина се убеди доколкото е възможно,че човекът си заслужава и тогава се разкривай при него.А времето не е от такова значение.При всеки различно,пък и зависи от другата страна,някои хора наистина те предразполагат да споделяш. :)

Priceless
07-19-2009, 12:43
Бръкни си в дупето, да получиш просветление..

+1 .. най-добрите идеи идват неочаквано 8)

ItalianMafia
07-19-2009, 12:56
С питане/пипане .. :-P

Priceless
07-19-2009, 12:59
Бръкни си в дупето, да получиш просветление..

+1 .. най-добрите идеи идват неочаквано 8)

lol? 8-)

Еми да .. виж например оня ден получих просветление докато пиках ! :shock: 8-)

Priceless
07-19-2009, 13:51
Бръкни си в дупето, да получиш просветление..

+1 .. най-добрите идеи идват неочаквано 8)

lol? 8-)

Еми да .. виж например оня ден получих просветление докато пиках ! :shock: 8-)

Да не си си бръкнала в Babymaker- а..?

Неее ! Доколкото знам ... 8) 8-)